زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکته های تست زدن در کنکور

ارسال: #۳۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
روز قبل از امتحان هم هرچقدر بهتون تعارف کردن قلیون نکشید
آخه دیروز به زور بم دادن هنوزم سرم درد میکنه!!!!!!۱۱۱

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mehrdad372 , sohrablou , mehran666 , friends
ارسال: #۳۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط neda_Network.)
RE: نکته های تست زدن در کنکور
یه نکته را نمیدونم یاد آوری شده یا نه مراقب باشید پاکن یا دستتون چرب نباشه چون پاسخنامه چرب بشه یا حتی عرق کرده باشه دستتون وپاسخنامه خیس بشه اشتباه تصحیح میشه حتما دستتون را خشک کنید بعد علامت بزنید اگر قراره برای خوردن چیزی ببرید شکلاتی که بچسبه به دندون یا خیلی شیرین نبرید چون هم اون وسط دندون درد میگیرید هم استرستون میره بالا ما اینهمه امتحان دادیم از ابتدایی تا الان پس الکی به خودتون استرس ندید و روحیتونا حفظ کنید قبل امتحان با کسی حرف نزنید چون ذهنتون آشفته میشه از افرادی که نخوندن و جورامتشنج میکنن و سیاهی لشکرا بشدت دوری کنید شب کنکور خوب بخوابید و دیر یا زود نخوابید که فکر و خیال کنید مداد اتود ببرید حتما چون برای حل جا کمه ریزتر میشه نوشت و دیگه اینکه موفق باشید من را هم دعا کنید
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation , Payam92 , maneshty , Engineer , avril22 , good-wishes , IT.setareh91 , asiehmohammadian , nader618 , svk7 , kaviresabz , user22 , shima_24 , sohrablou , samaneh_aftab , Mohammad WR10 , Sector
ارسال: #۳۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
نمی دونم والا من که ترجیح می دم مث هر روزم باشم نه خوردنیا عوض شه نه چیزی ... فقط ساعت خوابمو دارم کار می کنم Big Grin باور کنید این قد که می گید اینو بخورم اونو نخورم خودش یه استرسیه ... سر جلسه می شینی میگی ای بابا خیار نخوردم Big Grin Smile)
سعی کنید اگه قراره کار خاصی برای اون روز انجام بدید از همین امروز خودتون رو بهش عادت بدیدی نه اینکه یه دفه روز کنکور بیاید کلا همه چیزو عوض کنید.
بازم هر کسی یه جوریه ...
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation , good-wishes , neda_Network , nader618 , svk7 , kaviresabz , user22 , nina69 , tayebe68 , maneshty , Sector
ارسال: #۳۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
این تایپیک فقط ۴یا ۵تا نکته خوب داشت...خواهشا دوستای دیگه مثل پست اول بیان نکات ریز و درسی رو هم بگن(صبحانه و لباس و دعا هم جای خود،همه ی این ها سلیقه ای هست و هر کسی بهتر از دیگری میدونه چی بپوشه و چی بخوره)
===========================
۱-نمیدونم کتاب راهیان هوش رو دارید یا نه..یه نکته تستی تو سوال *A گفته بود،تو گراف مورد نظر نیگاه میکنیم و چشمی مسیر شروع تا هدف رو با کمترین هزینه ی مسیر هست پیدا میکنیم،جواب به روش *A
۲-تست در لحظه ی تولید و تست بصورت معمولی...در حالت معمولی که به روش بالاست ولی در حالت تولید،گره ی مورد نظر اگر هدف بود کار تمومه و دیگه ادامه نمیدیم...
(اگر اشتباه گفتم دوستان تصحیح بفرماین)

I definitely will win
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation , Payam92 , asiehmohammadian , neda_Network , anita_66 , Sector
ارسال: #۳۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط Payam92.)
به نظر من هم احتمالش کمه چندین تست پشت سر هم مثلا الف باشن و حتمی نیست.
یه نکته دیگه ای که تازه کشف کردم اینه که اگه ۴ تا گزینه سه تاشون یه وجه اشتراک داشتن مثلا هر سه ۲x^3 داشتن و اون یکی اینو نداشت دلیلی نمیشه که بندازیمش دور شاید گزینه درست همون باشه.

راستی یادتون نره ساعت با خودتون ببرید ، کنکور کاردانی یادمه ساعتشون خوابیده بود اصلا ندونستم کی گذشت! نمیشد از طرف هی بپرسم.
اینم از یکی شنیدم حالا یکم تو مایه جوکه ولی خب..
طرف سر کنکور دفترچه رو بهش میدن شروع میکنه به تست زدن ، یکی دو تا سه تا .. بعد ساعتشو نگا میندازه میبینه هشت و بیست دقیقه ، میگه ااا چه خوب چقدر وقت دارم دوباره دست به کار میشه میگه من که کلی وقت دارم دوباره شروع میکنه با حوصله...
ساعشو دوباره نگا میندازه میبینه بازم هشتو بیست دقیقه از اون طرف مراقب میگه ده دقیقه وقت دارین ، اینم چند تا درس رو هنوز ندیده.
خخخخخ چی شد!!!Big Grin

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , maneshty , asiehmohammadian , neda_Network , svk7 , 8Operation , shima_24 , Mohammad WR10 , Sector
ارسال: #۳۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ۱-نمیدونم کتاب راهیان هوش رو دارید یا نه..یه نکته تستی تو سوال *A گفته بود،تو گراف مورد نظر نیگاه میکنیم و چشمی مسیر شروع تا هدف رو با کمترین هزینه ی مسیر هست پیدا میکنیم،جواب به روش *A
(اگر اشتباه گفتم دوستان تصحیح بفرماین)

ولی باید حواسمون باشه که h* > h باشه.اگه نباشه A* مسیر بهینه رو نمیده

هان ای کوه بلند/ای سراپا همه بند/از تو این تجربه آموخته ام/که نلرزد دلم از غرش سنگین زمان/و هراسی ندهد راه به دل از طوفان/کاه بودن ننگ است/کوه میباید بود
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , asiehmohammadian , 8Operation , tayebe68 , Sector
ارسال: #۳۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  شاید یکم خنده دار به نظر بیاد ولی ممکمه:
همون اول کار یه دور سوالها رو چک کنید بعد شروع کنید ، هم بیس کلی دستت میاد که چه خبره و هم اینکه شاید یه صفحه سفید و چاپ نشده بود ، همون اول یه کاریش کنی تا اینکه وسط کار بره روی اعصابت!
برای هر اتفاقی باید اماده باشی شاید پشت سری سرما خورده بود هر ۵میلی ثانیه یه صدای ازش در اومد ! بهر حال باید تحمل کنی و تمرکزت بهم نریزه.
ولی من با این روش مخالفم-خوب البته هرکس شیوه خودش رو داره-چون این روش استرس زیادی رو منتقل میکنه به آدم چون یکسری سوالا به چشم شما میخوره که روی اون سوالات قبلا شک داشتین یا موضوعات قابل توجه شما بوده یا آن موضوعات برای شما راحت بوده و برای شما یک اعتماد به نفس کاذب یا یک استرس کاذب بوجود میاره-نکته نهایی اینکه یه نگاه برای دیدن داشتن سوال کافیه فقط همین ولی سوالات رو نخونید.البته گفتم هرکس شیوه خودش رو داره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Payam92 , asiehmohammadian
ارسال: #۳۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ق.ظ
منم با مجتبی موافقم.

ورق زدن سوالات کار درستی نیست به نظرم ممکنه یهو چشمت به سیستم عامل بیفته در جا ایست قلبی کنی Tongue

به نظرم روال عادی رو طی کنی بهتره. فقط میتونی تعداد سوالات رو ببینی که اون هم روی جلد دفترچه موجوده.

There is no there there.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Payam92 , asiehmohammadian , neda_Network , sohrablou , Sector
ارسال: #۳۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط fsi2013.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  [quote='Amir V' pid='156218' dateline='1359135447']
بچه ها چرا میگید کره و عسل نخوریم؟

اتفاقا باید موادی بخوریم که گرم باشه (طبعش منظورمه). واسه اینکه موادی مثل پنیر و خیار که سردن آدم رو شُل میکنه.

از طرفی عسل و کلا مواد قندی باعث افزایش انرژی میشه.
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کلا باید روی پروتئین و کربوهیدرات تمرکز داشته باشه.
عسل و مربا به دلیل شیرین بودن بیش از حد و خالی بودن شکم هنگام بیدار شدن، باعث سوخت و ساز اضافی در بدن شده و ممکن است متابولیسم بدن را به هم بریزد.
از طرفی در افرادی که موقع امتحان،استرس میگیرند(که کم هم نیستن)، مصرف عسل باعث تشدید استرس و افزایش تنش میگردد.
اینها کلی هست ولی امیر تو اگه استرسی نیستی و کلا عادت داری،بخور. مشکلی نیس.؛)

الان یاد برنامه سلامت باشید افتادم . این کربوهیدرات چیه؟!
Big GrinBig Grin بحث علمی شدیدی هستش منم سلام عرض میکنم

با سلام خدمت همگی منم یه چند تا نکته کوچیک به ذهنم رسید، تو کنکورهای گذشته هم اتفاق افتاده که سوال جواب خیلی طولانی داره اخرشم اشتباه بوده یعنی گزینه صحیح نبوده..!حتما ادمایی که هم وقت زیادی براش گذاشتن و آخرشم اعصابشون خورد شده.توصیه اولم اینه که کلا رو یه سوال خاص به مقدار زیادی وقت نذاریم.
توصیه دومم هم اینه که ممکنه واسمون سر کنکور پیش بیاد اونم اینه که بریم سوالارو بخونیم و نتیجه دلخواهمون رو تو درس مورد نظر نگیریم مثلا مشترک انتظاری که داریم رو براورده نکنیم یا خیلی از ایده ال مون دور باشیم.اینجا یه حسی میاد سراغ ادم که میگه جواب شانسی بدم و سوالای بیشتری جواب بدم تو ۱۰۰%مواقع شاید یه کم کم تر با این کار وضعمون بدتر میشه.امیدوارم امسال سوالای خوبی طراحی کرده باشن واسه کنکور و هرکسی بیشتر خونده و مصلحتشه قبول شه.
به سلامتی همه مردای ایرانی که تا چین هم به دنبال ثریا میرن Smile و سلامتی همه زنهای ایرانی که یا اسمشون ثریاست یا هم حسود نیستن و مث ما ثریارو دوست دارن Smile

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  اگر یک تست رو بار اول خیلی ساده دیدید و با حل اون فورا به جواب رسیدید و با خودتون گفتید که "چه سئوال ساده ای!"به صحیح بودن این گزینه زیاد اطمینان نداشته باشید،چون تقریبا اغلب سئوالات نکته هایی درشون مخفی هست.سعی کنید یک دور دیگه هم دقیق بخونید و بیشتر روی پیدا کردن جوابهای دیگه هم فکر کنید.
اینارو واست نوشته بودم :"با نصفه ی اول جوابتون مخالفم سوال ساده ی زیادی توی کنکورهای گذشته بوده نمونه ی بارزش چن تا از سوالای ریاضی پارسال.البته یه نکته هم راجب ساده بودن به نظر من سوالی واسه یه نفر ساده است واسه یکی دیگ سخته یا یه عده هستن کلا سوالا واسشون سخته یا یه عده هستن سوالا کلا واسشون ساده است Smile
ولی با اون تیکه که گفتین دقیق بخونیم و به پیداکردن گزینه های دیگ هم فک کنیم موافقم واسه همه سوالا باید اینطور باشیم. "
اما همین الان یه سوال که تو ۳۰ ثانیه دیروز تو کنکور ازمایشی حل کرده بودم و رو دیدم که اشتباه زدم اگه فقط یه ثانیه به این نکته تو دقت میکردم الان تخصصی نرم و به جای ۳۷ درصد ۴۴ درصد زده بودم Smile

HeartTongue
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , asiehmohammadian , neda_Network , Mohammad WR10
ارسال: #۴۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط hamid_c.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  مه سلامت باشید افتادم . این کربوهیدرات چیه؟!
Big GrinBig Grin بحث علمی شدیدی هستش منم سلام عر
اینکه میگن تغذیه امری شخصیه کاملا اشتباهه .. مثل اینه بخواین برین تمرین ورزشی یا بدنسازی و بگن هر چی خوردین یا نخوردین روتون تاثیر نمیذاره -- ۳ ۴ ساعتی سر جلسه هستین بدن کربوهیدرات مصرف میکنه و میزان قند خون پایین میاد و ایجاد کندی و کسلی میکنه بعد ۱ ۲ ساعت همچنین کاهش بعضی عناصر در بدن باعث کاهش میزان سرعت تصمیم گیری و عملکرد میشه .. همچنین کاهش میزان اب بدن باعث میشه فرایند اکسیژن رسانی به بدن در این ۳ ۴ ساعت نفس گیر پایین بیاد
تا حالا شده گشنه رفته باشین سر امتحانای ازمایشی و اخرشه یه حال لختی داشته باشین موقع تمام شدن امتحان؟؟ این تاثیر همیناست
بدن کربوهیدرات هارا برای تولید انرژی میسوزونه اگه کربوهیدرات بدن کم باشه ایجاد خستگی میکنه و بدن از پروتین عضلات بدن استفاده میکنه
اما صبحونه یک ساعت یا ۱/۵ قبل امتحان باشه بهتره نه زودتر ..
سئوال بدنسازی هم داشتین بپرسین :ی
من که صبح دپینگ میکنم میرم سر جلسه :ی:ی

یک سئوال دارم .. من خیلی محاسباتم جا گیره .. چیکار کنم؟ چک نویسی چیزی نمیشه برد ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , asiehmohammadian , kaviresabz , Mohammad WR10
ارسال: #۴۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط good-wishes.)
دیروز که از جلسه آزمون برمی گشتم با خودم فکر می کردم این دست تجربیات رو (البته در یک قالب دیگه تو ذهنم بود) باید تو مانشت بذارم و امروز که اومدم دیدم دوستان زحمتشو کشیدن که از همگی تشکر می کنم.

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ)samaneh22 نوشته شده توسط:  من فکر می کنم روز قبل از کنکور ذیگه چیزی نخونید. و یک تفریحی برید تا شبش زود خوابتون ببره.
و مغزتون هم یک استراحتی بکنه.
مطمئن باشید با یه روز خوندن کاری از پیش نمی برید البته به شرطیکه قبلش کامل دوره کرده باشید.
و نکته هایی که میدونید یامکان یاد رفتن هست دو روز قبل کنکور دوره کنید.
با امید موفقیت برای همه ی شما مانشتی های پرتلاش

کاملا موافقم چون تو آزمونهای آزمایشی تجربه کردم هروقت شب دیر خوابیدم (دیرتر از ۱۰) هرچند در حال درس خوندن هم بوده باشم فردا سر جلسه خواب بودم یا واقعا حوصله نداشتم تمرکز کنم.
در ضمن پیشنهاد می کنم دوستان از این خاصیت فیزیولوژیک بدن که خیلی سریع به شرایط عادت می کنه نهایت استفاده رو ببرن و (اونایی که تا الان تو این چند هفته اخیر این کارو نکردن) از همین الان صبح زود (۷ تا ۸ ) بیدار بشن و مرور دروس و حل مسئله رو به بازه ۸ تا ۱۲ موکول کنن تا ذهنشون به یادآوری مطالب در این بازه زمانی عادت کنه .
درضمن من به این که سوالات به ترتیب حل بشه اعتقاد دارم البته نه اینکه بدون مدیریت زمان همینجوری رو یک سری گیر کنید. چرا که (به قول مشاور ماهان در برنامه صعود) این باعث میشه مغزتون گرم بشه .
می دونید چرا؟ چون اول زبان که بیشتر یادآوری هست این بخش ذهنتون رو فعال می کنه بعد ریاضی که ترکیب تشخیص ، یادآوری و جایگذاری هست این بخش ذهن رو فعال می کنه و در نهایت ذهن برا استدلال در خصوص سایر دروس آماده می شه.

در ضمن با ذکر خدا و جملات انرژی بخش به خودتون آرامش بدید چرا که دور از جون همه اگر کسی هر چقدر هم خونده باشه اما اگر سر کنکور آرامش نداشته باشه ممکنه نتیجه مطلوب به دست نیاره . ذهن وقتی آرام باشه خوب کار می کنه (لا اقل در مورد خودم که اینطور بوده)

" آرامش آن است که یقین داری در هر قدم دست تو در دستان گرم خداوند است "
از صمیم قلب دعا می کنم موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991 , asiehmohammadian , kaviresabz , Engineer , banafshehjooon , ENGii , Mohammad WR10
ارسال: #۴۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  مه سلامت باشید افتادم . این کربوهیدرات چیه؟!
Big GrinBig Grin بحث علمی شدیدی هستش منم سلام عر
اینکه میگن تغذیه امری شخصیه کاملا اشتباهه .. مثل اینه بخواین برین تمرین ورزشی یا بدنسازی و بگن هر چی خوردین یا نخوردین روتون تاثیر نمیذاره -- ۳ ۴ ساعتی سر جلسه هستین بدن کربوهیدرات مصرف میکنه و میزان قند خون پایین میاد و ایجاد کندی و کسلی میکنه بعد ۱ ۲ ساعت همچنین کاهش بعضی عناصر در بدن باعث کاهش میزان سرعت تصمیم گیری و عملکرد میشه .. همچنین کاهش میزان اب بدن باعث میشه فرایند اکسیژن رسانی به بدن در این ۳ ۴ ساعت نفس گیر پایین بیاد
تا حالا شده گشنه رفته باشین سر امتحانای ازمایشی و اخرشه یه حال لختی داشته باشین موقع تمام شدن امتحان؟؟ این تاثیر همیناست
بدن کربوهیدرات هارا برای تولید انرژی میسوزونه اگه کربوهیدرات بدن کم باشه ایجاد خستگی میکنه و بدن از پروتین عضلات بدن استفاده میکنه
اما صبحونه یک ساعت یا ۱/۵ قبل امتحان باشه بهتره نه زودتر ..
سئوال بدنسازی هم داشتین بپرسین :ی
من که صبح دپینگ میکنم میرم سر جلسه :ی:ی

یک سئوال دارم .. من خیلی محاسباتم جا گیره .. چیکار کنم؟ چک نویسی چیزی نمیشه برد ؟
این که میگن تغذیه امری کاملا شخصیه ۱۰۰ درصد درسته همون مربی بدنساز هم مطمئن باش هیچوقت تلفنی واسه کسی برنامه ریزی غذایی نمیکنه.تیپ طرفو نگاه میکنه قد وزن و ... فاکتور های دیگ نظر میده و برنامه ریزی میکنه واسش مث اینه که من بگم کره و عسل حتما بخورید! خوب شاید اصن یه نفر دوس نداشته باشه این صبحونه رو! یه نفر عادت داره فقط پنیر و چایی شیرین بخوره! هر کی یه عادت غذایی داره دیگ ادم خودش واسه خودش بهتر میتونه برنامه بریزه
ولی به طور کلی خوردن چیزای شیرین مث چن تا شکلات یا ی دونه ابمیوه میتونه به ادم کمک کنه . که همه بچه میدونن که باید یه چیزی همراه خودشون ببرن سر جلسهBig Grin بدنسازی هم باشه واسه بعد از خوب شدن امتحانمون Cool

HeartTongue
۱
۰
ارسال: #۴۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ق.ظ)lvl0jt4b4 نوشته شده توسط:  ولی من با این روش مخالفم-خوب البته هرکس شیوه خودش رو داره-چون این روش استرس زیادی رو منتقل میکنه به آدم چون یکسری سوالا به چشم شما میخوره که روی اون سوالات قبلا شک داشتین یا موضوعات قابل توجه شما بوده یا آن موضوعات برای شما راحت بوده و برای شما یک اعتماد به نفس کاذب یا یک استرس کاذب بوجود میاره-نکته نهایی اینکه یه نگاه برای دیدن داشتن سوال کافیه فقط همین ولی سوالات رو نخونید.البته گفتم هرکس شیوه خودش رو داره
اره خب قرار نیست تک تک سوالا خونده بشه ، توی دو دقیقه فقط گذری ورق میزنی.
حتی اگه سوالات سخت رو ببینی بازم ضرر نمیکنی میتونی مدیرت زمان بهتری داشته باشی در مورد اعتماد به نفسم زیاد موافق نیستم ، سر کنکور جا این حرفا نیست که یه سوال ساده یا سخت دیدی خودتو ببازی یا..
باید تا جایی که میتونی از فرصت و اطلاعاتت استفاده کنی و تست هایی که میشه رو بزنی ،

حالا از این بگذریم هر کی یه تز میده . دوستان در مورد wc چی میگید .! توی چند تا ازمون بد جور بهم فشار اومد جوری که تمرکزم بهم ریخت قبل ازمون هم رفته بودم.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۴۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط lvl0jt4b4.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ق.ظ)lvl0jt4b4 نوشته شده توسط:  ولی من با این روش مخالفم-خوب البته هرکس شیوه خودش رو داره-چون این روش استرس زیادی رو منتقل میکنه به آدم چون یکسری سوالا به چشم شما میخوره که روی اون سوالات قبلا شک داشتین یا موضوعات قابل توجه شما بوده یا آن موضوعات برای شما راحت بوده و برای شما یک اعتماد به نفس کاذب یا یک استرس کاذب بوجود میاره-نکته نهایی اینکه یه نگاه برای دیدن داشتن سوال کافیه فقط همین ولی سوالات رو نخونید.البته گفتم هرکس شیوه خودش رو داره
اره خب قرار نیست تک تک سوالا خونده بشه ، توی دو دقیقه فقط گذری ورق میزنی.
حتی اگه سوالات سخت رو ببینی بازم ضرر نمیکنی میتونی مدیرت زمان بهتری داشته باشی در مورد اعتماد به نفسم زیاد موافق نیستم ، سر کنکور جا این حرفا نیست که یه سوال ساده یا سخت دیدی خودتو ببازی یا..
باید تا جایی که میتونی از فرصت و اطلاعاتت استفاده کنی و تست هایی که میشه رو بزنی ،

حالا از این بگذریم هر کی یه تز میده . دوستان در مورد wc چی میگید .! توی چند تا ازمون بد جور بهم فشار اومد جوری که تمرکزم بهم ریخت قبل ازمون هم رفته بودم.
خوب همون پیدا کردن سوالات سخت و راحت نیاز به یه نگاه اجمالی داره و پیدا کردن همونا باعث بهم ریختن تمرکز میشه و باید بریم همون Wc به قول خودت Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , maneshty , Payam92
ارسال: #۴۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
دوستانی که تجربه آزمون دارن من و یک راهنمایی بکنن ممنون

همه میگین اول سوالای آسون و بزنیم که از دستشون ندیم
حالا من یک سوال دارم اونم اینه که شماها سرآزمون زمانتون وتقسیم بندی میکنین؟
مثلا میگین یک ساعت واسه ریاضی ، یک ساعت واسه مشترک بعد تواین زمان که براهردرس مشخص میکنین اول همه آسوناش و میزنین بعد دوباره ازاول سوالارونگا میکنین؟
یا نه ازاول تا آخردفترچه هرچی آسون داره و میزنین بعد باز دوباره ازاول نگاه میکنین؟
اگرحالت دوم وانتخاب میکنین زمان و چطوری تقسیم میکنین؟
مثلا چقدرو میزارین برادور اول وسوالات آسون ؟ وبعد سوالات سختر؟
من آزمون شرکت نکردم یک خورده بااین تنظیم وقت مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۰۲ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۲ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۱۵ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۲۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question یک نکته ابهام marvelous ۶ ۴,۷۷۹ ۰۹ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۳۳۱ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۴۹۰ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  کلاس خصوصی حل تست های کنکور zeynaab ۰ ۱,۶۷۸ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zeynaab
  نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان MBe ۲ ۲,۹۵۹ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۶۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close