زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۴۴۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  داری زور میگی.
مثل همیشه زور می گید.
هرکسی ناراضی هست ۲ راه داره.
یا مدیر هست و زورش میرسه و من رو محروم کنه از سایت و تمام.
اگر کاربر عادی هست که اسم من رو دید سریع رد بشه از پیغام من.
واضح هست چرا به خودت اجازه میدی جلوی صحبت کردن بقیه رو بگیری؟
چه سودی میبری از اینکه مردم نفهمن و نشنوند؟
اینکه این مدت حرفای منفیتو هی منتشر کردی زور نیست؟ اگه باهات مخالفت کنن میشه زور؟
به این رفتار میگن انتقاد ناپذیری و عدم احترام به نظر بقیه در محیط اجتماعی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۶۴۴۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ما اینجا که حرف میزنیم یک عده ناراحت میشن. نمیدانم چرا.
حرف من چی هست؟

من میگم چرا یک عده بی لیاقت بالا هفت میلیون سکه رو حراج کنند ؟ چرا الان نباید پاسخگو باشن؟
چرا این طلا ها و دلار ها که پشتوانه و زندگی ۸۰ میلیون بهش گره خورده رو حراج کردند؟
طرف داره به من میگه من ۳۸۳ تا سکه شش ماه پیش تو پیش فروش ثبت نام کردم با میانگین ۱/۴۰۰/۰۰۰ تومان.
یعنی ۵۳۶ میلیون تومان.
امروز بسیار ناراحت بود که چرا وقتی سکه ۴/۵۰۰ یا ۴ میلیون بوده ، نفروخته...
و اگر امروز سکه هاشو میفروخت میشد ۱/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان.
حدودا ۶۶۶ میلیون تومان سود.
همش میگفت دعا کن دلار و سکه بزنه بالا. من حدودا ۵۰۰ میلیون تومان از سود در ضرر هستم.
یعنی چرا سود من نشده ۱/۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان. و ناراحته که چرا ۶۶۶ تومان هست.

هر کسی که از راه سالم، شرافت پول در بیاره و سود متعارف ببره و مالیات رو بپردازه ، انشالله ۱۰۰ برابر مالش زیاد بشه . ما حسود نیستیم.
اما این کار چه معنی میده؟
یک کارمند ساده تونسته سکه ثبت نام کنه؟> اگر تونسته چند تا؟ ۵ تا؟
اینجور افراد زیاد هستند که ۱۰۰۰ تومان بابت این سودها مالیات نمیدن.
روز به روز یک عده بدون اینکه کاری بکنند دارن میلیونی سود می برند اما طرف صبح تا شب درس خونده و عمر و جوانش اش گذاشته ، چی شده؟
حالا یک استاد دانشگاه یا یک برنامه نویس ماهی چقدر حقوق میگیره؟ شکاف طبقاتی این نیست؟ قشر نوکیسه بوجود میاد .
بعد از اون طرف اکثریت همش استرس این رو دارند که ماست چرا ۱۰۰۰ تومن گرون شده. یک عده هم پول های ناحق میبرند.
این مصداق کامل بی عدالتی در جامعه هست.

دوست عزیز حرفت کاملا حقه و درست ولی متاسفانه کاری هم نمیشه کرد جز اینکه اعصابمون خرد میشه .

شاید دوستان می گن موج منفی میدی منظورشون اینه که کاری از دست ما برنمیاد و از این حرف ها نزنیم تا بیشتر اعصاب خودمون رو خرد نکنیم .

ولی واقعیت امر همون چیزی هست که تو گفتی ، من خودم زیاد قبلا و حتی الان از این پست ها می زاشتم ولی بازم یه تعداد می اومدن می گفتن موج منفی نده بابا !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , H-Arshad
ارسال: #۴۶۴۴۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  داری زور میگی.
مثل همیشه زور می گید.
هرکسی ناراضی هست ۲ راه داره.
یا مدیر هست و زورش میرسه و من رو محروم کنه از سایت و تمام.
اگر کاربر عادی هست که اسم من رو دید سریع رد بشه از پیغام من.
واضح هست چرا به خودت اجازه میدی جلوی صحبت کردن بقیه رو بگیری؟
چه سودی میبری از اینکه مردم نفهمن و نشنوند؟
یکی از دلایلی که وضع الان اینطوره اینه که مردم به حقوق هم احترام نمیزارن ، یکی مثل شما در حد توانش بقیه رو اذیت میکنه یکی دیگه رئیس بانکه و توانش بیشتر از شماست ، یکی هم وزیره خیلی بیشتر این کار رو میکنه ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud , pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۴۶۴۴۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  شما باید خیلی حرفه ای باشید و خفن دوست عزیز و من از این بابت خیلی خوشحالم

در بهترین شرکت های نرم افزاری ایران نهایت حقوق یک توسعه دهنده فرانت خوب ۳٫۵ هست اون هم با چند سال سابقه کار

اینکه ده تا سایت رو هم بشه تو سه ماه هندل کرد معلومه اون سایت نهایتش چی هست دیگه (نمونه اش سیستم های مدیریت محتوی ...)
من وقتی برنامه نویسی رو شروع کردم هنوز مدرسه می رفتم و میدونم کار حرفه ای و تر و تمیز بر روی یک سایت شاید چندین ماه زمان ببره و کار بر روی چندین سایت نیاز به یک تیم حرفه ای داره از گرافیست گرفته تا بک اند کار.

خود زاکربرگ هم یک نفری نمی تونست یک سایت رو هندل کنه و از چندین حرفه ای کمک گرفت البته من نباید اون را با شما مقایسه کنم.
درسته من هم دقت کنید گفتم دو پروژه را تک نفری انجام بدید نه هر ۱۰ تا را، دو تا پروژه طراحی سایت ظرف سه ماه جمع کردن سخت نیست،زاکربرگ کدها را از نو میساخت اما بقیه ازشون استفاده میکنن. بله حرف شما کاملا درسته بنده هم نگفتم کل سایت یا فرانت اند را تا تهش انجام میدم.هر کس بنابر توانایی هاش در آمد زایی میکنه اگر نتونستین در آمدتون را به ماهی ۶ تا ۷ تومن بعد این همه سال افزایش بدین حتما یه جای کار میلنگهShy خواهش میکنم یکبار دیگه مطلب را بخونینShy یک نکته ای هم که شما به اون توجه نکردین اینه که اگر فردی بتونه از کدهای آماده قبلی خودش استفاده کنه سرعت کار چندین برابر میشه.

دوستی دارم که در زمینه تولید محتوا فعاله، ایشون بسیار حرفه ای هستن و خوب کارشون را بلدن و الان ماهی ۳ تا ۴ میلیون در امد دارن، الان هر کس بلد باشه با جریان تکنولوژی حرکت کنه بیشترین برد را کرده.

(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  نظر شخصی من اینه انرژی رو بزاریم روی ی زمینه خاص خیلی بهتره . حس میکنم ته این مسیر چندکاره بودن پشیمونیه هرچند ممکنه تو مسیر پول خوبی داشته باشه. از این کارهایی که میکنید سئو خیلی جای کار داره Smile توی شرکت توی گروه جدیدی که رفتم ی مقدار کار سئو هم وجود داره ، از دور میبینم جذاب به نظر میاد Big Grin

حرف شما کاملا متینه ، اما برای یک نفر مثل من که زود از یک فیلد خسته میشه به هیچ عنوان کار کردن در یک زمینه کاری مفید نخواهد بود. سئو خیلی خیلی رو بورسه و الان همه حاضرن مبالغ نسبتا خوبی برای بالا اومدن سایتشون پرداخت کنن. اگه بتونی خودت را زودتر در این زمینه اکسپرت کنی درآمد خوبی خواهی داشت. خیلی هم جذابه وقتی سایتی را از صفحه دهم میاری صفحه اول و حتی لینک اولSmile
ارسال: #۴۶۴۴۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۴ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دوستی که هلند زندگی میکنی بدان و آگاه باش که معروفترین سوغات این کشور بعد پنیر مشروب و آبجو هستSmileSmile
دوست هلندی محله ترکا و عربا رو پیدا کرده، تسبیح های خوبی دارن واسه سوغات Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , SepidehP
ارسال: #۴۶۴۴۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  میدم.هر کس بنابر توانایی هاش در آمد زایی میکنه اگر نتونستین در آمدتون را به ماهی ۶ تا ۷ تومن بعد این همه سال افزایش بدین حتما یه جای کار میلنگه[تصویر:  shy.gif]
جایی نمی لنگه پسر خوب
من سر کار نمیرم و نون خور خانواده ام چون از نظر مالی تامین هستیم و تو کار صادرات هستیم
برنامه نویسی رو واسه فان انجام میدم
اینجا هم بچه ها زرنگ هستن هر حرفی شما بزنی رو قبول نمی کنن و می دونن یه جای کار می لنگه

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۴۴۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ما اینجا که حرف میزنیم یک عده ناراحت میشن. نمیدانم چرا.
حرف من چی هست؟
اینجور که معلومه یه عده ناراحت نمیشن بلکه همه از پست های شما شکایت دارند
بهتره سایت یا فروم دیگه ای پیدا کنید که مخاطب حرف شما باشن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۶۴۴۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ ب.ظ
سلام عزیزم حالت خوبه...؟....
امیدوارم هرجا که باشی شاد و خوش باشی نمیدونم کجاهایی و چیکار میکنی...Sad
خیلی دلم هوات رو کرده... کاش یه خبری میتونستم ازت داشته باشم.... حیییف که تنها دسترسیم اینجاس اگرروزی پیامم رو خوندی بهم پیام بده...
دوست خوبی بودی برام که اینجا پیدات کردم...

به یادتم سارا جونم..

"مینروا"

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۴۶۴۴۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  سلام عزیزم حالت خوبه...؟....
خیلی دلم هوات رو کرده... کاش یه خبری میتونستم ازت داشته باشم.... حیییف که تنها دسترسیم اینجاس اگرروزی پیامم رو خوندی بهم پیام بده...

به یادتم سارا جونم..

"مینروا"
نامه سرگشاده بود؟ Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۴۶۴۵۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ
امیدوارم هرجا که باشی شاد و خوش باشی نمیدونم کجاهایی و چیکار میکنی...[تصویر:  sad.gif]
من خیلی دلم برای وستا تنگ شده
کسی خبری ازش نداره؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , salam5 , Avril89
ارسال: #۴۶۴۵۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  سلام عزیزم حالت خوبه...؟....

به یادتم سارا جونم..

"مینروا"
نامه سرگشاده بود؟ Big Grin
Smile))))

(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من خیلی دلم برای وستا تنگ شده
کسی خبری ازش نداره؟
منمممممممممممم ،

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۶۴۵۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ ق.ظ

به یادتم سارا جونم..

"مینروا"

هنوز زنده ای؟Cool
ارسال: #۴۶۴۵۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  سایت یا کانال یا همچی چیزی سراغ دارین که توش آموزش ورزشای ساده باشه که بشه تو خونه بدون وسیله آنچنان انجام داد؟
سلام ،سایت آپارات یا
را جستجو کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۶۴۵۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  جایی نمی لنگه پسر خوب
من سر کار نمیرم و نون خور خانواده ام چون از نظر مالی تامین هستیم و تو کار صادرات هستیم
برنامه نویسی رو واسه فان انجام میدم
اینجا هم بچه ها زرنگ هستن هر حرفی شما بزنی رو قبول نمی کنن و می دونن یه جای کار می لنگه
موفق باشین، میدونم همه بچه های مانشت زرنگ و باهوش هستن، اما شمایی که سر کار نمیری و تجربه کار شخصی داری چطور میتونی نرخ بازار و میزان در آمد را تشخیص بدی؟ شما تامین مالی هستی و دغدغه من را که با سه تا شرکت همزمان کار میکنم و شبانه روز کمتر از ۴ ساعت میخوابم شاید متوجه نشی.اگه بتونی وارد بازار بشی و با کار خودکشی کنی اونوقت میتونی حرفی در رابطه با نوع در آمد داشته باشی.
فقط بچه ها لطفا و لطفا با این فکر که حقوق من همینقدره و عرف بازار اینه واسه کسی کار نکنید، سعی کنید فرصت ها را شناسایی و به نحو خودتون ورق را تغییر بدینCool من نگفتم درآمد من n میلون تومنه و بیل گیتس هستم ، فقط گفتم نمیصرفه برم ۲۴ ساعته واسه جایی کار کنم و سودش بره تو جیب اون و خسته شدن روحی و جسمیش بمونه برای من. هر کسی صلاح کارش را بهتر میدونه.بحث را همین جا خاتمه میدمSleepy

آنکه شیران را کند روبه مزاج
احتیاج است احتیاج است احتیاج

(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۴ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دوستی که هلند زندگی میکنی بدان و آگاه باش که معروفترین سوغات این کشور بعد پنیر مشروب و آبجو هستSmileSmile
دوست هلندی محله ترکا و عربا رو پیدا کرده، تسبیح های خوبی دارن واسه سوغات Tongue
حالا برای ما سوغاتی مخصوص بیار تسبیح همین مشهده پره Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۶۴۵۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ
بعضی وقتا میخوای یه چیزی خیلی خوب بشه بدتر بر عکس میشه عجیبه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۵۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close