زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۴۳۶
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط sohrab1.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه وقتی میام تو مانشت میبینم اکثر کسایی که موقع ثبت نام من بودن یا رفتن یا سایلنت کار میکنن. شاید وقتش رسیده منم برم.
یکسری افراد تو مانشت مثل یکجور وزنه بودن برای مانشت.
وقتی رفتن یک تیکه از مانشت هم با خودشون بردن.
سوت و کور شده مانشت.
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  دقت کردید این معما رو میشه از طریق یکی از فرمولای الگوریتم حلش کرد؟!
من که ذوق کردم بالاخره این الگوریتم یه جا به درد خورد Smile)
تو ایران این الگوریتم کارآمد نیست. چون ایرانی ها موقع خداحافظی از تو خونه تا سر کوچه ۲۰ بار با هم دست میدن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , neda_Network , blackhalo1989 , fo-eng , Bahar_HS , Aurora , Menrva
ارسال: #۱۲۴۳۷
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)sohrab1 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه وقتی میام تو مانشت میبینم اکثر کسایی که موقع ثبت نام من بودن یا رفتن یا سایلنت کار میکنن. شاید وقتش رسیده منم برم.
یکسری افراد تو مانشت مثل یکجور وزنه بودن برای مانشت.
وقتی رفتن یک تیکه از مانشت هم با خودشون بردن.
سوت و کور شده مانشت.
این جمله رو که گفتید یاد هاتف افتادم.
قبلا (سال ۸۹) اعضای مانشت واقعا محتوا تولید میکردن. واقعا وقت میذاشتن. ولی الان اینجا بیشتر شبیه بقیه وب فارسی شده، بی محتوا و سرسری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , manam... , Aurora , sohrab1 , m@hboobe , neda_Network
ارسال: #۱۲۴۳۸
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه وقتی میام تو مانشت میبینم اکثر کسایی که موقع ثبت نام من بودن یا رفتن یا سایلنت کار میکنن. شاید وقتش رسیده منم برم.

یاد قدیم ها بخیر.
همین تاپیک هرچه میخواهد دل تنگت بگو اگه صفحه های ۴۰۰ ۵۰۰ و .. خونده بشه حس و حال قدیمی های این روزای مانشت رو میشه فهمید.
خوشحالم از اینکه خیلی از عزیزانی که سوالات درسیشونو میتونستیم پاسخ بدیم الان دانشجوی ارشد هستن و مشغول ادامه Shy
شده که برای پاسخ به سوالات درسی که پرسیده میشد کافی نت برم.

بهرحال دلمون براشون تنگ شده، هرجا هستن موفق باشن.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , nazanin2020 , fo-eng , vesta , manam... , Aurora , sohrab1 , sahar salehi , m@hboobe , neda_Network , farhud
ارسال: #۱۲۴۳۹
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ
فردااااااااااااااااااد
کجایی که مانشتتو کشتننننننننننننننن [تصویر:  305683_370219_tantrumsmiley.gif][تصویر:  305683_127519_pa7t53t2o01ykpjj.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , neda_Network
ارسال: #۱۲۴۴۰
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ)manam... نوشته شده توسط:  فردااااااااااااااااااد
کجایی که مانشتتو کشتننننننننننننننن [تصویر:  305683_370219_tantrumsmiley.gif][تصویر:  305683_127519_pa7t53t2o01ykpjj.gif]

بابا کجا ما مانشتو کشتیم؟Big Grin چرا حرف درمیارید؟ والا ما هم خدمت میکنیم به مانشتWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , manam... , neda_Network
ارسال: #۱۲۴۴۱
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط manam....)
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ)بامدادی نوشته شده توسط:  ببخشید من اشتباهی کردم که بعد ارسال من اینطوری میگید ؟!
من دیدم جو اینجا صمیمیه گفتم برا منم دعا کنن Undecided وگرنه می دونم این انجمن اصلش برا چیه Sad
نههههه.. این چه حرفیه دوست عزیز..
همینطوری نوشتم.. بیشتر ارسالهای قبلی باعث این پست من شد که بچه ها از قدیم یاد کرده بودن Smile

این بخش هر چه میخواهد دل تنگت بگو هستش و ربطی به موضوع کلی انجمن نداره.. شما خیلی کار خوبی کردید که تو جو صمیمانه درخواستتون رو گفتید.. من هم به نوبه خودم براتون دعا میکنم. امیدوارم که موفق باشید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۲۴۴۲
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  عینکی شدمConfused اصلا دوست ندارم
باهاش راحت نیستم همش باید تو یه چارچوب خاص ببینی
ایکاش یه چیزی بود میخوردم خوب میشد یا حداقل برای این شماره هم لنز بود من سختمه عینک بزنم
البته فقط برای کار با کامپیوتر و دیدن تلویزیون هستش ولی بازم دوسش ندارم بهم احساس سردرد و ... میده
به نتیجه که نرسیدم بیخودیم چشام ضعیف شدSad البته به قول اکبر عبدی تو معراجی ها چشام ضعیف نیست.. آستیکماتهTongue

me too!

وقتی دست نوشته های "هر چه می خواهد دل تنگت بگو.." رو می خونم این حس برام تداعی میشه:
چقدر همه ی ما شبیه همیم...
کاش با، با هم بودنمون تنهایی هامون رو از بین ببریم یا حداقل کم کنیم..کاشAngel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: manam... , **sara** , neda_Network , 10:30 , vesta
ارسال: #۱۲۴۴۳
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
ایرانسل غیر از ۱ شب تا ۷ صبح، دیگه طرح مکالمه رایگان نداره؟ من مکالمه رایگان میخوام!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۴۴۴
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این جمله رو که گفتید یاد هاتف افتادم.
قبلا (سال ۸۹) اعضای مانشت واقعا محتوا تولید میکردن. واقعا وقت میذاشتن. ولی الان اینجا بیشتر شبیه بقیه وب فارسی شده، بی محتوا و سرسری.
بخاطر این هست که راهکاری برای نگه داشتن بچه های فعال سایت وجود نداشت.
موضوع دیگه هم کشمکشهای خیلی پیش پا افتاده بود که باعث رنجش خیلی ها شد که باید دقت نظر بیشتری می شد و از اول جلوش گرفته میشد.
و اینکه کنکور خودش یک حرکت اشتباه هست. و مانشت ناخواسته داره از این حرکت حمایت میکنه و بهتره هدف های اتی مانشت روی بحث های علمی تر در زمینه کامپیوتر باشه.مثلا نگاه کنید اکثر بچه های پشت کنکوری میگن چرا استادهای خوب ایران کتابهایی در زمینه کنکور تالیف نمیکنن تا اینهمه کتابهای ناقص وجود نداشته باشه. دلیلش این هست که اصلا کنکور مورد تاییدشون نیست.
امیدوارم admin وقتش که آزاد شد مانشت را سر و سامون بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: manam... , m@hboobe , neda_Network
ارسال: #۱۲۴۴۵
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  نترس، نترس، نترس بچه جون
برو، برو، بازم به میدون

امید، نذار بمیره...
غم جای اونو بگیره...

بخند، بخند، برو دوباره
هر کار، یه راه، یه راهی داره

یه مورچه اگه صد دفه دونه اش بیفته، صد دفه برش می داره، واسه چی؟ واسه اینکه امید داره...
بعد کلی فشار آوردن به مغزم یادم اومد این دیالوگ ها رو کجا شنیدم.Big Grin
تو فیلم کلاه قرمزی و سروناز پسرخاله به کلاه قرمزی می گفت.Smile
این پسرخاله خیلی مرررده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , بنده ی خدا , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۱۲۴۴۶
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
َرستا،
روزگارِ خیز است.
هوا ابرى
سایه هاى علاقه کوتاه
شادیها عقیم
رَستا، برخیز
بیا،
ما کوچه خوابها دل به تو داده ایم

سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۴۴۷
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
امروز اولین ماکارونی خوابگاهی را پختم Big Grinخداراشکر هم اتاقیام خوبن هر کی یجور غذا درست کرد باهم خوردیم خیلی چسبید جای دوستان خالیBlushحالا فردا الویه بعدش قورمه سبزی و این داستان ادامه دارد...Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , yamahdi , Aurora , mm123456789 , sahar salehi , ziba.O , fo-eng , azad_ahmadi , elham_sh219 , **sara** , Menrva , RASPINA , vesta
ارسال: #۱۲۴۴۸
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه خانمه تو تاکسی داشت گریه میکرد، دلم طاقت نیاورد، آخر سر پرسیدم چی شده
یه دختر ناز داشت که ۴ سالش بود، گفت الان دکتر بهم گفت چشم دخترت آب مروارید داره و باید عمل شهSad خیلی نگران بود، دعا کنید خوب شه
و جالب اینجاست که حدود دو هفته پیش از دوستم شنیدم که یکی از بچه های ۶ ساله فامیلشون چشمش رو بخاطر آب مروارید عمل کرده . قضیه رو بهش گفتم و بهش اطمینان دادم که خوب میشه و هیچ تاثیری رو بینایش نمیگذاره... خدایا بهش آرامش بده و چشم دخترش رو هم با خدایی خودت شفا بده

اصلا عمل سختی که نیست من ۵سال پیش یه هفته به کنکور کارشناسی دکتر گفت آب مروارید داری باید عمل کنی اگه دیر بشه آب سیاه میاره و کوری میشی اصن ی وضی فک کنید ۱سالم پشت کنکور بودم خیلم خونده بودم
کنکورو که خراب کردم فک کن ۵شنبه کنکور پسفرداش اتاق عمل خیلی بد بودهنوزم نفهمیدم کدومش بیشتر استرس داشت۰Smile۰Smile
ولی اون دخترکوچولو خوبه زود فهمیدن وگرنه بعدش ممکن بود آب سیاه بیاره البته بعد عمل درجه نزدیک بینه چشمش ی کم زیاد میشه باید عینک بزنه چون برادوربینش لنز داخل چشم میذارن.
اینم یسری تجربه ودانش پزشکی که در اختیارتون گذاشتم تا تجربه بعدی خدا نگهدار
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , anonetumer , RASPINA , vesta
ارسال: #۱۲۴۴۹
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط parya67.)
الان سه ساله پشت کنکور ارشدم به امید اینکه روزی روزانه ارشدو بیارم چون هزینه شهریه نداره
خدایا امسال سال چهارمه که کنکور میدم نا امیدم نکن .کمک کن قبول بشم منکه تلاشمو کردم زیاد نبود شاید بخاطر همون بم نتیجه خوبی ندادی دوباره تلاشمو میکنم.دوباره ه ه ه .نا امیدی = مرگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , maryam.raz , vesta , neda_Network
ارسال: #۱۲۴۵۰
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
اخبار الان گفت آقایون متاهل ۳ ماه کسر خدمت می گیرن به ازای هر بچه ای هم ۳ ماه دیگه.
با ۷ تا بچه می تونن معافیت بگیرن. Smile
واقعا من موندم این سیاست افزایش جمعیت شون چیه.
هر وقت از پس جمعیت الانشون بر اومدن برن افزایشش بدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , iammiti , mm123456789 , 10:30 , maryam.raz , Bahar_HS , vesta , zahra_ce87 , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close