زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۴۱۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین آرزوهای من همیشه این بوده که کاش روز به جای ۲۴ ساعت میشد ۴۸ ساعت[تصویر:  undecided.gif] واقعا هر جوری مدیریت زمان میکنم جواب نمیده !
خب آقا خودت انتخاب کردی اینطوری باشه. پروژه‌ی کمتر یا سبک‌تر بردار.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۴۱۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خب آقا خودت انتخاب کردی اینطوری باشه. پروژه‌ی کمتر یا سبک‌تر بردار.
وقتی مشتری زنگ میزنه یا باید بگم نه و برای همیشه مشتری از بین بره و یا باید بگم آره و...
انتخاب کاربر توسط مشتری انتخابی هست در شرکتی که من باهاشون کار میکنم و این افراد مستقیم کد ارجاع میزنن! بگی نه یه مصیبه بگی آره یه مصیبت و امان از مبلغ تعیین شده که باعث میشه زور آره گفتن بیشتر بچربه!
الان مشکلم شده چندتا! پروژه ها یه طرف این کلاس زبان یه طرف، لامصب روزی حداقل ۶ ساعت وقت میگیره تقویت هر چهار تا مهارت برای من که زبانم خیلی افت کرده!
بهنام جان ایران نیستی برادر من، مجبورم اینجوری کار کنم چون شیر امروز ۲۴۰۰ هست فردا میشه ۳۲۰۰!
ارسال: #۴۶۴۱۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خب آقا خودت انتخاب کردی اینطوری باشه. پروژه‌ی کمتر یا سبک‌تر بردار.
وقتی مشتری زنگ میزنه یا باید بگم نه و برای همیشه مشتری از بین بره و یا باید بگم آره و...
انتخاب کاربر توسط مشتری انتخابی هست در شرکتی که من باهاشون کار میکنم و این افراد مستقیم کد ارجاع میزنن! بگی نه یه مصیبه بگی آره یه مصیبت و امان از مبلغ تعیین شده که باعث میشه زور آره گفتن بیشتر بچربه!
الان مشکلم شده چندتا! پروژه ها یه طرف این کلاس زبان یه طرف، لامصب روزی حداقل ۶ ساعت وقت میگیره تقویت هر چهار تا مهارت برای من که زبانم خیلی افت کرده!
بهنام جان ایران نیستی برادر من، مجبورم اینجوری کار کنم چون شیر امروز ۲۴۰۰ هست فردا میشه ۳۲۰۰!

تو که مجردی نگران چی هستی ؟
نهایت خرج مجردی میشه ۱ تومن
ارسال: #۴۶۴۱۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  وقتی مشتری زنگ میزنه یا باید بگم نه و برای همیشه مشتری از بین بره و یا باید بگم آره و...
نمیتونی قوانین کاری خودت رو داشته باشی و تحمیل کنی؟
خودِ من زمانی که شرکت خصوصی بودم همین بود. دیدم آدم های دیگه ای هم که اینطوری باشن.
فرضا من یه قانون داشتم که زمان خونه برای خودمه. یه بار رییس شرکت زنگ زده بود که فلان کار بکن. منم رک و راست بهش گفتم الان دارم میرم مهمونی، شنبه که اومدم سر کار انجام میدم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۴۱۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو که مجردی نگران چی هستی ؟
نهایت خرج مجردی میشه ۱ تومن
خیر سرم من آینده ای هم در پیش دارم و هزار امید و آرزو! والا مجردی بدتره همه از آدم انتظار دارنUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۴۱۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط elect.)
.......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , big cloud , nlp@2015 , diligent , Avril89 , Milad_Hosseini , RASPINA , .:tarannom:. , pioneer01
ارسال: #۴۶۴۱۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۱۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  با حال خوشو روحیه مثبت رفتم بیمارستان,اوضاع اونقدی که باید خوب نیست که تقصیر ژنتیکه ولی میشه امید داشت. ۲ماه سخت جلومه که باید تو این مرحله از پسش بربیام.
زندگیم کلا عوض شده,دیگه ازین به بعد میشم یه نفر جدید,کوهو طبیعتو راکت دست گرفتن دیکه خدافظ.باید کارایی کنم که نخوام از خونه برم بیرون,استرس هم نداشته باشه.دارم به نقاشی با مدادرنگی فک میکنم,مواد شمیایی هم تماس نباید داشته باشم. بعد تو این اوضاع یه خانم پیری که اونجا بپد میگفت ۱۵۰ ساله شی :| به هر حال ۱ تا۶سال آینده سختیای خودشو داره.حالا شایدم خوشم اومد ازین مدل جدیدSmile
به «زمین بازی جدید» خوش آمدید. از زمین جدید لذت ببرید. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: elect , RASPINA
ارسال: #۴۶۴۱۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیتونی قوانین کاری خودت رو داشته باشی و تحمیل کنی؟
خودِ من زمانی که شرکت خصوصی بودم همین بود. دیدم آدم های دیگه ای هم که اینطوری باشن.
فرضا من یه قانون داشتم که زمان خونه برای خودمه. یه بار رییس شرکت زنگ زده بود که فلان کار بکن. منم رک و راست بهش گفتم الان دارم میرم مهمونی، شنبه که اومدم سر کار انجام میدم.
چند بار قوانین خودم را پیاده کردم و پروژه را خوابوندم تا بفهمن زمان استراحت و کار متفاوته، اما صدای مشتری در که نیومد هیچ کار بیشتری هم فرستاد! از طرفی از شرکت خواستم پروژه های ارجاعی را بسپرن به همکارای دیگه، نتیجه این شد که مشتری کار را با ایشون کنسل کرد و دوباره پروژه را فرستاد برای من!
نمیگم کارم خیلی خوبه یا خیلی باهوشم ، اما برای هر پروژه نهایت توان و زمان را خرج میکنم. شاید علت اصرار مشتریا هم همین باشه. البته خوبه که کار همیشه هست و تموم نمیشه اما واقعا بعضی اوقات دیوانه کننده و غیر قابل کنترل میشه وضعیت.
دیروز مجددا آگهی استخدامی ها را چک کردم و دیدم برای همین کار من حقوق ۲/۵ در نظر گرفتن که به نظر واقعا کمه، علت این که نمیرم سرکار ثابت همینه، چون الان درصدی کار میکنم و میدونم نتیجه تلاشم بیشترش میره تو جیب خودم اما اونجوری دیگه خیلی مدیر شرکت خوشبحالش میشه ، ماهی ۲۰ تومن کار کنم ۲/۵ بشه حقوق ثابتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad
ارسال: #۴۶۴۱۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  چند بار قوانین خودم را پیاده کردم و پروژه را خوابوندم تا بفهمن زمان استراحت و کار متفاوته، اما صدای مشتری در که نیومد هیچ کار بیشتری هم فرستاد! از طرفی از شرکت خواستم پروژه های ارجاعی را بسپرن به همکارای دیگه، نتیجه این شد که مشتری کار را با ایشون کنسل کرد و دوباره پروژه را فرستاد برای من!
نمیگم کارم خیلی خوبه یا خیلی باهوشم ، اما برای هر پروژه نهایت توان و زمان را خرج میکنم. شاید علت اصرار مشتریا هم همین باشه. البته خوبه که کار همیشه هست و تموم نمیشه اما واقعا بعضی اوقات دیوانه کننده و غیر قابل کنترل میشه وضعیت.
دیروز مجددا آگهی استخدامی ها را چک کردم و دیدم برای همین کار من حقوق ۲/۵ در نظر گرفتن که به نظر واقعا کمه، علت این که نمیرم سرکار ثابت همینه، چون الان درصدی کار میکنم و میدونم نتیجه تلاشم بیشترش میره تو جیب خودم اما اونجوری دیگه خیلی مدیر شرکت خوشبحالش میشه ، ماهی ۲۰ تومن کار کنم ۲/۵ بشه حقوق ثابتم.
خب یه قانون ساعت کار هم اضافه کنید. روی ساعت کاری در ماه سقف بذارید.

ارسال: #۴۶۴۲۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , crevice , diligent , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۶۴۲۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  چه باحال گفتینSmile
آره,میخوام حالم خوب باشه,از هر راهی که بتونم.خیلی چیزا عوض میشه. با این همه تغیر خودبهخود دوستام و ارتباطام هم عوض میشه.درس خوندنم فلن تتعطیل,بدم نیسSmile
نظر شخصی
بعضی وقت ها آدم ها تو یه راهرو خودشونو گیر میندازن. مثلا طرف اصرار داره هوش مصنوعی بخونه اونم حتما شریف یا امیر کبیر یا دانشگاه تهران. این اصرار بیجا باعث میشه وسعت دنیا و بقیه فرصت ها رو نبینه.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۶۴۲۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  چند بار قوانین خودم را پیاده کردم و پروژه را خوابوندم تا بفهمن زمان استراحت و کار متفاوته، اما صدای مشتری در که نیومد هیچ کار بیشتری هم فرستاد! از طرفی از شرکت خواستم پروژه های ارجاعی را بسپرن به همکارای دیگه، نتیجه این شد که مشتری کار را با ایشون کنسل کرد و دوباره پروژه را فرستاد برای من!

میشه زمینه کاریتونو بگین؟ Huh چون عجیبه میگید انقدر مشترب دارید ولی اگه کار ثابت کنید ماهی دو ونیمه !!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۴۲۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۱۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  با حال خوشو روحیه مثبت رفتم بیمارستان,اوضاع اونقدی که باید خوب نیست که تقصیر ژنتیکه ولی میشه امید داشت. ۲ماه سخت جلومه که باید تو این مرحله از پسش بربیام.
زندگیم کلا عوض شده,دیگه ازین به بعد میشم یه نفر جدید,کوهو طبیعتو راکت دست گرفتن دیکه خدافظ.باید کارایی کنم که نخوام از خونه برم بیرون,استرس هم نداشته باشه.دارم به نقاشی با مدادرنگی فک میکنم,مواد شمیایی هم تماس نباید داشته باشم. بعد تو این اوضاع یه خانم پیری که اونجا بپد میگفت ۱۵۰ ساله شی :| به هر حال ۱ تا۶سال آینده سختیای خودشو داره.حالا شایدم خوشم اومد ازین مدل جدیدSmile
امیدوارم سلامتی تونُ زودتر بدست بیارین و این مرحله از زندگی تون به خوبی بگذره و فقط یه تجربه ازش بمونه براتون.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , nlp@2015
ارسال: #۴۶۴۲۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ ب.ظ
بنظرم بهترین شغل، اون چیزیه که در لحظه حالتو خوب میکنه.
منم الانم یه پیتزا که روش پر از کباب تابه ای به عنوان مخلفات داشته باشه و غرق در پنیر باشه حالمو خوب میکنه که ندارم.
پس بهتره برم بگیرم بخوابم :|||||
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , salam5 , nlp@2015 , big cloud , NP-Cσмρℓєтє , SepidehP
ارسال: #۴۶۴۲۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
فی ما بین حرفاتون اگه میشه واسه سلامتی مادرم دعا کنید لطفا...
فردا صبح عمل داره....
ایشالله که عزیزانتون همیشه شاد و سلامت باشن کنارتون..
مرسی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , The BesT , elect , Avril89 , salam5 , crevice , RASPINA , khayyam , Behnam‌ , H-Arshad , nlp@2015 , big cloud , so@ , Milestone , it866 , .:tarannom:. , pioneer01 , Iranian Wizard , James Sullivan , NP-Cσмρℓєтє , saeidkhan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close