زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!

ارسال: #۳۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
افرین بر شما
افرادی مثل شما در این انجمن کم هست!!!
بزارید انقدر منفی بدهند تا جانشان در بره!!! حزب الله پیروز هست.

ممنون دوست خوبم
البته با احترام به دوستای دگراندیشمون بگیم
بذاریم هرچقدر دلشون می خواد منفی بدن!!! حزب الله پیروز هست.
۹ دی ۸۸ هم میومدن به همه مون نفری یه منفی میدادن (اگه بی نهایت منفی دارن!)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: e_saeid
ارسال: #۳۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
افرین بر شما
افرادی مثل شما در این انجمن کم هست!!!
بزارید انقدر منفی بدهند تا جانشان در بره!!! حزب الله پیروز هست.
عزیز دل، کسی مخالف حرفهای شما نیست. فقط از ایشون خواسته شده جای خودشون صحبت کنن
از جمله "تا جانشان در بره!!!" شما اصلا خوشم نیومد، یه خرده کلامتون زیباتر باشه بهتره، قصد جسارت نداشتم

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasogh , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط a i.)
دوست عزیز :

حضرت علی (ع) وقتی خلخال از پای زن یهودی ربودند گفت اگر مسلمانی از شنیدن این خبر بمیرد هیچ جای ملامتی نیست .

ولی الان چی : هر روز خبر تجاوز به نوامیس ، هر روز خبر اختلاس ، هر روز خبر دزدی ، خبر قتل ، زنای محارم و هزار کوفت و زهرمار دیگه . ولی همش دروغ دروغ دروغ . پس چرا حرکتی نمیشه ؟ چرا سر ها مثل کبک تو برفه . علت یا عللش رو شاید بعضی ها کم و بیش بدونن ولی اینجا جای گفتنش نیست .

من نمیخوام بحث سیاسی کنم ولی ما نباید دین رو به سیاستمداران ارتباط بدیم . مسلما دین از سیاست جدا نیست ولی پوست از سر کسی میکنن که از دین سواستفاده کنه .

در ضمن واقعا از اوین میترسم . من نمیگم هر کسی پشت سر روسای مملکت صحبت کنه میره اوین ولی گیریم ۱ در میلیون . من که ریسک نمیکنم .

شما هم آدم خوبی هستی و کسانی که به اعتقادات دیگران فحش میدن آدمهای بیچاره و ذلیلی هستن . ما اومدیم اینجا با منطق نتیجه گیری کنیم .
ارسال: #۳۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
چه پست جالبی
شخصیت های مورد علاقه من یا تو کارتونهایی هستند که دیدم (و میبینمWink) یاتوی کلاس های ریاضی
مثلا شخصیت معلم هندسه دبیرستانم و بعضی از اخلاق و رفتارهاش بسیار رومن اثر گذار بوده. یا معلم ریاضی اول راهنماییم.
به آنشری هم خیلی علاقه داشتم و همینطور به کتی در کارتون زنان کوچک و جدیدترینش wall-e

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۳۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ
البته من قبلا از این که باعث شدم بحث سیاسی بشه از کسایی که اعصاب بحث ندارن عذرخواهی کردم و اصلا دوست ندارم پستی که بوی کل کل میده بذارم و به نظرم جای بحث پیام خصوصی هست
اما حالا که باز هم دوستان میگن چرا بحث رو سیاسی کردی و میگن اینجا جاش نیست:
-پاسخ پست قهرمان مورد علاقه ت کیه، یه عکس گذاشتم به نظر شما جاش نبود؟
-کوچکترین توهین به هیچ کس هرگز نمیکنم، اونوقت با جمله امری به من میگن پستت رو ویرایش کن! خوب نیست.
البته من از هیچ کس ناراحت نیستم Smile و یکی دیگه از قهرمان های مورد علاقه م حضرت حافظ میفرمایند
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه
چو ندیدند حقیقت ره افسانه زدند
از خدای رئوف می خواهیم قلب های مومنین رو روز به روز به هم نزدیک تر کنه و کشورمون رو از آتش تفرقه و کینه "مردم به مردم" نجات بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , kashir , MONA_STAR , e_saeid , taha_k
ارسال: #۳۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ
قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
من و خواهرم دوقلوییم. زمانی که این کارتون پخش میشد هر جا می رفتیم بهمون می گفتن دوقلوهای افسانه ای!! (با اینکه جنسیت این دوقلوها فرق می کنه ولی می گفتن دیگه) آآآی کفرمون در می اومد! ولی همیشه دوست داشتیم یه نیرویی مث اینا داشتیم مثلا دستای همدیگرو می گرفتیم یه کیک خامه ای با تزئینات فوق تصور جلومون ظاهر میشد!
[تصویر:  75422_1_1379094601.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , mfXpert , rozh66 , R.SH , diligent
ارسال: #۳۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  دوست عزیز :

حضرت علی (ع) وقتی خلخال از پای زن یهودی ربودند گفت اگر مسلمانی از شنیدن این خبر بمیرد هیچ جای ملامتی نیست .
...

دوست عزیز کاش حرف من رو قبول میکردی و پیام خصوصی میدادی تا اعصاب بقیه از بحث ما خورد نشه
حالا که پست عمومی دادی حقشه من هم تو پست عمومی جواب بذارم
اما از اونجا که این انجمن واقعا نامربوط به این بحث هاست من پیام خصوصی جوابت رو میدم تا بحث عمومی ادامه پیدا نکنه
اگه کس دیگه ای هم خواست جواب من برای این پست رو بدونه پیام خصوصی بده
اگه هم همه با بحث سیاسی اینجا مشکلی ندارن بگید همینجا پست بذارم
ارسال: #۳۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Abnabat نوشته شده توسط:  من و خواهرم دوقلوییم. زمانی که این کارتون پخش میشد هر جا می رفتیم بهمون می گفتن دوقلوهای افسانه ای!! (با اینکه جنسیت این دوقلوها فرق می کنه ولی می گفتن دیگه) آآآی کفرمون در می اومد! ولی همیشه دوست داشتیم یه نیرویی مث اینا داشتیم مثلا دستای همدیگرو می گرفتیم یه کیک خامه ای با تزئینات فوق تصور جلومون ظاهر میشد!

حالا جالبه بدونی در اصل فیلم اینا اصلا خواهر و برادر نبودن و برای جلوگیری از گمراهی ما در دورانی کودکی قصه رو عوض کردن .Big Grin
ارسال: #۳۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Abnabat نوشته شده توسط:  من و خواهرم دوقلوییم. زمانی که این کارتون پخش میشد هر جا می رفتیم بهمون می گفتن دوقلوهای افسانه ای!! (با اینکه جنسیت این دوقلوها فرق می کنه ولی می گفتن دیگه) آآآی کفرمون در می اومد! ولی همیشه دوست داشتیم یه نیرویی مث اینا داشتیم مثلا دستای همدیگرو می گرفتیم یه کیک خامه ای با تزئینات فوق تصور جلومون ظاهر میشد!

حالا جالبه بدونی در اصل فیلم اینا اصلا خواهر و برادر نبودن و برای جلوگیری از گمراهی ما در دورانی کودکی قصه رو عوض کردن .Big Grin

ما رو با چه روش هایی به صراط مستقیم هدایت می کردن و بچه های این دوره زمونه به برکت فارسی وان و شِر ِک و امثالهم چطور به راه راست میرن :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , nmusavi , firouzi.s
ارسال: #۴۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط eris229.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Abnabat نوشته شده توسط:  من و خواهرم دوقلوییم. زمانی که این کارتون پخش میشد هر جا می رفتیم بهمون می گفتن دوقلوهای افسانه ای!! (با اینکه جنسیت این دوقلوها فرق می کنه ولی می گفتن دیگه) آآآی کفرمون در می اومد! ولی همیشه دوست داشتیم یه نیرویی مث اینا داشتیم مثلا دستای همدیگرو می گرفتیم یه کیک خامه ای با تزئینات فوق تصور جلومون ظاهر میشد!

أأأأأأأأأأأأأأ دوقلو نبودن؟ من یادمه به دنیا اومده بودن تو ۲ تا قنداق سفید کنارهم بودن!
ارسال: #۴۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  

أأأأأأأأأأأأأأ دوقلو نبودن؟ من یادمه به دنیا اومده بودن تو ۲ تا قنداق سفید کنارهم بودن!

نه مثل اینکه در یک زمان متولد شدن ولی خواهر برادر نبودن .
ارسال: #۴۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  دوست عزیز :

...

دوست عزیز کاش حرف من رو قبول میکردی و پیام خصوصی میدادی تا اعصاب بقیه از بحث ما خورد نشه
حالا که پست عمومی دادی حقشه من هم تو پست عمومی جواب بذارم
اما از اونجا که این انجمن واقعا نامربوط به این بحث هاست من پیام خصوصی جوابت رو میدم تا بحث عمومی ادامه پیدا نکنه
اگه کس دیگه ای هم خواست جواب من برای این پست رو بدونه پیام خصوصی بده
اگه هم همه با بحث سیاسی اینجا مشکلی ندارن بگید همینجا پست بذارم

فقط من یه چی بگم شما دو نفر که خوبه اگه ۱۰۰ نفر هم بشین باز هم نمی تونید همدیگه رو قانع کنید. این بحث ها بی فایده است چون همه شما زاده تفکرات متفاوتی هستید هر چی بگید باز یکی یه چیز دیگه می گه به هر دوتون حق می دم.به نظرم همبنجا تموم بشه بهتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , zzsnowdrop , tayebe68
ارسال: #۴۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  امام خمینی عشق
هم کودکی هم نوجوانی و همین الان شخصی مثل ایشون برای من تا این اندازه با عظمت نبوده.
مردی برای تمام اعصار و دوران ها.

تذکر: دوران خودش جمعٍ، دوران ها غلطه!

ببخشید من یکم حساسم!

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasogh
ارسال: #۴۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  

نه مثل اینکه در یک زمان متولد شدن ولی خواهر برادر نبودن .

به نظرم بهتر بذاریم هاطرات پاک کودیکمون دست نخورده بمونه!واسه ما اون دوتا خواهر برادر بودن!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۴۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط nmusavi.)
M.Brando & A.pacino
این دو قهرمانان هنری من هستند.

فایل‌(های) پیوست شده

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۴۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۷,۴۱۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۵۳۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۲۵ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۱۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close