زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣

ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط software94.)
سلام مهندس های خوب مانشت.انشالله که خسته نیستید وپر انرژی تا اخر راه رو میروید.
بچه ها این حل تست واسه یه جلسه است.جلسه بعدم میزارم.ویس ها هم چون با مدیافایر اپلودش طول میکشه به زودی میزارم براتون.
یه نکته دیگه من از استاد اجازه گرفتم میدونن من این کارو میکنم و شخصا رضایت دادن.با خیال اسوده گوش کنید.
همه صفحاتی هم که حس میکردم ندارید براتون گذاشتم
انشالله همه موفق باشیم.
جزوات:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جزوه جلسه دوم

نمونه سولات:https://www.dropbox.com/sh/xq6h362nq5nrpra/AADhXz6R_FaEsr_nSCPfz-q7a
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , ƊƦЄƛM , Hamid_0311 , mzha , pooyaa , dokhtare payiz , sara417 , happy07 , luxamburg , f.shamloo , salam1 , 7پرستو , shahin_cr7 , afagh.msm , arefeh.hp , mohaddeseh70 , pezhman.m-AI , Aliteh , aliasqar , elenaghasemi , ziba.O , saeidkhan , neda.m.cha , artmiss , احسان مومنی , ۱۲۳۶۵۴۷۸۹۹۸۷ , Milestone , masoomeh_s , binahayat , maryam.raz , hnarghani , shamim_70 , ss.hoseini , Hamed90 , goldoonehkhanoom , sana70 , parizadgh , iammiti , tohidi4503 , RASPINA , archer22 , ana9940 , r3za , ehsan007 , Elena_71 , farhad_vr32 , بنفشه , tanhatarin , NP-Cσмρℓєтє , Masoud05 , A V A , نارین , mostafa2012 , shayesteNEY , kimiagar , hamedmohsenee , Omn1990 , (hana) , elahe-comp , ashena1 , mrsh1372 , simin051 , faraaz_mb , Hamid136 , AD342 , nazanin.pd , Ali_persiangulf
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط software94.)
RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣

سلام.اینم ویس های ساختمان.موفق باشید.

اینم ویس های جلسه دوم

بچه ها این ویس هارو هم دوست خوبمون iammiti زحمتشونو کشیدن تو مدیا فایر اپلود کردن.از لطفشون ممنونم.

سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Ametrine , neda.m.cha , artmiss , fafa69 , 123654789987 , maryam.raz , hnarghani , pooyaa , Imankhani , pelican , binahayat , Elena_71 , farhad_vr32 , بنفشه , iammiti , mzha , elenaghasemi , Milestone , نارین , shayesteNEY , hamedmohsenee , Omn1990 , setare1993 , mrsh1372 , faraaz_mb , M a h d i , AD342 , Ali_persiangulf
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣
باسلام
دوست عزیز سوالات تستی که توی برگه آچار نوشیتد، پاسخ ندارن؟
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ق.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  باسلام
اون کپی هارو استاد دادن.این هفته حل میکنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibakh , elenaghasemi
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  

سلام.اینم ویس های ساختمان.موفق باشید.

سلام..........
خیلی ممنون از لطفتون
إن شاءالله خدا براتون جبران کنه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط sana70.)
(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام مهندس های خوب مانشت.انشالله که خسته نیستید وپر انرژی تا اخر راه رو میروید.
بچه ها این حل تست واسه یه جلسه است.جلسه بعدم میزارم.ویس ها هم چون با مدیافایر اپلودش طول میکشه به زودی میزارم براتون.
یه نکته دیگه من از استاد اجازه گرفتم میدونن من این کارو میکنم و شخصا رضایت دادن.با خیال اسوده گوش کنید.
همه صفحاتی هم که حس میکردم ندارید براتون گذاشتم
انشالله همه موفق باشیم.
جزوات:

هم کلاسی تشکرBig Grin
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  باسلام

خیلی لطف میکنین اگه حلش رو بذارین Smile
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط kakoli19.)
اول جا داره از اون اشخاصی که از وقته گران بهای خود میزند وبه ارسال این مطالب درسی ومباحث که خیلی کمک میکنه به بعضی ها که توی شهرستان با این استادای در پیت درس خواندن ودسترسی نداشتن به کلاس های کنکوری اونم با این اساتیدی مجرب منجمله استاد یوسفی، استاد کارگهی،استاد، استاد طورانی واساتید خبره ذیگه از شما دوستان گرامی خواهشمندم خصاصت رو کنار بگذارید وزکات علم که یاد گیری اون به دیگران هست رو پیشه بگیرد یعنی تو این همه اعضای این سایت خوبه مانشت کسی پیدا نمیشه ویس طراحی الگوریتم وساختمان داده استاد یوسفی رو داشته باشه یا ویس سیتم عامل کارگهی و...... واقعا خیلی جایه تعجب داره
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط kakoli19.)
بچه سوالات ۴۴ تست تکمیلی به بعد جزوء اون سوالش کجاست؟

بچه ها صورت سوال ۴۲ تکمیلی به بعد این حل تست طراحی الگوریتم چرا نیست ؟
ارسال: #۱۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
بچه ها جلسه دومم اپلود کردم براتون.رسالت من در اینجا به پایان رسید.Big Grin
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , iammiti , afagh.msm , Hamed90 , pooyaa , elenaghasemi , aliasqar , shayesteNEY , Omn1990 , AD342
ارسال: #۱۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط software94.)
لینک دوم تکراریه دانلوش نکنید تا درست کنمBig Grin

درستش کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , pooyaa , elenaghasemi , Masoud05
ارسال: #۱۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  باسلام

حل اون کپی ها رو استاد بهتون نداد یا حل نکرد براتون؟؟
ارسال: #۱۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
همه رو حل کردن تو جزوه جلسه دوم.بگردید پیدا میکنید.
بچه ها من واقعا نتونستم مدیا فایر اپلود کنم شرمنده,چون میخواستم زود به دستتون برسه با همین دراپ باکس اپ کردم.این دراپ باکس یه وقتایی سرعتش پایین.شب دانلود کنید
ارسال: #۱۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  همه رو حل کردن تو جزوه جلسه دوم.بگردید پیدا میکنید.
بچه ها من واقعا نتونستم مدیا فایر اپلود کنم شرمنده,چون میخواستم زود به دستتون برسه با همین دراپ باکس اپ کردم.این دراپ باکس یه وقتایی سرعتش پایین.شب دانلود کنید

ممنون از لطفتون
ببخشید ولی من حل اون ۵ صفحه سوال که اسم pdf ای dade ostad رو پیدا نمیکنم !!!
ارسال: #۱۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
ببین استاد تو این جلسه میگفت سوال یک منظورش سوال یک همون کپی هاست.اول جلسه اینارو حل کرد نمیدونم دقیق منظورتون همین کپی هاست یا نه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: StudentSE

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۱۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۵,۴۴۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۳۸ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۵۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۶۹۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۶۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۶۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۱۴۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۵۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۵۷۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close