زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۱۷۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  میدونم همیشه همه چیزهایی که بخوای نمیشه باهم یجا جمع بشن!
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بنده به شخصه اعلام میکنم میخوام برای کنکور امسال یه برنامه ریزی دقیق داشته باشم...!!
برای شما دوستای خوب امیدوارم که این ناراحتی تون موقت و کوتاه باشه.
مسلما آدم نمیتونه بعد از تلاش و و عدم موفقیت خوشحال باشه.این ناراحتی طبیعیه.
مهم اینه که اگردر خودتون میبینید که دوباره شروع کنید و با تجربه بیشتر برای سال دیگه بخونید
اگر هم نه ، که یک راه صحیح دیگه تو زندگی انتخاب کنید.تو زندگی خیلی چیزا هست که غصه ارشد و کنکور در برابرش هیچه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , SaMiRa.e , deh-ab , m@hboobe , esisonic , maryami , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  اما وقتی امروز سنجش رو دیدم که زده ۲۵۰۰ شوکه شدم...تموم خستگی هام برگشت...تمام دلتنگی هام... و تموم اون لحظاتی که درس می خوندم وتنها بودم و موقع دلتنگی خدا رو که صدا میکردم آروم میشدم و انرژی میگرفتم... . نمیدونم الانم به خدا میگم ممنونتم حتما صلاح من نبوده...
اما بخدا برام سخته...من نب=یاز داشتم که قبول بشم...نیاز داشتم که حتی شهر دیگه قبول بشم...تا دور بشم از خیلی چیزها..تا فراموش کنم چه اتفاقاتی برام افتاده...

خدایا!
راهی نمیبینم و آینده پنهان است، امامهم نیست، همین کافیست که راه را تو میبینی و من تو را

ایشاا... سال دیگه موفق می شی
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , kati , IT.setareh91 , deh-ab , good-wishes , nana2010 , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
[/quote]

خدایا!
راهی نمیبینم و آینده پنهان است، امامهم نیست، همین کافیست که راه را تو میبینی و من تو را

ایشاا... سال دیگه موفق می شی
[/quote]

سلام. ممنونم.
واقعا خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما رو دارم.

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , azadeh419 , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  برای شما دوستای خوب امیدوارم که این ناراحتی تون موقت و کوتاه باشه.
مسلما آدم نمیتونه بعد از تلاش و و عدم موفقیت خوشحال باشه.این ناراحتی طبیعیه.
مهم اینه که اگردر خودتون میبینید که دوباره شروع کنید و با تجربه بیشتر برای سال دیگه بخونید
اگر هم نه ، که یک راه صحیح دیگه تو زندگی انتخاب کنید.تو زندگی خیلی چیزا هست که غصه ارشد و کنکور در برابرش هیچه
بابت همدردیتون ممنونم...من تو زندگیم دو تا چیز رو خوب یاد گرفتم: ۱- اشتباهم رو قبول کنم ۲-فقط بخندم...چون وقتی می خندی و دپرس نیستی تصمیم بهتری میگیری...!! قبول دارم که تو این یه سالی که درس خوندم اشتباهات زیادی داشتم و این رتبه حق منه!...ناراحتی هم نداره....
پس برای نتیجه ی بهتر باید حسابی تلاش کرد!
امیدوارم شما هم در زندگیتون موفق باشید!!!
...
ساعت ۲:۲۵ نصفه شبه ، اینجا مانشته ، صدای رعد و برق نمیزاره بخوابم ، PMC...I Love You ...!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , fatima1537 , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ق.ظ
الحمدلله.
-----------
چند وقتیه تبدیل به جغد شدم.
Big Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۱۷۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط شاپری.)
تــو کجــایی سهــراب...؟

آبــــ را گــل کردنــد

چشــم ها را بستند

و چه با دل کردند

صبــر کن ای سهــراب...؟

قــایقت جــا دارد؟

منــــــــــم از اهل زمین دلگیرم....

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , SaMiRa.e , LORD0098 , mohammadali1990 , Abrekhoshhal , kati , Autumn.Folio , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
خواهرم دوتا جوجه اردک خریده با همونا خوشه . بهش میگم تو که همش سرکاری این حیوونکی ها رو کردی تو جعبه ، خدا رو خوش نمیاد !تازه به جا متحول شدن با من قهر کرده !!!
من تا حالا طرفشون نرفتم (چون آلرژی دارم) اما دیروز شنیدم یکی از جوجه ها مرد. روحش شاد
امروز خواهرم از محل کارش زنگ زده که برو ببین جوجه ام در چه حاله ؟

من رفتم دیدم اونم مرده Confused ناراحت شدم Sad
اومدم بهش پیامک دادم که (با لحن دختر همسایه تو کلاه قرمزی) :
"ببخسید ! ما داستیم با یه جوجه اردکی تو حیاطمون بازی می کردیم او به ما گفت مجسمه سو ! ما هم مجسمه سدیم . او گفت آدم سو ! ما هم آدم سدیم .
اما ما بهس گفتیم مجسمه سو ! او مجسمه سد و به پهلو افتاد . دیگه هرچی بهس گفتیم اردک سو ! به حرفمون تفجهی نکرد !
می خواستیم از سما بپرسیم : آیا اون اردک حرف گوش نکن رو سما می سناسید ؟ "

طور دیگه هم میشد گفت که به واقعیت نزدیک تر باشه مثلا:
"آیا اون مجسمه اردک که تو حیاط تو یک جعبه هست و روس مگس نسسته متعلق به سماست ؟! "

دیگه انشاا... خبر فوت اردک رو طوری رسونده باشم که بهش فشار روحی نیاد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , Eternal , mohammadali1990 , reyhaneh64 , sir_ams , Fardad-A , ماه بانو , Abrekhoshhal , GoodStudent67 , Pakzad , khatere987 , Autumn.Folio , banafshe , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
اتفاق بدی برای دلم افتاده:
تنگ شده ...
نگرانشم!

سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , good-wishes , Eternal , mohammadali1990 , IT.setareh91 , atti joon , kati , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ
[تصویر:  179581_1_1379083501.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , mohammadali1990 , sahar121 , virtual girl , Amir V , Pakzad , tayebe68
ارسال: #۷۱۸۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
باید ببینم پنیرم و کجا گذاشتن...

سهم من هست. یا جای دیگه ای بهش میرسم یا زمان دیگه ای.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , Abrekhoshhal , khatere987 , tayebe68
ارسال: #۷۱۸۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ ب.ظ
++++++شکست پله های موفقیت است++++++++

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , good-wishes , SaMiRa.e , m@hboobe , esisonic , tayebe68
ارسال: #۷۱۸۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
دل تنگ منم میگه بسته دیگه دست از این مانشت بردار برو به پروژت برس ...

و اما آهای دوستایی که تو حالت دپرس بعد از نتایج به سر میبرید... بسته دیگه خودتونو جمع و جور کنید ، دنیا که به آخر نرسیده ...
شاید ما همین الان امکاناتی داریم که خیلی ها ندارن ، پس سعی کنیم از ثانیه به ثانیه لحظه هامون نهایت استفاده رو ببریم

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , good-wishes , sir_ams , SaMiRa.e , ماه بانو , انرژی مثبت , m@hboobe , Pakzad , Autumn.Folio , tayebe68
ارسال: #۷۱۸۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
نکن دل دل ای دل بزن دل به دریا !
که دنیا ، که دنیا ، که دنیا به خسران عقبی نیارزد
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , SaMiRa.e , Pakzad , kati
ارسال: #۷۱۸۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  نکن دل دل ای دل بزن دل به دریا !
که دنیا ، که دنیا ، که دنیا به خسران عقبی نیارزد
به طه به یاسین به معراج احمد...
فوق العاده مفاهیمشو دوست دارم
خیلی عمیقن

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۷۱۸۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ
برای خانه ی همسایه ات هم چراغ آرزو کن

قطعا حوالی خانه ات روشن تر خواهد شد . . .

[تصویر:  180357_1_1379083501.jpg]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Abrekhoshhal , Aurora , SaMiRa.e , Pakzad , kati , GoodStudent67 , انرژی مثبت , Eternal , csharpisatechnology , nina69 , s.sadri , **sara** , Autumn.Folio , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close