زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۲۷۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
مرسی samaneh@90 عزیز.
همت کردم رفتم ۲۰۱۳ خریدم آوردم نصب کنم.
مشکل حل شد.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۲۷۲
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
چقدر خوب شد زن شدیم
کمد و اتاقمان را به هم می ریزیم و همه چیز را از اول سر جایش مرتب میگذاریم
آن وقت فکر می کنیم آماده ایم برای گرفتن تصمیم های عجیب و بزرگ.
تمام غم هایمان را همراه سرامیک های آشپزخانه می ساییم و می ساییم و می ساییم، انگار داریم دردمان را از بین می بریم.
وسط غمباد های روزانه شروع می کنیم به شستن ظرف ها و بازی کردن با کف ها.
بچه می شویم و با خودمان بلند بلند حرف می زنیم و گریه می کنیم.
دکور خانه را عوض می کنیم و تنهایی با کشیدن مبل و ... خودمان را از نفس می اندازیم و فکر می کنیم چه انتقامی!
خود را می آراییم، لاک میزنیم، موهایمان را می بافیم و حس خوب میگیریم. انگار اتفاقی نیفتاده بعد میبینیم حوصله نداریم همه را پاک میکنیم.
خیلی که مثلا قوی شدیم حتی با دوست هایمان درد و دل نمیکنیم و تنهایی اشک میریزیم. می رویم چیزهای گل گلی می خریم که روحیه مان بهتر شود.
(گاهی هم همه ی نرم افزار ها و ... را پاک می کنیم و بعد میبینیم نمی شود اینگونهSmile چون هر چه هست درون آدم است، عوض شدن بیرون هیچ دردی را دوا نمی کند.)
عاقبت پس از چند ساعت دیوانگی سر عقل می آییم و شروع می کنیم به خواندن محاسبات، فصل انتگرال گیری عددی!
داشتم فکر می کردم مردها برای مقابله با مشکلاتشان، برای آسودگی خیال به جز قدم زدن چه دارند؟ چه خوب شد که زن شدیم.

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  ۱/
۲/ یه هدیه‌ی خفنِ مافوقِ سلیقه‌ی غیرمسبوق به سابقه گرفتم Angel
۳/ سی آپریل ددلاین هست، بریم بلکه دست پر برگردیم.
۱/ Confused
۲/مبارک باشه Smile
۳/موفق باشید مهندس جان. @}:-

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Riemann , Behnam‌ , Bahar_HS , salam5 , Majiid
ارسال: #۲۷۲۷۳
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  کسی توی امل شرکت خوب نرم افزاری نمیشناسه؟؟
دنبال کار میگردم

آملی هستین؟
WoooooooW Big Grin
یه شرکتی هست توی پاساژ میرداماد در موردش خوب شنیده بودم ولی اسمش یادم نمیاد الان توی کار طراحی وب اینا بود. کلا توی شهر های کوچیک بازاریابی خیلی مهمتر از مهارت های کد نویسیه چون اکثرا کارشون با CMS های آماده راه میفته
ارسال: #۲۷۲۷۴
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  داشتم فکر می کردم مردها برای مقابله با مشکلاتشان، برای آسودگی خیال به جز قدم زدن چه دارند؟ چه خوب شد که زن شدیم.
مردها کلا خیالشون آسوده است Smile
هر وقتم ناسوده(!) باشه راه های زیادی هست مثل فوتبال دیدن، فوتبال بازی کردن، خوندن اخبار فوتبال، بیرون رفتن با رفقا و خوردن خوردنی های خوشمزه، خوابیدن، شیر طالبی، فیف(!) زدن و ... . کلا راه زیاده برای آسوده شدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Pure Liveliness , arezoo174
ارسال: #۲۷۲۷۵
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  داشتم فکر می کردم مردها برای مقابله با مشکلاتشان، برای آسودگی خیال به جز قدم زدن چه دارند؟ چه خوب شد که زن شدیم.

بعضی وقت ها دیگه قدم زدن هم مشکلی رو رفع نمی کنه میشه مثه هادی نوروزی و مهرداد اولادی و رفیق خودم ۲۴ که سالش بود و خیلی از جوونهای دیگه شب می خوابی صبح بیدار نمی شی...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , khayyam , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۲۷۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  ۱/
ای بابا اقا بهنام چرا سانسورش مییکنیییییییین راحت بگین Big Grin از شما که اینقد رک و بی پرده حرفاتون رو میگین بعیدها CoolBig Grin
۱/ هدیه گرفتن از عشقم به مناسبت روز مرد Big Grin : ))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara** , gogooli , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۲۷۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  داشتم فکر می کردم مردها برای مقابله با مشکلاتشان، برای آسودگی خیال به جز قدم زدن چه دارند؟ چه خوب شد که زن شدیم.
هر وقتم ناسوده(!) باشه راه های زیادی هست مثل فوتبال دیدن، فوتبال بازی کردن، خوندن اخبار فوتبال، بیرون رفتن با رفقا و خوردن خوردنی های خوشمزه، خوابیدن، شیر طالبی، فیف(!) زدن و ... . کلا راه زیاده برای آسوده شدن.

pes یا fifa بازی کردن , کانتر یا کال آف بازی کردن Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۷۲۷۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  داشتم فکر می کردم مردها برای مقابله با مشکلاتشان، برای آسودگی خیال به جز قدم زدن چه دارند؟ چه خوب شد که زن شدیم.

و مثال های دیگری مثل موتورسواری ! همین جوری یه دفعه ای رفتن به سفر ! بازم هستا ولی دیگه اونا رو نمی گم !!!Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۷۲۷۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ای بابا اقا بهنام چرا سانسورش مییکنیییییییین راحت بگین Big Grin از شما که اینقد رک و بی پرده حرفاتون رو میگین بعیدها CoolBig Grin
۱/ هدیه گرفتن از عشقم به مناسبت روز مرد Big Grin : ))))

اینجا رو انگار میخوان حرف از زبون بچه‌ی هفت ساله بکشن :'))) "نه بابائیش، بهنام بچه‌ی خوبیه الان خودش میگه" :'))
رک حرف بزنم که یکی بیاد بگه ملت ادبشون رو نشون دادند و دو نفر دیگه هم لایک کنند کرکر بخندند اون پشت؟ Big GrinTongue

بعدش هم استثنائاً این بار رو اشتباه کردید، همانطور که دفعه‌ی پیش هم اشتباه کردید استثنائاً و همینطور دفعات پیش Big GrinTongue
عرض کردم که "غیر مسبوق به سابقه". هدیه گرفتن از عشق بابت روز مرد کجاش غیرمسبوق هست؟ Big Grin در اصل من هر سال دو بار عشق اختیار میکنم که به ترتیب یکی دو هفته مونده به روز مرد و روز تولدم هست Big Grin بالطبع دو بار هم تارکِ عشق میکنم که به اونم یکی دو هفته مونده به روز زن و تولدشون هست Big GrinTongue

حالا من تأیید کنم یا تکذیب چه فرقی داره وقتی توو ارس همه‌ی بریدنی‌ها بریده شده و دوختنی‌ها هم دوخته؟ :'))) خب برید کار کنید! TongueTongue
حالا چون اصرار شد، راستش رو بخواید یه بلیط تک نفره‌ی رفت و برگشت به کالیفرنیا (نزدیک بچه محل‌هاتون Big Grin) هدیه گرفتم Big GrinTongue اون ۸ روز هم مقاله اینا بهونه بود و همون سفره بود. عشق رو هم نمیبرم که رسیدم اونجا راحت باشم TongueTongue شنیدی که از تهران تا کـَـلی...؟ Big Grin

اذیت نکنید تمرکز کنم این یه هفته ددلاااااااااین دارم Dodgy Dodgy

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  آملی هستین؟
WoooooooW Big Grin
تو هم که از من در به در تر. پسر هست بابا :'))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Riemann , khayyam , gogooli
ارسال: #۲۷۲۸۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  تو هم که از من در به در تر. پسر هست بابا :'))
Big Grin
ارسال: #۲۷۲۸۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
------

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۷۲۸۲
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  Big Grin
میخند؟ Big Grin
ریمان پسر نبودی فکر میکردم اون ۱۹۹۱ که هدیه دادی تعداد سکه های مهریه ت به تاریخ تولد هست :')))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۲۸۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ
فردا روزه بدیه خیلی بدتر از اونی که فکرشو بکنین ............جدایی دوتا ادمی که عاشق همن ..........طلاق ..........خدا چا کای نمیکنه .....خدایا فقط تو کمککن
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , **sara** , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۲۸۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ ق.ظ
دلم گرفته خدا.....

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , arezoo174 , Pure Liveliness , Menrva
ارسال: #۲۷۲۸۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۲ ق.ظ
امروز از خواب بیدار شدم سرشار از انرژی بودم Big Grin یه حس شاعرانه ای گرفتم!!! Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , sara9009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close