زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۹۸۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ق.ظ، توسط neda.n91.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  منظورتون سریالشه دیگه؟
سریال که به نظرم نمیشه گفت. چون تعدادش خیلی کم هست و هر کدوم سالی یه بار و اینا ساخته میشه. چون چند تا بود گفتم سری. حالا سری، سریال چه فرقی داره؟

کاربر ندا فکر میکنم سه تا فصل سه قسمتی اومده و یه قسمت جدا از اینا که عروسی هست Smile
ن ۳ فصل ۳ قسمتیه و یه فصل ک ی قسمتی ک موضوعش مربوط به بعد از تبعید شرلوک و بازگشت موریارتی بود، که شرلوک برا اینکه بفهمه موریارتی برگشته اوردوز کردUndecided Big Grin تو اخرین قسمت فصل ۳ شرلوک فرگوسن رو میکشه Big Grin

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  امشب واقعا از خودم متنفر شدم . . .
به نظرم باید ۹۰ درصد اوقات درد دلامون و بغض هامون رو بذاریم همونجا بمونه و به قول بچه های اینجا با یه دونه شیر طالبی ببریمش پایین تا این که روی یه آدمی حساب کنیم که هیچی از ما نمیدونه و اون درد رو پیشش بریزیم بیرون.
من که خیلی وقته همین کار رو می کنم. فکر می کنید چرا حرفای من اینجا راجع به شیرطالبی و رست بیف و شهر فلان کاربره؟ نکنه فکر کردید دغدغه من شیرطالبیه؟

ولی خداییش شیر طالبی اصلا خوشمزه نیست Big Grin

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۹۸۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ق.ظ
ای دوستانی که قبلا پله های کنکور ارشد را فتح نموده اید، چ طوری با استرس انتظار کنار اومدین؟ Huh فردا ۲۰ امه، و رسما دهه سوم خرداد شروع میشه Undecided کی میخان این نتایج مارو بدن Undecided بعد شما احیانا هرچی به لحظه اعلام نتایج نزدیک تر میشدین مایوس تر نمیشدین؟ Sad Undecided

ارسال: #۲۸۹۸۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  فیلم جدید و خوب سراغ ندارین؟! من استرس انتظار برای نتایج کنکور رو دارم، داروشم فقط فیلمه Big Grin

ندا بیا پی وی یه سریال طنز باحال سراغ دارم برات بهش معتاد میشیTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  منم اینجوری میمیرم از گرسنگی از افطار تا سحر سه وعده غذای کاااااامل باید بخورم ، کلا از افطار تا سحر فقط در حال خوردن غذا هستم ، همه ماه رمضون وزن کم میکنن من یکی وزن اضافه میکنم ، بابام میگه سارا قشنگ حال گرسنگان رو در این ماه درک میکنه . ولی خدایی حال تشنگان رو قشنگ درک میکنم در طول روز فقط تشنگیییییییی منو میندازه .
دعای سحر رو خیلی دوست دارم .
راستی دیلیجنت دیگو کاستا Heart Big Grin
اون کاربری که اصرار داشت من زیاد غذا می خورم تحویل بگیره.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin سارا تو ماه رمضون حس قحطی بهش دست میدهBig GrinBig GrinBig Grin من حق میدم بهش ولی شما تو کل سال حس قحطی دارین بنابراین باز هم من شما رو با شکمی بس بزرگ تصور میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سحر امروز چی خوردین کاربر بلک؟Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
---------------------------------------------------
تا موضوع از دغدغه عمومی به خودزنی عمومی تغییر پیدا نکرد معامله ی تامین یک ساله ی هات چاکلت و دستورش رو قبول کنینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[/quote]

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۹۸۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط barca.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سریال که به نظرم نمیشه گفت. چون تعدادش خیلی کم هست و هر کدوم سالی یه بار و اینا ساخته میشه. چون چند تا بود گفتم سری. حالا سری، سریال چه فرقی داره؟
فک کنم منظورتون همون فیلم سینمایش هست
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  ای دوستانی که قبلا پله های کنکور ارشد را فتح نموده اید، چ طوری با استرس انتظار کنار اومدین؟ Huh فردا ۲۰ امه، و رسما دهه سوم خرداد شروع میشه Undecided کی میخان این نتایج مارو بدن Undecided بعد شما احیانا هرچی به لحظه اعلام نتایج نزدیک تر میشدین مایوس تر نمیشدین؟ Sad Undecided
الان که نتیجه های خیلی زود میاد یه ماه تقریبا بعد امتحانه
یه روز مایوس یه روز امیدوار البته با کلید محاسبه خودمو کرده بودم استرسشم با برنامه نویسی و مشغول بودن به کارای دیگه لذتش به همین روزاست بعدش شاید دلتون رو بزنه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.n91 , RASPINA
ارسال: #۲۸۹۸۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  ای دوستانی که قبلا پله های کنکور ارشد را فتح نموده اید، چ طوری با استرس انتظار کنار اومدین؟ Huh فردا ۲۰ امه، و رسما دهه سوم خرداد شروع میشه Undecided کی میخان این نتایج مارو بدن Undecided بعد شما احیانا هرچی به لحظه اعلام نتایج نزدیک تر میشدین مایوس تر نمیشدین؟ Sad Undecided
من نه تنها استرس نداشتم بلکه برگه مو هم تصحیح نکرده بودم . حتی نمیدونم بقیه برای چی تصحیح می کنن؟ مگه بیکار هستن؟ Big Grin

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin سارا تو ماه رمضون حس قحطی بهش دست میدهBig GrinBig GrinBig Grin من حق میدم بهش ولی شما تو کل سال حس قحطی دارین بنابراین باز هم من شما رو با شکمی بس بزرگ تصور میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سحر امروز چی خوردین کاربر بلک؟Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
تا موضوع از دغدغه عمومی به خودزنی عمومی تغییر پیدا نکرد معامله ی تامین یک ساله ی هات چاکلت و دستورش رو قبول کنینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سحر مثل دیروز، کره مربا.
نه تنها شکم بنده بزرگ نیست بلکه تا چند سال پیش در شاخص BMI در قسمت لاغر بودم.
اون موضوع شهر کم کم داره از ذهن من خارج میشه. دیگه شما میمونید و حسرت یه هات چالکت مشتی. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.n91 , Skyrim
ارسال: #۲۸۹۸۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  ای دوستانی که قبلا پله های کنکور ارشد را فتح نموده اید، چ طوری با استرس انتظار کنار اومدین؟ Huh فردا ۲۰ امه، و رسما دهه سوم خرداد شروع میشه Undecided کی میخان این نتایج مارو بدن Undecided بعد شما احیانا هرچی به لحظه اعلام نتایج نزدیک تر میشدین مایوس تر نمیشدین؟ Sad Undecided
من نه تنها استرس نداشتم بلکه برگه مو هم تصحیح نکرده بودم . حتی نمیدونم بقیه برای چی تصحیح می کنن؟ مگه بیکار هستن؟ Big Grin

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin سارا تو ماه رمضون حس قحطی بهش دست میدهBig GrinBig GrinBig Grin من حق میدم بهش ولی شما تو کل سال حس قحطی دارین بنابراین باز هم من شما رو با شکمی بس بزرگ تصور میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سحر امروز چی خوردین کاربر بلک؟Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
سحر مثل دیروز، کره مربا.
اون موضوع شهر کم کم داره از ذهن من خارج میشه. دیگه شما میمونید و حسرت یه هات چالکت مشتی. Tongue
پس میتونم شما رو تو رده آدمای خوش شانس که هر چی میخورن چاق نمیشن طبقه بندی کنمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue
منم میخوام عشقمو فراموش کنم اینقدر گفتین رقیق رقیق دیگه مزه نمیده

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۹۸۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ
یه وبلاگی رو میخوندم. طرف مثلا دانشجو بود. خاطره شو نوشته بود. پیش خودم گفتم این دانشگاه میره یا مهد کودک؟! نه تنها رفتاراش بچه گونه بود. بلکه رفتار های استادشم بچه گونه بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۹۸۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دیلیجنت این کارادا کجاییه؟ اصفهانی؟
بهله. در مواقعی استفاده میشه که یه نفر کاریُ بد انجام داده یا خرابکاری کرده بعد با یه نگاه عاقل اندر سفیهانه ای بهش میگن بیبین کاراداDodgy (ببین کارهاتو! ) البته نسل جوان بیشتر برای شوخی و خنده ازش استفاده میکنن Tongue
Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۸۹۸۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط barca.)
به نظرم اگه از بچگی به جای حاصلضرب حاصلصبر حساب کرده بودیم بهتر بود کل عمرمون تو صبریم! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۸۹۹۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط neda.n91.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سریال که به نظرم نمیشه گفت. چون تعدادش خیلی کم هست و هر کدوم سالی یه بار و اینا ساخته میشه. چون چند تا بود گفتم سری. حالا سری، سریال چه فرقی داره؟
فک کنم منظورتون همون فیلم سینمایش هست

ن منظورشون همون سریال، ولی چون کلا ۱۰ قسمته، گفتن سری، به سفارش b b c ساخته شده!
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  ای دوستانی که قبلا پله های کنکور ارشد را فتح نموده اید، چ طوری با استرس انتظار کنار اومدین؟ Huh فردا ۲۰ امه، و رسما دهه سوم خرداد شروع میشه Undecided کی میخان این نتایج مارو بدن Undecided بعد شما احیانا هرچی به لحظه اعلام نتایج نزدیک تر میشدین مایوس تر نمیشدین؟ Sad Undecided
الان که نتیجه های خیلی زود میاد یه ماه تقریبا بعد امتحانه
یه روز مایوس یه روز امیدوار البته با کلید محاسبه خودمو کرده بودم استرسشم با برنامه نویسی و مشغول بودن به کارای دیگه لذتش به همین روزاست بعدش شاید دلتون رو بزنه
مشکل من اینه یادم نمیاد چی زدم Sad چون استرس داشتم سر جلسه، هیچی یادم نمونده! به همین خاطر در حاله ای از ابهامم Undecided

از خوندن همین مکالمه های مانشتیتون میشه فهمید، آدم آروم و کلا بیخیالی هستین Big Grin Big Grin خوشبحالتون Smile
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin سارا تو ماه رمضون حس قحطی بهش دست میدهBig GrinBig GrinBig Grin من حق میدم بهش ولی شما تو کل سال حس قحطی دارین بنابراین باز هم من شما رو با شکمی بس بزرگ تصور میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سحر امروز چی خوردین کاربر بلک؟Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
سحر مثل دیروز، کره مربا.
من با کره مربا صبح تا ظهر دووم نمیارم، شما چ طوری تا افطار دووم میارین Big Grin
شما جز اون دسته آدمای خوش شانسی هستین ک ن چاق میشن ن چیزی نگرانشون میکنه Big GrinBig Grin

ارسال: #۲۸۹۹۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ
پس با این تفاسیر همه چیز آرومه من چقدر خوش شانسم Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , ts2927 , Skyrim
ارسال: #۲۸۹۹۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ
چرا همه رتبه برتر های مانشت اطلاعات کاربریشون " تعیین نشده" است؟ Dodgy Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , ts2927
ارسال: #۲۸۹۹۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ
[تصویر:  406873_photo_2016_06_08_17_08_34.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , diligent , so@ , Skyrim , viase
ارسال: #۲۸۹۹۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  [تصویر:  406873_photo_2016_06_08_17_08_34.jpg]
شارژ ۱۰ تامنی میدم شهرو لو بدید.Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , samaneh@90
ارسال: #۲۸۹۹۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شارژ ۱۰ تامنی میدم شهرو لو بدید.[تصویر:  biggrin.gif]
توو شهرتون به تومن میگن تامن یا فقط تو میگی؟ :-؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close