زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۰۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کسی میدونی حدودا حقوق اساتید دانشگاهها هییت علمی ها چنده تقریبا؟
مثلا رییس دانشگاههای سرشناس چقدر حدودا حقوق میگیرن؟

حقوق یه دانشیار رو من دیدم هفت و نهصدSadSadSad خیلی کمه

رفتم مانتو بخرم نمی دونم این چرت و پرتا چیه پشت مانتو ها مد شده مینویسن
please add me in your heart!!!!!!!!!!
یعنی هر کی اینو میبینه باید دختر رو تو قلبش جا بده!!!!!! خیلی ها هم بدون اینکه به پشتش دقت کنن دقیقا چی نوشته میخرنش و به به چه چه میکنن
همیشه سر این مانتو تابستونه خریدن من مشکل دارم!!!! یا آستین نداره یا آستینش تا خورده(تا آستین باز میکنی دستت توش گم میشه) یا خیلی بلنده یا خیلی کوتاهه یا دکمه نداره یا از نازکی هر رنگ لباس زیرش بپوشی معلومه
این چه طرزشه آخه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , elhamgh , RASPINA
ارسال: #۲۹۰۱۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  حقوق یه دانشیار رو من دیدم هفت و نهصد[تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif] خیلی کمه
یعنی هر کی اینو میبینه باید دختر رو تو قلبش جا بده!!!!!!
هفت و نهصد فکر کنم خیلی زیاد گفتید! برای هر دانشجوی ارشد یا دکتری که فارغ‌التحصیل میکنه یه چیزی میدن ولی باز روی همه رفته خیلی بعید هست به این مقدار برسه.

مگه بده؟ دوستی و مودت هر چقدر توو جامعه بیشتر بشه همونقدر بهتر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۰۱۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  حقوق یه دانشیار رو من دیدم هفت و نهصد[تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif] خیلی کمه
یعنی هر کی اینو میبینه باید دختر رو تو قلبش جا بده!!!!!!
هفت و نهصد فکر کنم خیلی زیاد گفتید! برای هر دانشجوی ارشد یا دکتری که فارغ‌التحصیل میکنه یه چیزی میدن ولی باز روی همه رفته خیلی بعید هست به این مقدار برسه.

مگه بده؟ دوستی و مودت هر چقدر توو جامعه بیشتر بشه همونقدر بهتر Big Grin
دووستی مودت پشت مانتوی خانماااااااااا اونم مانتوی تنگ و کوتاه!!!!!!!!!!!۱
نه فیش حقوقی دیدم استاد توپه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۰۱۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دووستی مودت پشت مانتوی خانماااااااااا اونم مانتوی تنگ و کوتاه!!!!!!!!!!!۱
بده به فکر جوونا هستن؟ بده نیتشون خیره؟ بده میخوان آمار ازدواجو ببرن بالا؟Big GrinTongue

پ.ن: اگه انقدر میگیرن که برنامه ریزی کنیم برای هییت علمی Big Grin

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما رست بیف هم بخوری نمیتونی بازی کنی.[تصویر:  biggrin.gif]
حتی رست‌بیف چهل هزار تامنی [تصویر:  406905_w12.gif]
Huh
چه گرون!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۰۱۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کسی میدونی حدودا حقوق اساتید دانشگاهها هییت علمی ها چنده تقریبا؟
مثلا رییس دانشگاههای سرشناس چقدر حدودا حقوق میگیرن؟

من یه بار فیش حقوقی یه استاد دانشکده مدیریت رو دیدم. تقریبا ۱۷-۱۸ سال سابقه کار داشت و دانشیار بود فکر کنم.
حقوقش ۱۱ تومن بود. نمیدونم سمت اجرایی هم داشت یا نه.
ولی اگه رئیس دانشکده یا مدیر گروه و معاون پژوهشی و ... اینا باشه؛ حقوقشون بیشتر میشه.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۲۹۰۱۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دووستی مودت پشت مانتوی خانماااااااااا اونم مانتوی تنگ و کوتاه!!!!!!!!!!!۱
بده به فکر جوونا هستن؟ بده نیتشون خیره؟ بده میخوان آمار ازدواجو ببرن بالا؟Big GrinTongue

پ.ن: اگه انقدر میگیرن که برنامه ریزی کنیم برای هییت علمی Big Grin

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما رست بیف هم بخوری نمیتونی بازی کنی.[تصویر:  biggrin.gif]
حتی رست‌بیف چهل هزار تامنی [تصویر:  406905_w12.gif]
Huh
چه گرون!

این استادی که گفتم استاد دانشیاره!!!!! کم نیس هااااCoolCoolCoolCool بعدشم برای کسی که عمرشو گذاشته پشت مقاله و تدریس و ......... هفت میلیون هیچه . شما یه نگاه به درآمد برنامه نویسای توپ بندازین یا مدیر سازمانای دولتی و..

ارسال: #۲۹۰۱۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دووستی مودت پشت مانتوی خانماااااااااا اونم مانتوی تنگ و کوتاه!!!!!!!!!!!۱
حالا مانتوئه گشاد و بلند بود فرقی میکرد؟ Huh

توپ بودن که توو حقوق تأثیر نداره، فرمولشون بر اساس مرتبه هست و پایه که اونم توو یک سیستم رابطه‌محور هر بی‌سوادی میتونه استاد تموم بشه (بلک اگه گفتی بی‌سوادترین استاد تمام دانشکده کی هست؟).
ولی باز بعید میدونم حتی دانشیار پایه‌ی ۴۰ بتونه به هفت و نهصد برسه. عددی که شما دیدید قطعاً ۷ و ۹۰۰ هست اما احتمال میدم برای یک ماه خاص بوده باشه که در جلسات دفاع زیادی شرکت کرده باشه یا دانشجو فارغ‌التحصیل کرده باشه. جالب شد، فردا میپرسم.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  این استادی که گفتم استاد دانشیاره!!!!! کم نیس هاااا[تصویر:  cool.gif][تصویر:  cool.gif][تصویر:  cool.gif][تصویر:  cool.gif] بعدشم برای کسی که عمرشو گذاشته پشت مقاله و تدریس و ......... هفت میلیون هیچه .
هیچ که هست ولی بحث اینه که توو ایران حقوق اساتید خیلی پائین هست. استاد خود من استادیار هست اما میگه حقوقی که از دانشگاه میگیرم ۱ ریالش هم نمیمونه (خرج آزمایشگاه و کنفرانس و ... میشه).
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۰۱۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دووستی مودت پشت مانتوی خانماااااااااا اونم مانتوی تنگ و کوتاه!!!!!!!!!!!۱
حالا مانتوئه گشاد و بلند بود فرقی میکرد؟ Huh

توپ بودن که توو حقوق تأثیر نداره، فرمولشون بر اساس مرتبه هست و پایه که اونم توو یک سیستم رابطه‌محور هر بی‌سوادی میتونه استاد تموم بشه (بلک اگه گفتی بی‌سوادترین استاد تمام دانشکده کی هست؟).
ولی باز بعید میدونم حتی دانشیار پایه‌ی ۴۰ بتونه به هفت و نهصد برسه. عددی که شما دیدید قطعاً ۷ و ۹۰۰ هست اما احتمال میدم برای یک ماه خاص بوده باشه که در جلسات دفاع زیادی شرکت کرده باشه یا دانشجو فارغ‌التحصیل کرده باشه. جالب شد، فردا میپرسم.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  این استادی که گفتم استاد دانشیاره!!!!! کم نیس هاااا[تصویر:  cool.gif][تصویر:  cool.gif][تصویر:  cool.gif][تصویر:  cool.gif] بعدشم برای کسی که عمرشو گذاشته پشت مقاله و تدریس و ......... هفت میلیون هیچه .
هیچ که هست ولی بحث اینه که توو ایران حقوق اساتید خیلی پائین هست. استاد خود من استادیار هست اما میگه حقوقی که از دانشگاه میگیرم ۱ ریالش هم نمیمونه (خرج آزمایشگاه و کنفرانس و ... میشه).

میگم حکم کارگزینیش دیدمConfusedConfusedConfused

ارسال: #۲۹۰۱۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
هات چاکلت های من تو این مایه ها در میاد:
[تصویر:  406925_Hot-Chocolate1.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Skyrim
ارسال: #۲۹۰۲۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هات چاکلت های من تو این مایه ها در میاد:
Sad
میگما میشه دستورشو بگید AngelAngel

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  دلت تهرون چشات شیراز لبت ساوه هوات بندر
بمم هر شب تنم تبریز سرم ساری چشام قمصر
دلم دلتنگ تنگستان رو دوشم درد خوزستان
غرورم ایل قشقایی تو رگ هام خون کردستان
تو خونم جنگ تحمیلی تو خونت ملک اجدادی
خرابم مثل خرمشهر ولی تو خرم آبادی
انگار محصول مشترکه Big Grin Big Grin
:|

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۹۰۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هات چاکلت های من تو این مایه ها در میاد:
Sad
میگما میشه دستورشو بگید AngelAngel
خوب حالا که اصرار می کنید دستور محرمانه رو میگم. Big Grin
دو تا نکته داره:
۱- کافی شاپ ها خسیس بازی در میارن (از نظر من). برای همین هات چاکلتشون رقیق میشه. شما میتونید از پودر هات چاکلت استفاده کنید. اینکه چقدر پودر رو با چقدر آب جوش استفاده کنید سلیقه ایه. با تجربه مقدار مورد علاقه تون رو به دست بیارید. من برای یه لیوان انقدر پودر هات چاکلت میریزم که کف لیوان به اندازه یکی دو بند انگشت فقط پودر هات چاکلته. Tongue
۲- اگه به جای آب از شیر استفاده کنید یه چیزی به دست میاد بین هات چاکلت و شیر کاکایو و خیلی خوشمزه است. میتونید از شیر پر چرب استفاده کنید که قشنگ مزه شیر رو حس کنید. میتونید شیر و آب هم قاطی کنید ببینید چطوری میشه (خودم تا حالا تست نکردم) Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۹۰۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin سارا تو ماه رمضون حس قحطی بهش دست میدهBig GrinBig GrinBig Grin من حق میدم بهش ولی شما تو کل سال حس قحطی دارین بنابراین باز هم من شما رو با شکمی بس بزرگ تصور میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سحر امروز چی خوردین کاربر بلک؟Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
قحطی چیه سمانه جوووون من کل سال اینطوریم عزیزم علاقه ی خاصی به غذا دارم Tongue. راستی چقدر تو پستهای شما از این شکلک خنده استفاده شده ، به نظرم شخصیت شاد و خوش خنده ای دارید Smile. ادمای شاد رو خیلی دوست دارم ، اکثر دوستای من شبیه شما هستن مخصوصا یه زهرا داریم کلا در حال خنده استBig Grin .
+ امروز انقدر فشارم شدید افتاده بود یه خط کد هم بدون کپی پیست نتونستم بزنم ، متنفرم از این حرکت Sad هیچ خلاقیتی نمیتونی داشته باشی ، دیروز هم یه لحظه مسیر خونمون رو گم کردم یه لحظه وسط خیابون هنگیدم شدید من کجام اینجا کجاست Big Grin کامل قفل ها Confused

+ ایده و فکری که پشت این اثر هست خیلی باحاله .

# کش رفته ازاینستای اقای خطای دید ، کارای دیگشون هم دوست میدارم شدید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , RASPINA
ارسال: #۲۹۰۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میتونید شیر و آب هم قاطی کنید ببینید چطوری میشه (خودم تا حالا تست نکردم) Big Grin
ممنونم
من تستش کردم خوب نمیشه ولی اگر طعم تلخ رو دوست دارید میتونید از شکلات تلخ مایع شده هم استفاده کنید .

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۰۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میتونید شیر و آب هم قاطی کنید ببینید چطوری میشه (خودم تا حالا تست نکردم) Big Grin
ممنونم
من تستش کردم خوب نمیشه ولی اگر طعم تلخ رو دوست دارید میتونید از شکلات تلخ مایع شده هم استفاده کنید .
با شیر رو چطور؟ تست کردید؟

ارسال: #۲۹۰۲۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میتونید شیر و آب هم قاطی کنید ببینید چطوری میشه (خودم تا حالا تست نکردم) Big Grin
ممنونم
با شیر رو چطور؟ تست کردید؟
اره تست کردم ولی طعمش به خوبی هات چاکلت و شیر نمیشه ،با آب و شیر که درست میکنید طعم چاکلت خیلی به نظرم خوب حس نمیشه و دیدم که بعضیا هم بهش شکر هم اضافه میکنن تا بیمزه بودنش ازبین بره، البته سلیقه ایه دیگه.

پناه می آورم به تو...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close