زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک)

ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط ۸Operation.)
لینک فیلم هوایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
تهیه شده توسط ریزپرنده آقای علی هنری به آدرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----
درضمن دوستانی که امنیت علاقه مند هستند اگه اطلاع ندارید در جریان باشید خبرهایی از به وجود آمدن رشته رایانش امن در دوره لیسانس به گوش می رسد،...در واقع مهندسی کامپیوتر قراره چهار گرایش بشه :نرم افزار،معماری کامپیوتر،رایانش امن،فناوری اطلاعات
طبق مصوبه وزارت علوم به تاریخ ۹۲/۲/۸
Wink

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۹
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666 , virtual girl , be_sooye_movafaghiat , mehdi.m2 , dzzv_13 , white bird , x86 , mhd3 , atti joon , alice , niloofar_68 , maneshty , احسان مومنی , unicornux , maryam.raz , mahtab69 , Pegasus , h4cker , sss , Good! , kimidoonekekie , takexpert , fa_shinobi
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
ممنون،چرا نمیشه دانلود کرد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
RE: فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک)
خیلی جالب نبود!
۰
۲
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
ااااا... تو لیسانس ؟! ۴ تا گرایش‌؟!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
من واقعا دوست دارم بدونم کی عشق پلی تکنیکه؟؟ بگه تا من توجیهش کنم!:دی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , mahtab69 , shozdeh
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)msharifi نوشته شده توسط:  من واقعا دوست دارم بدونم کی عشق پلی تکنیکه؟؟ بگه تا من توجیهش کنم!:دی

چطور؟ اگه میشه یکم اطلاعات در موردش بدید Smile چون ظاهرا خیلی دلت پره که حاضر شدی اولین پستت را بعد از ۲ سال عضویت به خاطرش بفرستی Smile

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AEM4949 , mahtab69
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  ااااا... تو لیسانس ؟! ۴ تا گرایش‌؟!
این مصوب شده اما ظاهرا با مخالفت های شدید از سوی برخی از دانشگاهها روبه رو شده!احتمالا فعلا اعمال نشه!

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)zakieh_1 نوشته شده توسط:  ممنون،چرا نمیشه دانلود کرد؟
با IDM قابل دانلوده!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)msharifi نوشته شده توسط:  من واقعا دوست دارم بدونم کی عشق پلی تکنیکه؟؟ بگه تا من توجیهش کنم!:دی
بنده امیر کبیر اولویت سومم هستش.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M@A , msharifi
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ
دیروز بعد از جلسه، باز پروازش دادن اما تا رسید بالا ساختمان ابوریحان برادرا سایبری سپاه gps شو جعل کردن و سقوطش دادن رو سرکارگرا بالا ساختمون !

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , mahtab69 , 8Operation , h4cker , maneshty , shozdeh
ارسال: #۱۰
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
RE: فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک)
(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  لینک فیلم هوایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
تهیه شده توسط ریزپرنده آقای علی هنری به آدرس :

-----
درضمن دوستانی که امنیت علاقه مند هستند اگه اطلاع ندارید در جریان باشید خبرهایی از به وجود آمدن رشته رایانش امن در دوره لیسانس به گوش می رسد،...در واقع مهندسی کامپیوتر قراره چهار گرایش بشه :نرم افزار،معماری کامپیوتر،رایانش امن،فناوری اطلاعات
طبق مصوبه وزارت علوم به تاریخ ۹۲/۲/۸
Wink
ممنون جالب بودSmile
بنظر میاد ساختمانهای دانشکده ها نو باشه؟! باز سازی شدن یا اینجوری بنظر میرسه؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط virtual girl.)
خوش به حال دانشجوهاشون ....

۰
۱
ارسال: #۱۲
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  خوش به حال دانشجوهاشون ....

چیو خوش به حال دانشجوهاش!!! شنیدیم امیرکبیر در ناآرامی به سر می برد!! آیا درست است؟؟!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۳
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  دیروز بعد از جلسه، باز پروازش دادن اما تا رسید بالا ساختمان ابوریحان برادرا سایبری سپاه gps شو جعل کردن و سقوطش دادن رو سرکارگرا بالا ساختمون !
به به !جدی می گی علی؟!
اما علی دوستم که رو همین پروژه کار می کنه گفتش که این پرنده gps نداره کنترل رادیویی داره.... ظاهرا سینگال مشابه دادن بهش نشوندنش....
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  شنیدیم امیرکبیر در ناآرامی به سر می برد!! آیا درست است؟؟!!
پلی تکنیک ما ندیدم تا حالا آروم باشه ... Wink

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , mahtab69
ارسال: #۱۴
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط فرید.)
دانشگاه پلی تکنیک نه خیلی اونور آب شناخته شده است که بشه مثل شریف کسی دلش را خوش کنه به گرفتن اپلای و نه محیطش محیط خوبیه. کلا" یه محیط سیاسی داره بیشتر و بیشتر افرادی که قراره بعدا" شغلی مدیریتی بگیرند اونجا فرستاده میشن. تو علوم انسانی دانشگاه علامه اینجوریه ، تو مهندسی پلی تکنیک.
من که کلا" عشق پلی تکنیک نیستم اگه خدا کنه همان شریف یا تهران برم خیلی خوبه.!

حالا دیگه اذیت کردن الکی اساتیدش را هم که باید در نظر گرفت. برای یه ارشد باید پوست آدم کنده بشه و همه اش نگران معدل باشی.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , mahtab69
ارسال: #۱۵
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ ب.ظ
آدم اینقدر ضد و نقیض میشنوه باورش نمیشه چی درسته چی غلط ولی به نظر من جز سه تای اوله تو کشور- دانشکده کامپیوترش هم جز ۱۵۰ تای اوله تو جهان البته من این مطلب رو از روی بنری که جلوی دانشکده زده بودن خوندم

فقط باید تلاش کرد و بس
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۷ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close