زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۸۵۶
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط diligent.)
افغان ها چقدر قشنگ حرف میزنن، بعضی وقتا این ور اون ور کامنت هاشونو میخونم واقعا لذت میبرم Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , so@ , **sara** , Menrva , IT.girll
ارسال: #۲۱۸۵۷
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
موارد حضور من در مانشت
یه وقتایی ازسر خوشحالی
یه وقتایی از سر دلتنگی
یه وقتایی از سر عادت
یه وقتایی از سر تنهایی
یه وقتایی از بیکاری
یه وقتایی وقتی کار دارم و سرم خیلی شلوغه
یه وقتایی از سر کنجکاوی
یه وقتایی هم نمی دونم فقط میخوام بیام ......

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , kora , Menrva , shayesteNEY , IT.girll , tabassomesayna , termeh93
ارسال: #۲۱۸۵۸
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط diligent.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  افغان ها چقدر قشنگ حرف میزنن، بعضی وقتا این ور اون ور کامنت هاشونو میخونم واقعا لذت میبرم Smile

آره واقعا بانمکن مثلا:
خودایا!
ازعمر بنده کیندَه کن،به عمر دیلبر ما پینَه کنBig GrinBig Grin
Big GrinBig Grin
خیلی باحال بود

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , blx , Menrva , IT.girll
ارسال: #۲۱۸۵۹
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  افغان ها چقدر قشنگ حرف میزنن، بعضی وقتا این ور اون ور کامنت هاشونو میخونم واقعا لذت میبرم Smile

آره واقعا بانمکن مثلا:
خودایا!
ازعمر بنده کیندَه کن،به عمر دیلبر ما پینَه کنBig GrinBig Grin

یا
میپرسی ساعت چنده؟
میگه :یه ربع از ده گریز کردهBig Grin

دیلیجنت ایسته کن تا فرهنگ لغتمو بیارم Big GrinBig GrinWink
منم زبانشونو دوست دارم مخصوصا شعراشونو میخونم خیلی بانمکSmile

واااای عااالی بوووود Big Grin از عمر من کینده کن به عمر دیلبر پینه کن : ))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , tabassomesayna , termeh93
ارسال: #۲۱۸۶۰
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط diligent.)
جالبه یه بار جایی داشتم کامنتهاشونو میخوندم، از اینکه تو ایران بهشون افعانی گفته میشه شاکی بودن. "افغانی" واحد پولشونه. باید بگیم "افغان" یا "افغانستانی".

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , Menrva , IT.girll , Pure Liveliness , termeh93
ارسال: #۲۱۸۶۱
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
یه هویی دلم تنگ شد! تنگ چیزهایی که نمیدونم چین یا کسایی که هیچ وقت ندیدمشون! مثل وقتی بوی نم بارون ادم میبره به جایی که نمیدونه کجاست! یا گذشتن از یه کوچه قدیمی و دیدن یه خونه قدیمی با دیوارهای کاهگلی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , RASPINA , emahii , IT.girll , Pure Liveliness , salam5 , arezoo174 , termeh93
ارسال: #۲۱۸۶۲
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببینید، واسه شما خانوما جالبه :دی
حالا هی برید لینک بیارید Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , blx , kora , IT.girll
ارسال: #۲۱۸۶۳
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
علاوه بر اینکه فردا سالگرد تولدمه یه روز خیلی خیلی خاص با یه ادم خاص هم برام هست
دعا کنید اون اتفاق خوبه برام بیوفته BlushBlushBlushBlushBlush

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara** , IT.girll , RASPINA , mahyamk , Bahar_HS , Menrva , نارین , termeh93
ارسال: #۲۱۸۶۴
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
عده ای هم تبحر خاصی در جهت دهی به هر بحثی دارن، خداقوت دلاور، خدا قوت پهلوان!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , Bahar_HS , emahii , artmiss
ارسال: #۲۱۸۶۵
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
همیشه بزرگوارتر از آن باشید که برنجید
نجیب تر از آن باشید که برنجانید
بهترین انتقام این است که به راه خود ادامه دهید
اتفاقات بد را فراموش کنید
به هیچکس اجازه ندهید از تماشای رنج شما لذت ببرد
بجویید تا بیابید
و در بزنید تا به رویتان باز گردد.....

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , blx , IT.girll , RASPINA , Bahar_HS , Pure Liveliness , Menrva , kora , bluebaran , نارین
ارسال: #۲۱۸۶۶
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  علاوه بر اینکه فردا سالگرد تولدمه یه روز خیلی خیلی خاص با یه ادم خاص هم برام هست
دعا کنید اون اتفاق خوبه برام بیوفته BlushBlushBlushBlushBlush

تولدت مباررررررک یه عالمه :*
یه عالمه هم دعای خوب و انرژی مثبت هوایییییییی Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , **sara** , mahyamk , Bahar_HS , shayesteNEY , Menrva , Pure Liveliness , emahii , kora
ارسال: #۲۱۸۶۷
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  عده ای هم تبحر خاصی در جهت دهی به هر بحثی دارن، خداقوت دلاور، خدا قوت پهلوان!!
کافیه به ارسال‌ها نگاه کنید تا متوجه بشید کی هر بار تاپیک رو به بیراهه میکشه. کافیه به این فکر کنید که من چند ماه هست پست میذارم و اگر احساس کنم پست من یا افراد دیگه بحث رو از اصل خودش دور میکنه یا جو تاپیک و سایت رو ملتهب میکنه دیگه ادامه نمیدم ولی فقط هر وقت ایشون پیداش میشه تاپیک‌ها به فنا میره. زبان تهدید و ارعاب توو ۲۰۱۵ جواب نمیده اگر کسی فکر می‌کنه یک پُست ابهام داره یا میشه چند جور برداشت کرد اول از خود طرف بپرسه که منظورت چی هست و بعد که اگر به این نتیجه رسید طرف قصدش ایجاد شبهه هست اون موقع میتونه جواب بده و اگر لازم شد و صلاحیتش رو داشت تذکر هم بده نه اینکه همونن اولش با چماق تعصب و ارعاب همه رو به رگبار بگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Pure Liveliness , IT.girll , blx , emahii , termeh93
ارسال: #۲۱۸۶۸
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ق.ظ، توسط Faridfo.)
متاسفانه بعضیها شجاعت ندارند که حرفاشون را در یک تاپیک جدا بزنن و جواب واضح بگیرن. گمان میکنن در بین پستهای یه موضوع میشه هر چی شر و ور به دهانشون میاد یا تو ذهن معیوبشان میچرخه بزنن و بعد موقعیکه ازشون دعوت میشه بیان یه مناظره منطقی کنیم درس دارند و سمینار. خودشون فک میکنن زبان سرخ دارند ولی خب بقیه تصورشون اینه که دل موش دارند.
هر حرف منطقی و جوابی را تهدید می انگارند . نمیدونم چرا تصور میکنن خیلی روشنفکرند در حالیکه موضوعاتی که مطرح میکنن بیش از ده سال قبل هم مطرح شده و جواب داده شده. حس روشنفکری و با سواد بودن زیادی همیشه خطرناکه.
آدم اینها را می بینه یاد خیابان یکطرفه میافته. فقط دوست دارند حرف بزنن ولی اگه کسی حرفاشون را جواب داد بزنن تو وادی اینکه تهدید شده اند و با چماق الآن دنبالشون میکنن. خب اینهم یه جور فرافکنی است . بعضی بهش میگن تست محیطی . یعنی طرف میاد یه چیزی میگه اگه کسی جواب نداد ادامه میده. اگه کسی جواب داد میرنه به جاده خاکی. یه راهش هم مظلوم نمایی و ادعای روشنفکری است.
اینجور افراد سخنران خوبی هستن. البته حرفهای سخنرانی هم مال خودشون نیست . گاهیسخنرانیهاشون بحث دهها سال قبل بودهBig GrinTongue

ضمنا"بقول بعضییا اشاره به شخص خاصی هم نباشه.Smile
ارسال: #۲۱۸۶۹
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  متاسفانه بعضیها شجاعت ندارند که حرفاشون را در یک تاپیک جدا بزنن. گمان میکنن در بین پستهای یه موضوع میشه هر چی شر و ور به دهانشون میاد یا تو ذهن معیوبشان میچرخه بزنن و بعد موقعیکه ازشون دعوت میشه بیان یه مناظره منطقی کنیم درس دارند و سمینار. خودشون فک میکنن زبان سرخ دارند و لی خب بقیه تصورشون اینه که دل موش دارند.
هر حرف منطقی و جوابی را تهدید می انگارند . نمیدونم چرا تصور میکنن خیلی روشنفکرند در حالیکه موضوعاتی که مطرح میکنن بیش از ده سال قبل هم مطرح شده و جواب داده شده. حس روشنفکری و با سواد بودن زیادی همیشه خطرناکه.
ضمنا"اشاره به شخص خاصی هم نباشه.Smile
عزیز، وقتی من هنوز حرفم رو نزده شما من رو متهم به ضدشیعه بودن و الحاد می‌کنی و عین بچه‌ها زود اسم پلیس فتا! رو به وسط می‌کشی چرا باید با شما دهن به دهن بشم، اون هم وقتی که حرف‌های طرف مقابل رو هر جوری که دلت میخواد تفسیر می‌کنی و بدون اینکه طرف مقابل رو بشناسی فکر می‌کنی فقط خودت مسلمون هستی. اگر فکر می‌کنید که من عصبی میشم و حرفی میزنم که آتو دست شما بیفته شدید در اشتباهید. من اون روز در بحثی که شروع کننده‌اش هم نبودم گفتم برهان نظم به تنهایی نمیتونه دلیلی بر وجود خدا یا حداقل وحدانیتش باشه و الان هم بر این اعتقاد هستم (و در این باره هم نیازی به توضیح به احدی نمی‌بینم همانطور که هیچوقت یقه‌ی کسی رو نگرفتم که چرا شیعه، سنی، مسیحی یا کافر هستی)، ولی قضاوت زود و ذهنِ متعصب شما نمیتونه حلاجی کنه که بین این جمله و عدم وجود و یا یگانگی خدا چقدر تفاوت هست و امروز هم این خصیصه یعنی قضاوت و تعصبتون رو اثبات کردید و بیشتر خوشحالم که اون روز به بحث با شما ادامه ندادم. به زبان ساده شما روی بنده "پیله" کردید و الا هیچ وقت به خودتون اجازه نمیدادید به کسی که دو پُست بیشتر ازش نخوندید بگید مغرضانه نظر میدید. من به راحتی می‌تونم ثابت کنم که هر چقدر کافر باشم هم حداقل از شما یکی که به اسم اسلام عین آب خوردن اتهام میزنی مسلمان‌تر هستم ولی هیچوقت نیازی ندیدم خودم رو به کسی ثابت کنم مخصوصاً افرادی که شخصیتِ شما رو دارند. شما اونقدری تحلیلتون ضعیف هست که حتی درک نمی‌کنید یک نفر اگر کافر هم باشه هیچوقت در یک کشور اسلامی و در یک محیط عمومی جرأت نمیکنه بیاد عقیده‌ی خودش رو مطرح کنه اونم وقتی که اسم و تقریباً همه‌ی مشخصاتش معلوم هست.
نخیر، من سعی میکنم فقط نقش خودم رو بازی کنم، به ویژه بین کسانی که معلوم نیست دو ماه دیگه چند نفرمون توو این سایت هستیم، حالا شما میتونی فکر کنی روشنفکر بازی در میارم یا مغرض هستم، مسأله‌ی خودتون هست. یک ثانیه فکر نمی‌کنید به جای اینکه من مغرض باشم، شاید شما احیاناً عجول هستید و یا درگیری ذهنی دارید که وقتی یک نفر سهواً یا عمداً یک حدیث ناقص به همراه یک حدیث جعلی میذاره و من میام کاملش رو میذارم، کسی که این اشتباه رو انجام داده بَری از گناه میشه ولی من صرفاً چون به نظریه‌ی تکامل اعتقاد دارم پس اگر بیام کامل یک حدیث رو بذارم، نه تنها مسلمان نیستم بلکه ضد شیعه و مغرض هم هستم! پس احتمالاً از نظر شما کسانی مثل علی شریعتی کافر بالفطره هستند چون هم خلقت در قرآن رو نمادین میدونند (و من هم علی‌الحساب بر این اعتقاد هستم) و هم کمابیش به تکامل اعتقاد دارند، امیدوارم نرید یقه‌ی فرزندان ایشون رو بگیرید.
روی این جمله هم زوم کنید: من هیچ موضوعی رو مطرح نکردم، عقیده‌ی خودم رو در یک جمله در مورد تکامل گفتم و فعلاً هم بر این عقیده هستم، هر چقدر دوست داشتید هم میتونید سر و صدا کنید چون دیگه جوابی نمیدم و این چند خط رو هم نوشتم چون احتمال دادم به خاطر حرف‌های بی‌پایه و اساس شما کسی برداشت خاصی کنه.
ضمناً بله من چند سال هست برای تک تک دقایقم برنامه‌ریزی دارم، از حضور در مانشت گرفته تا انجام سمینار و در این برنامه‌ریزی به کسانی مثل شما یک ثانیه هم اختصاص ندادم ولی امروز حدود یک ساعت از برنامه‌م من رو عقب انداختید. اینکه من روزی سه یا سی تا پست در اینجا بذارم هیچوقت از بیست دقیقه تجاوز نمیکنه ولی شما انگار بیکارتر هستید چون حداقل هر وقت بنده هستم، شما هم حضور دارید.
اگر ذهن من معیوب هست و شر و ور میگم، قبول، شما بفرمایید با ذهن سالمتون چه گلی به سر مملکت زدید که منِ مغرض نتونستم؟

(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  آدم اینها را می بینه یاد خیابان یکطرفه میافته. فقط دوست دارند حرف بزنن ولی اگه کسی حرفاشون را جواب داد بزنن تو وادی اینکه تهدید شده اند و با چماق الآن دنبالشون میکنن. خب اینهم یه جور فرافکنی است . بعضی بهش میگن تست محیطی . یعنی طرف میاد یه چیزی میگه اگه کسی جواب نداد ادامه میده. اگه کسی جواب داد میرنه به جاده خاکی. یه راهش هم مظلوم نمایی و ادعای روشنفکری است.
اینجور افراد سخنران خوبی هستن. البته حرفهای سخنرانی هم مال خودشون نیست . گاهیسخنرانیهاشون بحث دهها سال قبل بودهBig GrinTongue
اینکه یک پُست رو عرض بیست دقیقه ۱۰ بار کم و زیاد می‌کنید نشون میده ذهنتون آشفته شده و صرفاً میخواید یه چیزی بگید که بدون پاسخ نمونده باشید. شما با اسم فیلــتر شدن سایت و گزارش به پلیس فتا از پنجره وارد میشید بعد انگ مظلوم‌نمایی رو به من می‌زنید!!
در مورد این حرفتون هم برید ببینید چند تا پست بوده که میشده بحث رو بقول شما به جاهای مغرضانه کشید ولی من دخالت نکردم. اگر از حرفتون مطمئن هستید کافی بود ۱۰ دقیقه جلوی نفس خودتون رو بگیرید و ببینید من اون تاپیک ادامه میدادم یا نه. البته بعد از اون پست فکر کنم حداقل ۵ پست دیگه هم گذاشته شد و من اگر نیتی داشتم صرفاً نمی‌نشستم از دور نگاه کنم.
تیریپ شما توو عالم سیاست خیلی دیده شده که انگ عامل دشمن و چیزای دیگه که مطمئناً خودتون بهتر از من بهش واقفید و خبره هستید به کسی که باهاش زاویه داشته باشند میزنند تا دو قرون بیشتر به خودشون برسه اما اینکه کسی رو به ضدیت با دین محکوم کنند درک نمی‌کنم چه سودی به حال شما داره.

اعتراف میکنم با خیلی‌ها که از نظر سیاسی و فرهنگی ۱۸۰ درجه اختلاف داشتیم بدون مشکل بحث کردیم ولی طرز برخورد و نوع صحبت‌های شما من رو قویاً یاد اون مناظره‌ی معروف انداخت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , Pure Liveliness , artmiss , termeh93
ارسال: #۲۱۸۷۰
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ ق.ظ
نظرتون چیه بحث رو عوض کنیم و در مورد مانتو تک دکمه صحبت کنیمSmile
دلم برای بحث کردن روی این موضوع تنگ شده Heart
تا شما دخترا بحث رو شروع میکنید منم برم برای امروز اماده شمRolleyes

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA , Menrva , vesta , Pure Liveliness , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close