زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۴۵۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
من هرسال دقیقا این روز میام و مثل پدر بزرگا نصایح حکیمانه خودم رو به خورد دوستان میدم Big Grin
چارشنبه سوری مراقب خودتون باشید.
چارشنبه سوری مبارک ..

پ.ن۱: سومین سال نصایح و پند و اندرزهای بنده
پ.ن۲: گاهی که اونقدر نگران بقیه هستم، اونقدر نگران خودم نیستم Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , Aurora , sahar salehi , Milestone , **sara** , abji22 , tabassomesayna , nina69 , انرژی مثبت
ارسال: #۱۵۴۵۲
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  سلامتی بچه های قدیم که از این ترقه قرمزا میذاشتن زمین
بعد با آجر میزدن روش !!!
چهار شنبه سوریتون مبارک

ای وای؛ امروزه؟؟ حالا من چـــــــــــــــی بپوشم؟؟؟! Big Grin Big Grin Big Grin

لباس مهم نیست مهمه ترقه است که من ندارم Sad
من ترقه میخواااااااااااااااااااااااااااااام

ترقه...! ۲روز پیش پسرخاله ی ۱۰ سالم پیام داد بهم با این مضمون: آجی ۴شنبه میای بریم خونه مامبزرگ؟! منم گفتم چی شده؟ بگو به من چییییی شده؟؟؟اونم گفت میخوایم ۴ شنبه سوری بگیریم!!!
دلم نیومد بگم اونو ۳ شنبه میگرین,گفتم الان گیر میده به مامانش که ۳شنبه بریم شمال,چهارشنبه سوری ۳شنبه ست و....
حالا گیر داده بود که تو بگو که میای... من میخوام الان برم ترقه بگیرم.... تاکید هم میکرد بی خطر میگیرم, آبشاری میگیرم,....
منم داشتم فک میکردم من هم سن اینم؟؟! آیا این کار صحیح است؟این بهانه ای شد که یاد کودکانی خویش افتادم , مادربزرگم که سرحال تر بود , نون تنوری درست میکرد برامون, پدربزرگم که زنده بود... همه اونجا جمع میشدیم, شب یلدا و ۴شنبه سوری همیشه همه اونجا جمع میشدیم و تفریحات سالممون رو اونجا انجام میدادیم... یادمه شب یلدا دایی کوچیکه هندوانه میگرفت و میاورد ,ما نوه هام میرفتیم هندونه رو برمیداشتیم میبردیم تو اتاق ,چون جمعیتمون زیاد بود معمولاً هندونه های بزرگ میگرفت ,ما هم واسه این هندونه لباس میپوشوندیم ]همیشه هم این برادران شرور بنده,پسردایی ها و پسرخاله ها.... لباسای منو تن این هندونه میکردن , میگفتن تو کوچیکی لباسات اندازه این میشه , بعدشم به بهانه ی کوچیک بودن من , مسئولیت های خطیر رو به من میدادن , که الان میفهمم من چقد ساده بودم!
همه سال یکی از مسئولیت های عظیم و سخت این بود که بریم اتاق بابابزرگ و درحالیکه اون داره چرت میزنه ,کلاه و عینکش رو یواشکی برداریم بیاریم واسه هندونه!!! کلاه رو میذاشتن سر هندونه و عینک بابابزرگم -که همیشه یه چیزی شبیه کش بهش وصل بود که مینداخت پشت سرش تا سفت و محکم رو صورتش واسته - اون رو هم به صورت هندونه مون میزدن ,همیشه هم خیلی زووود بابابزرگم چرتش تموم میشد و میفهمید داد میزد کی عینک منو برده......
آخی
حالا این ترقه هم که گفتی ,ما بچگیامون ترقه نداشتیم,شایدم بود ولی ما نداشتیم , برگ های نوعی درخت شمشاد که تو حیاط خونه ی مامبزرگم بود رو مینداختیم تو آتیش و صدایی مثه ترقه داشت , تخ ,تخ....

زود بزرگ شدیم یا زود گذشت... نمیدونم ,همینقدر میدونم دلم خیلی واسه کفشای سفید هر عیدم تنگ شده , جورابای لب توری, لباسای نویی که اون موقع ها میخریدیم,عیدی های نو و تا نشده , رفتن خونه ی کل فامیل با مامان و بابا ....
الان ولی هیچکدومشون نمیچسبن....
دلم برای اون روزا حسابی تنگ شده
پ.ن: همیشه دلم میگیریه که کاش ما هم اون موقع مثه الان از همچی عکس میگرفتیم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , so@ , Bahar_HS , Sadi_gh , Aurora , Hamzeh.S , Milestone , **sara** , Nesyan , abji22
ارسال: #۱۵۴۵۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  لباس مهم نیست مهمه ترقه است که من ندارم Sad

عاغا بچه ها میگفتن امسال به جا ترقه و آتیش بازی قراره مثل کره ای ها از این فانوس های آرزو روشن کنیم بفرستیم هوا Angel
البته با توجه به موضوعات اخیر که معلوم شد طرفدار زیاد داره پیشنهاد میکنم از این فانوس های آرزو استفاده کنیم که شاید فرجی بشه TongueBig Grin
البته مدیونید اگه فکر کنید به خاطر جذب مشتری واسه دفتر ازدواج مانشت پیشنهاد فانوس هارو دادمااااااا CoolTongueTongue
آرزوی ما ،رسیدن شما به آرزوهایتان است.( پکیج ویژه رو هم فراموش نکنید WinkTongue )

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , Nesyan , sahar salehi , mahyamk , alirezaei , so@ , RASPINA
ارسال: #۱۵۴۵۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
همینطور روزهای آخر سال داره سپری میشه و ما به جمله ی "امسال نوبت توئه , امسال نوبت توئه!" نزدیک تر میشیم!!! DodgyDodgyBig Grin
-----------------------------------------------------------
یه جمله ی خزی هست که میگن " سهراب قایقت جا داره؟" , من اینو میشنوم این جمله در ذهنم تداعی میشه : " ایوب ازون صبرت چیزی مونده؟؟" DodgySleepy Big Grin
ببخشید دیگه من با پیامبرا رله ام , اینطوری همدیگرو صدا میکنمBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , sahar salehi , mahyamk , bluebaran , Sadi_gh , alirezaei , Milestone , Menrva , so@ , happy07 , RASPINA
ارسال: #۱۵۴۵۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  لباس مهم نیست مهمه ترقه است که من ندارم Sad

عاغا بچه ها میگفتن امسال به جا ترقه و آتیش بازی قراره مثل کره ای ها از این فانوس های آرزو روشن کنیم بفرستیم هوا Angel
البته با توجه به موضوعات اخیر که معلوم شد طرفدار زیاد داره پیشنهاد میکنم از این فانوس های آرزو استفاده کنیم که شاید فرجی بشه TongueBig Grin
البته مدیونید اگه فکر کنید به خاطر جذب مشتری واسه دفتر ازدواج مانشت پیشنهاد فانوس هارو دادمااااااا CoolTongueTongue
آرزوی ما ،رسیدن شما به آرزوهایتان است.( پکیج ویژه رو هم فراموش نکنید WinkTongue )
فانوس ها اگه تعداد زیاد باشه خیلی قشنگ میشه
دانشگاه هر سال به پا میکردیم هفته قبل چهارشنبه سوری واقعا دانشگاه زیبا بود اون شب
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , bluebaran , alirezaei , نارین , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۱۵۴۵۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
یه خبر بدی شنیدم که داغون شدم Sad ای خدا خودت کمکم کن اشکام بند نمیاد حالم خیلی بده

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , alirezaei , sahar salehi , mehdi.m2 , abji22 , so@ , **sara** , RASPINA , tabassomesayna , nina69
ارسال: #۱۵۴۵۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  تست شده است عاقا
یعنی از سبزه گره زدن بیشتر جواب میده
البته شمام مدیونی اگه فک کنی من اصن به ازدواج فک می کنم واسه کنکوره Big Grin

نه اونو که خبر دارم ولی بر اساس شواهد و تجربه های موجود سبزه اگه جواب میداد که به فکر راه دیگه ای نبودیم خوو Big Grin
متدهای جدید هم تست بشه ایشالا آیندگان استفاده های لازم رو ببرن (ینی ببین به فکر آینده بچه هامونم هستم من Big Grin Sleepy)
عاغا پارسال رفته بودیم ۱۳بدر ،اصلن یه وضعی بود، مورد داشتیم بدبخت سبزه رو انقد گره زده بودن شبیه توپ شده بود TongueBig GrinBig Grin
خوووو عزیز من اون دیگه خودشو بکشه یه دونه شو جواب بده دیگه Tongue والا ،دلم سوخت برا سبزه Blush

(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یه خبر بدی شنیدم که داغون شدم Sad ای خدا خودت کمکم کن اشکام بند نمیاد حالم خیلی بده

ایشالا که خیره ،توکل کن به خدا.

سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , bluebaran , Menrva , so@
ارسال: #۱۵۴۵۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط alirezaei.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  غا بچه ها میگفتن امسال به جا ترقه و آتیش بازی قراره مثل کره ای ها از این فانوس های آرزو روشن کنیم بفرستیم هوا Angel

با این وضی که من میبینم بعید میدونم فانوس جواب بده، یه چیز تو مایه های بالن باید بفرستیم هوا.Big Grin

(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یه خبر بدی شنیدم که داغون شدم Sad ای خدا خودت کمکم کن اشکام بند نمیاد حالم خیلی بده
بعضی وقتا آدم دیگه تحمل هیچیو نداره... ولی خدا خودش هوای همه رو داره...

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , Menrva , abji22 , Nesyan , so@ , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۱۵۴۵۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
یکی از دوستای من روز ۱۳ بدر با همسرش اشنا شده بود.
بعدا به دوستم گفته بود به خاطر حالت معنوی ای که موقع نماز خوندن داشته انتخابش کرده.
حالا این دوست ما اون موقع اصن نماز نمی خوند. اشتباهی مامانش رو جای خودش دیده بود در حال نماز. Smile
نتیجه گیری اینکه سبزه ام گاهی جواب می ده.Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Sadi_gh , Menrva , Riemann , NP-Cσмρℓєтє , Milestone , Nesyan , so@ , Avril89 , نارین , RASPINA , fo-eng
ارسال: #۱۵۴۶۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
نمیدونم Sad((((همش امیدواری و توکل کردم به خدا پس چی شد چرا جواب نمیده خدا Sad((((تازه بدترهم شد انگارنه انگار چرا خدا نمیشنوه صدامُ, دیگه طاقت و توانش رو ندارم دعا کنید بچه ها توروخدا همینجوراشکام فقط میریزن

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Sadi_gh , mehdi.m2 , abji22 , Nesyan , so@ , **sara** , نارین
ارسال: #۱۵۴۶۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  یکی از دوستای من روز ۱۳ بدر با همسرش اشنا شده بود.
بعدا به دوستم گفته بود به خاطر حالت معنوی ای که موقع نماز خوندن داشته انتخابش کرده.
حالا این دوست ما اون موقع اصن نماز نمی خوند. اشتباهی مامانش رو جای خودش دیده بود در حال نماز. Smile
نتیجه گیری اینکه سبزه ام گاهی جواب می ده.Tongue

عااااااااااااااااااااااالی بود Big GrinBig Grin
ولی این معجزات هر۳۰۰ سال یکبار اتفاق میافته و به قول دوستمون فکر کنم تنها یه سبزه جواب نمیده، یه چیز تو مایه های گره زدن یه زمین فوتبال میتونه توجیه کنه این رو Big GrinBig GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , so@ , Bahar_HS , نارین
ارسال: #۱۵۴۶۲
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
خدا اصلا هوای منو نداره هرچی سختیه افتاده ب جون من دیگه واقعا نمیکشم دیگه توانی نمونده برام, همیشه دردامُ توی خودم میریزم دیگه چقدر بهم فشار اومده و نتونستم تحمل کنم ک اومدم اینجاگفتم یکم اروم شم
کاش همون شب جونمُ میگرفت راحت میشدم

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Sadi_gh , sahar salehi , Nesyan , so@ , نارین
ارسال: #۱۵۴۶۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خدا اصلا هوای منو نداره هرچی سختیه افتاده ب جون من دیگه واقعا نمیکشم دیگه توانی نمونده برام, همیشه دردامُ توی خودم میریزم دیگه چقدر بهم فشار اومده و نتونستم تحمل کنم ک اومدم اینجاگفتم یکم اروم شم

دوست عزیز میدونم هیچکدوم از ما نمیتونیم ناراحتی و شرایطی که توش هستی رو درک کنیم ولی هیچکس تحمل ناراحتی یکی دیگه رو نداره. سختترین چیزی که میتونم تجربه کنم اینه که ناراحتی یکی دیگه رو ببینم و سخت تر از اون این که کاری از دست آدم برنیاد Sad
خدا اون بالاست و همه رو چی میبینه ،ایشالا مشکلت هر چه زودتر حل شه و مطمئن باش دعاگو هستیم Sad((((((

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Milestone , Nesyan , so@ , **sara** , Bahar_HS , happy07 , نارین , emahii , nanajoon , RASPINA , mahsa_mb
ارسال: #۱۵۴۶۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خدا اصلا هوای منو نداره هرچی سختیه افتاده ب جون من دیگه واقعا نمیکشم دیگه توانی نمونده برام, همیشه دردامُ توی خودم میریزم دیگه چقدر بهم فشار اومده و نتونستم تحمل کنم ک اومدم اینجاگفتم یکم اروم شم
من نمیدونم مشکلت چیه ولی سعی کن سرتو گرم کنی ک کمتر به مشکلات فکرکنی

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , نارین , RASPINA
ارسال: #۱۵۴۶۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  دوست عزیز میدونم هیچکدوم از ما نمیتونیم ناراحتی و شرایطی که توش هستی رو درک کنیم ولی هیچکس تحمل ناراحتی یکی دیگه رو نداره. سختترین چیزی که میتونم تجربه کنم اینه که ناراحتی یکی دیگه رو ببینم و سخت تر از اون این که کاری از دست آدم برنیاد Sad
خدا اون بالاست و همه رو چی میبینه ،ایشالا مشکلت هر چه زودتر حل شه و مطمئن باش دعاگو هستیم Sad((((((
ممنونم ازتون
نمیدونم خدامنونمیبینه , مممنونم

(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  من نمیدونم مشکلت چیه ولی سعی کن سرتو گرم کنی ک کمتر به مشکلات فکرکنی
ممنونم ازت ابجی عزیز

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , نارین , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close