زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۶۶۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
از مخالفت بی دلیل بابا و مامانم خیلی کلافه میشم چون بی دلیله
یه کلام فقط میگن نه...
وقتی میپرسم چرا؟؟؟ میگن دیگه ادامه نده گفتم نه
×_×

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kora , **sara** , emahii , termeh93 , Bahar_HS , khordad.girl , ziba_090 , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۶۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵ ب.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  پست موقت
[quote='kader' pid='375409' dateline='1438444657']

ببخشید من نمی خوام خیلی حساس باشم ولی لطفاً بدون غ املایی ارسال داشته باشید. می دونم به خاطر سرعت بوده ولی خوشحال می شم تصحیحش کنید.
آخ که دست رو دلم گذاشتیTongue همه اول ابتدایی معدلشون میشه ۲۰ ، ولی من بخاطر ۱۹ املا ۲۰ نشدم ، Big Grin
هیچ وقت تو املا ۲۰ نشدمConfused
تازه چندتا غلط داشت ، تصحیح کردم ، این یکی ازدستم دررفته بود، ممنون که گفتیSmile
اومدم آی تی ، خوشحال بودم ، قضیه رو با تایپ میشه حل کرد ، ولی انگار باید برم ریشه این مشکل رو در کودکی جستجو کنم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , Bahar_HS , ziba_090
ارسال: #۲۲۶۶۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  از مخالفت بی دلیل بابا و مامانم خیلی کلافه میشم چون بی دلیله
یه کلام فقط میگن نه...
وقتی میپرسم چرا؟؟؟ میگن دیگه ادامه نده گفتم نه
×_×
درکت میکنم
وای حرص ادم وقتی در میاد که میگن ادامه نده یا سکوت میکنن...
تازه بدترین لحظه اینه که بندازنت روی دنده لج حالا اونا بگن اره تو بگی نـــــــه....

آفاق خودشون میدونن دارن حداقل تو این یه مورد اشتباه میکنن ولی بازم با من مخالفت میکنن!!! چون یه عمر اینطوری زندگی کردن منم باید مثل اونا رفتار کنم...واقعا برام سختهUndecided

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kora , **sara** , emahii , termeh93 , Bahar_HS , khordad.girl , soheila-zd , ziba_090
ارسال: #۲۲۶۶۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بعضی وقتا انقدر تو این مرحله موندم که باختم، فرصت میسوزه وقت میسوزه انگیزه ات از بین میره و... . شک و دودلی هم حدی داره!!!! هزینه ای که واسه تصمیم گیری میدم از ارزشی که بدست میارم بیشتر هست و این خیلی بدِ، میدونم اما هنوز راهی برای بهبودش پیدا نکردم. همین الانم تو همین مرحله شک و دودلی و... هستم :|
نمیخام گنده گنده حرف بزنما WinkBig Grin
، ولی ایمان به هدفت و چیزی که میخای درموردش تصمیم بگیری ، جسارت تو انجام کارات و مشورت میتونه این دودلی رو کم کنه ، ناگفته ننماند که توکل به خدا هم که از بین برنده بزرگترین شک ها و دودلی هاست.Smile
نه بابا راحت باش عزیز
حرفات درست هست و قبول دارم
اما یجایی هست که، نمیشه که نمیشه
من اهل مشورت هستم اما تصمیم گیرنده نهایی خودم هستم، ولی خب در اصل مواقعی هست که هیچ کس نمیتونه شرایطت رو درک کنه و به نسبت پاسخی هم که میگیری نمیتونه راهگشا باشه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , kader , Bahar_HS , soheila-zd , ziba_090
ارسال: #۲۲۶۷۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
ذهنم شلوغه.. کارام پیش نمیرن و بی حوصله شدم.. روزهام بی برکتن ..برنامه ریزی روزانه تعطیل شده..هفتگی هم همین طور.. همین جور روزها میرن ..نمیدونم چیکارکنم.. چندین روزه!

(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  ذهنم شلوغه.. کارام پیش نمیرن و بی حوصله شدم.. روزهام بی برکتن ..برنامه ریزی روزانه تعطیل شده..هفتگی هم همین طور.. همین جور روزها میرن ..نمیدونم چیکارکنم.. چندین روزه!
بیا بزنمت تا همه چی درست شهBig GrinBig Grin
منم تو همین شرایطمSad خواستی شما هم من رو بزنBig Grin

پ.ن: امروز خیلی برام دلگیر شده خیلی دوست داشتم میرفتم مسافرت... دیگه ذهنم نمیکشه، خسته شدم، روزهای پر استرس و انتظار
اونوقت یه بزن بزنی میشه که نگوBig Grin گیس و گیس کشی : ))
بابا من ده روز پیش از مسافرت اومدم ولی حالِ خوبش فقط چند روزه..وقتی همه ی اون مسائلی که باهاشون درگیری هستن و خودتم همون آدم سابقی دیگه چیزی تغییر نمیکنه!بدبختی اینه که میدونم چمه! تو ذهنم اشغال جمع شده و باید بازیافت بشه ..
.حسِ آدمی رو دارم که یه عمر دویده تا برسه ولی انگار از اولش معلوم بوده رسیدنی در کار نیست.. ظرفِ صبرم پر شده.. انگاری بی انگیزه م .خستگیِ روحی رو چجوری میشه درمان کرد؟ زخمِ روحی رو چطور؟
تبسمِ ساینا که روحیه میدادی همه عمر .. دیدی که چگونه خستگی روحی تو را از پای در آورد..

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , kader , so@ , diligent , **sara** , emahii , software94 , ziba_090 , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۷۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ
دل نیست کبوتر،
که چو برخاست نشیند

از گوشه بامی که پریدیم ، پریدیم ...

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , kora , Ms. Saba , MajidManesht2012 , kader , afrooz-OMD , soheila-zd , ziba_090
ارسال: #۲۲۶۷۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط kora.)
در ادامه انچه که گفتید به نظرم اکثر والدین همین طورن! از عشق زیاد فکر میکنم که متوجه حضور قوه ی عقلیه در فرزندان نمیشن Big Grin Big GrinBig Grin

دوستان افسردگی اپیدمی شده مراقب خودتون باشید واکسن بزنید بیاین اینجا من خودم ناقل ویروسم نگی نگفتیTongue علتش برای خودم واضح سبک زندگی و شرایط زمانه و جامعه باعث شده که به این بیماری مهلک مبتلا بشم!Sleepy عمرا هم نمیشه بعضی چیزا رو تغییر داد اینه که به این سخن فیلسوفانه دوباره میرسم : این نیز بگذرد: DBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Aurora , so@ , emahii , afrooz-OMD , Bahar_HS , ziba_090
ارسال: #۲۲۶۷۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط samane .gh.)
صفایی بود دیشب با خیالت

خلوت ما را

ولی من

پنهانی

باز تو را هم آرزو کردم ......

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012 , kader , abji22 , soheila-zd , ziba_090
ارسال: #۲۲۶۷۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ
یه زمانی یادتونه من یه مچی اینجا گرفتم که میخاستم بین ما دخدرا بمونه بعد مث بمب ترکید!...یادتوووونه؟Big Grin
الان باز میخام اون قضیه رو یادآوری کنمConfused دوس دارم اصنBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۲۶۷۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  یه زمانی یادتونه من یه مچی اینجا گرفتم که میخاستم بین ما دخدرا بمونه بعد مث بمب ترکید!...یادتوووونه؟Big Grin
افرووووووووووووووز شیطوووونی؟؟؟؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۷۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  یه زمانی یادتونه من یه مچی اینجا گرفتم که میخاستم بین ما دخدرا بمونه بعد مث بمب ترکید!...یادتوووونه؟Big Grin
افرووووووووووووووز شیطوووونی؟؟؟؟Big Grin

با اجازه بزرگتراBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , abji22
ارسال: #۲۲۶۷۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این نیز بسی زیبا بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , afrooz-OMD , ziba_090
ارسال: #۲۲۶۷۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)

+آفااااق این خوشگل خانوم کیه شده آواتارت؟؟؟Heart
+از سری عکس های اینجانب!

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۲۶۷۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ
همه شغلها را دارند تصاحب میکنن!!!!
فقط امیدمون به نعلبندی مونده بود که اونهم خانمها وارد شده اند:
[تصویر:  375467_f6qm_635737301971155050.jpg]
[تصویر:  375467_jqaa_635737301967397562.jpg]
[تصویر:  375467_tcjt_635737301977887216.jpg]
[تصویر:  375467_0gt_635737301740430444.jpg]

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , 10:30 , afrooz-OMD , tabassomesayna , khordad.girl , Ms. Saba , soheila-zd , Pure Liveliness , software94 , ziba_090 , Bahar_HS , zahra-da , Parisa-SH
ارسال: #۲۲۶۸۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ
چقدر با لذت کارشو انجام میده
خدا کنه همه ما مشغول به کاری بشیم که ازش لذت ببریم

سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Pure Liveliness , **sara** , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close