زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۴۲۱
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط neda_Network.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
فردا خیلی چیزا معلوم میشه اینکه مهر ماهی هستم یا بهمن کاش زودتر فردا شه دلم تنگه برا خانوادم اما باید محکم باشم نباید بفهمن چون اذیت میشن هر وقت صداشونا میشنوم و میپرسن خوبی میگم خیلی خوبم باید دلشون خوش باشه که من اینجا خوبم حرفای دلما کسی نباید بفهمه نباید انقدر جلوی اشکاما گرفتم که بغضش تو گلوم خفم میکنه من نباید گریه کنم باید طاقت بیارم همین

(۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  نترس، نترس، نترس بچه جون
برو، برو، بازم به میدون

امید، نذار بمیره...
غم جای اونو بگیره...

بخند، بخند، برو دوباره
هر کار، یه راه، یه راهی داره

یه مورچه اگه صد دفه دونه اش بیفته، صد دفه برش می داره، واسه چی؟ واسه اینکه امید داره...
من کتابشا داشتم هنوزم دارم مورچه قرمز و سیاه بود که قرمزه فخر فروشی میکرد Blush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۲۴۲۲
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
اینهمه پیغمبر با اینهمه اصول و کتاب واسه این اومدن که انسانیت و تفکر و شعور و شجاعت در گرفتن حق را یاد مردم بدن.
زندگی مردم داره به ... کشیده میشه همه سرشونو کردن تو برف.
حالا هی بشینین رو خوانی کنید. عمل که نباشه انگار آواز میخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tabassomesayna , fa_shinobi , Donna
ارسال: #۱۲۴۲۳
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
هر چی مهربونتر باشی بیشتر بهت ظلم میکنن
هر چی صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن
هر چی دلسوزتر باشی بیشتر سرت کلاه میذارن
هر چی قلبتو آسونتر در اختیار بذاری راحت تر لهش میکنن
هر چی آرومتر باشی فکر میکنن آدم ضعیفی هستی
هر چی بیشتر به فکر دیگران باشی بیشتر حقتو میخورن
هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلن
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , atenaa , sabafarhadi
ارسال: #۱۲۴۲۴
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ
آیندمون آینده ای روشن/
حرف جدایی رو نزن با من
فردای خوبی پیش رومونه/
دنیا به رفتار تو مدیونه/
حالا که خوبیت عاشقم کرده/
این عاشق دوره تو میگرده/
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , vesta , tabassomesayna , fa_shinobi , atenaa
ارسال: #۱۲۴۲۵
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
چند روزی دلم تنگ بود بعد تصمیم گرفتم به راهم ادامه بدم باشد که پله های ترقی رو طی کنم و ...Rolleyes

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , vesta , fa_shinobi , RASPINA
ارسال: #۱۲۴۲۶
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط neda_Network.)
گاهی تند میرویم گاهی حق به جانب میشویم گاهی دلی را ناخواسته میشکنیم اما بعد میدانیم که کارمان غلط بوده است نباید قضاوت کرد نباید من شاید اشتباه و سهوا خیلی ها را قضاوت کردم این چن وقته شاید خیلی ها من را قضاوت کردن از تمام کسایی که ازم ناراحتن طلب حلالیت میکنم و میخوام منو ببخشن مخصوصا بچه های باراجین مهم نیست کجا باشیم و چی کار کنیم مهم اینه که بیاد هم باشیم و همدیگه را دوست داشته باشیم امیدوارم همه موفق باشید موفقیت دوستام افتخار منه
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۴۲۷
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط elham_sh219.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  ای خداجون!
فردا نتیجه درخواستمون میاد، بهتره بگم الان دیگه نتیجه مشخص شده، اما تا فردا بهمون اعلام میکنن. خودت آبرومو بخر! دیگه قول درست شدن کارمون رو دادم، نذار جلو بنده ات خجالت زده بشم....
خداجون امید هیچ کسی رو که به لطف و کرمت دل بسته ناامید نکن. اصن خودت این ایده رو به دلمون انداختی، خودت راهشو جلو پامون گذاشتی، پس خودت تا تهش باهامون باش...
مچکرم خداجون

Heart شکککککررررررررتتتتتتتتتتت خدااااااااااااااا جووووووووووووووووووووووووووون !!!! Heart

شکرت که هوامو داری!!!! تا اینجاشا درست کردی! بقیه اشم درست کن که میدونم اگه خودت بخوای تا تهش حله...... Big Grin
خداجون منتظرم واسه تموم شدن کار بیام خوشحالیما با دوستای خوب مانشتیم تقسیم کنم چون قطعا تا اینجاشم دعای اونا رو در حقم مستجاب کردی و گرنه من که .... Tongue
بازم خدای مهربونم شکرت Heart

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , **sara** , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۴۲۸
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط vesta.)
خدایا این چند روزه به من نیروی مضاعف بده... خدایا خودت میدونی و دلم

زندگی باید کرد ! گاه با یک گل سرخ ، گاه با یک دل تنگ ، گاه باید رویید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان ...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , fa_shinobi , elham_sh219 , ziba.O , Bahar_HS , yamahdi
ارسال: #۱۲۴۲۹
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
از اون دست ادمایی هستم که از ترس از دست دادن بعضی فرصتها..شانسم امتحان نمی کنم و نمیدونم کارم درسته یا نه !

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , arezoo174 , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۴۳۰
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ
دیگه وقتی میام تو مانشت میبینم اکثر کسایی که موقع ثبت نام من بودن یا رفتن یا سایلنت کار میکنن. شاید وقتش رسیده منم برم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , manam... , inteligentium , Aurora , azad_ahmadi , sohrab1 , nina69
ارسال: #۱۲۴۳۱
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ
خدا جونم کمکم کن تا بتونم نحمل کنم
کمکم کن بتونم بی تفاوت باشم
عاششششقتم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , mohaddeseh70 , iammiti , fo-eng , vesta , **sara** , M*Gh , neda_Network
ارسال: #۱۲۴۳۲
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ
« خدایا دلم معجزه میخواهد !
از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش
" خدایا دوستت دارم " ، " خدایا شکرت "
میان هق هق گریه هایم گم شود ..
خدایا دلم معجزه میخواهد
معجزه ای بزرگ در حد " خدا بودنت " »

خدای من ازت معجزه میخوام... ولی این معجزه ای که میخوام نه یه عصاست که نور خیره کننده داشته باشه و کارامو راه بندازه، و نه سنگی که از آسمون بباره و نه سرد کردن آتش و پدید آمدن گلستان.. یه کشتیه بزرگ که باهاش سفر کنم هم نمیخوام ... ساختن مرغ ازخاک و هیچ چیز دیگه ای ازت نمیخوام

مادرم از بچگی تو گوشم میخوند که گره ی هر کاری فقط به دست ِ تو باز میشه و اگه تو بخوای هیچ چیز نشد نداره...
مادرم میگه خدا هر دردی که بده درمونشم میده... من ازت مرهم میخوام
سخاوتت رو بارها دیدم... ازت میخوام این بار هم به سخاوتی که داری کمکم کنی..
خدایا ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Donna , fo-eng , vesta , mohaddeseh70 , ziba.O , M*Gh , **sara** , neda_Network , nina69
ارسال: #۱۲۴۳۳
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
یه خانمه تو تاکسی داشت گریه میکرد، دلم طاقت نیاورد، آخر سر پرسیدم چی شده
یه دختر ناز داشت که ۴ سالش بود، گفت الان دکتر بهم گفت چشم دخترت آب مروارید داره و باید عمل شهSad خیلی نگران بود، دعا کنید خوب شه
و جالب اینجاست که حدود دو هفته پیش از دوستم شنیدم که یکی از بچه های ۶ ساله فامیلشون چشمش رو بخاطر آب مروارید عمل کرده . قضیه رو بهش گفتم و بهش اطمینان دادم که خوب میشه و هیچ تاثیری رو بینایش نمیگذاره... خدایا بهش آرامش بده و چشم دخترش رو هم با خدایی خودت شفا بده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: manam... , Donna , mohaddeseh70 , software94 , Bahar_HS , mm123456789 , ziba.O , yamahdi , M*Gh , **sara** , fo-eng , elham_sh219 , IT.setareh91 , neda_Network , nina69 , RASPINA , atenaa , Menrva , roger670
ارسال: #۱۲۴۳۴
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
خدایا به خاطر تمام چیزهایی که دادی،

ندادی،

دادی پس گرفتی،

ندادی بعداً دادی،

ندادی بعداً می خوای بدی،

دادی بعداً می خوای پس بگیری،

داده بودی و پس گرفته بودی،

اگه بدی پس می گیری،

پس گرفتی دادی،

پس گرفتی بعداً می خوای بدی،

اگه می دادی پس می گرفتی،

نداده بودی فکر می کردیم دادی و پس گرفتی،

خلاصه خداجون سرتو درد نیارم به خاطر همش شکر !!!

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , mohaddeseh70 , neda_Network , Bahar_HS , بنده ی خدا , Menrva
ارسال: #۱۲۴۳۵
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ
[تصویر:  305615_26430264549094441988.jpg]
دقت کردید این معما رو میشه از طریق یکی از فرمولای الگوریتم حلش کرد؟!
من که ذوق کردم بالاخره این الگوریتم یه جا به درد خورد Smile)

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrab1 , neda_Network , fo-eng , Bahar_HS , Menrva , A V A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close