زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکته های تست زدن در کنکور

ارسال: #۱۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
من که میرم حرم امام رضا دست به دامان میشم مثل کنکور کارشناسی و بقیه‌ی مواقعی که کارم گیر بوده...

خدا رو شکر تا حالا هرچی خواستم بهش رسیدم. انشالله امام رضا این دفه هم هوامو داره

There is no there there.
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20 , nader618 , neda_Network , jameshenas , Payam92 , slinda , fatima1537 , Mohammad WR10 , Onix
ارسال: #۱۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ
RE: نکته های تست زدن در کنکور
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من که میرم حرم امام رضا دست به دامان میشم مثل کنکور کارشناسی و بقیه‌ی مواقعی که کارم گیر بوده...

خدا رو شکر تا حالا هرچی خواستم بهش رسیدم. انشالله امام رضا این دفه هم هوامو داره

موافقم صددرصد
مامشهدیا ، بزرگترین شانس زندگی و داریم
براهمتون دعا میکنم که خود آقا کمکتون کنهHeart

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20 , Amir V , nader618 , neda_Network , jameshenas , slinda , nelli , good-wishes , Mohammad WR10 , Sector
ارسال: #۱۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من که میرم حرم امام رضا دست به دامان میشم مثل کنکور کارشناسی و بقیه‌ی مواقعی که کارم گیر بوده...

واسه خودت تنهایی دعا نکنیا ، التماس دعا Smile

.... Loading
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mehrdad372
ارسال: #۱۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ

التماس دعا ،مارو فراموش نکنی

الهی و ربی من لی غیرک(خدایا غیر از تو کسی رو ندارم)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ

خوش به حالت امیر جون
واقعا از حسادت دارم میمیرم
تورو خدا منو دعا کن
وقتی میگم تورو خدا یعنی باید قول بدی دعام کنی
به امام رضا بگو به این نادر ۶۱۸ هم حواسش باشه
این گیجه همیشه همه چی رو یادش میره
اگه حواست بش نباشه این همه بدبختی کشیده پر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۲
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط jahani.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  اگر یک تست رو بار اول خیلی ساده دیدید و با حل اون فورا به جواب رسیدید و با خودتون گفتید که "چه سئوال ساده ای!"به صحیح بودن این گزینه زیاد اطمینان نداشته باشید،چون تقریبا اغلب سئوالات نکته هایی درشون مخفی هست.سعی کنید یک دور دیگه هم دقیق بخونید و بیشتر روی پیدا کردن جوابهای دیگه هم فکر کنید.
بله درست می فرمایید اما برخی سوالات واقعا ساده هستن مثل اون سوال هیپ ساختمان داده امسال !!
پس باید مراقب وسواس سر جلسه هم بود که هی بگید بزار یه بار دیگه هم جوابم رو چک کنم!! چون فوقش ۱ تست رو که بلدی اشتباه حل میکنی اما در عوضش شاید بجای بررسی صحت تست هایی که زدید بتونید ۵-۶ تا تست دیگه صحیح بزنید .

این که تصور داشته باشی تو کنکور قراره همه تستها سخت باشه و یا همه نکته ای پنهون توشون داشته باشه تصوری از بیخ و بن غلطه... تو کنکور متناسب با آدمهایی که شرکت میکنند یه وقتهایی سوالات بسیار ساده ای طرح میشه که اون آدمهایی که هیچی نخوندن هم بی نصیب نمونند. حالا شاید علتشم این نباشه اما علتش مهم نیست خیلی. مهم اینه که تو کنکور سوالاتی هست که بی نهایت اسونه. بنابراین اگه یه تستی بی نهایت اسون بود به نظرتون و زدید بهش شک نکنید. به قول جناب مسعود خان تهش اینه که یه تست رو غلط زدی دیگه این خیلی بهتره که هی بخوای برای هر تست کلی وقت بگذاری بلکه نکته ای توش پیدا کنی که تو نگاه اول متوجهش نشدی. سوالای سال ۹۰ ۸۰ ۹۱ و... رو هم اصلا برای همین میزنی که یاد بگیرید تنوع سوالا تو کنکور چطوره... این که یه وقتهایی سوالات ساده داره و یه وقتهایی سوالاتی بی نهایت دشوار (که حتی حلش رو هم بخونی شاید متوجه نشی)

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Amir V , asiehmohammadian , Mänu , neda_Network , Payam92 , Engineer , good-wishes , user22 , هاتف , mehrdad372 , svk7 , Mohammad WR10
ارسال: #۲۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ

التماس دعا.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۴
۰
ارسال: #۲۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
ای بابا سفارشات زیاد شد.
نفری ۵ هزار تومن میشه. با تخفیف دانشجویی تازه Tongue

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Payam92 , mehrdad372
ارسال: #۲۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ای بابا سفارشات زیاد شد.
نفری ۵ هزار تومن میشه. با تخفیف دانشجویی تازه Tongue
آقا ما خوشه سه هستیم تخفیف بده Big Grin تازه قراره از خوشه درمون بیارن پلاره(دانه انگور) حساب شیم Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Amir V , neda_Network
ارسال: #۲۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
تا این حاجت ها رو دیدم، یه لحظه فکر کردم تاپیک رو اشتباه اومد. (شوخی)

اون که باید درست کنه، درست می کنه.
دل باید باهاش باشه. همین.

آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم!Wink
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۲۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  روز کنکور صبحانه ی مناسب فراموش نشه.
چیزایی که مجاز به خوردنشیم:
تخم مرغ آب پز(نیمرو نباشه)+نان(سنگک یا تافتون)+پنیر+مغز بادام یا گردو+گوجه خیار+خامه+سبزی(ریحان یا نعنا)+آب میوه(مثلا تکدانه پرتقال)+خود میوه(اولویت با سیب)+چای (با مقدار شکر کم)
اینها توصیه نمیشه:
نان لواش یا باگت+عسل و مربا+کره+شیر+قهوه یا نسکافه+شیرینی جات+کیک+دوغ یا ماست+حلواشکری

خوش بحال اونایی که استان نشین هستن Confused ما که باید یه روز قبلش بریم مرکز استان و شب رو یه مسافرخونه ای جایی بمونیم.
حالا تو این هیری ویری وقتی حتی مکان موندنمون هنوز مشخص نیس، آب میوه از کجا پیدا کنم (اونم تک دانه)، حالا خیار و خامه که جای خود داره Big GrinBig Grin .

دوستانی که آمار خوندن، دقت کنن تابع احتمال رو با تابع توزیع اشتباه نگیرن. سوالات آمار درکل سوالات قابل حلیه اما حواستونو خوب جم کنید رو این درس. درس محاسبات سوالاش بسیار شیرین هست، اما یه نکته بگم اگه یه بار حلش نکردین سعی نکنید شما هم گیر بدین بهش، سوالات دیگه رو حل کنید بعد برگردین رو اون سوال. بهرحال خودتونو با هر سوالی و هر تغییری در آزمون(تعداد سوالا - وقت آزمون- باهم یا جدا بودن دفترچه ها و ...)آماده کنید. انشالله که موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , asiehmohammadian , neda_Network , Engineer , samaneh_aftab , Mohammad WR10 , Sector
ارسال: #۲۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ

مارو هم فراموش نکن واسه منم سفارشی دعا کن

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
و دقت کنید جوابی که می دید ربطی به موضوعی که بهش اشاره شده داشته باشه. Smile
نه مثل خیلی از پست های این تاپیک. "عنوان = نکته های تست زدن در کنکور .... حاشیه ها = ابمیوه، حرم، دعا، لباس گرم،مسافرخونه(این کلمه مال پست خودم بود که نگین از خودش نمیگه) ...". دوستان لطفا توصیه هاتون راجع به نکته های تست زنی باشه.
با احترام به تمامی دوستان عزیزم.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Mänu
ارسال: #۲۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
بچه ها چرا میگید کره و عسل نخوریم؟

اتفاقا باید موادی بخوریم که گرم باشه (طبعش منظورمه). واسه اینکه موادی مثل پنیر و خیار که سردن آدم رو شُل میکنه.

از طرفی عسل و کلا مواد قندی باعث افزایش انرژی میشه.

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۳۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  سر جلسه اگر دیدین ۴ سوال متوالی یا بیشتر رو یک گزینه خاص رو علامت زدین(مثلا ۴ تا گزینه ۲پشت سر هم)، بدونین قطعا حداقل یکی از جوابهاتون غلطه.

شما از کجا این مطلب رو درآوردین؟ Huh
چه ربطی داره!! هیچ توزیعی رو نمی تونی روی جایگذاری گزینه های درست انجام بدی(باید احتمال درست بودن و جاینشین بودنشون یکی باشه). هریک از گزینه های یک سوال درست، احتمال درست بودن و الف یا ب یا ج یا د بودنش ۱/۴ هست و شما نمی تونید "قطعا" بگید که ۴تا گزینه ۲ نباید پشت سر هم بیان. شروع غیرعلمی رو ارائه ندید.

۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۵ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۵۷۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۶۹۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question یک نکته ابهام marvelous ۶ ۴,۷۳۰ ۰۹ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۴۱۸ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  کلاس خصوصی حل تست های کنکور zeynaab ۰ ۱,۶۶۲ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zeynaab
  نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان MBe ۲ ۲,۹۳۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۵۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close