زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایستگاه روحیه

ارسال: #۹۱
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ
RE: ایستگاه روحیه

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , عزیز دادخواه , x86 , Bahar_HS , faza , vesta , gogooli , zobde , A V A , Dream_high , leo.abol , RASPINA , fo-eng
ارسال: #۹۲
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط x86.)
[تصویر:  312466_31753888355825403255.png]

یه روزی از خواب غفلت بیدار میشی که دیگه وقتی برای رسیدن به آرزوهات نمونده، پس از همین الان شروع کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Aurora , sahar_rostami2 , Pure Liveliness , vesta , NP-Cσмρℓєтє , mohaddeseh70 , Bahar_HS , software94 , kora , gogooli , hossein.itman , tabassomesayna , didar , A V A , nlp@2015 , نارین , sahar salehi , neda_Network , Dream_high , leo.abol , fatemeh69 , sh.n , RASPINA , fo-eng
ارسال: #۹۳
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
ایستگاه روحیه
مساله اینجاست که ما قدر وقت و جوونی مو رو نمیدونیم و باید بدونیم.
باید یه برنامه ریزی به صورت بلند مدت و کوتاه مدت برای خودمون داشته باشیم و طبق اون با نظم و تلاش پیش بریم
موفقیت پیش روی ماست تنها یک قدم با آن فاصله داریم

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , sahar_rostami2 , Bahar_HS , sahar salehi , leo.abol , RASPINA
ارسال: #۹۴
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ
It is not over untill I win!!! Rolleyes

فایل‌(های) پیوست شده
راز موفقیت.PDF
اندازه فایل: ۱ MB

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , نارین , RASPINA
ارسال: #۹۵
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
ایستگاه روحیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۹۶
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ
هر روز صبح دوتا انتخاب داری :

فایل‌(های) پیوست شده

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , A V A , نارین , sh.n
ارسال: #۹۷
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ
ایستگاه روحیه
انقدر بچه‌ها قاطی کردند از تغییرات کنکور امسال دوباره پستم رو اینجا تکرار می‌کنم باشد که حداقل تواند یک نفس را آرام کند...

بچه‌ها به نظرم الان دیگه بهتره عصبانیت یا ناراحتی رو بذاریم کنار و هرچه سریعتر برنامه‌مون رو عوض کنیم!!
بچه‌های آی‌تی هر کسی خودش با توجه به اهدافش، علاقه‌اش و وضعیت الان و توانایی‌هاش بیاد یه بررسی بکنه ببینه می‌خواد آی‌تی بمونه یا بره کامپیوتر. بچه‌هایی که میخوان بمونند که هیچی به همون برنامه‌ی قبلی‌شون ادامه بدن، ولی بچه‌هایی که می‌خوان برن کامپیوتر به جای نرم و مدیریت حالا باید شش درس جدید رو تو برنامه‌شون قرار بدن. هرچه سریعتر منابع مورد نیاز رو تهیه کنید و برنامه‌ی جدید بریزید. ناراحت که نمی‌شه نبود ولی می‌شه امیدوار بود!! همه‌مون وضعیتمون همینه، منم اول خیلی ناراحت بودم ولی الان می‌بینم هر چی بیشتر ناراحت بمونم تایم بیشتری رو از دست دادم!! خدا رو فراموش نکنیم، خدا هنوز همون خداییه که قبل عوض شدن منابع بهش توکل کردیم و ازش کمک خواستیم، به نظرم توی شرایط جدید باز هم می‌شه روش حساب کرد، نمی‌شه؟؟!!
برای همه دعا می‌کنم اول آرامش و بعد گرفتن یه تصمیم عاقلانه‌ای، که بعدا هر وقت به این زمان برگشتیم ازش راضی باشیم و بدونیم بهترین تصمیم رو تو اون زمان گرفتیم!!

یادتون نره "رویایی دارم که غیر ممکن نیست..."
اینو امروز دیدم به نظرم الان وقتشه شما هم ببینیدش:
i taste my life here every day, and you watch me fall from grace often, but i never give up.
forget all the reason why it will fail and believe the one reason you still trying.

هر روز اینجا طعم زندگی رو می‌چشم و شما شاهد این حقیقت‌اید که همیشه هم دنیا به کامم نیست، اما من هرگز تسلیم نمیشم.
همه‌ی هزار دلیلی که می‌گه ممکنه شکست بخورید فراموش کنید و تنها یک دلیل که باعث می‌شه هنوز تلاس کنید رو باور کنید...

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , A V A , ریحان , itplus , نارین , software94 , neda_Network , fatemeh69
ارسال: #۹۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط ziba.O.)
ایستگاه روحیه
وقتی خودتو داخل کوره دیدی سعی کن پخته بیرون بیای وگرنه سوختن رو همه بلدند. ما هم تو این کوره میجنگیم ولی نمی بازیم.

من همونم که دیروز بودم، خدا همون خداست، هدفم همون هدفه و چندتا کتاب نمیتونه منو سستم کنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , Bahar_HS , Donna , نارین , happy07 , RASPINA , A V A , gogooli , x86 , Dream_high
ارسال: #۹۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط Donna.)
Re: ایستگاه روحیه
ایستادگی کن تا روشن بمانی
شمع های افتاده خاموش می شوند...

ایستادگی کن..
ایستادگی کن..
ایستادگی کن...
و به یاد داشته باش که لشکری از کلاغ ها ، جرات نزدیک شدن به مترسکی که ایستادگی را فقط به نمایش میگذارد ندارند...

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Bahar_HS , نارین , happy07 , software94 , NP-Cσмρℓєтє , A V A , gogooli , x86 , fatemeh69
ارسال: #۱۰۰
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
ایستگاه روحیه
به خودم قول میدهم که:
اشتباهات گذشته را فراموش کنم و تمرکزم را روی دستاوردهای بزرگ آینده بگذارم

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , A V A
ارسال: #۱۰۱
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط ziba.O.)
یک رقمی ها از مریخ نیامده اند
با توجه به وارد شدن دوستان به دوران دلسردی از درس وکنکور احساس کردم این فایل میتونه به کساییکه کمی تا قسمتی ابری بی انگیزه شدن کمک کنه.
موفق باشین دوستانم. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , نارین , Mahyar.ghi , fahimeh1234 , pesaredelsokhte , احسان مومنی , NP-Cσмρℓєтє , star1371 , leilaeb , sahar salehi , RASPINA , fatemeh69
ارسال: #۱۰۲
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
فکر می کنم لازمه این کار رو هر روز ، هر ثانیه و هر لحظه مونده تا کنکور انجام بدیم : "حریفت را ابتـــدا در ذهـــن شکســـت بده،بعـــد وارد میـــدان شـــو! "

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۰۳
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
RE: یک رقمی ها از مریخ نیامده اند
(۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  با توجه به وارد شدن دوستان به دوران دلسردی از درس وکنکور احساس کردم این فایل میتونه به کساییکه کمی تا قسمتی ابری بی انگیزه شدن کمک کنه.
موفق باشین دوستانم. Smile

با تشکر بسیار
کاش توو تاپیک روحیه میزاشتیش و تاپیک نمیزدی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۰۴
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط star1371.)
RE: یک رقمی ها از مریخ نیامده اند
ﺭﻫﺮﻭ ﺁﻥ ﻧﻴﺴﺖ ﮔﻬﻲ ﺗﻨﺪ و ﮔﻬﻲ ﺧﺴﺘﻪ ﺭﻭﺩ
ﺭﻫﺮﻭ ﺁﻥ اﺳﺖ که ﺁﻫﺴﺘﻪ و ﭘﻴﻮﺳﺘﻪ ﺭﻭﺩ
ﭘﺲ ﻫﻤﻪ ﭘﺮ اﻧﺮﮊﻱ ﭘﻴﺶ ﺑﻪ ﺳﻮﻱ ﺷﻜﺴﺖ ﻛﻨﻜﻮﺭTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۱۰۵
۲۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ
از تعبیری دیگه چرا بعضی هاشون از مریخ اومدن Smile Smile Smile

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close