زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۹۴۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ببینید دوست عزیز سربازی تجربه خوبیه، به خصوص واسه بعضیا که کلا واجب هم هست!
انصافا تجربه های خوبی توش بدست میاری، ولی از ماه ششم به بعد انصافا اضافیه ، اتلاف عمره، نه عزیز من اسلحه کجا بود تیر کمون از اینا دقیق تر میزنه Big Grin
رفته بودیم میدون تیر بعد مسئول اسلحه خونه بام رفیق بود اسلحه سالمه رو بم داد بنده خداها بقیه تیراشون تو آسمون میخورد Tongue

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Riemann , fifa2020
ارسال: #۱۱۹۴۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ)لنیا نوشته شده توسط:  دوستان ما در قبال کارهایی که دیگران میکنند مسئولیم؟
آخه چطور راهنما باشم؟
چطور میتونم؟
هیچ کس مسئول اعمال بقیه نیست و اگه منظورت از مسئول بودن اینه که جلوی اشتباهات دیگران رو بگیریم نظرم اینه که اولا" ما فقط میتونیم خودمون رو تغییر بدیم و قادر نیستیم اعمال و رفتار یکی دیگه رو تغییر بدیم.دوما" اگه با دخالت بیجا جلوی اشتباهات دیگرانو بگیریم باعث میشیم دیگران رو از حق خودشون که پی بردن به نتیجه اشتباهاتشون هست,محروم کنیم.و کنترل زندگی مون از دستمون خارج میشه.که البته اینا خیلی فرق داره با امر ب معروف و نهی از منکر که خیلی ها به این بهانه خودشونو درهر اموری دخالت میدن (منظورم به شما نیس کلا" )

شاید اشتباه یه نفر به قیمت جونش یا جون کس دیگه ای تموم بشه بازم جلوش وای نمیستید؟؟

نه دیگه تا این حد Big Grin
منظورم این بود که هی ریز بشیم تو زندگی بقیه و هی کنترل کنیم.. منظورم بیشتر رفتارای عادی بود که هر کسی حق داره انجامش بده تا پخته بشه.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedio
ارسال: #۱۱۹۴۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها همیشه مثبت اندیش و شاد باشین هیچ وقت غمگین نباشین همیشه هدف داشته باشین
ممکنه یه عده ادم منفی و نومید ببینین اینا اصلا موفق نیستن چون خودشون نشناختن تو زندگیشون
همیشه مثبت باشین مثبت مثبت مثبت ...
جسارتا,تاثیر جملات فاز منفی شما به مراتب بیشتر بود...Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , Riemann , Menrva
ارسال: #۱۱۹۴۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط vesta.)
خدا جونم...

و گاهی لــحظه های ســــکوت
پــر هیاهو ترین دقـایق زندگی هستند
مــملو از آنــــــچـــه مــــی خواهیم بـگوییم ولی نــمی توانیم بگوییم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Menrva , Aurora , **sara** , fatemeh69 , hamid1989 , elham_sh219 , azad_ahmadi
ارسال: #۱۱۹۴۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
فک کنم این فیلم شاهگوش اوضاع احوال سربازا رو خوب نشون می ده.
شخصیت محبوب من تو این فیلم سرگرد سرخیه. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۱۹۴۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  خانوووووومی من جدی میگممم اگه زمان جنگ بودم میرفتم جبههCool،اگرم میشد میرفتم با داعش مبارزه میکردم بدون هیچ ترسی واقعا ازته دلم میگم.ازخدامهههه خیلی دوست دارمممممم
داعش که جایی نرفته اگه دوست دارین بجنگین یه بلیط بگیرین برای عراق برین بجنگین.
کشتن یه انسان به این راحتی نیست حتی اگر فکر کنی کار درستی هست. اگه اینقدر ساده بود اینهمه سرباز آمریکایی بعد از برگشت از جنگ دچار بیماریهای روانی نمیشدن.
و اصلا کشتن چاره کار نیست. اگه تو سوریه و عراق جنگ بین شیعه و سنی هست مقصر دولت اون کشور هست که به خواسته های مردمش اهمیت نداده تا کار به اینجا کشیده.

تو سربازی سختی نیست که فرد را اذیت میکنه بی قانونی و تحقیر اونم تو جایی که باید سمبل قانون باشه هست که باعث آزار روحی سرباز میشه.
وقتی بهت زور بگن و نتونی حرف بزنی و اگر حرف یزنه اضافه خدمت میزنن برات اونوقت از سربازی خوشت نمیاد.
وقتی ببینی تمام کادری ها دارن رشوه میگیرن و حق مردم را میخورن اعصابت خرد میشه.
وقتی یکی با کارت بسیج فقط ۵ ماه خدمت میکنه و تو چند ماه هم اضافه تر خدمت میکنی از سربازی بدت میاد.
وقتی ۴۸ ساعت بیدار نگهت دارن و مجبورت کنن با چشم خواب آلود بشینی پشت فرمون ماشین که اگه با کسی هم تصادف کنی تو مقصر هستی نه اون فرماندت اعصابت بهم میریزه.
و خیلی چیزهای دیگه که تا نری سربازی نمیشه درک کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , hamid1989 , azad_ahmadi , hiva60
ارسال: #۱۱۹۴۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
جای لعنت فرستادن به تاریکی شمعی روشن کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۱۱۹۴۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ
"هی فلانی! زندگی شاید همین باشد؟
یک فریب ساده و کوچک
آن هم از دست عزیزی که تو دنیا را
جز برای او و جز با او نمی خواهی.
من گمانم زندگی باید همین باشد"
آیا فقط همین است؟ امیدوارم نباشه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Riemann
ارسال: #۱۱۹۴۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ
[تصویر:  290976_930523-2.jpg]

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sahar salehi , hamedio , نارین , hamid1989 , didar
ارسال: #۱۱۹۵۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ)sohrab1 نوشته شده توسط:  داعش که جایی نرفته اگه دوست دارین بجنگین یه بلیط بگیرین برای عراق برین بجنگین.
کشتن یه انسان به این راحتی نیست حتی اگر فکر کنی کار درستی هست. اگه اینقدر ساده بود اینهمه سرباز آمریکایی بعد از برگشت از جنگ دچار بیماریهای روانی نمیشدن.
و اصلا کشتن چاره کار نیست. اگه تو سوریه و عراق جنگ بین شیعه و سنی هست مقصر دولت اون کشور هست که به خواسته های مردمش اهمیت نداده تا کار به اینجا کشیده.
تو سربازی سختی نیست که فرد را اذیت میکنه بی قانونی و تحقیر اونم تو..............
.............
اگه میشد که میرفتم،
اون سربازای امریکایی که شمامیگید مردم بی گناه وبچه های معصوم وبی گناه رو میکشن،اما داعش گناهکاره و کثیفه،من اگرمیتونستم برم برای مبارزه باداعش کسی رو نمیکشتم شایدم میکشتم داعشیای کثیف رو، از حق زنان بی گناهی که آزارشون میدن و.... دفاع میکردم...
داعش بیمار هست.
هر راهی که شروع بخواد بشه سختیهای خودشو داره همین سربازی درسته به ادم سخت میگذره روحیش داغون میشه اما باید قوی بود درسته من نمیتونم درک کنم چون جای شما پسرا نیستم اما ب نکات مثبت سربازی هم نگاه کنیدواما این مواردی که شما فرمودین درسربازی خارج از سربازی هم هست ...

این بحث سربازی خیلی طولانی شده و من ادامه نمیدم..جای مناسبی نیست برای بحث ..
موفق باشید

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , virtual girl , hamid1989
ارسال: #۱۱۹۵۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ
برام دعا کنید.یه مساله آموزشی برام پیش اومده که فردا باید برم بجنگش.دقیقا حالت جنگ به خودم گرفتم و سعی می کنم پیش بینی هرچیزی رو بکنم.خدا کنه فردا به خیر بگذره و به هدفی که میخوام برسم.دمتون گرم همین الان یه آمین بگین
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , hamid1989 , **sara** , M*Gh , pouran , elham_sh219
ارسال: #۱۱۹۵۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  برام دعا کنید.یه مساله آموزشی برام پیش اومده که فردا باید برم بجنگش.دقیقا حالت جنگ به خودم گرفتم و سعی می کنم پیش بینی هرچیزی رو بکنم.خدا کنه فردا به خیر بگذره و به هدفی که میخوام برسم.دمتون گرم همین الان یه آمین بگین

ان شااله که خیره
ارسال: #۱۱۹۵۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ
یعنی تو این اداره ها که میری چقدر آدمو اذیت میکنن.
قریب به بیست بار رفتم بیمه هی میگن برو بعدا بیا... امروز نشده... یعنی به این سرعت انجام بشه... مسئولش امروز مرخصیه... اینو کی امضا کرده ناقصه...
واقعا وقت آدما ارزشی نداره

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , hamid1989 , **sara** , M*Gh , diligent , نارین
ارسال: #۱۱۹۵۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ
سیمین بهبهانی هم رفت...روحش شاد....

Sent from my iPad using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , hamid1989 , diligent , fa_shinobi , Riemann , نارین
ارسال: #۱۱۹۵۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی
بالاخره بعد از مدتها صبر و رفت و آمد به سفارت امریکا در آنکارا، موفق شدم ویزای امریکامو بگیریم و پنجشنبه شب با پرواز لوفتهانزا از طریق فرانکفورت میریم ماساچوست و بعدش هم دانشگاه MIT، برای همیشه میرم ، چون امکان تماس با همه دوستان بزرگوار نبود، و نمیشه با یه آی پی خارجی وارد مانشت شد، بدینوسیله ضمن خداحافظی، صمیمانه تقاضای حلالیت دارم. امیدوارم همه شما رو یه بار دیگه ببینم. اگه یه روزی خواستم برم امریکا بنظرتون اینجوری پیام بدم خوبه.

مارو باش گفتیم یه نفر داره اوضاش خوب میشه! Cool
برادر من آره خوبه به تلاشت ادامه بده ، تو میتونی! Big Grin

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , diligent , fa_shinobi , m@hboobe , نارین , **sara** , Menrva , 2star , neda_Network , hnarghani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close