زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۹۲۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  گفتن بحث نکنین Big Grin

هوا چقد گرم بود امروز ....
امشب بازی قشنگی باید بشه امیدوارم حساسیت فینال تاثیر نذاره رو کیفیت بازی
بازی کی با کی ؟ ساعت چند !؟

هوا گرم بود من که گرمایی رو احساس نکردم !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۹۲۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به همون دلیلی که هیشکی حاضر نیست به جای غذا خوردن سوزن خوراک بزنه و یا مولتی ویتامین بخوره.
برام واقعاً سؤال شد که شما چطور نتونستید طنز به این واضحی رو تشخیص بدید!؟ یا من دارم اشتباه می‌کنم؟
خب شوخی بودنشو که منم فهمیدم. ولی شوخی هم زاییده ی ذهنه ولی من حس کردم که یجور سوال و ابهام هم توی شوخی شون وجود داشت و واقعا هم ایرادی نداشت حرفشون حتی اگه جدی بود به نظرم و واسه همین سعی کردم توی همون قالب شوخی جواب اون سوالو بدم. منم موافق جبهه علیه حرف همدیگه گرفتن نیستم و واقعا کار جالبی که نیست هیچ بلکه همیشه اینجور جبهه ها نتیجه ی عکس داره.
اما این مدل سوال ها پیش میاد بعصی وقتا Big Grin. مثلا یکی ش که واسه من هست اینه که بعضی وقتا فکر میکنم هر فرد (روح) چند بار توی این عالم بدنیا میاد و زندگی میکنه! مثلا یبار تو شاخ افریقا؛ یبار تو قلب اروپا؛ یبار اینجا Big Grin Big Grin
حالا من منتظرم که ببینم واس من نوبت دنیا اومدن تو منهتن ش کیهاقا بحث نکنین سر این حرفم ها دگ! ببینین ایموجی شو گذاشتم و این ایموجی ها ینی حرفم جدی نیست!! Big Grin Big Grin Big Grin

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
ارسال: #۲۹۹۲۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  تحمیل نظر می کنید چون مدیر کل هستید؟
حرفشون به نظرم درسته و بحث بیشتر نیازی نداره

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بازی کی با کی ؟ ساعت چند !؟
هوا گرم بود من که گرمایی رو احساس نکردم !
بازی فینال ارژانتین شیلی
زیر کولر گازی هستی؟ Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۹۲۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۸ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دین از نظر علمی هیچ پیشرفتی نمیکنه. مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به
تابلوه که دارن شوخی می کنن
اگه متنشو خودتون نوشته باشین استعداد طنز خوبی دارین Big Grin
بزرگترین نیاز بشر نیاز معنویه ،حداقل بعداز عقلانیت هرآنچه که روح انسان و بیدار میکنه نبایدبه طنز وشوخی گرفت حالا میخواد از طرف بودا یاشیوا و شینتو یا اسلام باشه .

لطفا دیگه در خصوص ارسال خانم samane .gh بحث نکنید. کم کم داره یه مقدار بیخودی بزرگ میشه. بنظر من قصد ایشون یک شوخی خیلی معمولی بود و هیچ سوء نیتی هم نداشتن. منتهی از نظر عده ای این شوخی کمی نامناسب بود، همین و بس !!
مثل خیلی دیگه از مسائلی که مطرح شده و منتقدینی هم داشته و چیز خاصی محسوب نمیشه.
تحمیل نظر می کنید چون مدیر کل هستید؟

چون مدیر کل هستن اختیارات تام دارند Big GrinBig GrinBig Grin
با رای اکثریت تصویب شد SmileSmileSmile

درسته کاربر samane.gh شوخی کردن ولی خدایش هر نوع شوخی درست نیست مثلا کسی می تونه با کسی از نظام شوخی کنه ! شوخی با دین خدا هم به نظرم درست نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۲۹۹۳۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ
فکر کنم تعریفی که ما اینجا از «هوای گرم» داریم با تعریف بعضی نقاط کشور متفاوت باشه. ما اینجا وقتی هوا میره سمت ۴۰ میگیم هوا گرمه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Skyrim
ارسال: #۲۹۹۳۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر کنم تعریفی که ما اینجا از «هوای گرم» داریم با تعریف بعضی نقاط کشور متفاوت باشه. ما اینجا وقتی هوا میره سمت ۴۰ میگیم هوا گرمه. Big Grin
اینجا هم همین حدوده تازه گرمای ماشین ها هم هست Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۹۳۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بازی فینال ارژانتین شیلی
زیر کولر گازی هستی؟ Big Grin

اون فایده نداره فکر کردم از یورو بازی هست دیدی اوایل که یورو شروع شده بود گفتم تیم فقط ولز Big Grin

نه زیر کولر طبیعی هستم تازه از سردی هوا کت هم باید بپوشی !!!
ارسال: #۲۹۹۳۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ
وقتی هوا میره سمت ۰ درجه میگیم هوا سرد شده. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۹۳۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی هوا میره سمت ۰ درجه میگیم هوا سرد شده. Big Grin

وقتی هوا می ره سمت بالای ۲۵ درجه می گیم هوا گرم شده

وقتی هوا می ره سمت زیر ۲۰ - درجه می گیم هوا سرد شده !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۹۳۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وقتی هوا می ره سمت بالای ۲۵ درجه می گیم هوا گرم شده

وقتی هوا می ره سمت زیر ۲۰ درجه می گیم هوا سرد شده !
۲۰ تا ۲۵؟ ۵ درجه؟ تو حبابی؟ Big Grin

ارسال: #۲۹۹۳۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وقتی هوا می ره سمت بالای ۲۵ درجه می گیم هوا گرم شده

منفی ۲۰ درجه ; ) Big Grin

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۹۹۳۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وقتی هوا می ره سمت بالای ۲۵ درجه می گیم هوا گرم شده

برو بالا دوباره نگاه کن نه تو سیبری هستم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin شایدم قطب جنوب Big GrinTongueTongueTongue
ارسال: #۲۹۹۳۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برو بالا دوباره نگاه کن نه تو سیبری هستم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin شایدم قطب جنوب Big GrinTongueTongueTongue
به نظرم هوای سرد قابل تحمل تره

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۹۹۳۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برو بالا دوباره نگاه کن نه تو سیبری هستم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin شایدم قطب جنوب Big GrinTongueTongueTongue
به نظرم هوای سرد قابل تحمل تره

فکر می کنی وقتی که نیم متر برف اومد( شایدم یک متر و بیشتر ) بعد باید دو روز این برف ها رو پارو کنی اونوقت می فهمی Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۹۴۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط barca.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر می کنی وقتی که نیم متر برف اومد( شایدم یک متر و بیشتر ) بعد باید دو روز این برف ها رو پارو کنی اونوقت می فهمی Big GrinBig GrinBig Grin
یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که میگه: هر که بامش بیش برفش بیشتر Big Grin
سعی کنین بام کوچیک تری داشته باشین تا در مناطق سردسیر زندگی راحت تر باشه Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , Skyrim , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close