زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۵۳۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ
BPM به طور خلاصه چیه؟ کجا ازش استفاده میشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۰۵۳۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
کسی اینجا با htaccess کار کرده؟(کمک فوری می خواهم)
ارسال: #۲۰۵۳۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
طی دیروز و امروز یه موضوع push کننده و یه موضوع pull کننده باعث شده عزمِ جزم شده‌م واسه مهاجرت بیشتر جزم بشه.
موضوع pull کننده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

See you in Paris [تصویر:  367493_Victory.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۰۵۳۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
حیف پایبند این مرز و بومم وگرنه از لج بعضی کاربرا میرفتم بلاد کفر، عکس میفرستادم دلشون آب شهTongueBig GrinBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii
ارسال: #۲۰۵۴۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
ما هم که نمی تونیم بریم بهتره بریم تو غار تنهاییمونSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Avril89
ارسال: #۲۰۵۴۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  حیف پایبند این مرز و بومم وگرنه از لج بعضی کاربرا میرفتم بلاد کفر، عکس میفرستادم دلشون آب شهTongueBig GrinBig Grin
من که از پیشرفت بقیه خوشحال میشم. جمله‌ی اولتون باعث شد ذهنم به سمت "آزمایش زندان استنفورد" بره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زیاد نیست، بخونید، مخصوصاً اون پاراگراف‌اش که میگه "زیمباردو می‌گوید که آزمودنی‌های زندانی، نقش خود را ..."

در صورت اعتراض: ذهنِ خودمه، دوست دارم به این سمت بره [تصویر:  367502_4.gif]
ارسال: #۲۰۵۴۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
من رفتم متکدی بشم:
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , vesta , RASPINA
ارسال: #۲۰۵۴۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  لطفا این پست رو پاک کنید! فضای صمیمی و دوست داشتنی و آموزنده مانشت جای همچین مطالبی نیست. تشکر
چرا مگه چه اشکالی داره. ایشون هم از درِ آموزنده بودن این مطلب رو گفتند که حواسمون به پول و سلامتی‌مون باشه. من مخالفم حذف بشه، نگارنده‌ی این پست هم لابد همینطور (و الا پست نمیذاشت کلاً)، پس علی‌الحساب تعداد مخالفا بیشتره [تصویر:  367504_1.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sahar salehi , shayesteNEY
ارسال: #۲۰۵۴۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  در صورت اعتراض: ذهنِ خودمه، دوست دارم به این سمت بره [تصویر: ۳۶۷۵۰۲_۴/gif]
خیلی آزمایش وحشیانه ای بود، ترسناک بود Sad فکرش رو نمیکردم با علم به اینکه یه آزمایش هست افراد همچین عکس العملهایی رو نشون بدن Sad

ولی بحث مربوط به موقعیتش جالب بود، این که فقط خود موقعیت چقدر میتونه تاثیر گذار باشه

اعتراض دارم، حقمه Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۰۵۴۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من رفتم متکدی بشم:

این گداهای تهران واقعاً آدم رو از زندگی کردن سیر می‌کنند. یکی میاد میگه بلیط واسه برگشتن نداره، یکی بچه‌ش باید عمل بشه، یکی میگه پول بده رسیدم کارت به کارت می‌کنم! از اون طرف یکی آویزون میشه فال بخر گل بخر فندک بخر چی بخر... این وسط آدم واقعاً نمیدونه کدوم راست میگه و کدوم دروغ و وقتی هم بی‌تفاوت رد می‌شی وجدان‌درد می‌گیری و روزت خراب میشه.
کلاً از وقتی میام بیرون چشمم رو می‌بندم و خودمو می‌چپونم به تاکسی تا برسم دانشگاه. البته همین کار هم اخیراً افاقه نمیکنه، چون آخر شب برگشتنی سر چارراه پیاده میشم و چند قدم باید پیاده برم که توو همون مسیر کوتاه هم یه خانم میانسال متمایل به کهنسال وایساده و صدات میزنه! خودمو تا منتهی‌الیه! فشار میدم به سمت ساختمونای دست راست پیاده‌رو تا با ماکزیمم فاصله‌ی ممکن (که باز کمتر از ۲ متر میشه) از کنار ایشون رد بشم اما باز فشار عصبی که به آدم میاد از کل خستگی طول روز بیشتره.
تحمل این شرایط برای منی که از تبریز اومدم و نه گدایی داشتیم و نه دستفروش به شکل کودک کار واقعاً برام عذاب‌آور هست.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خیلی آزمایش وحشیانه ای بود، ترسناک بود Sad فکرش رو نمیکردم با علم به اینکه یه آزمایش هست افراد همچین عکس العملهایی رو نشون بدن Sad
ولی بحث مربوط به موقعیتش جالب بود، این که فقط خود موقعیت چقدر میتونه تاثیر گذار باشه

بله. البته من بیشتر از جنبه‌ی عادت کردن و راضی بودن به موقعیتی که در اون قرار داریم گفتم. می‌بینید که کسی که به بدترین موقعیت دچار میشه هم بعد از مدتی راضی میشه و با این اصل میشه خیلی چیزا رو تحلیل کرد. مثلاً یه بار توو همین سایت با یکی از کاربرا بحث به اینجا رسید که من به ایشون گفتم شما الان علم و صنعت هستید و میگید راضی هستم و عالیه، اگه یه دانشگاه دیگه هم موقعیتتون جا افتاده بود احتمالاً همین حرف رو میزدید ولی ایشون قبول نکردند.
کلاً روان‌شناسی مبحث خیلی پیچیده‌ای هست. با آزمایش‌های یا در واقع روش‌های صرفاً مبتنی بر روان‌شناسی میشه ظرف سه ساعت هر کس رو وادار به اعتراف به قتلی کرد که انجام نداده (اینی که گفتم مثال نیست و واقعیت داره).
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , rz.gh , kader , vesta , Aurora , diligent , **sara** , emahii , sahar salehi , Avril89 , Pure Liveliness , nanajoon , neda_Network , A.M2015
ارسال: #۲۰۵۴۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بله. البته من بیشتر از جنبه‌ی عادت کردن و راضی بودن به موقعیتی که در اون قرار داریم گفتم.
والا ما که راضی نیستیم شرایط اینه راضی باشیم و عادت کنیم چه میشه
کلا عادت کردن خیلی بده، یه کتاب در مورد علم عادت کردن خونده بودم که برام جالب بود... خودم رو کرده بودم موش آزمایشگاهی تا مواردی رو که دوست ندارم تغییر بدم Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: emahii , Pure Liveliness
ارسال: #۲۰۵۴۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  BPM به طور خلاصه چیه؟ کجا ازش استفاده میشه؟

خواستم بپرسم کجا دیدیش تا حدس بزنم اما وقتی میپرسی "کجا ازش استفاده میشه" پس احتمالاً تووی متن خاصی ندیدی
من Bit Per Minute و Beat Per Minute به ذهنم میرسه (تعداد ضربان قلب در دقیقه)

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  والا ما که راضی نیستیم شرایط اینه راضی باشیم و عادت کنیم چه میشه
کلا عادت کردن خیلی بده، یه کتاب در مورد علم عادت کردن خونده بودم که برام جالب بود... خودم رو کرده بودم موش آزمایشگاهی تا مواردی رو که دوست ندارم تغییر بدم
آره نباید اونطوری میگفتم
اوهوم، انسان و بدنش به هر چیزی میتونه عادت کنه به جز درد
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری
ارسال: #۲۰۵۴۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
کتاب این هست

در مورد bpm: طبق معمول باید صحبت های آقای بلک هیلو رمز گشایی میشدSmile جناب گوگل من رو به سمت" مدیریت فرایندهای کسب و کار" برد

ارسال: #۲۰۵۴۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  این گداهای تهران واقعاً آدم رو از زندگی کردن سیر می‌کنند. یکی میاد میگه بلیط واسه برگشتن نداره، یکی بچه‌ش باید عمل بشه، یکی میگه پول بده رسیدم کارت به کارت می‌کنم! از اون طرف یکی آویزون میشه فال بخر گل بخر فندک بخر چی بخر... این وسط آدم واقعاً نمیدونه کدوم راست میگه و کدوم دروغ و وقتی هم بی‌تفاوت رد می‌شی وجدان‌درد می‌گیری و روزت خراب میشه.
ما چند مورد داشتیم پول برا سفره جمع می کردند.اوایل پول میدادم
ولی الان که بلیط اتوبوس گرون شده اصلا پول نمی دم!
میندازنم صندوق صدقات

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۰۵۵۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
بزرگترین مهاجرت آریایی ها در چه زمانی رخ داده است؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بزرگترین مهاجرت آریایی ها در قرن ۲۱ از وایبر به تلگرام رخ داده است.
Smile))

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , emahii , Avril89 , samane .gh , roger670

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close