زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۹۶۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط neda.n91.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از فانتزیام اینه که برم تو محراب یه مسجدی پفک بخورم و آشغالاشو بریزم همونجا بعد مستخدم مسجد بیاد بهم بگه:
آلوده تر کن محراب ما را
پروا نمانده این بینوا را
Big GrinBig Grin
البته فانتزیم بدآموزی داره. مسجدو نباید کثیف کنید. Big Grin
پایان فانتزیم هم بازه. مثلا ممکنه مستخدمه با جارو دنبالم کنه. یا میتونه اونم بشینه باهام پفک بخوره. Big Grin

پفک Big Grin آشغالاش Big Grin محراب Undecided مستخدم مسجد Undecided
فانتزی شما دارین ها!!! Big Grin
این همه رست بیف و هات چاکلت رو ول کردین، پفک تو محراب Big Grin

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  شما شام هم دلتون میکشه؟!
این لهجه کجاییه؟ Huh

لهجه؟ لهجه نداره! Sad Big Grin مگه شما چی میگین؟

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۹۶۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  شما شام هم دلتون میکشه؟! Big Grin من نتونستم شام بخورم دیگه Undecided
حالا همه اینا به کنار من هنوز سحری درست نکردم Big Grin Undecided
آخه وعده افطار که سنگین نیست ،نهایت دو سه لقمه نون پنیر سبزیه دیگه و شربت خاکشیر با گلابو آبلیموTongue
شام هم خیلی کمSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۸۹۶۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  پفک Big Grin آشغالاش Big Grin محراب Undecided مستخدم مسجد Undecided
فردا برم تو یه مسجدی این ایده ام رو دابسمش کنم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۹۶۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط neda.n91.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  شما شام هم دلتون میکشه؟! Big Grin من نتونستم شام بخورم دیگه Undecided
حالا همه اینا به کنار من هنوز سحری درست نکردم Big Grin Undecided
آخه وعده افطار که سنگین نیست ،نهایت دو سه لقمه نون پنیر سبزیه دیگه و شربت خاکشیر با گلابو آبلیموTongue
شام هم خیلی کمSmile

اها ، ن من نمیتونم تا شام صبر کنم همون لحظه افطار خودم و خفه میکنم Big Grin

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  پفک Big Grin آشغالاش Big Grin محراب Undecided مستخدم مسجد Undecided

ای بابا پس دیگه از فردا شما رو نمیبینیم Undecided Big Grin حیف شدا Big Grin تازه داشتیم بهتون عادت میکردیم Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۹۷۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ
خوب شد بقیه علاقه مندی های خوراکیمو نگفتم. به همین رست بیف و شیر طالبی اکتفا کردم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۹۷۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  فیلم جدید و خوب سراغ ندارین؟! من استرس انتظار برای نتایج کنکور رو دارم، داروشم فقط فیلمه Big Grin
سری شرلوک هولمز رو ببینید که تووش بندیت کامبربچ هست. بی نظیره Rolleyes

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.n91
ارسال: #۲۸۹۷۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  تقدیم به دوستان :

پیشنهاد میکنم دانلود کنید !
حقیقت جالبی پشتشه.اگر بتونم متن فلسفیش رو هم آماده میکنم.اما دقیقا نمیدونم توی کدوم کتاب خوندمش

این اهنگ از خواجه امیری که پس زمینه اش شده، خیلی به تصویر میاد.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , neda.n91
ارسال: #۲۸۹۷۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  پفک Big Grin آشغالاش Big Grin محراب Undecided مستخدم مسجد Undecided
ای بابا
این فکرا چیه نصف شبی میرسه به فکر من
نه آقا مسجد حرمت داره Undecided

ارسال: #۲۸۹۷۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط neda.n91.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  تقدیم به دوستان :

پیشنهاد میکنم دانلود کنید !
حقیقت جالبی پشتشه.اگر بتونم متن فلسفیش رو هم آماده میکنم.اما دقیقا نمیدونم توی کدوم کتاب خوندمش

جالب بود! و عین حقیقت!!!

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  فیلم جدید و خوب سراغ ندارین؟! من استرس انتظار برای نتایج کنکور رو دارم، داروشم فقط فیلمه Big Grin
سری شرلوک هولمز رو ببینید که تووش بندیت کامبربچ هست. بی نظیره Rolleyes

دیدم، و هر روز دوباره میبینمش Undecided Big Grin فک کنم فقط ۴ فصله درسته؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۹۷۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  به نظرت مهم نیست بفهمی ک آخر فیلم، همش رویا بود، یا اینکه قهرمان فیلم نتونست از رویا بیرون بیاد، بعلاوه اینکه احتمالا نتونست بیاد بیرون، تکلیف بقیه خب چی شد؟، اونا چ بلایی سرشون اومد؟؟ از فیلمای پایان باز خوشم نمیاد، رو اعصابن، هی رو مخ ادم راه میره Big Grin

والا مهم که بود ولی به اندازه چند ساعت برام دغدغه شد که کلا دیکاپریو تو واقعیت بوده یا رویا. چون کلا هر چیزی انقد برام مهمه تو زندگی خودم نمود داشته باشه ولی اصن هیچ ارتباطی بین آخر داستان و زندگی واقعی آدما پیدا نکردم.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  ن دیگه، یعنی اون نتونست از رویا بیرون بیاد!!! ما چرا خودکشی کنیمBig Grin
خب میگم شاید منظور کارگردان این بوده چون ما به عنوان مخاطب از اول فیلم فک میکردیم اون لایه از زندگی قهرمان فیلم واقعیه ولی آخرش به این نتیجه رسیدیم نه رویاست‌ حتما زندگی خودمون هم رویا باشه و باید به لایه بالاتر برسیم. ولی میگم کلا اینا یه سری توهمات هست که بازم تاثیری تو طرز تفکرمون نمیذاره!

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  اره، موضوع اصلی و نکته اصلی فیلم همین بود، که افکار چ کارا ک با زندگی ادم نمیکنن!! حتی باعث میشن بعضی از ادام خودکشی کنن!!

دقیقا

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سری شرلوک هولمز رو ببینید که تووش بندیت کامبربچ هست. بی نظیره Rolleyes

به نظر جالب میاد ولی دانلود سریال خیلی سختتره. سینمایی خوب سراغ ندارین؟
ارسال: #۲۸۹۷۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سری شرلوک هولمز
منظورتون سریالشه دیگه؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۸۹۷۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  امشب واقعا از خودم متنفر شدم . . .
به نظرم باید ۹۰ درصد اوقات درد دلامون و بغض هامون رو بذاریم همونجا بمونه و به قول بچه های اینجا با یه دونه شیر طالبی ببریمش پایین تا این که روی یه آدمی حساب کنیم که هیچی از ما نمیدونه و اون درد رو پیشش بریزیم بیرون.
نود رو بکن ۱۰۰ شیر طالبی هم دوتا سفارش بده Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , dr.a_AI , RASPINA
ارسال: #۲۸۹۷۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  منظورتون سریالشه دیگه؟
سریال که به نظرم نمیشه گفت. چون تعدادش خیلی کم هست و هر کدوم سالی یه بار و اینا ساخته میشه. چون چند تا بود گفتم سری. حالا سری، سریال چه فرقی داره؟

کاربر ندا فکر میکنم سه تا فصل سه قسمتی اومده و یه قسمت جدا از اینا که عروسی هست Smile

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۸۹۷۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ
در ماه رمضان چند جوان، پیر مردی را دیدند که دور از چشم مردم، غذا میخورد. به او گفتند: ای پیر مرد مگر روزه نیستی؟
پیرمرد گفت: چرا روزه‌ام، فقط آب و غذا میخورم.
جوانان خندیدند و گفتند: واقعا؟
پیرمرد گفت: بلی، دروغ نمیگویم، به کسی بد نگاه نمیکنم، کسی را مسخره نمیکنم، با کسی با دشنام سخن نمیگویم، کسی را آزرده نمیکنم، چشم به مال کسی ندارم و... ولی چون بیماری خاصی دارم متأسفانه نمیتوانم معده را هم روزه دارش کنم؛
بعد پیرمرد به جوانان گفت: آیا شما هم روزه هستید؟
یکی از جوانان در حالی که سرش را از خجالت پایین انداخته بود، به آرامی گفت: خیر ما فقط غذا نمیخوریم...!

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , Skyrim
ارسال: #۲۸۹۸۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  امشب واقعا از خودم متنفر شدم . . .
به نظرم باید ۹۰ درصد اوقات درد دلامون و بغض هامون رو بذاریم همونجا بمونه و به قول بچه های اینجا با یه دونه شیر طالبی ببریمش پایین تا این که روی یه آدمی حساب کنیم که هیچی از ما نمیدونه و اون درد رو پیشش بریزیم بیرون.
من که خیلی وقته همین کار رو می کنم. فکر می کنید چرا حرفای من اینجا راجع به شیرطالبی و رست بیف و شهر فلان کاربره؟ نکنه فکر کردید دغدغه من شیرطالبیه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , neda.n91 , barca , dr.a_AI , Skyrim , RASPINA , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۴۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close