زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۹۴۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر می کنی وقتی که نیم متر برف اومد( شایدم یک متر و بیشتر ) بعد باید دو روز این برف ها رو پارو کنی اونوقت می فهمی Big GrinBig GrinBig Grin
یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که میگه: هر که بامش بیش برفش بیشتر Big Grin
سعی کنین بام کوچیک تری داشته باشین تا در مناطق سردسیر زندگی راحت تر باشه Big Grin
برای کدوم منطقه چینه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۹۹۴۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  تحمیل نظر می کنید چون مدیر کل هستید؟
این پیش‌فرض ذهنی شما هست. اگر می‌خواست تحمیل نظر کنه، پست‌ها رو پاک می‌کرد. از نگاه من ایشون صرفاً یک نظر داده تا جو تاپیک از دیدگاه خودش متشنج نشه. شاید شما اینطوری خوندید: "به نام نامیِ مدیر کل، در مورد پست کاربر samaneh.gh بحث نکنید"
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , Pure Liveliness , kilookiloo
ارسال: #۲۹۹۴۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط so@.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که میگه: هر که بامش بیش برفش بیشتر Big Grin
سعی کنین بام کوچیک تری داشته باشین تا در مناطق سردسیر زندگی راحت تر باشه Big Grin
برای کدوم منطقه چینه؟
این ضرب المثل من تو کوچه بروس لی اینا زیاد شنیدم حتما برا اونطرفاست،منطقه اشون فکر کنم منطقه ۱۲ چین باشه Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , blackhalo1989 , Skyrim
ارسال: #۲۹۹۴۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط barca.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای کدوم منطقه چینه؟
این کاربر بلک بسیار کاربر تیز هوشیه و همیشه به جزئیات دقت داره پایتون رو هم همینطور یاد گرفته Tongue این ضرب المثل در منطقه جلین jilin که هواش خیلی سرده مرسوم بوده Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , blackhalo1989 , Skyrim
ارسال: #۲۹۹۴۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  تحمیل نظر می کنید چون مدیر کل هستید؟
این پیش‌فرض ذهنی شما هست. اگر می‌خواست تحمیل نظر کنه، پست‌ها رو پاک می‌کرد. از نگاه من ایشون صرفاً یک نظر داده تا جو تاپیک از دیدگاه خودش متشنج نشه. شاید شما اینطوری خوندید: "به نام نامیِ مدیر کل، در مورد پست کاربر samaneh.gh بحث نکنید"
۱-تصور می کنم کاربران مورد نظر توانایی دفاع از پست هایشان را داشته باشن
۲- آقای مدیر می توانستند در یک پیام خصوصی ونه علنی به من پیشنهاد ویرایش پستم را بدهند
۳- در مورد دفاع شما از شخصیت کاربر سمانه نقدی که صورت گرفت بر محتوای پست بود ونه شخصیت ایشان
التماس تفکر

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۹۹۴۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ ب.ظ
دین افراط تفریط ! میانه رو باشید

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۹۹۴۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  ۱-تصور می کنم کاربران مورد نظر توانایی دفاع از پست هایشان را داشته باشن
۲- آقای مدیر می توانستند در یک پیام خصوصی ونه علنی به من پیشنهاد ویرایش پستم را بدهند
۳- در مورد دفاع شما از شخصیت کاربر سمانه نقدی که صورت گرفت بر محتوای پست بود ونه شخصیت ایشان
التماس تفکر
۱- خود شما بارها وقتی دو نفر بحث می‌کردند به عنوان نفر ثالث دخول کردید ولی کسی نگفت به شما ربطی نداره.
۲- آقای مدیر در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یک بار گفتند در مورد اون پست ارسالی نداشته باشید تا جو عوض بشه. عاقل را یک بار اشارت کافی است.
۳- بله کاربر سمانه با بخش کوچکی از دین شوخی کنند (به عنوان آدم دین‌دار و بدون غرض) پست‌شون "نباید"ی میشه، اما هندرسون کل دین رو با اسپاگتی پرنده به سخره بگیره و من بیام تفکرش رو اینجا کپی پیست کنم شما صداتون در نمیومد.
شما شکر خدا به اندازه‌ی کل اعضای این تاپیک تفکر می‌کنید، قضای ما رو هم به جا بیارید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , samane .gh
ارسال: #۲۹۹۴۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
بچه ها امشب برای همه ی مانشتی ها دعا کنید. یادتون نره (: سخته آدم یادش بمونه. چون ادم اول خودشو دعا می کنه (: ولی یه جوری یادتون بمونه دیگه (:
یا علی

پی نوشت: اینجا هوا خیلی خوبه. بعضی وقتا گرم میشه ولی بیشتر خوبه. گاهی هم شبا از سرما پنجره ها رو می بندیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Pure Liveliness , diligent
ارسال: #۲۹۹۴۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط barca.)
بچه ها واسه سربازهای مجروح هم دعا کنین انشااله همشون خوب شن Angel

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , diligent , mahyamk
ارسال: #۲۹۹۵۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  این کاربر بلک بسیار کاربر تیز هوشیه و همیشه به جزئیات دقت داره پایتون رو هم همینطور یاد گرفته Tongue این ضرب المثل در منطقه جلین jilin که هواش خیلی سرده مرسوم بوده Big Grin
سرد با تعریف ما یا سرد با تعریف کاربر خیام؟ Big GrinTongue

توی این شب برای شفای مرضای قلبی خودمون هم دعا کنیم، بالاخص حسن خلق.

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Skyrim , barca
ارسال: #۲۹۹۵۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  توی این شب برای شفای مرضای قلبی خودمون هم دعا کنیم، بالاخص حسن خلق.
برای اینکه آدم بشیم هم دعا کنیم. آدم بشم.
برای آرامش
برای اینکه راهمون رو پیدا کنیم
واقعا واقعا واقعا امیدوارم این چند شب خدا بهم توجه کنه. خیلی امیدوارم. خدا به دلمون نگاه کنه. انشالله.
برای همه مریضا هم دعا کنید.
برای خیلی کاربرا که یروز اینجا بودن و حالا نیستند. همونا که اینجا یروزی بودند و زحمت کشیدند خیلی زیاد. کاربرای قدیمی برای وستا و ...
برای آقای فرداد خیلی زحمت کشیدند
برای بقیه ...
بخوام اسم ببرم خیلی زیادند ولی تو دعاها بگیم برای همه مانشتی ها

برای امشب متنی ندارم.
حرفم حرف ساده ایست
امشب مرا یاد کن. درهر"الغوث"که میگویی
شاید به حق"یارب"گفتنت "خلصنا"یت برای من هم مستجاب شود ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness , Skyrim , RASPINA , diligent , khayyam , barca , so@ , alirezaei , amineh89 , Avril89
ارسال: #۲۹۹۵۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  تحمیل نظر می کنید چون مدیر کل هستید؟

بنظر ارسال شما بیشتر جنبه تخریب داره تا سوال کردن. کدام تحمیل نظر؟

این بار دوم بود که من گفتم در این خصوص بحث بیشتر نکنید و اصلا کاری به ارسال شما هم نداشت. ۱ مرتبه حدود ۲۰ ارسال قبل تر گفتم.

من نظرم رو گفتم n نفر هم با نظر من مخالف بود اونها هم گفتن و ایرادی نداشت و نداره.

فقط بخاطر اینکه جو تاپیک داشت خراب میشد خواستم که دیگه هیچ کس ادامه نده. اگر از نظر شما حفظ جو تاپیک و حفظ منافع مانشت تحمیل نظر هست، بله تحمیل نظر میکنم!!
ضمنا من ۵ سال سابقه حضور در اینجا دارم و به خوبی میتوانم حس کنم که جو داره خراب میشه یا نه و کی باید جلو اونو گرفت. کما اینکه دارید اثرش رو هم میبیند

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  تحمیل نظر می کنید چون مدیر کل هستید؟
۱-تصور می کنم کاربران مورد نظر توانایی دفاع از پست هایشان را داشته باشن
التماس تفکر

این پیش فرض ذهنی خودتان هست که هر چیز رو به خودتون میگیرید .والا من چند بار گفتم بحث رو کش ندید و این اصلا مرتبط با ارسال شما نبود. کاربران همه میتوانند نظر بدهند مادامی که جو متشنج نشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness , Skyrim , clint , ele , **sara**
ارسال: #۲۹۹۵۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سرد با تعریف ما یا سرد با تعریف کاربر خیام؟ Big GrinTongue

توی این شب برای شفای مرضای قلبی خودمون هم دعا کنیم، بالاخص حسن خلق.
سرد با تعریف کاربر شنگ Sheng از کاربران فروم ضرب المثل "شب سمور گذشت و لب تنور گذشت" نیس هوا اونجا سرده همش دنبال جای گرمن Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۹۵۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ
بازی آرژانتین امشب هست یا فردا شب؟
از دستم نه Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۹۵۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط Skyrim.)
بحث رو عوض کنیم.
نمی دونم تو چین باستان به این مسئله که پایتون کار زیاد شده اشاره شده یا نه ؟؟!! Big GrinBig Grin
خلاصه کل پیاتون کارها به گوش باشند که ما اومدیم. CoolCool

پ.ن: این پلاگین پیاتون واسه ویژوال ۲۰۱۵ رو توصیه می کنید؟

در گیر و دار یورو کسی حواسش به پسر خوبه فیفا نیست.
فکر کنم بازم هوس توپ طلا کرده ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close