زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علاقه مندی پژوهشی

ارسال: #۷۶
۰۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ ب.ظ
RE: علاقه مندی پژوهشی
سلام دوستان
من علاقه به مسیریابی در شبکه های حسگر بی سیم هستم ومیخوام کار کنم احتیاج به همراهی دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
علاقه مندی پژوهشی
سلام دوستان
کسی مبحث زمانبندی کار در کلود کار میکنه؟؟؟
من چندتا اشکال دارم
لطفا اگه کسی هست کمک کنه
۰
۰
ارسال: #۷۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۰۶ ب.ظ
علاقه مندی پژوهشی
کسی اینجا فعالیت نداره دیگه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۶۹۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجلات داخلی (علمی پژوهشی ) با مدت زمان داوری کم javad1369 ۰ ۲,۲۲۳ ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: javad1369
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی ali.arr74 ۰ ۱,۸۱۹ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی haana38 ۰ ۱,۲۵۲ ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  معرفی سایت برای مشاهده برنامه های مورد علاقه (TV) Xilinx ۴ ۴,۹۸۷ ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: naser72
  به کدامیک از دروس کامپیوتر یر بیشتر علاقه مندید ؟ a i ۱۸ ۱,۳۶۵ ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elnazjoon
  استخدام مهندس کامپیوتر علاقه مند به تست نرم افزار leonora ۰ ۲,۳۱۰ ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: leonora
  تفاوت ژورنال علمی-پژوهشی با علمی-تخصصی amineh89 ۱ ۲,۳۶۲ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amineh89
  راهنمایی به رشته های دیگر مهندسی برای ورود به مهندسی کامپیوتر +مفید برای علاقه مندان arashzoly ۲ ۲,۵۶۸ ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Exclamation انتخاب رشته براساس گرایش با رتبه بهتر یا علاقه ؟؟ αɾια ۶ ۳,۲۵۸ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: axarsu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close