زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۷۴۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  هنوز پس لرزه های واقعه پسرهای دانشجو ادامه دااااااارهTongue
خدا رحم کنهBig Grin
از شما که دلرحمی ندیدیمCool
پسرهای مانشت همه حساااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , m.teymourpour , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۶۷۴۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
حالا یه سوالی از کاربران دختر: اگه قضیه برعکس بود یعنی ما میگفتیم دخترای کلاسمون قیافه ندارن و اینا و ما میگفتیم شوخیه دخترا شاکی مشیدن یا نه؟
ارسال: #۱۶۷۴۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا یه سوالی از کاربران دختر: اگه قضیه برعکس بود یعنی ما میگفتیم دخترای کلاسمون قیافه ندارن و اینا و ما میگفتیم شوخیه دخترا شاکی مشیدن یا نه؟
نه که نمیشدیم
دخترای کلاستون ندارن
ماهم که دخترای کلاستون نیستیم TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , abji22 , sahar salehi , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۴۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بچه ها دیسکو چجور جاییه؟کسانی ک میرن اونجا چجور ادمایین؟
ای همو دیسک هست به زبون شیرازی! مثلن میگی ای دیسکو چه قضایی داره! یا ای دیسکو رو بیو فرمت کنیم! Big Grin
کس خاصی نمیره یه مشت بیت و بایت بیکار می رن اونجو مث خونن براشون Big Grin

جدیه سوالم،به جوابش نیاز دارم تونت سرچ کردم دقیق متوجه نشدم
یه جایی هست که ملت با دوستاشون میرن اونجا شادن و آهنگ پخش میشه و یه چیزای آبکی هم سرو میشه Dodgy
توی آمریکا دیسکو رفتن مساله عادی هست و اینطوری نیست فقط یه سری آدم خاص یا مساله دار برن.
اما از نظر ارزش های دینی و ... خب مورد داره به وضوح.

امروز ذهنم برای چند دقیقه بسته شد و یه تصمیم احساسی گرفتم که واقعا پشیمونم Undecided یه جورایی از خودم بدم میاد الان
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۶۷۴۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا یه سوالی از کاربران دختر: اگه قضیه برعکس بود یعنی ما میگفتیم دخترای کلاسمون قیافه ندارن و اینا و ما میگفتیم شوخیه دخترا شاکی مشیدن یا نه؟
صد در صد، حرص میخوریم اساسیییییییییییییی، حسااااادت که دیگه نگو، بعد تازه یه چیزایی هم بهتون میگیمBig GrinTongue ولی تو دلمون

ولی پسرا فرق دارن، اونا به شوخی میگیرن و با شوخی جواب دخترارو میدن و حالشون رو میگیرن تا دیگه از این قسم شوخیها نکننTongue شماها خوب بودید، چیزی نگفتیدBlush

پ.ن: خدایا هیچ کسی رو ضایع نکن، آقا ضایع شدم ضایع، حس بدیه خیلی بد Sad اونم اونجا، درد سرم یادم میره وقتی یاد ضایع شدنم میفتم، یه جوری تو بیمارستان با سر رفتم تو کابینت تو راهرو که نگو، خدا رحم کرد نشکست، صداش همه جا پیچید، پرستار، بهیار، بیمار، همه اومدن Sad( بهم یخ دادن Sad ولی اون جزئیاتی که داشتا اعصابم رو خورد میکنه، آخه چی بگم به بعضیا
یکی نیست بگه بابا خب من کلا حدود ۳ ساعت و نیم خوابیدم، از صبحم که سرپام و چندجا رفتم کلی هم استرس داشتم، شرایط آدم رو نمیفهمید تازه تیکه هم بار آدم میکنیدSad( خیلی بدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد. دلم شکست ازتون

پ.ن: باز جورابم سوراخ شد ConfusedSad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , barabox , abji22 , RASPINA , m.teymourpour , Avril89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۴۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ
متاسفانه خیلی لازم دارم قبولی امسال رو
و متاسفانه اصلا امیدی نیست Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۴۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط explorer.)
فک کنم ۷ اردیبهشت ساعت ۱۸ جوابها بیاد البته اگه تاخیر نداشته باشه اگه تاخیر داشته باشه میشه ساعت ۲۰

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , RASPINA , Aurora , m.teymourpour , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۴۸
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  فک کنم ۷ اردیبهشت ساعت ۱۸ جوابها بیاد البته اگه تاخیر نداشته باشه اگه تاخیر داشته باشه میشه ساعت ۲۰
یه لحظه قلبم واستاااااااد
نگاه به تاریخ سیستم انداختمAngelAngelAngel

ارسال: #۱۶۷۴۹
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط nanajoon.)
مردی به شیخی گفت:
وقتی همسرم راانتخاب کردم......درنظرم طوری بود......که گویا خداوند مانندش را در دنیا نیافریده.
وقتی نامزدشدیم..........بسیاری رادیدم که مثل او بودند.
وقتی ازدواج کردیم، خیلی ها را ازاو زیباتر یافتم.
چندسالی را که راباهم زندگی کردیم، دریافتم که همه زنها ازهمسرم بهتراند.
شیخ گفت: آیا دوست داری بدانی از همه اینها تلخ تر و ناگوار تر چیست؟
گفت:آری
شیخ گفت: اگر تو با هر زنی در این دنیا ازدواج کنی، احساس خواهی کرد که بقیه زنهای دنیا از او زیبا تراند.
مرد لبخندی زد و گفت: چرا این حرف را زدی؟
شیخ گفت: چون مشکل درهمسرتو نیست،مشکل اینجا است
که وقتی انسان قلبی طمع کار و چشمانی هیز داشته باشد و ازشرم خداوند خالی باشد،محال است که چشمانش رابجزخاک گورچیزی دیگرپرکند..
آیا دوست داری دوباره همسرت زیبا ترین زن دنیا باشد؟
مردگفت:بله
شیخ گفت: چشمانت راحفاظت کن...

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  متاسفانه خیلی لازم دارم قبولی امسال رو
و متاسفانه اصلا امیدی نیست Sad
من براتون دعا می کنم که اگه به صلاحتون هست حتما حتما قبول شین اگه واقعا زحمت کشیدین و یه وقت خدای نکرده قبول نشین ۲ دلیل عمده داره ۱- حتما خیر زندگی شما در جای دیگری است ۲- حتما خدا میخواهد در جای دیگر جواب زحمات شما را بدهد

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89 , diligent , **sara** , shayesteNEY , m.teymourpour , barca , barabox , انرژی مثبت , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۵۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
آقای بلک شما گفتین خانما معذرت خواهی میکنن
معذرت خواهی نکردن هیچ، نزدیک بود سفره هم بشمSmile
اگه من سفره شده بودم شما پاسخگو بودین؟Angry ناسلامتی جوونم و کلی آرزو دارمHuh
صحبت از آرزو شد یاد آرزوی پسر همسایه مون افتادم، به هر حال امشبم شب آرزوهاست
یه دفعه فک نکنین آرزوی منهاSmile
میگفت آدم هر چیزی رو که بخواد میتونه بدست بیاره
میگفت اگه آدم کار خوب بخواد، میتونه با تلاش کردن بهش برسه
میگفت اگه تحصیلات خوب بخواد میتونه با تلاش کردن بهش برسه
میگفت ولی همسر خوب اینجوری نیست، میگفت در صورتی همسر خوب نصیب ادم میشه که لطف خدا شامل حال ادم بشه
بی تربیت میگفت آرزو میکنم همسرم تو زندگیش سختی زیاد کشیده باشه
میگفت خیلیا تو سختی دووم نمیارن و میزنن به جاده خاکی ولی اونایی که میتونن سختیارو تحمل کنن و ازشون درس بگیرن، آدمای بزرگی میشن
میگفت این جور خانما قدر زندگیشونو میدونن
قدر عشق، قدر محبت، قدر دوست داشتن رو میدونن
میگفت اینجور خانما فرشته ان
میگفت آرزو میکنم خدا یه فرشته خانم نصیبم کنه
میخواستم دو تا بزنم تو دهنش، پسره بی تربیت بی حیاSmile
بهش گفتم تو همش ۲۶، ۲۷ سالته. این حرفای خاک بر سری مال کسانیه که ۵۰ یا ۶۰ سال از زندگیشون گذشته باشه، تازه اونا هم نباید این حرفارو به هر کسی بزننSmile
این آرزوها گناههSmile
بازم میگم فک نکنین این آرزوی منها، همه این حرفارو اون پسره بی تربیت گفتSmile
شما هم اگه با همچین افراد خل و چلی برخورد کردین بهشون سخت نگیرین و بذارین آرزوهاشونو بگن
به هر حال جوونن و آرزو هم بر جوانان عیب نیست
در مورد ناراحتی هم بگم واقعا من یکی ناراحت نشدم، خواستم یه چیزی گفته باشم
شب آرزوهاتون مبارکSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , shayesteNEY , Nesyan , vesta , sahar salehi , Avril89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۵۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بازم میگم فک نکنین این آرزوی منها، همه این حرفارو اون پسره بی تربیت گفتSmile

شب آرزوهاتون مبارکSmile

اینقد شما در لفافه اشاره کردید که من یکی اصلا متوجه نشدم که چه کسی دقیقا این ارزوی رو داشته ولی مطمعن هستم که خودتون نبودیاااااااااا
به قول اقای بلک مدیونید اگه فکر کنید ما متوجه شدیم اون شخص خودتون نیستیدTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , m.teymourpour , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۵۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ
کلا مباحث تاپیک ازدواج و اینا به این تاپیک هم سرایت کرده انگاری
نه اینکه شب ارزوها شده همه دل تنگشون از این ارزوها خاسته Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Nesyan , m.teymourpour , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۵۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
دوستان برای من هم دعا کنید امشب
آرزو دارم آرزو...
مدیونید اگر فکر بد بکنید TongueBig Grin

پسرا میرن دانشگاه دنبال آرزوهاشون، دخترام دنبال کمال، دعا میکنم پسرا به آرزو خانم و دخترا به آقا کمالشون برسن TongueBig Grin . آمین
به یاد همه باشید با دلای پاکتون

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Nesyan , Riemann , software94 , m.teymourpour , zahra_ce87 , Aurora , RASPINA , Avril89 , انرژی مثبت , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۵۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ
خدایا امشب نیمه های گمشده رو به صاحبان ارسال بفرما، امین

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , zahra_ce87 , abji22 , RASPINA , Nesyan , barabox , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۷۵۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
دوستان اینجوری که بوش میاد صف ازدواج شلوغه امشب. Big Grin
زرنگی رو اونی کرده که چیز دیگه ای آرزو کنه.

ستاد ساماندهی ازدواج جوانان Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , vesta , **sara** , A V A , diligent , zahra_ce87 , RASPINA , Nesyan , shayesteNEY , barabox , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close