زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۱۱ ب.ظ
سلام من تازه چند دقیقه ای میشه با اینجا آشنا شدم
تاپیک های مربوط به ساختمان داده رو خوندم ولی سردرگم شدم واقعا !!!
لطفا بهترین کتاب یا کتاب هایی رو در این زمینه وجود دارند با وجود این زمان چند ماهه تا کنکور رو معرفی کنید ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط TRon.)
RE: بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد
(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ)AreF95 نوشته شده توسط:  سلام من تازه چند دقیقه ای میشه با اینجا آشنا شدم
لطفا بهترین کتاب یا کتاب هایی رو در این زمینه وجود دارند با وجود این زمان چند ماهه تا کنکور رو معرفی کنید ...

سلام، به نظر من این کاملا نسبیه که یک کتاب برای یه نفر خوب باشه و بتونه باهاش ارتباط برقرار کنه یا نه، احتمالا هم به همین خاطر شما کتاب های مختلفی رو توی تاپیک ها دیدین و سردرگم شدین، کتاب های موجود فرق آنچنانی با هم ندارن، فقط تفاوت توی پاسخ برخی تست ها و نحوه ی طبقه بندی فصوله، به نظر من برای این دوتا درس باید تا میتونین تست حل کنین، خصوصا تست های ۵، ۶ سال اخیر که نیاز به خلاقیت بیشتر دارن، من شخصا منابع اصلیم برای این دوتا درس کتاب های پارسه بود، البته برای تست بیشتر و فهمیدن یه سری مطالب که برام‌گنگ بود از کتاب های مدرسان و پوران و مقسمی هم استفاده کردم، کتاب های ۶۰۰ مسئله و نارنجی پوران که سوالاتشون چالش برانگیزترن هم تا جایی که تونستم تستاشونو زدم، اگه پایه تون ضعیف باشه میتونین از ویدیو های آموزشی یا کلاس های کنکور هم استفاده کنین، در کل هرچه بیشتر رو این دودرس هزینه کنین به نفعتونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: AreF95
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ)AreF95 نوشته شده توسط:  سلام من تازه چند دقیقه ای میشه با اینجا آشنا شدم

سلام، به نظر من این کاملا نسبیه که یک کتاب برای یه نفر خوب باشه و بتونه باهاش ارتباط برقرار کنه یا نه، احتمالا هم به همین خاطر شما کتاب های مختلفی رو توی تاپیک ها دیدین و سردرگم شدین، کتاب های موجود فرق آنچنانی با هم ندارن، فقط تفاوت توی پاسخ برخی تست ها و نحوه ی طبقه بندی فصوله، به نظر من برای این دوتا درس باید تا میتونین تست حل کنین، خصوصا تست های ۵، ۶ سال اخیر که نیاز به خلاقیت بیشتر دارن، من شخصا منابع اصلیم برای این دوتا درس کتاب های پارسه بود، البته برای تست بیشتر و فهمیدن یه سری مطالب که برام‌گنگ بود از کتاب های مدرسان و پوران و مقسمی هم استفاده کردم، کتاب های ۶۰۰ مسئله و نارنجی پوران که سوالاتشون چالش برانگیزترن هم تا جایی که تونستم تستاشونو زدم، اگه پایه تون ضعیف باشه میتونین از ویدیو های آموزشی یا کلاس های کنکور هم استفاده کنین، در کل هرچه بیشتر رو این دودرس هزینه کنین به نفعتونه

ممنون از راهنماییتون
من مقسمی رو دارم سال پیش برای کنکور کارشناسی ناپیوسته به طور کامل به جز یکی دو فصل آخر خوندمش و تست هاش رو حل کردم و همین باعث شد ۹ تست از ۱۰ تست تو کنکور ناپیوسته رو جواب بدم ، پایه میشه گفت متوسطه ، پیشنهاد شما الان برای تهیه یک کتاب که تسلط رو رو این درس بیشتر کنم و بعد وارد درس طراحی بشم چه کتاب یا کتاب هایی هستش ؟ (آخه شما هم چندین کتاب معرفی کردین Big Grin) بنظرم از لحاظ درک مطالب و پایه لازمه در حد خوبی می باشم فقط نیازمند تسلط بیشترم که یک کتاب تست خوب میخوام و همچنین یک کتاب جامع به همراه درسنامه های کامل برای طراحی الگوریتم ، چون استاد ما از روی پیام نور درس داد و چنگی به دل نمیزد!!!
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ)AreF95 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ)AreF95 نوشته شده توسط:  سلام من تازه چند دقیقه ای میشه با اینجا آشنا شدم

ممنون از راهنماییتون
من مقسمی رو دارم سال پیش برای کنکور کارشناسی ناپیوسته به طور کامل به جز یکی دو فصل آخر خوندمش و تست هاش رو حل کردم و همین باعث شد ۹ تست از ۱۰ تست تو کنکور ناپیوسته رو جواب بدم ، پایه میشه گفت متوسطه ، پیشنهاد شما الان برای تهیه یک کتاب که تسلط رو رو این درس بیشتر کنم و بعد وارد درس طراحی بشم چه کتاب یا کتاب هایی هستش ؟ (آخه شما هم چندین کتاب معرفی کردین Big Grin) بنظرم از لحاظ درک مطالب و پایه لازمه در حد خوبی می باشم فقط نیازمند تسلط بیشترم که یک کتاب تست خوب میخوام و همچنین یک کتاب جامع به همراه درسنامه های کامل برای طراحی الگوریتم ، چون استاد ما از روی پیام نور درس داد و چنگی به دل نمیزد!!!

همونطور که گفتم‌برای تسلط باید هرچقدر میتونین تست بزنین، کتاب اصلی ساختمان داده من پارسه بود تالیف استاد طورانی، البته امسال قراره یه چاپ جدید بدن که اونطور که من چند ماه پیش پی دی اف چند فصلش رو خونده بودم، میتونم بگم کامل ترین کتاب ساختمان باشه، من از مقسمی فقط برای تست استفاده میکردم، حالا که شما اونو کامل تستاشو زدین، تستای ۶۰۰ مسئله رو بزنین، برای الگوریتم هم کامل ترین کتاب به نظرم کتاب مدرسانه، ولی شاید حجم زیاد کتاب یکم بترسوندتون Smile)) واسه همین من پیشنهاد میکنم پارسه یا پوران رو به انتخاب خودتون شروع کنید، اگر دیدید مبحثی گنگه، صرفا اون مبحث رو از مدرسان بخونین.
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۴۲ ب.ظ
فقط پوران پژوهش بخونید
من مقسمی خونده بودم برا ارشد مفید نبود دوستام ک پوران خوندن حتی برا کنکور دکتری همشون راضین
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ق.ظ
کتابهای خدا تموم شد...اما کتابهای مقسمی ن.!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا نباید سمت کتاب مقسمی رفت....قبلا با استاد پرچ یه کتابی برای آی تی نوشته بود اسمشو یادم نیست اون کتاب خوبی بود چون پرچ باش بود...درغیر اینصورت کتابهای مقسمی ب مفت نمی ارزن...
برای ساختمان و الگوریتم کتابهای پوران(هادی یوسفی) خوبن.Shy
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ ق.ظ
در حال حاضر به نظر شخصی من برای درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتاب های پوران پژوهش ( استاد یوسفی ) خیلی کامل هستن , من کتاب های استاد مقسمی رو هم خوندم ( برای کارشناسی ارشد ) و به نظرم کتاب های ایشون برای مقطع کاردانی به کارشناسی عالی هستن ولی برای کارشناسی ارشد خیلی وقت نمیزارن برای چاپ جدید کتاب هاشون , تعریف جزوه های استاد طورانی رو هم زیاد شنیدم ولی خودم مطالعه ای نداشتم رو جزوه هاشون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۴۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۶۴۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۶۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۷۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۴۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۵,۰۳۲ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۹۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۶۸۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close