زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۹۲۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی حال میده آدم با یه دریل چکشی یه جایی رو سوراخ کنه یا با اره زنجیری یه چیزی رو ببره. یا با پتک بکوبه رو یه چیزی. Big GrinBig GrinBig Grin
سنگ جت هم خوبه با اون صدای خفنش Tongue
خدا به داد خانواده هاتون برسه داداش منم همینطوره Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۹۲۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی حال میده آدم با یه دریل چکشی یه جایی رو سوراخ کنه یا با اره زنجیری یه چیزی رو ببره. یا با پتک بکوبه رو یه چیزی. Big GrinBig GrinBig Grin
سنگ جت هم خوبه با اون صدای خفنش Tongue
اون که عالیه. آدم اصلا صداشو که میشنوه میخواد بزنه بیستونه باهاش بتراشه. Big GrinHeart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۸۹۲۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  نه که تو هم خیلی بهم پسش دادی! Dodgy

+ من میام اینجا گشنم میشه! همش حرفه غذاست! آفاق یا اسم شهرت بگو یا میگم! Cool فقط واسه اینکه بحث غذا تموم شه Big Grin

RolleyesCoolبیاشهرمون پسش بگیر :دی
چند نفر به یه نفر:|
زهرا من وتو رو یه نیمکت نشستیم رکتنگل کشیدم تو دیگه چرا داری گول میخوری Dodgy گول نخوری ها روزه ات باطل میشه :دی

+دیلیجنت من خودمم سکوت میکنم Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , همیلا , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۸۹۲۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز یه سوال دارم شماها سرکار نمیرین؟ دیشب تا کی بیدار بودین!!!!!! جغد که چه عرض کنم...
ما خفنیم، هر وقت دلمون بخواد میریم سر کار Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۹۲۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  این سیستم جغدینگ! زیاد هم جالب نیست. کلا ۱ ماه کسل تشریف دارید!! البته شاید برای من اینطوریه

من خودم به تجربه فهمیدم سحر نون پنیر (قطعا بدون گردو!!) همراه خیار یا هندونه عالیه. تخم مرغ هم خوبه.

من اینطوری عمل میکنم: سحر یه چیز سبک میخورم (برنج هم خوبه اما نباید خیلی سنگین بشید) تا ظهر کارام میکنم که غالبا فکری هست مانند برنامه نویسی و مطالعات تخصصی-فنی. البته بینش هم حتما یه مقدار استراحت میکنم (مثلا ترجیح میدم کمی دراز بکشم و چشمام ببندم). بعد از نماز ظهر میخوایم (در حد ۳-۴ ساعت). بعد که بیدار شدم تا نزدیک افطار مطالعه میکنم. اینکه چی میخونم بستگی به برنامه ام داره اما غالبا غیر درسی هست و بیشتر مطالعات کاربردی هست. در کنارش کتب مربوط به علمای دینی + قرآن هم میخونم. بعد از نماز و افطار هم باز کارایی میکنم که نیاز به تمرکز و فکر داره و این کار تا نصف شب ادامه داره . بعد حدود ساعت ۱:۳۰ تا ۳:۴۵ باز دوباره میخوایم که از خواب شب هم استفاده کرده باشم.

البته اواخر ماه رمضان که یه مقدار ضعیف میشم بین خواب بعد از نماز ظهر و افطار کارای سبک تر میکنم یعنی مطالعات ساده تری دارم (کتابای ادبی) یا فرضا فیلم میبینم و اینکه سعی بیشتر دعا و قرآن بخونم...

در کل سخت نگیرید. حیفه این ماه ساده از دست بره و هیچ کاری برای افزایش سطح معرفت خودمون نداشته باشیم Smile

یعنی تو این یه ماه شما نمیرین نون هم بخرین همش مطالعه همش درس همش کتاب؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuh

من همه کارام رو میکنم. مثلا همین الان تازه از سر کلاس برگشتم (رفته بودم یه چیزی تدریس کنم). منتهی روال روتین کاری م همونه ولی قابل تطبیق با همه شرایط هست Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , Paraande
ارسال: #۲۸۹۲۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ
بستنی اسکوپی شکلات تلخ معجون ترش وانیل پسته شاه توت
چیزی نیس گاربج کالکشن حافظم بود Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim
ارسال: #۲۸۹۲۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  گه مثل من زیر کولر باشین و فعالیت بدنی آنچنانی هم نداشته باشین، اونوقت همه چی نارگیله Big Grin
فعالیت بدنی موجب تشنگی میشه که جلوی کولر نشستن یه مقداری کمک می‌کنه. فعالیت مغزی قند خون آدم رو فوری پایین میاره آدم نمیتونه ۲ رو با ۲ جمع کنه، تازه من چشمام سیاهی میره بعدش چون ضعیفه... Confused
ولی هیشکی مثل کارگرا اذیت نمیشن، مخصوصا اونایی که کار ساختمانی و اینا انجام میدن.
کارگرا که روزه نمیگیرن

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۲۸۹۲۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  کارگرا که روزه نمیگیرن
هستند عده‌ای هم که میگیرند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۹۲۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ
خیلی روزگار بدی شده. خیلی زندگیا سخت شده. این قفل Denuvo اومده شرایطو سخت کرده. دیگه فیفا کرک نمیشه. ای بابا. آخه چرا.
کسی کلید اشتراکی خریده تا حالا؟ فایده داره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۹۳۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بستنی اسکوپی شکلات تلخ معجون ترش وانیل پسته شاه توت
چیزی نیس گاربج کالکشن حافظم بود Big Grin

الان فقط کله پاچهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  این سیستم جغدینگ! زیاد هم جالب نیست. کلا ۱ ماه کسل تشریف دارید!! البته شاید برای من اینطوریه

من خودم به تجربه فهمیدم سحر نون پنیر (قطعا بدون گردو!!) همراه خیار یا هندونه عالیه. تخم مرغ هم خوبه.

من اینطوری عمل میکنم: سحر یه چیز سبک میخورم (برنج هم خوبه اما نباید خیلی سنگین بشید) تا ظهر کارام میکنم که غالبا فکری هست مانند برنامه نویسی و مطالعات تخصصی-فنی. البته بینش هم حتما یه مقدار استراحت میکنم (مثلا ترجیح میدم کمی دراز بکشم و چشمام ببندم). بعد از نماز ظهر میخوایم (در حد ۳-۴ ساعت). بعد که بیدار شدم تا نزدیک افطار مطالعه میکنم. اینکه چی میخونم بستگی به برنامه ام داره اما غالبا غیر درسی هست و بیشتر مطالعات کاربردی هست. در کنارش کتب مربوط به علمای دینی + قرآن هم میخونم. بعد از نماز و افطار هم باز کارایی میکنم که نیاز به تمرکز و فکر داره و این کار تا نصف شب ادامه داره . بعد حدود ساعت ۱:۳۰ تا ۳:۴۵ باز دوباره میخوایم که از خواب شب هم استفاده کرده باشم.

البته اواخر ماه رمضان که یه مقدار ضعیف میشم بین خواب بعد از نماز ظهر و افطار کارای سبک تر میکنم یعنی مطالعات ساده تری دارم (کتابای ادبی) یا فرضا فیلم میبینم و اینکه سعی بیشتر دعا و قرآن بخونم...

در کل سخت نگیرید. حیفه این ماه ساده از دست بره و هیچ کاری برای افزایش سطح معرفت خودمون نداشته باشیم Smile

یعنی تو این یه ماه شما نمیرین نون هم بخرین همش مطالعه همش درس همش کتاب؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuh

من همه کارام رو میکنم. مثلا همین الان تازه از سر کلاس برگشتم (رفته بودم یه چیزی تدریس کنم). منتهی روال روتین کاری م همونه ولی قابل تطبیق با همه شرایط هست Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin چه با برنامه . من دقیقه بعدمو نمیدونم میخوام چکار کنم

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا
ارسال: #۲۸۹۳۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط sara9009.)
+عزیزم تو زبان اسپانیایی بلدی؟
- بله عزیزم بلدم
+یکم اسپانیایی حرف بزن ببینم
- آندرس اینیستا سرخیو راموس گارسیا ژابی آلونسو Big Grin
+ معنیش چی میشه حالا ؟؟!
- یعنی هیچ وقت فراموشت نمیکنم عزیزم Big Grin
+مرسی دوستم
- دیگو کاستا Heart
+ این معنیش یعنی چی؟
- دوستت دارم Heart
+ مرسیییییییی منم دیگو کاستا
پ.ن: بهترین دانشگاه اسپانیا هم نیو کمپ بارسلونا هست Big Grin
پ.ن۲ : کاسمیرو ------> دیوونتم Big GrinBig Grin
----------------------------------------------------

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سحر که فقط نون پنیر یا کره مربا میخورم با آب.
اینا سیر نگه میداره تا افطار ؟! آخه سحر ما همیشه پلو اینا میخوریم. ولی افطارُ معمولا با نون پنیر شروع میکنیم بعدشم شام.
ما ک رفتیم کباب تابه ای درست کنیم برا سحر.
منم اینجوری میمیرم از گرسنگی از افطار تا سحر سه وعده غذای کاااااامل باید بخورم ، کلا از افطار تا سحر فقط در حال خوردن غذا هستم ، همه ماه رمضون وزن کم میکنن من یکی وزن اضافه میکنم ، بابام میگه سارا قشنگ حال گرسنگان رو در این ماه درک میکنه . ولی خدایی حال تشنگان رو قشنگ درک میکنم در طول روز فقط تشنگیییییییی منو میندازه .
دعای سحر رو خیلی دوست دارم .
راستی دیلیجنت دیگو کاستا Heart Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , diligent , **sara**
ارسال: #۲۸۹۳۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  من نشستم برا nامین بار فیلم غرور و تعصب و دیدم Big Grin، فیلمام تموم شدنUndecided
inception فیلم خوبی بود، فقط من نفهمیدم آخرش چی شدUndecided Big Grin

طاعات وعبادات قبول حق Big Grin Angel دوستان پاشین سحری بخورین Big Grin
منم فیلمام تموم شدن که این inception رو دیروز دانلود کردم Smile به نظر منم فیلم خوبی بود یه سری نقد هم خوندم ازینکه آخرش چی شد که هیچ کدوم هم به نتیجه قطعی نرسیده بودن. ولی چیزی که برام سواله اینه که اصلا چه اهمیتی داره آخر فیلم قهرمان داستان که صورت بچه هاش رو میبینه تو واقعیت بوده یا تو رویا؟ حالا اگه تو رویا باشه ما به این نتیجه میرسیم که الان ما هم تو رویا هستیم و باید خودکشی کنیم تا به واقعیت برسیم؟ خب هیچ کس که چنین کاری نمیکنه Smile
به نظر خودم قشنگترین تاثیر فیلم همون مفاهیمی هست که میگفت قوی ترین انگل غیرقابل نابودی فکر هست و وقتی تو ذهن ایجاد میشه تقریبا غیرممکنه نابودش کنی.
ارسال: #۲۸۹۳۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  راستی دیلیجنت دیگو کاستا [تصویر:  heart.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
دیگو کاستا، کاسمیرو Big Grin:Heart

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۸۹۳۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  منم اینجوری میمیرم از گرسنگی از افطار تا سحر سه وعده غذای کاااااامل باید بخورم ، کلا از افطار تا سحر فقط در حال خوردن غذا هستم ، همه ماه رمضون وزن کم میکنن من یکی وزن اضافه میکنم ، بابام میگه سارا قشنگ حال گرسنگان رو در این ماه درک میکنه . ولی خدایی حال تشنگان رو قشنگ درک میکنم در طول روز فقط تشنگیییییییی منو میندازه .
دعای سحر رو خیلی دوست دارم .
راستی دیلیجنت دیگو کاستا Heart Big Grin
اون کاربری که اصرار داشت من زیاد غذا می خورم تحویل بگیره.

ارسال: #۲۸۹۳۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  RolleyesCoolبیاشهرمون پسش بگیر :دی
چند نفر به یه نفر:|
زهرا من وتو رو یه نیمکت نشستیم رکتنگل کشیدم تو دیگه چرا داری گول میخوری Dodgy گول نخوری ها روزه ات باطل میشه :دی

+دیلیجنت من خودمم سکوت میکنم Big Grin
حالا چرا این همه راه بریم اونجا؟ همینجا هستی بیار بده Big Grin

(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  دیگو کاستا، کاسمیرو Big Grin:Heart

عکس پروفایلت هم خیلی زیباست, و هم آشنا خیلی! Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close