زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکته های تست زدن در کنکور

ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام بچه ها امیدوارم همتون پرانرژی باشید.
به نظرم رسید شاید وجود این تاپیک توی این روزهای باقیمانده یه جور جمع بندی باشه و برای کسایی که فرصت گشتن توی سایت رو ندارن یه جور صرفه جویی در زمان باشه بنابراین از دانسته های خودم شروع میکنم. امیدوارم شما هم همکاری کنید.

نکات سر جلسه
۱/ اگر در کنکور سوالی با دو گزینه مشابه بود که اتفاقا همون گزینه هم درست بود حتما فقط یکی از اون گزینه ها رو بزنید چون بعدا هر دو گزینه صحیح اعلام میشه.
۲/ اگر سوالی کلا اشتباه بود حذف میشه و زدن یا نزدنش تاثیری نداره.

درس ساختمان
۱/ بعضی سوالای پیچیدگی رو که قطعه کد دارند میشه با جاگذاری عدد و کشیدن پشته یا درخت به راحتی حل کرد.

درس نظریه
۱/ اگر وضعیت های مهم زبان متناهی باشد میشود dfa , nfa کشید پس زبان منظم است.
۲/ اگر بتوان وضعیتهای مهم زبان را در پشته ذخیره کرد زبان مستقل از متن است.

.
.
.
لطفا کسایی که در آزمونها و کلاسهای تست هم شرکت داشته اند مشارکت کنند.باتشکر

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation , Payam92 , tayebe68 , asiehmohammadian , *farnaz* , neda_Network , adel28 , maneshty , Sunshine Off , svk7 , Mänu , ana_12345 , amnhck123 , nahid.moosavi , IT.setareh91 , comp_s , sadaf1 , kaviresabz , arshad91 , mehrdad372 , parizad1 , samaneh22 , mahsa_a3moon , sohrablou , m..ch , fa_karoon , Amoojan , Adel01 , mosaferkuchulu , M12_ir , fifa2020 , jameshenas , mahak.k , csharpisatechnology , good-wishes , هاتف , ENGii , Mohammad WR10 , fulgent , Good! , jimii
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
نکته مهم:

قبل از تحویل دادن پاسخنامه به مراقب حتماً یه دور چکش کنین!

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , Engineer , svk7 , Mänu , nahid.moosavi , asiehmohammadian , kaviresabz , saaraa , neda_Network , jameshenas , csharpisatechnology , fulgent
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ
شاید یکم خنده دار به نظر بیاد ولی ممکمه:
همون اول کار یه دور سوالها رو چک کنید بعد شروع کنید ، هم بیس کلی دستت میاد که چه خبره و هم اینکه شاید یه صفحه سفید و چاپ نشده بود ، همون اول یه کاریش کنی تا اینکه وسط کار بره روی اعصابت!
برای هر اتفاقی باید اماده باشی شاید پشت سری سرما خورده بود هر ۵میلی ثانیه یه صدای ازش در اومد ! بهر حال باید تحمل کنی و تمرکزت بهم نریزه.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation , nader618 , Engineer , svk7 , Mänu , ana_12345 , nahid.moosavi , asiehmohammadian , kaviresabz , mahsa_a3moon , mahak.k , saaraa , neda_Network , jameshenas , Mohammad WR10 , AEM4949 , tayebe68
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
RE: نکته های تست زدن در کنکور
(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  نکته مهم:

قبل از تحویل دادن پاسخنامه به مراقب حتماً یه دور چکش کنین!

Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  شاید یکم خنده دار به نظر بیاد ولی ممکمه:
همون اول کار یه دور سوالها رو چک کنید بعد شروع کنید ، هم بیس کلی دستت میاد که چه خبره و هم اینکه شاید یه صفحه سفید و چاپ نشده بود ، همون اول یه کاریش کنی تا اینکه وسط کار بره روی اعصابت!
برای هر اتفاقی باید اماده باشی شاید پشت سری سرما خورده بود هر ۵میلی ثانیه یه صدای ازش در اومد ! بهر حال باید تحمل کنی و تمرکزت بهم نریزه.

این چک کردنه یه سود دیگه هم داره اونم این که اگه تعداد سوالا یهو عوض شده بود یا زمان دفترچه عوض شده بود همون اول مطلع بشی. و یهو وسط کار نفهمی که چه خبر شده

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , maneshty , svk7 , ana_12345 , 8Operation , nahid.moosavi , asiehmohammadian , IT.setareh91 , user22 , Payam92 , mahak.k , saaraa , m..ch , aatwo , neda_Network , Mohammad WR10 , alika
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
حتما پاسخ هارو همون موقع که تست رو زدید توی پاسخ نامه وارد کنید . و این کارو نکنید که اول تو دفتر چه وارد کنید بعد پاسخ نامه . بعضی ها مثل من برای درس های زبان و مدیریت این کار رو می کنن که اشتباه هستش .
.این کار اشتباه و خطای شما در جابجا وارد کردن رو زیاد می کنه .
من برای مدیریت اول کلش رو سریع می زدم بعد پاسخ ها رو سریع وارد می کردم تو پاسخ نامه . چون فکر می کردم هم تمرکزم بیشتر می شه هم صرفه جویی وقت می کنم اما تو ازمون قبلی این بلا سرم اومد و توی مدیریت دقیقا فهمیدم تستا رو جابجا زدم چون درصدم خیلی با تعداد سوالا درست زده شدم متفائت بود.

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nahid.moosavi , asiehmohammadian , kaviresabz , Mänu , saaraa , Mohammad WR10 , tayebe68
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
بنظر من اول بگردید تو دروس مشترک هر چی تست ساده از هر درسی پیدا کردید بزنید . بعد که یه دور تستا رو خوندید و ساده هاش رو زدید برید سراغ ریاضیا و ۳-۴ تا ساده پیدا کنید بزنید ، بعدش بیاد دوباره رو دروس مشترک و کار رو ادامه بدید . از زبان هم غافل نشید . در واقع میخوام بگم که نگید چون من مثلا سیستم عامل رو خوب خوندم از اون شروع میکنم و سعی کنید اول همه تست های این درس رو بزنید بعد برید سراغ درس دیگه ، دوس دارید اول با سیستم شروع کنید مسئله ای نیست اما اگه سوالی سخت یا وقت گیر بود فعلا بیخیالش بشید و برید سایر سوالات ساده رو حل کنید

هر ساله تعداد تست های ساده کنکور کم نیست منتهی چون معمولا بچه ها درس به درس سر جلسه پیش میرن اخر سر وقت کم میاد و ممکنه ۱-۲ تا تست ساده از دستشون بره که خیلی فاجعه هست!!!

کلا بگردید تست های ساده و متوسط رو حل کنید قبولید ، مگه چند درصد باید بزنید که قبول بشید Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , nahid.moosavi , asiehmohammadian , Amir V , svk7 , kaviresabz , SarahRad , mahsa_a3moon , mahak.k , saaraa , maryam.raz , neda_Network , jameshenas , Engineer , sina89 , هاتف , Mohammad WR10
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ
اگر یک تست رو بار اول خیلی ساده دیدید و با حل اون فورا به جواب رسیدید و با خودتون گفتید که "چه سئوال ساده ای!"به صحیح بودن این گزینه زیاد اطمینان نداشته باشید،چون تقریبا اغلب سئوالات نکته هایی درشون مخفی هست.سعی کنید یک دور دیگه هم دقیق بخونید و بیشتر روی پیدا کردن جوابهای دیگه هم فکر کنید.
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , shima_24 , Amir V , asiehmohammadian , fateme66 , IT.setareh91 , kaviresabz , user22 , Payam92 , mahsa_a3moon , mahak.k , saaraa , maryam.raz , jameshenas , shahbazi , Engineer , tayebe68 , p.beyzaie , Mohammad WR10
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط sunboymn.)
سلام بچه ها
من کنکورهای کاردانی و کارشناسی رو چون زیاد تست نزده بودم خوب ندادم و وقت کم آوردم ولی خواهرم یه روش خوبه تست زدن بهم یاد داد که امیدوارم کارتونو راه بندازه این روش اسمش روش ضربدر + اس
تو این روش اون سوالایی رو که میدونی ولی طولانی ان رو یه * میزنی و اونایی رو که شک داری + میذاری و اونایی رو هم که میدونی به طبع میزنی اینجوری وقت کم نمیاری و در آخر هم اونایی رو که * و + زدی رو حل میکنی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , kaviresabz
ارسال: #۱۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  اگر یک تست رو بار اول خیلی ساده دیدید و با حل اون فورا به جواب رسیدید و با خودتون گفتید که "چه سئوال ساده ای!"به صحیح بودن این گزینه زیاد اطمینان نداشته باشید،چون تقریبا اغلب سئوالات نکته هایی درشون مخفی هست.سعی کنید یک دور دیگه هم دقیق بخونید و بیشتر روی پیدا کردن جوابهای دیگه هم فکر کنید.
بله درست می فرمایید اما برخی سوالات واقعا ساده هستن مثل اون سوال هیپ ساختمان داده امسال !!
پس باید مراقب وسواس سر جلسه هم بود که هی بگید بزار یه بار دیگه هم جوابم رو چک کنم!! چون فوقش ۱ تست رو که بلدی اشتباه حل میکنی اما در عوضش شاید بجای بررسی صحت تست هایی که زدید بتونید ۵-۶ تا تست دیگه صحیح بزنید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , Mänu , svk7 , maryam.raz , Engineer , avril22 , Mohammad WR10
ارسال: #۱۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  تخم مرغ آب پز(نیمرو نباشه)+نان(سنگک یا تافتون)+پنیر+مغز بادام یا گردو+گوجه خیار+خامه+سبزی(ریحان یا نعنا)+آب میوه(مثلا تکدانه پرتقال)+خود میوه(اولویت با سیب)+چای (با مقدار شکر کم)
من اگه صبحانه قورمه سبزی با دوغ بخورم رتبه یک نشم حداقل ده میشمTongueCool

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Amir V , mahsa_a3moon , asiehmohammadian , fa_karoon
ارسال: #۱۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
صحبت از تغذیه شد نتونستم نگم
یه قرص ویتامین c و زینک با مولتی ویتامین بخورین ۲ تا سفیده تخم مرغ با نون برا تامین پرتیین .. چیزی که نیاز دارین مایعات و کربو هیدرات .. نون سنگک با هر چی گیر اوردین قاطیش کنین بخورین .. مایعات هم دیگه خودتون میدونین
ویتامین c زینک دار برا کم کردن احساسا خستگی خوبه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mahak.k , saaraa , fa_karoon , maneshty , avril22
ارسال: #۱۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ
من فکر می کنم روز قبل از کنکور ذیگه چیزی نخونید. و یک تفریحی برید تا شبش زود خوابتون ببره.
و مغزتون هم یک استراحتی بکنه.
مطمئن باشید با یه روز خوندن کاری از پیش نمی برید البته به شرطیکه قبلش کامل دوره کرده باشید.
و نکته هایی که میدونید یامکان یاد رفتن هست دو روز قبل کنکور دوره کنید.
با امید موفقیت برای همه ی شما مانشتی های پرتلاش

IF YOU were BORN POOR, IT IS NOT YOUR MISTAKE
BUT IF YOU DIE POOR IT IS YOUR MISTAKE
"BILL GATES"
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , maneshty , good-wishes
ارسال: #۱۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  صحبت از تغذیه شد نتونستم نگم
یه قرص ویتامین c و زینک با مولتی ویتامین بخورین ۲ تا سفیده تخم مرغ با نون برا تامین پرتیین .. چیزی که نیاز دارین مایعات و کربو هیدرات .. نون سنگک با هر چی گیر اوردین قاطیش کنین بخورین ..
بعد هم برید تخت بگیرید سر جلسه بخوابید (شوخی Big Grin)

بچه ها چند تا شکلات هم ببرید سر جلسه بخورید کمک می کنه.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , maneshty
ارسال: #۱۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
نکته ای را در شب قبل از کنکور فراموش کردید==> توسل عاجزانه و التماس به درگاه پروردگار، اگر هم امام زاده نزدیک تون هست
که بسیار عالی می تونید برید بست بشینید
اما از شوخی گذشته برای من همیشه حدیث کساء کارگشا بوده و دعای توسل و زیارت عاشورا هم آرامش دهنده، که احتمالا مثل کنکور کارشناسی شب کنکور ازشون استفاده می کنم
موفق باشید
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_gh , Payam92 , good-wishes , پرهام , samaneh22 , ENGii

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۸۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۱۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۲۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question یک نکته ابهام marvelous ۶ ۴,۷۷۷ ۰۹ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۳۲۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۴۸۶ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  کلاس خصوصی حل تست های کنکور zeynaab ۰ ۱,۶۷۸ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zeynaab
  نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان MBe ۲ ۲,۹۵۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close