زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکته های تست زدن در کنکور

ارسال: #۴۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط fsi2013.)
RE: نکته های تست زدن در کنکور
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ق.ظ)lvl0jt4b4 نوشته شده توسط:  ولی من با این روش مخالفم-خوب البته هرکس شیوه خودش رو داره-چون این روش استرس زیادی رو منتقل میکنه به آدم چون یکسری سوالا به چشم شما میخوره که روی اون سوالات قبلا شک داشتین یا موضوعات قابل توجه شما بوده یا آن موضوعات برای شما راحت بوده و برای شما یک اعتماد به نفس کاذب یا یک استرس کاذب بوجود میاره-نکته نهایی اینکه یه نگاه برای دیدن داشتن سوال کافیه فقط همین ولی سوالات رو نخونید.البته گفتم هرکس شیوه خودش رو داره
اره خب قرار نیست تک تک سوالا خونده بشه ، توی دو دقیقه فقط گذری ورق میزنی.
حتی اگه سوالات سخت رو ببینی بازم ضرر نمیکنی میتونی مدیرت زمان بهتری داشته باشی در مورد اعتماد به نفسم زیاد موافق نیستم ، سر کنکور جا این حرفا نیست که یه سوال ساده یا سخت دیدی خودتو ببازی یا..
باید تا جایی که میتونی از فرصت و اطلاعاتت استفاده کنی و تست هایی که میشه رو بزنی ،

حالا از این بگذریم هر کی یه تز میده . دوستان در مورد wc چی میگید .! توی چند تا ازمون بد جور بهم فشار اومد جوری که تمرکزم بهم ریخت قبل ازمون هم رفته بودم.

سیار وصل کن برادر Smile

(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  دوستانی که تجربه آزمون دارن من و یک راهنمایی بکنن ممنون

همه میگین اول سوالای آسون و بزنیم که از دستشون ندیم
حالا من یک سوال دارم اونم اینه که شماها سرآزمون زمانتون وتقسیم بندی میکنین؟
مثلا میگین یک ساعت واسه ریاضی ، یک ساعت واسه مشترک بعد تواین زمان که براهردرس مشخص میکنین اول همه آسوناش و میزنین بعد دوباره ازاول سوالارونگا میکنین؟
یا نه ازاول تا آخردفترچه هرچی آسون داره و میزنین بعد باز دوباره ازاول نگاه میکنین؟
اگرحالت دوم وانتخاب میکنین زمان و چطوری تقسیم میکنین؟
مثلا چقدرو میزارین برادور اول وسوالات آسون ؟ وبعد سوالات سختر؟
من آزمون شرکت نکردم یک خورده بااین تنظیم وقت مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام ، ازمون شرکت نکردین ایراد نداره که همین امروز ساعت ۳ برید تو اتاق در رو هم قفل کنید یه سری از سوالای کنکور بین سال ۸۵-۹۰ رو انتخاب کنید پاییتنرم باشه ایراد نداره که از اول شروع کنید و سوالایی رو که تو حداکثر ۲ دقیقه نه بیشتر می تونید جواب بدید رو حل کنید هر سوالی دیدی از دو دقه بیشتر شد یه علامت ستاره ای ماهی گلی بلبلی سنبلی مثبتی چیزی کنارش بکش برو سراغ سوال بعدی همیجور حل کن تو حالت ایده الش با توجه به پایه ی درسی ات می تونی یه سری سوالارو جواب بدی الان دیگ خیالت راحته که سوالایی که ساده بودن رو خوندی و حل کردی و جواب دادی حالا دیگ انتخاب با خودته که بخوای بری سراغ مشترکا یا ریاضی ها و سوالای ستاره دارشو جواب بدی منظور از سوالای ستاره دار همون سوالایی هستن که فک میکنی اونارو بلدی ولی وقت گیرن دیگ با توجه به تحوه تسلط و سوالات میتونی انتخاب کنی که کدوم سوالای ستاره دار رو اول بزنی سوالایی که همون اول بلد نیستی هم خیلی راحت بیخیال میشی و دیگ نگاشونم نمیندازی

HeartTongue
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۴۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
این نکته شاید خیلی تکراری باشه اما چون امروز باعث شد خودم اشتباه کنم

گفتم بگم که واسه همه مون ایشالا اتفاق نیوفته هیچ وقت ، حتما به عدد و ترتیب گزینهای هر سوال توجه کنید مثلا

۱) ۲)

۳) ۴)

یا

۱) ۳)

۲) ۴)

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anita_66 , Payam92 , asiehmohammadian , shima_24 , neda_Network
ارسال: #۴۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ ب.ظ
این که میگن تغذیه امری کاملا شخصیه ۱۰۰ درصد درسته همون مربی بدنساز هم مطمئن باش هیچوقت تلفنی واسه کسی برنامه ریزی غذایی نمیکنه.تیپ طرفو نگاه میکنه قد وزن و ...
[/quote]
ازون حرفا بودا کل علم تغذیه زیر سوال رفت :ی
من که مقید نکردم دقیقا چه چیزی باید خورد میگم از گروهای غذایی خاصی بهتره مصرف بشه ربطی به قد و وزن نداره رژیم چاقی یا لاغری که نیست ( علامت چشمک ) ..
[/quote]
خوب اینکه جز بدیهی یات هستش که چون قراره ۴ ساعت مغزمون درگیر باشه و فکرمون خسته میشه باید چیز شیرین بخوری! هرکسی عادت غذایی خودشو میدونه ! منم فک کردم گفتی باید غذای خاصی خورده بشه AngryBig Grin

HeartTongue
۱
۱
ارسال: #۴۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
یه سوال
سر کنکور میتونیم ماشین حساب ببریم؟بعضی سوالای محاسبات عددی ممیزی و محاسباتش تقریبا یه ربع طول میکشه
بدون ماشین حساب که نمیشه .روی همین محاسبات عددی حساب کردم اونم بعضیاش کلی وقت میگیره.

IF YOU were BORN POOR, IT IS NOT YOUR MISTAKE
BUT IF YOU DIE POOR IT IS YOUR MISTAKE
"BILL GATES"
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط Payam92.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  [quote='lvl0jt4b4' pid='156262' dateline='1359154577']

سیار وصل کن برادر Smile
چقدر شیرینی تو سر کنکور دیگه لازم نیست شیرینی بخوری.

(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)samaneh22 نوشته شده توسط:  یه سوال
سر کنکور میتونیم ماشین حساب ببریم؟بعضی سوالای محاسبات عددی ممیزی و محاسباتش تقریبا یه ربع طول میکشه
بدون ماشین حساب که نمیشه .روی همین محاسبات عددی حساب کردم اونم بعضیاش کلی وقت میگیره.

اگه میشد دیگه غمی نداشتیم که!
نه مجاز نیست.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshehjooon , samaneh22
ارسال: #۵۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من که میرم حرم امام رضا دست به دامان میشم مثل کنکور کارشناسی و بقیه‌ی مواقعی که کارم گیر بوده...

خدا رو شکر تا حالا هرچی خواستم بهش رسیدم. انشالله امام رضا این دفه هم هوامو داره

التماس دعا.

برای هر سوالی که حل میکنید یه به نام خدا بخونید. اخر سر هم که مراقب داشت برگه رو میگرفت دعا بخونید رمز موفقیت یکی از دوستام تو امتحانای تستی بود همیشه غلط هاش با ما یکی بود ولی همیشه اون ۲۰ بود چرا؟ دعا معجزه میکنه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Amir V , fatima1537 , Sunshine Off
ارسال: #۵۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  کسی نمیدونه کاغذ سفید میشه برد؟

نه فکر نکنم ، شما حتی تو امتحانات دانشگاه هم نمیتونید برگه ببرید چه برسه به کنکور .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط svk7.)
خودم سری اول سوالایی رو که برام راحته (اول مشترک و بعد ریاضی) رو حل میکنم وجلو سوال با خودکاره قرمز + میزنم (جوابش رو هم تیک میزنم Tongue)و اونایی رو که میتونم حل کنم ولی طولانیه و احتیاج به فکر زیاد داره رو با خودکار قرمز جلو سوال * میزنم.
بعد میرم سراغ پاسخنامه و اونایی رو که زدمو وارد میکنم
یه چند دقیقه استراحت میکنم ویه چیزیی میخورم Tongue
حالا میرم سراغ سوالایی که با * مشخص کردم (اول مشترک و بعد ریاضی)و هر کدومو که حل کردم بلافاصله جوابشو وارد پاسخنامه میکنم
در اخر هم اگه وقتی موند میرم سراغه زبان
بعد دوباره استراحت و خوردن
و بعد دفترچه ی تخصصی
حالا میام بیرونو با بچه ها سرو کله هم میزنیم چخچخچخچخچخچ

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , asiehmohammadian , neda_Network , Engineer , هاتف , Sunshine Off
ارسال: #۵۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
امیدوارم همتون تو کنکور موفق بشین و هرکسی با توجه به سعی و تلاشی که کرده نتیجشو ببینه
:-)
۱
۰
ارسال: #۵۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ۲-تست در لحظه ی تولید و تست بصورت معمولی...در حالت معمولی که به روش بالاست ولی در حالت تولید،گره ی مورد نظر اگر هدف بود کار تمومه و دیگه ادامه نمیدیم...
(اگر اشتباه گفتم دوستان تصحیح بفرماین)
من هم همین مطالب رو از کتابهای تست و تستهای کنکور خوندم و به نظرم درستند.
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط pouri_sb.)
کنکور ارشد رو بررسی نکردم اما تو کنکورای استاندارد اگه یه درسی مثلا ۲۰ تا سوال داره اونوقت ۵ تاشون گزینه ۱ هستن ۵ تاشون ۲ ۵تاشون ۳ و ۵ تاشون ۴/ اگه همین درس رو مثلا ۶ تا گزینه ۲ زدین حتما حداقل یه سوال رو غلط زدین ... اگر فقط رو یه سوال از اون ۲۰ تا شک دارین می تونین اون گزینه ای رو انتخاب کنین که تعدادش ۴ تاست Big Grin
۲
۲
ارسال: #۵۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
دوستان شما اگر حواستون سمت این باشه که چند تا گزینه‌ی یک زدید و چند تا پشت سر هم گزینه‌ی ایکس شده، میتونید خیلی راحت اینطور برداشت کنید که سنجش میخواد تا شما به شک بیافتید.
اصلاً به این چیزها نباید فکر کرد.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Sector
ارسال: #۵۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ق.ظ، توسط fsi2013.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  [quote='Payam92' pid='156292' dateline='1359186583']
[quote='lvl0jt4b4' pid='156262' dateline='1359154577']

سیار وصل کن برادر Smile
چقدر شیرینی تو سر کنکور دیگه لازم نیست شیرینی بخوری.

برادر من باب مزاح عرض کردم Smile
واقعیتش دیدم خوشتیپی مث خودم گفتم شاید از شوخی هم ناراحت نمیشیSmile حالو خلاصه کاکو من معذرت میخوام ایشالا این مشکل واسه نه تنها ما دوتا واسه هیشکی پیش نیاد

HeartTongue
۱
۰
ارسال: #۵۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  سیار وصل کن برادر

حالا این مشکل پیش بیاد میشه رفت دیگه تو هر طبقه یه wc هس فوقش ۵ ،۶ دقیقه طول میکشه

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۶۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
تکیه بر دانش و تقوا در طریقت کافریست رهرو گر هزار هنر دارد توکل بایدش. زیاد به هنرهای تست زنی اینا فکر نکنید از خدا بخواهید تا باران های رحمت پی در پی بر شما ببارد.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , neda_Network , asiehmohammadian , Saagharmh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۷۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۳۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۳۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۵۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question یک نکته ابهام marvelous ۶ ۴,۸۱۵ ۰۹ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۴۶۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۵۳۰ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  کلاس خصوصی حل تست های کنکور zeynaab ۰ ۱,۶۹۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zeynaab
  نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان MBe ۲ ۲,۹۷۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۷۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close