زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۱۵۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط Eternal.)
من که قبول نشدم [تصویر:  177574_1_1379083501.gif]
تعداد پست های ارسالی ( قبول شده ها) زیاده ماشالله نمیشه تک تک تبریک بفرستم (امیدوارم زیادتر هم بشه) واسه همین از همینجا صمیمانه به همه دوستان تبریک میگم ، انشالله موفق باشید و به درجات بالاتر برسید [تصویر:  177574_2_1379083501.gif]
انشالله سال بعد هم ما

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , rahhil , alirrrrrr , SaMiRa.e , atti joon
ارسال: #۷۱۵۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
هنوز ساعت ۲۰ ، ۲۲م ، اردیبهشت۹۲ نشده. اما همه چی تموم شد. جواباب اومد. اون همه بلا تکلیفی و انتظار تموم شد.
خیلی دوست داشتم، تهران، دانشگاه و گرایش مورد علاقه ی خودمو برم، ولی انگار با این رتبه نمیشه.
باید بشتر تلاش میکردم.
به همه ی مانشتیایی که رتبه ی خوب اوردن صمیمانه تبریک میگم.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
ارسال: #۷۱۵۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
خدایا ازت ممنونم با این که رتبه ام اصلا خوب نشده و من بابت این کنکور ۷ ماه وقت گذاشتم و خوندم اما میدونم تو صلاحم را می خواهی و حتما یه خیری تو این مسئله هست.
خدایا بهم توان بده تا سال اینده بشینم و با جدیت و تلاش مظاعف بخونم.
ممنون از این همه لطف و کرمت.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahhil , good-wishes , alirrrrrr , tayebe68
ارسال: #۷۱۵۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
ایشالا گره کار همه بعدشم من باز بشه .. . به آرزوشون برسن همه

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahhil , good-wishes , alirrrrrr , Eternal
ارسال: #۷۱۶۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ ب.ظ
Sad
ناراحتم نه برای خودم برای خواهرم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , alirrrrrr , bagherok
ارسال: #۷۱۶۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آخرش رخ داد.(منظورم نتایج کنکور نیست)
یعنی اون شرایط سختی که چند وقت پیش تو همین تاپیک می گفتید تموم شد ؟!
ارسال: #۷۱۶۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ ب.ظ
دوستانی که امروز مثل خودم نتیجه خوبی نگرفتن
ببینید واقعیت رو باید قبول کرد..
بایدشرایط رو پذیرفت و دوباره استارت زد به خوندن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , tayebe68
ارسال: #۷۱۶۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دلم خیلی تنگه...برای خودم...برای سال ۹۱///که چقدر ازش بیخبرم.. یا کتاب بود کنارم یا جزوه و مدادو ..... چقدر آرزوها داشتم از خرداد ۹۱ برای امروز...چقدر لباسایی که دس نزدم و کفتم اینا که خوبه و قشنگه باشه برای کلاس و دانشگام!!!!! چقدر خودمو تو خونه نگه داشتم که امروز ۲ متر بپرم هوا.... چقدر سخت گرفتم و ریاضیاتو ماتو مبهوت نگاه مینداختم تا به زورم شده چند تا تست بزنم.... اما نزدم..... کاش کاش کاش...کاش اصلا همون مشترک و تخصصی میخوندم و وقتمو حروم ریاضی نمیکردم..... برای کسی که نه بره سر کار نه مسئولیت خونه داشته باشه نه بره کلاس...۹ ماه وقت بزاره..امروزشم جالب نباشه بشه هشتصدو خوردی ... چقدر دردناکه....
هرکی میگه ارشد مهم نیس نشد همه زندگس درست نیست..چون برای ما مهم بود که شد ۱ سال از زندگیمون.... من دیگه دارم میمیرم.... کاش منم امروز شاد بودم...

ببینید شما تنها نیستید!!
خیلی از ما ها برای هدفی سعی زیادی کردیم اما بهش نرسیدم، دلیلی نیست که هرگز بهش نرسیم !!
نکته ای که ممکنه دوستان فراموش کنن اینه که تنها زحمت کشیدن ملاک نیست ، شاید با نصف این تلاش میشد نتیجه بهتری گرفت. اینا رو نمیگم که ناراحت بشی . بلکه میگم که بدونی هر چیزی علتی داره. من خودم مثل شما بار اول کنکور ارشدم خیلی وقت گذاشتم و نتیجه ام از شما خیلی بدتر شد ( افتضاح بود ) اما سال بعدش با نصف اون تلاش نتیجه به مراتب بهتری گرفتم .
پس حال و روز الانت رو میفهمم ( همینطور حال و روز سایر دوستان) و میخوام همین جا اعلام کنم که بجای ناراحتی و غصه ، خودتون رو برای نبرد آخر آماده کنید .
یه نکته رو تو مصاحبه ام هم آورده بودم که به شدت بهش اعتقاد دارم ، کسانی که رتبه بدی کسب کردن به هیچ وجه دلیل نمیشه که سال بعد هم رتبه بدی بیارن ( حالا شما که نسبتا رتبه خوبی آوردی ) .

پس پاشید ، دست و صورتتون رو آب بزنید با دوستاتون برید بیرون یا در جمع خانواده دور هم چایی میل کنید و آماده شید برای تلاشی مجدد.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , SaMiRa.e , Autumn.Folio , Pakzad , narges_r , Aurora , sahar121 , good-wishes , آرمین , azad_ahmadi , deh-ab , m@hboobe , mohammadali1990 , nina69 , reyhaneh64 , Mohammad-A , انرژی مثبت , tayebe68
ارسال: #۷۱۶۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  کاش منم امروز شاد بودم...

کاش منم.......
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۱۶۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
خیلییییی دلم گرفته Sad Sad این روز رو پیش بینی می کردم اما باز نمی دونم چرا اینقدر حالم گرفته اس......
خدا کنه همین فردا حالم خوب شه...چون طاقت این حال و اوضاع رو ندارم Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , good-wishes
ارسال: #۷۱۶۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
سلام.
اول همه تبریک می گم به همه کاربران مانشتی که واقعا رتبه های عال آوردند و گل کاشتند. کسانی که لایق بهترین ها بودند. امیدوارم موفق باشند و سلامت در تمامی عرصه ها....
اما اومدم اینجا که ی چیزی بگم...اومدم بگم دلتنگم... هرکس نخواست نخونه...چون نمیخوام ناراحت بشه...اومدم بنویسم فقط برای مانشتم...بگم اگه واقعا استعداد درخشان نبودم ولی تلاش کردم و پشتکار داشتم...بگم من هم در دوران تحصیلم درس خوندم هر چند در دانشگاهی بود که به قول خیلی ها کلاس پایینه ولی همه اونایی که پیام نور بودن میدونن درس خوندن توش چقدر دردسر داره...یادمه برای کنکور کارشناسی شرایطم خوب نیود و نتونستم نتیجه دلخواهم بگیرم...قید همه رشته های علوم پایه رو هم زدم و اومدم IT. راضی هم بودم...به موقع درسمو تموم کردم...معدلم قابل قبول بود....همه امیدم ارشد بود...سال ۹۱ برام خیلی سال سختی بود...نه بخاطر اینکه درس میخوندم چون شرایط روحیـــــــــــــــــــــــــــــــم خیلی بد بود... تنها چیزی که آرومم می کرد درس بود و درس! امیــــــــــــــــــــــــــــد به روزی که بیام و داد بزنم خــــــــــــــــــــــــــدا ممنونتــــــــــــــــــم....همه سختی ها رو تحمل کردم و دم نزدم... فیدبک درسمو هم داشتم. رتبه های پارسه ام بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ جا به جا میشد...اما وقتی امروز سنجش رو دیدم که زده ۲۵۰۰ شوکه شدم...تموم خستگی هام برگشت...تمام دلتنگی هام... و تموم اون لحظاتی که درس می خوندم وتنها بودم و موقع دلتنگی خدا رو که صدا میکردم آروم میشدم و انرژی میگرفتم... . نمیدونم الانم به خدا میگم ممنونتم حتما صلاح من نبوده...
اما بخدا برام سخته...من نب=یاز داشتم که قبول بشم...نیاز داشتم که حتی شهر دیگه قبول بشم...تا دور بشم از خیلی چیزها..تا فراموش کنم چه اتفاقاتی برام افتاده...
اما نشد...نشد که بشه...و من امشب خیلی دلتنگم...خیلی... نمیدونم باید چه تصمیمی برای زندگیم بگیرم؟ ادامه بدم یا نه؟ برای سال بعد بذارم یا نه؟ اصلا من میتونم یا نه؟! اگه سال بعد هم...نمیدونم...دیگه هیچی نمیدونم...فقط میدونم خیلی خسته ام...خیلی زیاد....خستم از خودم...

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , fatima1537 , Aurora , s.sadri , deh-ab , m@hboobe , mohammadali1990 , nina69 , good-wishes , azadeh419 , tayebe68 , x86
ارسال: #۷۱۶۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
میان آن همه الف و ب و مشق دبستان … آنچه در زندگی واقعیت داشت خط فاصله بود …

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , esisonic , deh-ab , m@hboobe , mohammadali1990 , nina69 , IT.setareh91 , tayebe68
ارسال: #۷۱۶۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  ....اما وقتی امروز سنجش رو دیدم که زده ۲۵۰۰ شوکه شدم....
منم از اسفند سال ۹۰ خوندم تااااا بهمن سال ۹۱ که کنکور دادیم!!!...منم سختی کشیدم...نمی گم خیلی...ولی برای منم سخت بود...وقتی کنکور تموم شد و داشتم برگه ام رو میدادم انقدر داغون بودم که فقط میخواستم از این دنیا نیست بشم...مطمئن بودم خراب میکنم...برای همین وقتی امروز رتبه ی افتضاحم رو تو گرایش هوش دیدم اصلا ً تعجب نکردم...
به نظر من اگه سال اولمونه نباید نا امید بشیم...بلأخره هر کسی ممکنه پشت کنکور بمونه...تازه الان میتونیم اسم خودمون رو بزاریم پشت کنکوری Big Grin ... نباید ناراحت شد...باید اشتباهاتی رو که باعث خراب شدن کنکورمون بوده رو پیدا کنیم و نزاریم دوباره تکرار بشه...کنکور امسال باید خیلی بهتر از سال پیش باشه!!...نگران نباشید...یه مدت به افکارتون استراحت بدید و بعد تصمیم گیری کنید!
...
بنده به شخصه اعلام میکنم میخوام برای کنکور امسال یه برنامه ریزی دقیق داشته باشم...!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , Mehran , deh-ab , m@hboobe , mohammadali1990 , IT.setareh91 , reyhaneh64 , Eternal , fatima1537 , آرمین , tayebe68
ارسال: #۷۱۶۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ق.ظ
دلم تنگ است

دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است

سکوت از کوچه لبریز است

صدایم خیس و بارانی ست

نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانی ست...

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , atti joon , IT.setareh91 , SaMiRa.e , nina69 , deh-ab , tayebe68
ارسال: #۷۱۷۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ
هر از گاهی که هوای حوصله ابری میشه ؛
به خودم امید میدم و بیاد میارم که " خورشید هنوز سرجاشه و خاموش نشده ... "
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , maryami , mohammadali1990 , deh-ab , diligent , tayebe68 , sajaddandy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close