زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۴۹۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , x86 , MShariati , fatemesoleimani , salam5 , afrooz-OMD , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۴۹۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
من پسرایی رو میشناسم که یکی از شرایطشون حجابه. اونم از نوع چادر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , so@ , RASPINA , Aurora , x86 , fatemesoleimani , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۴۹۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط vesta.)
فقط یه نماز خوندنم رو مسخره نکرده بودن که اونم بحمدالله حاصل شد
:|

(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ای امان از این حجاب. وقتی تو دانشگاه هستی همه فکر می کنن چون چادر سر کردی حتما هیچی حالیت نیست، بی سوادی و هیچی بلد نیستی! وقتی هم که دانشگاه نیستی باز همین فکر می کنن که تو عقب مونده هستی و اصلا جز ادمی زاد نیستی. همه این طور نیستن ولی کم هم نیستن این طور نگاه ها و طرز فکر ها که میخوان سر به تنت نباشه یا اصلا حسابت نمی کنن.
بعضی وقتا فکر می کنم تو اینجا حجاب داشتن و نگه داشتنش خیلی سخت از خارج از کشور باشه!
من چادری نیستم ولی سعی میکنم حواسم به حجابم باشه میفهمم چی میگی، مخصوصا که دور و بره ما همه سانتی مانتالن(هر چی بیشتر آرایش کنی و تو چشم باشی به قولی باکلاستری و دوست داشتنی تر)، منم بخوام میتونم ولی دوست ندارم، یدفعه یکی از اقواممون گفت همینطوری میری دانشگاه، گفتم آره، گفت یعنی آرایش نمیکنی، گفتم نه دیگه همینطوری، حوصله ام بگیره یه ضد آفتاب میزنم، بهم گفت خاک تو سرت : ||| فکر کردی الان پسرا میگن چه دختر خوبیه، الان بهت میگن چه اسکوله و ...، انگار مثلا من نوع تیپم رو بخاطر حرف پسرا انتخاب کرده بودم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khayyam , gogooli , RASPINA , Aurora , x86 , so@ , salam5 , tabassomesayna , Bahar_HS , anne.shirley
ارسال: #۲۶۴۹۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین همه ی پسرها دوست دارن دختر حجاب داشته باشه ولی بعضی از پسرها فکر می کنن دختر یا داره فیلم درمیاره یا خیلی مذهبی هست
عمومیت نداره
به چشمم دیدم، دختر چادری که همسرش ازش خواست چادر سر نکنه و الان دو سال چادرش رو برداشته، یا کسای دیگه که بخاطر همسرشون تیپای آنچنانی میزنن و آرایش میکنن، اینارو دیدم، حتی پسرایی که معیار ازدواجشون یه دختری هست که آرایش کنه و ... و حجاب و پوشش براشون مسخره بوده

پ.ن: دوستان به اینجا هم سر بزنید Smile
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , diligent , x86 , MShariati , salam5
ارسال: #۲۶۴۹۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط diligent.)
ما اصالتا اهل یه شهر دیگه هستیم. شرایط جوری بوده که اومدیم اینجا و ساکن شدیم. ولی چندین مورد بوده،زنگ زدن و وقتی فهمیدن اهل جای دیگه هستیم، همون پشت تلفن با بی تربیتی برخورد کردن. اینجا عده زیادی فکر میکنن نژاد برترن. باز چند مورد دیگه بوده، گفتن ما عروس سید نمیخوایم چون بعدا نمیتونیم بهش یه حرفی بزنیم!! خیلی خنده داره. دلایل بیخودی تو ازدواجای سنتی و این شهر زیاده. برای غریبه هام شرایط بدتر.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RASPINA , x86 , vesta , sara9009 , salam5 , afrooz-OMD , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۴۹۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۴۹۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ
ویژگی که خیلی در پسرهای الان کمه وفادار بودنشون است
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , khayyam , nina69 , **sara** , tabassomesayna , sara9009
ارسال: #۲۶۴۹۸
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ای امان از این حجاب. وقتی تو دانشگاه هستی همه فکر می کنن چون چادر سر کردی حتما هیچی حالیت نیست، بی سوادی و هیچی بلد نیستی! وقتی هم که دانشگاه نیستی باز همین فکر می کنن که تو عقب مونده هستی و اصلا جز ادمی زاد نیستی. همه این طور نیستن ولی کم هم نیستن این طور نگاه ها و طرز فکر ها که میخوان سر به تنت نباشه یا اصلا حسابت نمی کنن.
بعضی وقتا فکر می کنم تو اینجا حجاب داشتن و نگه داشتنش خیلی سخت از خارج از کشور باشه!
این که واقعا هست و اغلب در دانشگاه های دولتی این را شنیدم.
ولی من توی محیط هایی که هستم اغلب موافق چادر هستند یا واقعا طرفدار چادرند خیلی خدا را شکر می کنم چون دوست دانشگاهم چادری و مذهبی بود و بیشتر توی جو معنوی بودیم ولی خب ناراحت میشم میشنوم توی کشور مسلمون دید به چادر این باشه
بعد هم میگن همین چادری ها از همه بدترن بعد هم می گی مصداق بیار میگن دوست دختر خاله ام میگفت که دوست دختر عمه اش شنیده بود که...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۶۴۹۹
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  باز چند مورد دیگه بوده، گفتن ما عروس سید نمیخوایم چون بعدا نمیتونیم بهش یه حرفی بزنیم!!
عید غدیر در خدمتیم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۵۰۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ق.ظ، توسط x86.)
---
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , kilookiloo , vesta , **sara** , diligent , tabassomesayna , afrooz-OMD , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۰۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دختر خانم ها جواب بدن ! مهمترین دلیل ازدواج نکردنتون چیه ؟

"آزادی"

خب به هرحال ازدواج برا دخترا یه محدودیت هایی ایجاد میکنه بخصوص برا دخترایی که تو فکر درس و ادامه تحصیلن و هنوز به اهداف و اون جایی که میخوان نرسیدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۵۰۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ
به نظر من ازدواج برای دانشجوها هم فرصته هم تهدید. بسته به توان مدیریت زندگی اونها داره تا اون رو به فرصت تبدیل کنن یا تهدید. من ترجیح میدم به جای اینکه جلوی ازدواجمو بگیرم تا درس بخونم، توان مدیریتمو ببرم بالا (البته الان که فارغ شدم دیگه از تحصیل)
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۵۰۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , vesta , **sara** , diligent , x86 , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۰۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)MANO نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دختر خانم ها جواب بدن ! مهمترین دلیل ازدواج نکردنتون چیه ؟

"آزادی"

خب به هرحال ازدواج برا دخترا یه محدودیت هایی ایجاد میکنه بخصوص برا دخترایی که تو فکر درس و ادامه تحصیلن و هنوز به اهداف و اون جایی که میخوان نرسیدن.
دقیقا به خصوص وقتی بخواهد بره خارج مثلا دختره بخواهد چند سالی رو در شرکتهایی مثل google,microsoft کار کنه یا اپلای کنه چجوری می تونه
ارسال: #۲۶۵۰۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , afrooz-OMD

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close