زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۴۴۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
Photo RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پارسال همین موقع ها بوداااا یادش بخیر بخاطره تعداده ۹ ها عکس گرفتمBig GrinBig GrinBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7
ارسال: #۱۴۴۴۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ق.ظ، توسط Potential.)
باورم نمیشه کم کم دارم ۴ساله میشم اینجا ... چه زمان زود میگذره ... بعضی دوستان اسم کاربری شون رو میبینم یاد دوران کنکور ارشد ۹۰ و روز اعلام نتایج ش میفتم... یادش بخیر چه دورانی بود ... چقدر شعر گفتیم ... پر استرس ترین و در کنارش پرخاطره ترین روز زندگی م بود.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , nina69 , diligent , Aurora , azad_ahmadi , RASPINA
ارسال: #۱۴۴۴۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ق.ظ
بین روزای زندگی
یه روز توی زندگی آدم میاد که برای اولین بار از ته دلش معنای دیر شدن رو می فهمه...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , Menrva , vesta , RASPINA
ارسال: #۱۴۴۴۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ق.ظ
میدونم سوالم مناسب پرسیدن نیست دوستان من چند هفته پیش دیدم یکی از اعضای مانشت سوالات ازمون جامع سنجش کامپیوتر و ITرو توو انجمن گذاشته بود حالا هر چی میگردم توی سایت مانشت پیداش نمی کنم دقیقا باید کجا دنبالش بگردم خیلی ممنون میشم کمکم کنین از استرس دارم میمرم چند روز مونده به کنکور حالم جالب نیست.
ارسال: #۱۴۴۵۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  میدونم سوالم مناسب پرسیدن نیست دوستان من چند هفته پیش دیدم یکی از اعضای مانشت سوالات ازمون جامع سنجش کامپیوتر و ITرو توو انجمن گذاشته بود حالا هر چی میگردم توی سایت مانشت پیداش نمی کنم دقیقا باید کجا دنبالش بگردم خیلی ممنون میشم کمکم کنین از استرس دارم میمرم چند روز مونده به کنکور حالم جالب نیست.
نگرد نیست
حذف شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon , Aurora
ارسال: #۱۴۴۵۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  اینم یه کلیپ خیلی جالب که دهن منو وا کرد Big Grin

چند سالشه؟

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۱۴۴۵۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ
قرار شد تا آخرین لحظه به مبارزه ادامه بدم. از دیروز تا حالا سردرد گرفتم،قرص هم خوردم خوب نشده.
دارم فکر می کنم از عوارضه قول دادنه یا از عوارضه مبارزه تا آخرین نفس؟؟؟Big GrinBig Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta
ارسال: #۱۴۴۵۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
بر سرِ آنم که گر ز دست برآید *** دست به کاری زنم که غصه سرآید ...
حافظ

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , Aseman7 , **sara** , Menrva , tabassomesayna
ارسال: #۱۴۴۵۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  نمیدونم امشب بابل چه خبر شده بود که صدای تیراندازی و خمپاره می اومد
نکنه داعشی ها اومده باشنددددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟
جونم من که عاشق داعشها هستم!!!
سینه ره سپر هاکن هادادا دشمن پرپر هاکن ها دادا

از شما انتظار نداشتم که ندونی برای چی صدای خمپاره میاد. هرسال کی اینموقع از فرانسه میاد یه سری به ما بزنه؟ همون اومد با موشک و توپ رفتن استقبالش Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7
ارسال: #۱۴۴۵۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ
امروز از صبح داره برام بد میاد،
خدا بخیر بگذرونه!
سیزدهمه دیگه

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۱۴۴۵۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط Aseman7.)
خداییش چندسال دیگه نه دست دارم نه چشم نه پوست
Big Grin
تصمیم گرفتم Wink برای جلوگیری از عوارض زیاد پای لپتاب نشستنم به خاطر این رشته تغییر شغل بدم .
فقط بین این مدیریت ها و مهندسی ها که تو
ان شکل آخریه هستش موندم کدوم رو بردارم .
بین مهندس ناظر و مدیر برنامه ریزی شک داشتم که یادم افتاد میگن هر وقت تو دو راهی موندی از سمت راست برو
منم احتمالا مدیر برنامه ریزی می شم بم میاد؟؟؟؟Cool
البته ان مدیر آی تی هم نباید ان جوری سر پا نگه می داشتن خب به هر حال .Wink ما که قصد تغییر رشته داریم.

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , Menrva
ارسال: #۱۴۴۵۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط nanajoon.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  [quote='nanajoon' pid='331634' dateline='1422850589']
میدونم سوالم مناسب پرسیدن نیست دوستان من چند هفته پیش دیدم یکی از اعضای مانشت سوالات ازمون جامع سنجش کامپیوتر و ITرو توو انجمن گذاشته بود حالا هر چی میگردم توی سایت مانشت پیداش نمی کنم دقیقا باید کجا دنبالش بگردم خیلی ممنون میشم کمکم کنین از استرس دارم میمرم چند روز مونده به کنکور حالم جالب نیست.
نگرد نیست
حذف شده
[/quote
اگه سوالاتشو داریت خواهش می کنم برام ایمیل کنید لطفا nedam6604@yahoo.com

بچه ها اگه کسی سوالات ازمون جامع سنجش ITو داره برام ایمیل کنه خییییییییلی لطفا میکنن واقعا ممنون میشم از اعماق قلبم ارزو می کنم هر کس ایم کارو برام انجام بده اون رتبه ای که ارزو داره بیاره واقعا به این سوالات نیاز دارم nedam6604@yahoo.com

بچه ها اگه کسی سوالات ازمون جامع سنجش ITو داره برام ایمیل کنه خییییییییلی لطفا میکنن واقعا ممنون میشم از اعماق قلبم ارزو می کنم هر کس ایم کارو برام انجام بده اون رتبه ای که ارزو داره بیاره واقعا به این سوالات نیاز دارم nedam6604@yahoo.com
ارسال: #۱۴۴۵۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ
در جاده ی زندگی؛
ﯾﮏ ﺭﻭﺯﯼ ،
ﯾﮏ ﺟﺎﯾﯽ ،
ﺷﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮسیم ﮐﻪ ﺩستمان ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺑﺎﺷﺪ …
ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ،
ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎ،
" ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺩﻭ ﺩﺳﺘﯽ ﺑﺴﭙﺎﺭیم ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯼِ ﮔﺮﻡ ﺧـــــــﺪﺍ … "
ﺍﺯ ﺧـــــــﺪﺍ ﺑﺨﻮﺍهیم ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﻫﻤﺎﻥ ﻃﻮﺭ ﮐﻪ خودش میخواهد، ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﭽﯿﻨﺪ؛
ﻧﻪ ﺁﻥ ﻃﻮﺭی ﮐﻪ ﺧﻮﺩمان ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭیم …
ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ،
ﺧـــــــﺪﺍ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺯ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺵ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭیم، ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﻣﯿﭽﯿﻨﺪ !
ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﺟﺰ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺍﺯ ﺩستمان ﺑﺮ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﺪ …

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , ziba.O , Aseman7 , Pure Liveliness , x86 , Bahar_HS , **sara** , diligent , RASPINA , fo-eng , emahii
ارسال: #۱۴۴۵۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  قرار شد تا آخرین لحظه به مبارزه ادامه بدم. از دیروز تا حالا سردرد گرفتم،قرص هم خوردم خوب نشده.
دارم فکر می کنم از عوارضه قول دادنه یا از عوارضه مبارزه تا آخرین نفس؟؟؟Big GrinBig Grin
غر نزن، ادامه بدهShy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Bahar_HS , **sara** , diligent , Menrva
ارسال: #۱۴۴۶۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ
شما سرما هم نخوردی که اموکسی سیلین بخوری؟ همون چرک خشک کن خودمونه ها :-D

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close