زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۹۲۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ
مثبت با هدف با اراده با لبخند موفقیت از آن من اسنت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۱۹۲۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟
ارسال: #۱۱۹۲۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: لنیا
ارسال: #۱۱۹۲۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ)لنیا نوشته شده توسط:  دوستان ما در قبال کارهایی که دیگران میکنند مسئولیم؟
آخه چطور راهنما باشم؟
چطور میتونم؟
هیچ کس مسئول اعمال بقیه نیست و اگه منظورت از مسئول بودن اینه که جلوی اشتباهات دیگران رو بگیریم نظرم اینه که اولا" ما فقط میتونیم خودمون رو تغییر بدیم و قادر نیستیم اعمال و رفتار یکی دیگه رو تغییر بدیم.دوما" اگه با دخالت بیجا جلوی اشتباهات دیگرانو بگیریم باعث میشیم دیگران رو از حق خودشون که پی بردن به نتیجه اشتباهاتشون هست,محروم کنیم.و کنترل زندگی مون از دستمون خارج میشه.که البته اینا خیلی فرق داره با امر ب معروف و نهی از منکر که خیلی ها به این بهانه خودشونو درهر اموری دخالت میدن (منظورم به شما نیس کلا" )

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: لنیا , hamid1989
ارسال: #۱۱۹۳۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  ایشاالله ایشاااااااااللهBig Grin،کاش در آینده برای دخترا هم بزارن سربازیCool
من مامانم سربازی رفته(قبل انقلاب منظورمه) کسایی که میخواستن معلم بشن باید میرفتن سپاه دانش خدمت میکردن. عکسای سربازیش اینقد باحاله با فرم نظامی Smile
وای ایوللللللللللل ب مادرتون وای خیلی دوست دااااااااارم کاش منم تو اون زمان بودم میرفتم سربازی وتوی ارتش ونظامی میشدم وجنگ هم میرفتم خیلبی کیف میده خیلی دوست دارمممم مبارزه بادشمن،خیلی دوست داشتم برم با داعش میارزه کنم

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , diligent
ارسال: #۱۱۹۳۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ
دوستان همیشه شاد باشید و لبخند بزنید هرگز نا امید نباشین و مثبت اندیشی و پشتکار رمز موفقیت شماست
ارسال: #۱۱۹۳۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دوستان همیشه شاد باشید و لبخند بزنید هرگز نا امید نباشین و مثبت اندیشی و پشتکار رمز موفقیت شماست
۱۲۲۴ بار گفتین

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۱۹۳۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دوستان همیشه شاد باشید و لبخند بزنید هرگز نا امید نباشین و مثبت اندیشی و پشتکار رمز موفقیت شماست
۱۲۲۴ بار گفتین

حالا بع بع نمیکنه انرژی مثبت میده که بهترهSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۱۱۹۳۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط hamid1989.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  ایشاالله ایشاااااااااللهBig Grin،کاش در آینده برای دخترا هم بزارن سربازیCool
من مامانم سربازی رفته(قبل انقلاب منظورمه) کسایی که میخواستن معلم بشن باید میرفتن سپاه دانش خدمت میکردن. عکسای سربازیش اینقد باحاله با فرم نظامی Smile
وای ایوللللللللللل ب مادرتون وای خیلی دوست دااااااااارم کاش منم تو اون زمان بودم میرفتم سربازی وتوی ارتش ونظامی میشدم وجنگ هم میرفتم خیلبی کیف میده خیلی دوست دارمممم مبارزه بادشمن،خیلی دوست داشتم برم با داعش میارزه کنم

میگم خواهر من احیانا call of duty زیاد بازی نمی کنی؟ Big Grin
شما فکر کردی میری خدمت مثلا چکار میکنی؟
مثلا هم خدمتی های خودمو بگم ، تو دوران آموزشی طرف با مهندسی برق شده بود ارشد دستشویی Tongue بعد از اون بدتر اونایی که خود دستوشویی رو میشستن ، حالا اونایی که خوش شانس بودن بیرون رو تی میکشیدن و جارو میزدن! Big Grin
من که خدای شانس بودم شده بودم منشی Tongue
شما تصورت از خدمت فک کنم ارتش آمریکاس Wink
تو کل خدمت۵۰ - ۶۰ تا تیر بیشتر بت نمیدن شلیک کنی اونم با ژ-۳ های سال ۱۳۲۰ که لولش به کمان مبدل شده Big Grin
در ضمن واسه شما خانوما که سخت تره؛ اول اینکه همتون باید یه جور لباس بپوشید ۲ اینکه آینه اونجا درست درمون گیر نمیاد که خودتونو.... Wink و و و
حالا اگه خیلی علاقه دارین برین یه دست لباس آشخوری بخرین ساعت ۵ صبح برین دستشویی رو برق بندازین بعد جلو در کوچه را جارو کنید بعدش خونرو جارو کنید، به مامان باباتون بگید بتون زور بگن تا شما بگید چشم، یه ۲ سال همین جور بی هدف زندگی کنید حالشو ببرید Big Grin

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ashena1 , fifa2020 , fatemeh69
ارسال: #۱۱۹۳۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دوستان همیشه شاد باشید و لبخند بزنید هرگز نا امید نباشین و مثبت اندیشی و پشتکار رمز موفقیت شماست
۱۲۲۴ بار گفتین

حالا بع بع نمیکنه انرژی مثبت میده که بهترهSmile
والا منکه اصن هیج انرژی مثبتی نمیبینم از ایشون..

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۱۹۳۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  وای ایوللللللللللل ب مادرتون وای خیلی دوست دااااااااارم کاش منم تو اون زمان بودم میرفتم سربازی وتوی ارتش ونظامی میشدم وجنگ هم میرفتم خیلبی کیف میده خیلی دوست دارمممم مبارزه بادشمن،خیلی دوست داشتم برم با داعش میارزه کنم
Big Grin
سفید برفی جان جنگه عزیزم جننننگ.. شوخی بردار نیست

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۱۱۹۳۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
بچه ها همیشه مثبت اندیش و شاد باشین هیچ وقت غمگین نباشین همیشه هدف داشته باشین
ممکنه یه عده ادم منفی و نومید ببینین اینا اصلا موفق نیستن چون خودشون نشناختن تو زندگیشون
همیشه مثبت باشین مثبت مثبت مثبت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۱۱۹۳۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ)لنیا نوشته شده توسط:  دوستان ما در قبال کارهایی که دیگران میکنند مسئولیم؟
آخه چطور راهنما باشم؟
چطور میتونم؟
هیچ کس مسئول اعمال بقیه نیست و اگه منظورت از مسئول بودن اینه که جلوی اشتباهات دیگران رو بگیریم نظرم اینه که اولا" ما فقط میتونیم خودمون رو تغییر بدیم و قادر نیستیم اعمال و رفتار یکی دیگه رو تغییر بدیم.دوما" اگه با دخالت بیجا جلوی اشتباهات دیگرانو بگیریم باعث میشیم دیگران رو از حق خودشون که پی بردن به نتیجه اشتباهاتشون هست,محروم کنیم.و کنترل زندگی مون از دستمون خارج میشه.که البته اینا خیلی فرق داره با امر ب معروف و نهی از منکر که خیلی ها به این بهانه خودشونو درهر اموری دخالت میدن (منظورم به شما نیس کلا" )

شاید اشتباه یه نفر به قیمت جونش یا جون کس دیگه ای تموم بشه بازم جلوش وای نمیستید؟؟
ارسال: #۱۱۹۳۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ
نگران منی که نگیره دلم

واسه دیدن تو داره میره دلم...

کلی از این ترانه آرامش میگیرم!

ماه عسل - مرتضی پاشایی ؛

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
ارسال: #۱۱۹۴۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  میگم خواهر من احیانا call of duty زیاد بازی نمی کنی؟ Big Grin
شما فکر کردی میری خدمت مثلا چکار میکنی؟
مثلا هم خدمتی های خودمو بگم ، تو دوران آموزشی طرف با مهندسی برق شده بود ارشد دستشویی Tongue بعد از اون بدتر اونایی که خود دستوشویی رو میشستن ، حالا اونایی که خوش شانس بودن بیرون رو تی میکشیدن و جارو میزدن! Big Grin
من که خدای شانس بودم شده بودم منشی Tongue
شما تصورت از خدمت فک کنم ارتش آمریکاس Wink
تو کل خدمت۵۰ - ۶۰ تا تیر بیشتر بت نمیدن شلیک کنی اونم با ژ-۳ های سال ۱۳۲۰ که لولش به کمان مبدل شده Big Grin
در ضمن واسه شما خانوما که سخت تره؛ اول اینکه همتون باید یه جور لباس بپوشید ۲ اینکه آینه اونجا درست درمون گیر نمیاد که خودتونو.... Wink و و و
حالا اگه خیلی علاقه دارین برین یه دست لباس آشخوری بخرین ساعت ۵ صبح برین دستشویی رو برق بندازین بعد جلو در کوچه را جارو کنید بعدش خونرو جارو کنید، به مامان باباتون بگید بتون زور بگن تا شما بگید چشم، یه ۲ سال همین جور بی هدف زندگی کنید حالشو ببرید Big Grin
نه چه بازیی هست جنگیه؟؟
اتفاقا سربازی واسه بعضی پسرا که بچه مامانین خوبهCool، دستشویی شستن چشه مگه؟! حالا ارشد یا دیپلم!! پسرا باید اینکاراروانجام بدن تا مسولیت پذیربشن توزندگیشون وخیلی چیزا یادبگیرن،
آخ آخ گفتین ارتش امریکاااااCoolRolleyes
عاااااشق اسلحه های نظامیم جدییی من فکرکردم ازین اسلحه های نظامیه خفن هست
فقط یکبارتو مدرسه درس امادگی دفاعی داشتیم اسلحه گرفتم دستم خیلی باحال بود...Big Grin
ینیاااااا Coolخب یجورباشه لباسا ج اشکالی دارهBig GrinCool لباس فرم نظامیش قشنگه خیلی دوست دارم...
این کارا که هیچی نیست یه کار سخت میگفتینBig Grin
همشم بی هدف نیست خیلی چیزا یاد میگیرن اقایون...Cool

(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  وای ایوللللللللللل ب مادرتون وای خیلی دوست دااااااااارم کاش منم تو اون زمان بودم میرفتم سربازی وتوی ارتش ونظامی میشدم وجنگ هم میرفتم خیلبی کیف میده خیلی دوست دارمممم مبارزه بادشمن،خیلی دوست داشتم برم با داعش میارزه کنم
Big Grin
سفید برفی جان جنگه عزیزم جننننگ.. شوخی بردار نیست
خانوووووومی من جدی میگممم اگه زمان جنگ بودم میرفتم جبههCool،اگرم میشد میرفتم با داعش مبارزه میکردم بدون هیچ ترسی واقعا ازته دلم میگم.ازخدامهههه خیلی دوست دارمممممم

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , hamid1989 , diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close