زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکته های تست زدن در کنکور

ارسال: #۷۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: نکته های تست زدن در کنکور
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  اگه صد درصد مطمئن باشی دوتاش غلطه به نظر من زدنش درست تره.
اگه!

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ق.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)mohammadGH نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)sanaz5 نوشته شده توسط:  تکیه بر دانش و تقوا در طریقت کافریست رهرو گر هزار هنر دارد توکل بایدش. زیاد به هنرهای تست زنی اینا فکر نکنید از خدا بخواهید تا باران های رحمت پی در پی بر شما ببارد.

آقا حافظ تو گور نلرزون! یه بیت از شعرش آوردی با nتا غلط! حداقل یه جور بنویس یه چیزی از وزنش بمونه! بعدش هم این هزارتا رو از کجات درآوردی!!!
تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /
راهرو گر صد هنر دارد، توکل بایدش

Big GrinBig Grin

دوستان با هم دوس باشید.حال درستها کلا این روزای آخری همه یه جورای تحت فشار عصبی و .... هستین!ولی با هم دوست باشیدHeart حالا این بنده خدا یه نظری داد دیگ من که حرفشو مثبت میبینم نمیدونم بقیه چرا همش دعوا میکنن!

HeartTongue
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Mänu , Engineer , anita_66
ارسال: #۷۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ق.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  اگه صد درصد مطمئن باشی دوتاش غلطه به نظر من زدنش درست تره.
اگه!
خوب اگه نباشی که هیچی کلا باید بذاری کنار حتی اگر یکی باشه اون می شه شانسی Big Grin البته اگه دوتاشم مطمئن باشی شانسیه ها ولی درصد موفقیت با توجه به اینکه ۳ غلط یک درست رو از بین می بره بیش تره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۷۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
بچه ها به نظر من اصلا چیزی و که شک دارید نزنید.من که خودم شک بین دو گزینه هم همیشه اونی که غلطه رو می زنم Big Grin
اما اینکه می گید طبق احتمال تعداد درسته بیشتر می شه واسه وقتی هست که تعداد سوالا خیلی زیاد باشه.اما سوالای کنکور به سمت بینهایت میل نمی کنه Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۸۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)mohammadGH نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)sanaz5 نوشته شده توسط:  تکیه بر دانش و تقوا در طریقت کافریست رهرو گر هزار هنر دارد توکل بایدش. زیاد به هنرهای تست زنی اینا فکر نکنید از خدا بخواهید تا باران های رحمت پی در پی بر شما ببارد.

آقا حافظ تو گور نلرزون! یه بیت از شعرش آوردی با nتا غلط! حداقل یه جور بنویس یه چیزی از وزنش بمونه! بعدش هم این هزارتا رو از کجات درآوردی!!!
تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /
راهرو گر صد هنر دارد، توکل بایدش

Big GrinBig Grin

حافظ زمانی تو گور لرزید که تو به جای گرفتن مفهوم اصلی دنبال غلط املایی یا اشتباهی صد یا هزار اق توکل کن خیلی از ادم هایی که میگردن تا دیگران مسخره کنن بدم میاد تو بیشتر حاظ تو گور لرزوندی مفوم بگیر چه کار داری صد یا هزار
۶
۲
ارسال: #۸۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر من اصلا چیزی و که شک دارید نزنید.من که خودم شک بین دو گزینه هم همیشه اونی که غلطه رو می زنم Big Grin
اما اینکه می گید طبق احتمال تعداد درسته بیشتر می شه واسه وقتی هست که تعداد سوالا خیلی زیاد باشه.اما سوالای کنکور به سمت بینهایت میل نمی کنه Big Grin
به نظر من اگ واقعا فقط بین دو گزینه شک دارم یعنی اگه واقعا اون دو تایه دیگ رو مطمئنیم غلطن بهترین کار اینه بین اون دو تای دیگ که شک کردیم یکی و انتخاب کنیم.
به نظر من اونایی که میگن من تا حالا هرچی شانسی زدم اشتباه بوده همون هایی هستن که مثلا بین گزینه ۲ و ۳ شک دارن بعد جواب سوالو جواب میدن ، اخر سر که میرن جوابو نگاه میکنن، می بینن نوشته با توجععععععععععه به این دلیل و اون دلیل گزینه ۲ و ۳ کاملا غلطه اما هرچند کلید سنجش گزینه ۴ بوده ولی گزینه ۱ هم به این دلیل و اون یکی دلیل صحیح میشه Smile Big Grin

HeartTongue
۱
۰
ارسال: #۸۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر من اصلا چیزی و که شک دارید نزنید.من که خودم شک بین دو گزینه هم همیشه اونی که غلطه رو می زنم Big Grin
به نظر من اگ واقعا فقط بین دو گزینه شک دارم یعنی اگه واقعا اون دو تایه دیگ رو مطمئنیم غلطن بهترین کار اینه بین اون دو تای دیگ که شک کردیم یکی و انتخاب کنیم.
به نظر من اونایی که میگن من تا حالا هرچی شانسی زدم اشتباه بوده همون هایی هستن که مثلا بین گزینه ۲ و ۳ شک دارن بعد جواب سوالو جواب میدن ، اخر سر که میرن جوابو نگاه میکنن، می بینن نوشته با توجععععععععععه به این دلیل و اون دلیل گزینه ۲ و ۳ کاملا غلطه اما هرچند کلید سنجش گزینه ۴ بوده ولی گزینه ۱ هم به این دلیل و اون یکی دلیل صحیح میشه Smile Big Grin

وای مردم از خنده. بهترین روش تست زنی برای دو گزینه جواب دادن بر اساس پرتاب سکه است. همین و بس :-)
۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ
یادش بخیر

HeartTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , iammiti
ارسال: #۸۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط shvh.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من که میرم حرم امام رضا دست به دامان میشم مثل کنکور کارشناسی و بقیه‌ی مواقعی که کارم گیر بوده...

خدا رو شکر تا حالا هرچی خواستم بهش رسیدم. انشالله امام رضا این دفه هم هوامو داره

موافقم صددرصد
مامشهدیا ، بزرگترین شانس زندگی و داریم
براهمتون دعا میکنم که خود آقا کمکتون کنهHeart

ما شیرازیا هم (شاهچراغ) داریم که انشاالا طبق برنامه روز قبل کنکور برم دست به دامن دعا و امامزاده و خدا بشم ، همیشه جوابگو بودن از جمله کنکور کارشناسی.
ایشالا هرچی خیر و صلاح هست واسه همتون رقم بخوره
۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
ببخشید این تایک مربوط به پارسال هست
اگر امسال میخواهید ادامه بدید لطفا این تاپیک رو ادامه بدید : )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۴ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۵۷۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۶۹۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question یک نکته ابهام marvelous ۶ ۴,۷۳۵ ۰۹ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۸ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۴۲۱ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  کلاس خصوصی حل تست های کنکور zeynaab ۰ ۱,۶۶۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zeynaab
  نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان MBe ۲ ۲,۹۳۷ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۵۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close