زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣

ارسال: #۱۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣
خیلی عالی بود. استاد ما یه ترم ساختمان و الگوریتم درس داد ما نفهمیم فرق بیگ او با امگا و تتا چیهHuh
همین یه ماه قبل خودم یاد گرفتمBig Grin
خوشبحالتون . برای من خیلی مفید بود
من تازه به ساختمان علاقه مند شدمBig Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣
(۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  ببین استاد تو این جلسه میگفت سوال یک منظورش سوال یک همون کپی هاست.اول جلسه اینارو حل کرد نمیدونم دقیق منظورتون همین کپی هاست یا نه.
سلام
تشکر از لطفتون
ولی اول جلسه دوم که تستای ۹۳ هست و با سوالای اون ۵ صفحه که اسمش dade.ostad هست فرق میکنه!!!
میشه ی نگاهی بندازید . مرسی
ارسال: #۱۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ
بچه ها ببخشید مثل اینکه من این جزوه رو اشتباهی,گذاشتم.الان چندتا از دوستام گفتن.من الان پیشم نیست جزوه هام.تا شب براتون میزارم.بازم عذر میخوام
 سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM , بنفشه , shayesteNEY
ارسال: #۱۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ب.ظ
سلام
تو یکی از ویسها استاد فرمودند مبحثbacktraking رو توضیح میده
ویس اون جلسه رو دارید اپلود کنید؟
ممنون

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۲۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها ببخشید مثل اینکه من این جزوه رو اشتباهی,گذاشتم.الان چندتا از دوستام گفتن.من الان پیشم نیست جزوه هام.تا شب براتون میزارم.بازم عذر میخوام
Sad
من واقعا چندتا از جوابای اون سوالا رو میخوام، خواهشا جزوه درستو بذارین.
خدا خیرتون بده
ارسال: #۲۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام ببخشید فراموش کرده بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afagh.msm , ttm , ƊƦЄƛM , shayesteNEY , AD342 , StudentSE
ارسال: #۲۲
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
ممنون

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
ارسال: #۲۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
سلام
لطفا برای ساختمان صدای کامل کل جلسات را قرار بدید جزوه سال ۹۳ کامل هست اما وویس نیست
ارسال: #۲۴
۰۲ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  

سلام.اینم ویس های ساختمان.موفق باشید.

اینم ویس های جلسه دوم

بچه ها این ویس هارو هم دوست خوبمون iammiti زحمتشونو کشیدن تو مدیا فایر اپلود کردن.از لطفشون ممنونم.

سلام. لینک ویس سوم خرابه میشه دوباره بزاریدش؟ خیلی نیازش دارم لطفااااااااا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۱۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۵,۴۳۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۳۸ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۵۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۶۹۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۶۴۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۶۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۱۳۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۵۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۵۷۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close