زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۹۵۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  آره واقعاBig Grin شماره کارت بدم؟ البته هات چاکلت هم قبوله، من به تامین یک ماهه هم راضی ام.
الان دیگه فقط من نیستم. ذهن همه درگیره. Big GrinTongue

چیکار دارن می کنن تو پریمیر لیگ؟! کونته، مورینیو، گواردیولا، رانیری، کلوپ
این همه مربی درست حسابی رو برای چی میخوان؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۹۵۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
خوبی؟

از آن سوال های مبهم است.

یعنی از آن سوال هایی که خیلی مهم است چه کسی آن را بپرسد.
مثلا زیور خانوم، زنِ حسن آقای بقال، وقتی از آدم می پرسد خوبی؟ برایش مهم نیست تو خوبی یا نه. فقط می خواهد چند لحظه تو را معطل کند که حسابی وراندازت کند تا فردا شب که با صغری خانوم مشغول چانه زنی ست، حرفی داشته باشد برای گفتن که:
دختر فلانی را دیدم امروز. ماشالله چه بزرگ شده. شوهر نکرده؟
یا مثلا همکلاسیت وقتی می گوید خوبی؟ کاری به خوب بودن یا نبودنت ندارد. فقط می خواهد قبل از اینکه توی رویت در بیاید که فلان جزوه را بده، حرفی زده باشد.
آدم‌هایی هم هستن که سال به دوازده ماه، خبری ازشان نمی شود. اما یک شب بی هوا می بینی پیام دادند: سلام، خوبی؟
اینجور وقت ها بهتر است فقط بگویید ممنون. چون این ها هم، اصل حالتان برایشان مهم نیست. پیام بعدی شان حاکی از "یه زحمتی برات داشتم" است را که ببینید، منظورم را متوجه می شوید.
میان این همه "خوبی؟" که هرروز از کلی آدم می شنوید اما، بعضی‌هایشان رنگ دیگری دارند.
همان‌هایی که اگر در جوابشان بگویید: "ممنون"، بر می دارند می گویند: ممنون که جواب "خوبی؟" نیست.
همان‌هایی که وقتی شروع به حرف زدن می کنند، بین " سلام، خوبی؟" با جمله بعدی شان، کلی فاصله می‌افتد.
فاصله ای که پر شده از حرف های تو که: نه خوب نیستم. که نمی دانم چه مرگم است، که حالم گرفته ست، که حواست به من هست؟، که باور کن دلم دارد می ترکد.
و بعد چشم باز می کنی و می بینی ساعت ها گذشته، تو همه خوب نبودن هایت را به او گفتی و او حالا، دوباره می پرسد: خوبی؟ و تو این بار، با خیال راحت میگویی: خوبم ..
این آدم ها
این آدم ها..
اگر از این آدم ها دور و برتان هست، یادتان باشد که خودشان مدت هاست منتظر شنیدن یک "خوبی؟" واقعی هستند....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , jazana , diligent , dr.a_AI
ارسال: #۲۸۹۵۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  باور کن دلم دارد می ترکد.
اثرات افطار سنگینه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۸۹۵۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط samane .gh.)
یک استاد دانشگاه می‌گفت: یک بار داشتم برگه‌های امتحان را تصحیح می‌کردم. به برگه‌ای رسیدم که نام و نام خانوادگی نداشت. با خودم گفتم ایرادی ندارد. بعید است که بیش از یک برگه نام نداشته باشد. از تطابق برگه‌ها با لیست دانشجویان صاحبش را پیدا می‌کنم. تصحیح کردم و ۱۷/۵ گرفت. احساس کردم زیاد است.
کمتر پیش می‌آید کسی از من این نمره را بگیرد. دوباره تصحیح کردم ۱۵ گرفت. برگه‌ها تمام شد. با لیست دانشجویان تطابق دادم اما هیچ دانشجویی نمانده بود. تازه فهمیدم کلید آزمون را که خودم نوشته بودم تصحیح کردم.

اغلب ما نسبت به دیگران سخت ‌گیرتر هستیم تا نسبت به خودمان و بعضى وقت‌ها اگر خودمان را تصحیح کنیم می‌بینیم به آن خوبى که فکر می‌کنیم، نیستیم.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  باور کن دلم دارد می ترکد.
اثرات افطار سنگینه. Big Grin
روزه نبودم Smile

بعضی وقتا تو زندگی آدم یه اتفاقایی میوفته مثل خواب
نه میتونی جلو افتادنشو بگیری شایدم اصن دوست نداری جلوشو بگیری
فقط میخوای بری یه گوشه بشینی تا ببینی چی میشه .چه جوری پیش میره
اصن ببینی که تو موقعیت های جدیدی که تصورشم نکرده بودی چی کار میکنی
انگاری که یه سری کارا رو غیر ارادی انجام میدی بدون این که فکر کنی که چی کار باید بکنی

حالم خوبه . ولی یه کم همه چی برام مبهمه
میفهمی چی میگم ؟؟؟

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , diligent
ارسال: #۲۸۹۵۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  منم اینجوری میمیرم از گرسنگی از افطار تا سحر سه وعده غذای کاااااامل باید بخورم ، کلا از افطار تا سحر فقط در حال خوردن غذا هستم ، همه ماه رمضون وزن کم میکنن من یکی وزن اضافه میکنم ، بابام میگه سارا قشنگ حال گرسنگان رو در این ماه درک میکنه . ولی خدایی حال تشنگان رو قشنگ درک میکنم در طول روز فقط تشنگیییییییی منو میندازه .
دعای سحر رو خیلی دوست دارم .
راستی دیلیجنت دیگو کاستا Heart Big Grin
اون کاربری که اصرار داشت من زیاد غذا می خورم تحویل بگیره.

یعنی من هر چقدرم غذا بخورما بازم از شما کمتر غذا خوردم ,احتمالا شما از افطار تاااا سحر در حال میل غذا های مختلف هستید بعععععد برای سحری یه غذای سبک میخورید Big Grin
اصلا سه وعده غذای من برابری میکنه با یه وعده غذای شما Tongue
علاقه ی من به غذا عین علاقه ی شما به رئال هست Big Grin
+ دیگو کاستا بارسا Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۹۵۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  یعنی من هر چقدرم غذا بخورما بازم از شما کمتر غذا خوردم ,احتمالا شما از افطار تاااا سحر در حال میل غذا های مختلف هستید بعععععد برای سحری یه غذای سبک میخورید Big Grin
اصلا سه وعده غذای من برابری میکنه با یه وعده غذای شما Tongue
علاقه ی من به غذا عین علاقه ی شما به رئال هست Big Grin
+ دیگو کاستا بارسا Big GrinBig Grin
HuhHuhHuh
من یه وعده غذا سبک واسه سحری میخورم. یه وعده هم شام. خیلی بخوام زیاد بخورم یه وعده سبک دیگه هم میخورم. امشب که شام رو هم کامل نخوردم.
وعده سبک= نون پنیر یا کره مربا
من تو ماه رمضون چند کیلو وزن کم میکنم. تازه لاغر هم هستم. Confused
[تصویر:  406787_51788-4573-l.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sara9009 , diligent
ارسال: #۲۸۹۵۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ
یه حرکتی زدم کاربر بلک رو مرام گیر کنم ببینم چه میشه Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۸۹۵۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۲ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  من نشستم برا nامین بار فیلم غرور و تعصب و دیدم Big Grin، فیلمام تموم شدنUndecided
inception فیلم خوبی بود، فقط من نفهمیدم آخرش چی شدUndecided Big Grin

طاعات وعبادات قبول حق Big Grin Angel دوستان پاشین سحری بخورین Big Grin
منم فیلمام تموم شدن که این inception رو دیروز دانلود کردم Smile به نظر منم فیلم خوبی بود یه سری نقد هم خوندم ازینکه آخرش چی شد که هیچ کدوم هم به نتیجه قطعی نرسیده بودن. ولی چیزی که برام سواله اینه که اصلا چه اهمیتی داره آخر فیلم قهرمان داستان که صورت بچه هاش رو میبینه تو واقعیت بوده یا تو رویا؟
به نظرت مهم نیست بفهمی ک آخر فیلم، همش رویا بود، یا اینکه قهرمان فیلم نتونست از رویا بیرون بیاد، بعلاوه اینکه احتمالا نتونست بیاد بیرون، تکلیف بقیه خب چی شد؟، اونا چ بلایی سرشون اومد؟؟ از فیلمای پایان باز خوشم نمیاد، رو اعصابن، هی رو مخ ادم راه میره Big Grin
نقل قول: حالا اگه تو رویا باشه ما به این نتیجه میرسیم که الان ما هم تو رویا هستیم و باید خودکشی کنیم تا به واقعیت برسیم؟ خب هیچ کس که چنین کاری نمیکنه Smile
ن دیگه، یعنی اون نتونست از رویا بیرون بیاد!!! ما چرا خودکشی کنیمBig Grin
نقل قول: به نظر خودم قشنگترین تاثیر فیلم همون مفاهیمی هست که میگفت قوی ترین انگل غیرقابل نابودی فکر هست و وقتی تو ذهن ایجاد میشه تقریبا غیرممکنه نابودش کنی.
اره، موضوع اصلی و نکته اصلی فیلم همین بود، که افکار چ کارا ک با زندگی ادم نمیکنن!! حتی باعث میشن بعضی از ادام خودکشی کنن!!

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
ارسال: #۲۸۹۵۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  یه حرکتی زدم کاربر بلک رو مرام گیر کنم ببینم چه میشه Big Grin
آقا بیا من هر چی بخوای بهت امتیاز میدم فقط ما رو رست بیف دعوت کن Tongue

ارسال: #۲۸۹۶۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ
تایم بین افطار تا سحر خیلی کمSad
ادم تا یه افطار میخوره ۱ساعت و نیم بعد میاد شام بخوره یه دو ساعت بعدش چای و میوه میبینی ساعت از ۱۲ گذشته Sad
+روزه باشی وسکسکه ات بگیره :|

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۸۹۶۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
فیلم جدید و خوب سراغ ندارین؟! من استرس انتظار برای نتایج کنکور رو دارم، داروشم فقط فیلمه Big Grin

ارسال: #۲۸۹۶۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یکی از فانتزیام اینه که برم تو محراب یه مسجدی پفک بخورم و آشغالاشو بریزم همونجا بعد مستخدم مسجد بیاد بهم بگه:
آلوده تر کن محراب ما را
پروا نمانده این بینوا را
Big GrinBig Grin
البته فانتزیم بدآموزی داره. مسجدو نباید کثیف کنید. Big Grin
پایان فانتزیم هم بازه. مثلا ممکنه مستخدمه با جارو دنبالم کنه. یا میتونه اونم بشینه باهام پفک بخوره. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Riemann
ارسال: #۲۸۹۶۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آقا بیا من هر چی بخوای بهت امتیاز میدم فقط ما رو رست بیف دعوت کن Tongue
سس تاباسکو تموم شده بذار بگم از مریلند بیارن حتما! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۸۹۶۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تایم بین افطار تا سحر خیلی کمSad
ادم تا یه افطار میخوره ۱ساعت و نیم بعد میاد شام بخوره یه دو ساعت بعدش چای و میوه میبینی ساعت از ۱۲ گذشته Sad
+روزه باشی وسکسکه ات بگیره :|
شما شام هم دلتون میکشه؟! Big Grin من نتونستم شام بخورم دیگه Undecided
حالا همه اینا به کنار من هنوز سحری درست نکردم Big Grin Undecided

ارسال: #۲۸۹۶۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  شما شام هم دلتون میکشه؟!
این لهجه کجاییه؟ Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close