زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۲۵۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  این آخرا حال غریبی دارم.یهویی اینجوری شدم .کاش یه رفیق داشتم Confused
من رفیقت Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RASPINA
ارسال: #۲۷۲۵۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از شدت استرس خودمو زدم به بیخیالی امروز ۱۰ صفحه هم نخوندم
کاش امسال قبول بشم
کاش آخر خوبش همین حالا باشه
همین امسال

الان که موقع خوندن نیست. هر چی خوندید دیگه بسه. فقط تست بزنید و مرور کنید اونم بصورت ریلکس و نه بطور فشرده.
این حس و حال رو خیلی ها به ویژه خانم ها دارن. جای نگرانی هم نداره.

من باشم یه نصف روز هیچی نمیخونم و فقط سعی میکنم خوش بگذرونم (با خانواده یا دوستان یا حتی یه گردش ساده یا هر چی). بعدش میشینم و تست های مهم رو دوره میکنم و نکاتی که برا خودم یادداشت کردم رو مرور میکنم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele , Saman
ارسال: #۲۷۲۵۸
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ق.ظ
۱/
۲/ یه هدیه‌ی خفنِ مافوقِ سلیقه‌ی غیرمسبوق به سابقه گرفتم Angel
۳/ سی آپریل ددلاین هست، بریم بلکه دست پر برگردیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , crevice , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۲۵۹
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  ۱/ ?????

نگفتینBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۲۶۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط salam5.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  این آخرا حال غریبی دارم.یهویی اینجوری شدم .کاش یه رفیق داشتم Confused
خدایی تو این مورد من خیلی خوش شانسم
اصن از بچه گی همیشه دوستای خوبی داشتم،تو هر جمعی به صورت تصادفی با بهترینا دوست میشم
اینکه یکی رو داشته باشی و حرفایی که حتی به خانواده تم نمی تونی بگی رو بهش بگی، یه جور نعمتهHeart

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۷۲۶۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ
اوبونتو ۱۶/۰۴ هم اومد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , afrooz-OMD , gogooli , Menrva
ارسال: #۲۷۲۶۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
خبر امروز صبح :

به گزارش جام جم آنلاین، اتوبوس حامل دانش‌آموزان از استان چهارمحال و بختیاری که در مسیر برگشت از مشهد مقدس بود واژگون شد و متأسفانه ۲ دانش‌آموز جان خود را از دست دادند و تعدادی مجروح و زخمی هم همراه داشت.
این اردو توسط آموزشگاه دخترانه کوثر شهرکرد و با هماهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک انجام شده بود و تمامی مقررات اردویی نیز انجام شده بود.
اردوی دانش‌آموزان شهرکردی شنبه ۲۸ فروردین ماه از شهرکرد به سمت مشهد مقدس انجام شده بود و این حادثه در هنگام بازگشت از مشهد به سمت شهرکرد اتفاق افتاده است.
بهروز امیدی مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری در این خصوص گفت: این اتوبوس حامل ۴۴ نفر از دانش آموزان بود که در اثر خارج شدن اتوبوس از جاده واژگون شد و ۲ کشته و ۱۰ مصدوم برجای گذاشت .
امیدی افزود: ۱۰ نفر از این دانش‌آموزان به بیمارستان نهم دی تربت حیدریه اعزام شدند که حال عمومی آنها خوب است.
ابراز همدردی وزیر با حادثه دیدگان
مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش تلفنی با دانش‌آموزان حادثه دیده واژگونی اتوبوس ابراز همدردی کرد، گفت: دانش‌آموزان زخمی در بیمارستان بستری هستند و امروز یا فردا مرخص می‌شوند.
محمد فاضل مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آخرین اطلاعات از واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در مشهد چگونه است؟»، اظهار داشت: متأسفانه در جریان واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان شهرکردی ۲ دانش‌آموز جان خود را از دست دادند.
وی افزود: ۳۳ دانش‌آموز در این حادثه مشکل خاصی نداشتند و به تدریج از طریق هواپیما به استان اصفهان منتقل و از آنجا به شهرکرد منتقل می‌شوند.
فاضل با اشاره به اینکه حدود ۶ دانش‌آموز در این حادثه دارای جراحات بیشتری بودند، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که به مراتب جراحات بیشتری داشتند در بیمارستان بستری هستند و امروز یا فردا از بیمارستان ترخیص خواهند شد.
مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه متأسفانه در این حادثه ۲ دانش‌آموز جان خود را از دست دادند، تصریح کرد: با تلاش مسئولان آموزش و پرورش خراسان، معاونت پرورشی و عوامل محلی از خانواده داغدار این ۲ دانش‌آموز دلجویی و مقدمات انتقال آنها برای مراسم تشیع در شهرکرد را فراهم می‌کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا این اردو دارای مجوز از آموزش و پرورش بود؟»، گفت: بله، این اردو کاملاً قانونی و با هماهنگی آموزش و پرورش شهرکرد بود و اتوبوس هم در مسیر قانونی خود در حال تردد بود.
فاضل در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «به چه دلیل این اردو با اتوبوس انجام شده و از طریق قطار انجام نشده است؟»، عنوان کرد: اتوبوس هم وسیله نقلیه است که تعداد زیادی از مردم از آن استفاده می‌کنند و متأسفانه حادثه باعث این اتفاق ناگوار شده است.
مدیر دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش در مشهد مقدس حضور دارم تا کار انتقال دیگر دانش‌آموزان به شهرکرد را انجام دهم، گفت: وزیر آموزش و پرورش ضمن هم‌دردی با خانواده داغدار عزیزان از دست رفته با دیگر دانش‌آموزان تلفنی صحبت کرد و پیگیر آخرین وضعیت این دانش‌آموزان است.
منبع: فارس

=====
سه چهار سال پیش اردوی راهیان نورشون تلفات دانش آموزی داشت .الان هم این اردو. کاش فکری به حال وضعیت وسایل نقلیه میکردند.
ارسال: #۲۷۲۶۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  به گزارش جام جم آنلاین، اتوبوس حامل دانش‌آموزان از استان چهارمحال و بختیاری که در مسیر برگشت از مشهد مقدس بود واژگون شد و متأسفانه ۲ دانش‌آموز جان خود را از دست دادند و تعدادی مجروح و زخمی هم همراه داشت.
این اردو توسط آموزشگاه دخترانه کوثر شهرکرد و با هماهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک انجام شده بود و تمامی مقررات اردویی نیز انجام شده بود.
اردوی دانش‌آموزان شهرکردی شنبه ۲۸ فروردین ماه از شهرکرد به سمت مشهد مقدس انجام شده بود و این حادثه در هنگام بازگشت از مشهد به سمت شهرکرد اتفاق افتاده است.
بهروز امیدی مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری در این خصوص گفت: این اتوبوس حامل ۴۴ نفر از دانش آموزان بود که در اثر خارج شدن اتوبوس از جاده واژگون شد و ۲ کشته و ۱۰ مصدوم برجای گذاشت .
امیدی افزود: ۱۰ نفر از این دانش‌آموزان به بیمارستان نهم دی تربت حیدریه اعزام شدند که حال عمومی آنها خوب است.
ابراز همدردی وزیر با حادثه دیدگان
مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش تلفنی با دانش‌آموزان حادثه دیده واژگونی اتوبوس ابراز همدردی کرد، گفت: دانش‌آموزان زخمی در بیمارستان بستری هستند و امروز یا فردا مرخص می‌شوند.
محمد فاضل مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آخرین اطلاعات از واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در مشهد چگونه است؟»، اظهار داشت: متأسفانه در جریان واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان شهرکردی ۲ دانش‌آموز جان خود را از دست دادند.
وی افزود: ۳۳ دانش‌آموز در این حادثه مشکل خاصی نداشتند و به تدریج از طریق هواپیما به استان اصفهان منتقل و از آنجا به شهرکرد منتقل می‌شوند.
فاضل با اشاره به اینکه حدود ۶ دانش‌آموز در این حادثه دارای جراحات بیشتری بودند، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که به مراتب جراحات بیشتری داشتند در بیمارستان بستری هستند و امروز یا فردا از بیمارستان ترخیص خواهند شد.
مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه متأسفانه در این حادثه ۲ دانش‌آموز جان خود را از دست دادند، تصریح کرد: با تلاش مسئولان آموزش و پرورش خراسان، معاونت پرورشی و عوامل محلی از خانواده داغدار این ۲ دانش‌آموز دلجویی و مقدمات انتقال آنها برای مراسم تشیع در شهرکرد را فراهم می‌کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا این اردو دارای مجوز از آموزش و پرورش بود؟»، گفت: بله، این اردو کاملاً قانونی و با هماهنگی آموزش و پرورش شهرکرد بود و اتوبوس هم در مسیر قانونی خود در حال تردد بود.
فاضل در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «به چه دلیل این اردو با اتوبوس انجام شده و از طریق قطار انجام نشده است؟»، عنوان کرد: اتوبوس هم وسیله نقلیه است که تعداد زیادی از مردم از آن استفاده می‌کنند و متأسفانه حادثه باعث این اتفاق ناگوار شده است.
مدیر دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش در مشهد مقدس حضور دارم تا کار انتقال دیگر دانش‌آموزان به شهرکرد را انجام دهم، گفت: وزیر آموزش و پرورش ضمن هم‌دردی با خانواده داغدار عزیزان از دست رفته با دیگر دانش‌آموزان تلفنی صحبت کرد و پیگیر آخرین وضعیت این دانش‌آموزان است.
منبع: فارس
وای خیلی ناراحت شدم .
اینکه دفعه اول نبود .درست می گویید چندسال پیش هم دانش آموزان بروجنی که ازاردوی راهیان نور بر می گشتندتصادف کردند و ۲۶ نفر از دانش آموزان فوت کردند.
آخه کیه که رسیدگی کنه.
اصلا یه جاده درست حسابی نداریم
یه جاده هم بخوان بسازن تا افتتاح بشه چند نفر میمیرند .نمونه اش راه شهرکرد فارسان که با وجوداینکه دو بانده شده بود ولی افتتاحش نکردند تا چند تا تصادف داشتیم و چند نفر فوت شدند
فقط اینا نیستند که تا حالا چند تا تصادف اتوبوس معلم ها را هم داشتیم که دو موردش توی جاده لردگان یادم هست والبته یه بار هم یه سری معلما که از راهیان نور میومدند هم تصادف کردند و تعداد زیادی ازمعلما را هم اونجا از دست دادیم

مردم استان ما خیلی بدبختند.بی امکانات .اصلا اشتغال زایی نیست.
نصف بیشتر مردم شهرای دیگه مشغول کارند ازشمال و مشهد و بندر عباس و عسلویه گرفته تا کویت و دبی و عراق .
اعصابم خورد شد......

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سه چهار سال پیش اردوی راهیان نورشون تلفات دانش آموزی داشت .الان هم این اردو. کاش فکری به حال وضعیت وسایل نقلیه میکردند.

آخه دلجویی چه فایده داره
مسئولایما که فقط بلدند بذارن یکی بمیره بعددلجویی کنن.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۷۲۶۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  من توی عمرم اینقدر تست نزده بودم.بعدش چیزی که منو میترسونه اینه که خیلی ریلکسمUndecided

موفقیت از آن شماست : )
دیگه بقیه شو به خدا بسپارید
این روزا مرور کنید نکات کنکوری سالهای پیش و نکاتی که اغلب فراموشتون میشده
انشالا که ختم به خیر میشه

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , khayyam
ارسال: #۲۷۲۶۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ
کسی توی امل شرکت خوب نرم افزاری نمیشناسه؟؟
دنبال کار میگردم

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
ارسال: #۲۷۲۶۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
وقتی ازشون سوال می پرسی جوابت رو نمی دن بعد خودشون در کمال پررویی ازت سوال می پرسن
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۲۶۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ
دوستان عزیزم سلام. شبتون بخیر.
عذر میخوام اینجا دارم سؤالمو مطرح میکنم.
آخه اینجا بازدیدش بیشتره، گفتم بلکه یکی پیدا شه راهنمائیم کنه.
بخش شماره گذاری صفحات Word من کار نمیکنه. هر کار میکنم کار نمیکنه. حتی گزینه های Page Number (انتخاب محل شماره گذاری در بالا یا پائین صفحه و ...) هم برام نمیاد. هر کار میکنم نمیتونم صفحاتمو شماره گذاری کنم.
کارمو هم زودتر باید تموم کنم.
کسی هست لطف کنه راهنمائیم کنه که چیکار باید بکنم تا درست بشه؟
با تشکر قبلی و قلبی

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۲۷۲۶۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ق.ظ
هیچکس کمکم نکرد! باشه! Sad
ارسال: #۲۷۲۶۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما نگران نباش، سنشون که بره بالا دیگه زنگ خطر به صدا در میاد Big Grin ، البته اون موقع هم دیگه ما هم پیر شدیم و میشه یه معامله واسه بقا Wink

والا قرن هاست سن خانم ها رفته بالا و به قول شما این زنگ های خطر به صدا در اومده ولی همچنان اقایون جواب رد گرفتن ،و خانم ها هیچ وقت به خاطر بقای نسل با کسی ازدواج نکردن ، شما جامعه ی انسانی رو با یه جای دیگه اشتباه گرفتی ، این از این .

اقایون یه جوری میگن خانم ها دنبال پول هستند انگار همشون دیگه زمان ازدواجشون کم کم یه ماشین ۱۰۰ میلیونی زیر پاشونه و یه خونه ۵۰۰ میلیو نی به نامشوم والا اون چیزی که ما دیدیم هزینه ی یه عروسی ساده رو هم با قرض و وام و...
تامین میکنن .
حداقل من تا حالا به چشم خودم ندیدم که خانمی ، اقایی رو به خاطر پول نداشتن و سرمایه نداشتنش رد کنه ولی خیلی خیلی دختر هایی رو دیدم که بخاطر بی اخلاقی ، بد دهنی ، نداشتن جنم کاری و استقلال در تصمیم گیری و... به اقایون جواب منفی دادن.
اقایی دانشگاه ما بود که نه سر کار میرفت نه سرمایه ای داشت و این اقا پسر میره خاستگاری دوست من که مولتی میلیاردر بود ، بعد من نمیدونم این اقا پسر چرا فکر کرد مادیات نباید برای این دختر خانوم مهم باشه هر چند که علت جواب منفی دادن دوست من چیز دیگه ای بود که هیچ ربطی به پول نداشت .
در جواب او اقایی که گفتن" نه که خانم ها همشون پولدارن" باید خدمتتون عرض کنم ، چون شما و اقایون دیگه خیلی روی وظایف خانم ها در خونه تاکید داشتید این رو هم باید بدونید که وظیفه ی تامین هزینه های زندگی با اقاست و پولدار بودن یا نبودن خانم تاثیری روی زندگی اقا نخواهد داشت .
اگه هزینه های به عقد عروسی ساده رو بیست تامن در نظر بگیریم تامین این هزینه برای من دو سال کار تمام وقت طول کشید که تازه به مقدارش هم وامه. دخترا واقعا در حد در آمد پسرا توقع دارن؟! حاضرن ده سال تو خونه اجاره ای باشن؟!
بله اگه طرف مقابل ایمان ،اخلاق و جنم کار کردن داشته باشه فک کنم دخترا قبول میکنن

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۲۷۲۷۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما نگران نباش، سنشون که بره بالا دیگه زنگ خطر به صدا در میاد Big Grin ، البته اون موقع هم دیگه ما هم پیر شدیم و میشه یه معامله واسه بقا Wink

والا قرن هاست سن خانم ها رفته بالا و به قول شما این زنگ های خطر به صدا در اومده ولی همچنان اقایون جواب رد گرفتن ،و خانم ها هیچ وقت به خاطر بقای نسل با کسی ازدواج نکردن ، شما جامعه ی انسانی رو با یه جای دیگه اشتباه گرفتی ، این از این .

اقایون یه جوری میگن خانم ها دنبال پول هستند انگار همشون دیگه زمان ازدواجشون کم کم یه ماشین ۱۰۰ میلیونی زیر پاشونه و یه خونه ۵۰۰ میلیو نی به نامشوم والا اون چیزی که ما دیدیم هزینه ی یه عروسی ساده رو هم با قرض و وام و...
تامین میکنن .
حداقل من تا حالا به چشم خودم ندیدم که خانمی ، اقایی رو به خاطر پول نداشتن و سرمایه نداشتنش رد کنه ولی خیلی خیلی دختر هایی رو دیدم که بخاطر بی اخلاقی ، بد دهنی ، نداشتن جنم کاری و استقلال در تصمیم گیری و... به اقایون جواب منفی دادن.
اقایی دانشگاه ما بود که نه سر کار میرفت نه سرمایه ای داشت و این اقا پسر میره خاستگاری دوست من که مولتی میلیاردر بود ، بعد من نمیدونم این اقا پسر چرا فکر کرد مادیات نباید برای این دختر خانوم مهم باشه هر چند که علت جواب منفی دادن دوست من چیز دیگه ای بود که هیچ ربطی به پول نداشت .
در جواب او اقایی که گفتن" نه که خانم ها همشون پولدارن" باید خدمتتون عرض کنم ، چون شما و اقایون دیگه خیلی روی وظایف خانم ها در خونه تاکید داشتید این رو هم باید بدونید که وظیفه ی تامین هزینه های زندگی با اقاست و پولدار بودن یا نبودن خانم تاثیری روی زندگی اقا نخواهد داشت .
اگه هزینه های به عقد عروسی ساده رو بیست تامن در نظر بگیریم تامین این هزینه برای من دو سال کار تمام وقت طول کشید که تازه به مقدارش هم وامه. دخترا واقعا در حد در آمد پسرا توقع دارن؟! حاضرن ده سال تو خونه اجاره ای باشن؟!
بله اگه طرف مقابل ایمان ،اخلاق و جنم کار کردن داشته باشه فک کنم دخترا قبول میکنن

دوستان من یه چی بگم ؟ جدای همه این اختلافات که دخترا دنبال چی هستن یا پسرا دنبال چی هستن من یکی میگم ازدواج قسمته !!!!!! خرافاتی هم نیستم هر کدومتون تا حالا چند بار عاشق شدین همه تلاشتون کردین به طرف برسین؟ ولی انگار از در و دیوار مانع میریزه سر راه !UndecidedUndecidedBig GrinBig GrinBig Grin بعد یه دفعه یکی که زیاد هم ازش خوشتون نیومده میاد سر راهتون زمین و زمان باعث میشن با اون طرف برین زیر یه سقف!!!!! اکثر وقتها هم طرفین به دل هم نمیشینن پول و کار و.. رو بهانه میکننTongueTongue

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  هیچکس کمکم نکرد! باشه! Sad
والا عکستون لود نشد!!!!!ConfusedConfusedConfused

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close