زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۹۱۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اخه فکر کنم تو اون زمان به این شدت ادعاهای کاذب مطرح نمیشده .
با دیدن اینکه توو قرن ۲۱ یه نفر میتونه به یه شهر کوچیک یا حداقل یه محله بقبولونه که خودش خدا هست و اگه جلوش رو نمی‌گرفتند احتمالاً نصف مملکت رو آلوده می‌کرد، قشنگ میشه نتیجه گرفت که چجوری فرقه‌ی بهائیه در اون دوران رشد کرده!

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  چرا من که مدیرم بتونم پاک کنم ولی یه کاربر نه؟
چون شما مدیرید و اون فقط یک کاربر هست Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , RASPINA , so@
ارسال: #۲۹۹۱۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  چرا من که مدیرم بتونم پاک کنم ولی یه کاربر نه؟
چون شما مدیرید و اون فقط یک کاربر هست Big Grin
مدیر از شما مساوی تره. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۹۱۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ولی خواستم انتقادمو بگم دیگه. دوباره اینجا گفتم. قبلا گفته بودم. سر همون قضیه دعوا. ولی مگه چقدر دعوا میشه اینجا. تازه دعوا هم بشه میشه پست رو ویرایش کرد و سوای این ها من که مدیر این قسمت نیستم ولی حق پاک کردن دارم.
دعوا ندارم (:

خب آخه جای بدی انتقاد میکنید. این انتقاد در اصل باید دکتر ببینه یا مثلا من. حالا بین این همه ارسال اگه ندیدم چی میشه؟ ماشاالله دوستان هم ارسال بارون میکنن اینجا Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۹۱۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب آخه جای بدی انتقاد میکنید. این انتقاد در اصل باید دکتر ببینه یا مثلا من. حالا بین این همه ارسال اگه ندیدم چی میشه؟ ماشاالله دوستان هم ارسال بارون میکنن اینجا [تصویر:  biggrin.gif]
خوب کجا بگم؟
خیلی گفته بودم قبلا در همان جا. ولی شنیده نشد (:
اینجا هم بد نیست. کاربرای دیگه هم هستند. نظر میدن. جزئی از انجمن هستند دیگه.
ارسال: #۲۹۹۱۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دیشب به دکتر پیام دادم که این مسئله رو اگه صلاح میدوند برطرف کنند و افراد هم بتونن تاپیک جدید در بخش سرگرمی ایجاد کنند هم ارسال هاشون رو بتونن پاک کنند.
اونوقت باز از فردا کاربرا میرن دنبال پاک کردن تاریخچه شون!

اره. این کار شایع هستBig Grin
اصلا چرا یه کار میکنن که بعدش اینکار کننBig Grin

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خوب کجا بگم؟
خیلی گفته بودم قبلا در همان جا. ولی شنیده نشد (:
اینجا هم بد نیست. کاربرای دیگه هم هستند. نظر میدن. جزئی از انجمن هستند دیگه.

مستقیم به خود دکتر باید میگفتید.

اینجا بد نیست ولی ممکنه خود دکتر نبینن. البته این قضیه بخاطر کاربرها و احتمالا به خواست خودشون بود (باز چون من تو اون مقطع خیلی مانشت نمیامدم نظری ندارم که دقیقا چی شده)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Behnam‌ , Aurora
ارسال: #۲۹۹۱۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دیشب به دکتر پیام دادم که این مسئله رو اگه صلاح میدوند برطرف کنند و افراد هم بتونن تاپیک جدید در بخش سرگرمی ایجاد کنند هم ارسال هاشون رو بتونن پاک کنند.

مدیریت لطفا این کار رو نکن... ویرایش و حذف پست بیش از حد تو مانشت باب شده.

بعضی وقتا پستی رو در نظر می گیرم که بعدا بهش پاسخ بدم چند ساعت بعد که بر می گردم پست از بین رفته و فقط وقت خودم رو تلف کردم که روی سوال فکر/فعالیت کردم، اینکار نهایت توهین به خواننده هست.

البته من خودم دیگه تمایلی به پست دادن تو تاپیک های اینچنینی که نویسندگانش قبول مسئولیت نمی کنند رو ندارم ولی ادامه و رواج این سنت به ضرر یک سایت علمی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۹۹۱۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر برنامه نویس اندروید زیاد شده (لااقل چیزی که من میبینم اینه)!
همچنین برنامه نویس و طراح وب !

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۹۹۱۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دیشب به دکتر پیام دادم که این مسئله رو اگه صلاح میدوند برطرف کنند و افراد هم بتونن تاپیک جدید در بخش سرگرمی ایجاد کنند هم ارسال هاشون رو بتونن پاک کنند.

مدیریت لطفا این کار رو نکن... ویرایش و حذف پست بیش از حد تو مانشت باب شده.

این هم هست. حالا یه راه براش پیدا میکنیم. یکی از علل برداشتن امکان حذف هم همین بود... Undecided

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۹۹۱۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به
تابلوه که دارن شوخی می کنن
اگه متنشو خودتون نوشته باشین استعداد طنز خوبی دارین Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۹۹۲۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ
کسانی که اهل خواندن مقاله هستند اینو ببینند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمترین قسمتش از نظر من اون سوالاتی هست که گفته از خودتون بپرسید. در حالت کلی مکانیزم یادگیری مبتنی بر پرسش و پاسخ عالیه. یعنی خودتون از خودتون سوال بپرسید و ببینید میتونید جواب بدید یا نه؟ (فقط تقلب نکنید، امتحان ساده هم نگیرید!!)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Skyrim
ارسال: #۲۹۹۲۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر برنامه نویس اندروید زیاد شده (لااقل چیزی که من میبینم اینه)!
همچنین برنامه نویس و طراح وب !
همچنین شبکه کار های عزیز ! هر کی از راه می رسه از بیکاری میره کلاس شبکه
ارسال: #۲۹۹۲۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به
بزرگترین نیاز بشر نیاز معنویه ،حداقل بعداز عقلانیت هرآنچه که روح انسان و بیدار میکنه نبایدبه طنز وشوخی گرفت حالا میخواد از طرف بودا یاشیوا و شینتو یا اسلام باشه .

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۲۹۹۲۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۸ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به
بزرگترین نیاز بشر نیاز معنویه ،حداقل بعداز عقلانیت هرآنچه که روح انسان و بیدار میکنه نبایدبه طنز وشوخی گرفت حالا میخواد از طرف بودا یاشیوا و شینتو یا اسلام باشه .

لطفا دیگه در خصوص ارسال خانم samane .gh بحث نکنید. کم کم داره یه مقدار بیخودی بزرگ میشه. بنظر من قصد ایشون یک شوخی خیلی معمولی بود و هیچ سوء نیتی هم نداشتن. منتهی از نظر عده ای این شوخی کمی نامناسب بود، همین و بس !!
مثل خیلی دیگه از مسائلی که مطرح شده و منتقدینی هم داشته و چیز خاصی محسوب نمیشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۹۹۲۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط barca.)
گفتن بحث نکنین Big Grin

هوا چقد گرم بود امروز ....
امشب بازی قشنگی باید بشه امیدوارم حساسیت فینال تاثیر نذاره رو کیفیت بازی

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۲۹۹۲۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۸ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  

لطفا دیگه در خصوص ارسال خانم samane .gh بحث نکنید. کم کم داره یه مقدار بیخودی بزرگ میشه. بنظر من قصد ایشون یک شوخی خیلی معمولی بود و هیچ سوء نیتی هم نداشتن. منتهی از نظر عده ای این شوخی کمی نامناسب بود، همین و بس !!
مثل خیلی دیگه از مسائلی که مطرح شده و منتقدینی هم داشته و چیز خاصی محسوب نمیشه.
تحمیل نظر می کنید چون مدیر کل هستید؟

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Saman , khayyam , artmiss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close