زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!

ارسال: #۴۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط ahmadi_development.)
RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sahar1363 نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  در انتهای خیابان فلسطین مردی زندگی میکند که بر قلب های ما حکومت میکند
دوست عزیز، عنوان تاپیک رو یه بار دیگه بخون!! نوشته "مورد علاقه شما" پس جملتو ویرایش کن و "قلب های ما" رو به "قلب من" تبدیل کن

منظورم از ما، همه ی مردم نبود
مثلا اگه بگم ما کامپیوتری ها مطمئنا منظورم این نیست که همه ی انسان های روی کره ی زمین کامپیوتر میخونن
ما [کسانی که امام خامنه ای بر قلب هایمان حکومت میکند] ، وقتی ازمون میپرسن قهرمان مورد علاقه ت کیه
حق داریم راستش رو بنویسیم و شما هم حق داری منفی بزنی
یه خرده کانال عوض کردیا!!! اینجا که بسیج نیست دوست گلم. نظرتون محترم ولی بهتره ادامه ندین چون ممکنه واسه شخص دکتر و سایت که اینهمه عضو داره مشکل بوجود بیاد. سایت هم وارد سیاست نشه خیلی بهتره Shy

از میان تمام فرشتگان خداوند، تنها یکی از آنهاست که خداوند او را به روی زمین فرستاده تا سختی بکشد و عشق بورزد و صمیمی باشد. توی قلب من مادرم جای داره، همش عشق، محبت، صمیمیت، مهربونی و و و ... هرچی بگم کم گفتم.
فکر کنم این خق هر کسی باشه که نظرش رو اعلام کنه این دوستمون هم نظرش رو گفته فکر نمی کنی این یعنی دموکراسی که امثال شما دائم شعارش رو می دید
قهرمان من وطنم ایرانه که به طول عمر تاریخ پاینده بوده وخواهد بود

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ق.ظ
RE: قهرمان شما کیه؟!
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  [تصویر:  thumbnail.aspx?q=1630023189319&i...c23fe24d2c]
میتی کومان مامور مخصوص حاکم بزرگ بود کسی نمی دونست حاکم بزرگ کیه ولی هرکی که به بود میتی کمان مامور مخصوص خوبی بود احتمال خیلی زیاد مامور مخصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی بود. میتی کومان دستگاه عریض و طویلی برای مبارزه با فساد نداشت یه داداش کایکوی نیرومند و یه تسوکه براش کافی بود.. Big Grin
کاش الان توی کشورمون میتی کومان داشتیم ShyShy

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou , aatwo , maryami
ارسال: #۴۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط jafar.sh.)
قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
نگران نباشید به زودی میاد(پس بهتر دعا کنید تا عدالت جهانی برسید): در ضمن بهتر هست همه با هر افکاری باهم متحد باشند و روی این اسرائیل و امریکا را کم کنند مثل همین انتخابات (حال کردم)Smile
راستی الگو خودتون را یک مشت عکس و کاریکاتور قرار ندید(افکار فراماسونری) پشت اش مخفی هست و.......

یا حق

یا علی مدد Heart
ارسال: #۴۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  البته من قبلا از این که باعث شدم ب..........................................
............
..........................

دوست عزیز شما یک عکس گذاشتید و افراد مختلف با منفی و مثبت دادن نظرشون رو اعلام کردن
افکار شما برای خودتون قابله احترامه
پس خواهشا دیگه این بحث رو ادامه ندید
افرادی بودن که به شما مثبت یا ازتون تشکر کردن افرادی هم منفی دادن
حالا تعداده منفی ها هر چقدر بوده یا مثبت ها هر تعداد لازم نیست که هر دو گروه به هم دیگر بپریم
و به همدیگر احترام بگذارید
موفق باشید

drink 8 glasses of water a day

سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny , kashir , firouzi.s , rozh66 , maryami
ارسال: #۵۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ، توسط Joonz.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  نگران نباشید به زودی میاد(پس بهتر دعا کنید تا عدالت جهانی برسید): در ضمن بهتر هست همه با هر افکاری باهم متحد باشند و روی این اسرائیل و امریکا را کم کنند مثل همین انتخابات (حال کردم)Smile
راستی الگو خودتون را یک مشت عکس و کاریکاتور قرار ندید(افکار فراماسونری) پشت اش مخفی هست و.......

یا حق

مگه نگفتم تمام کن بحثو Big Grin
اونا ول کردن شما شرو کردین
ارسال: #۵۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط aatwo.)
[تصویر:  75481_1_1379094601.jpg][تصویر:  jhdycmousyivcq8a8wpy.png]
تریپل اچHeart
وای چقدر قهرمان دارمHeart

سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz , lonelyforever
ارسال: #۵۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ب.ظ
چشم ما هم بیخیال میشم ولی حقایق رانمیشه مخفی کرد ومردم باید بصیرتشان بالا بره : خورشید پشت ابر همیشه نمی مونه!!

یا علی مدد Heart
ارسال: #۵۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ق.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  فکر کنم این خق هر کسی باشه که نظرش رو اعلام کنه این دوستمون هم نظرش رو گفته فکر نمی کنی این یعنی دموکراسی که امثال شما دائم شعارش رو می دید
قهرمان من وطنم ایرانه که به طول عمر تاریخ پاینده بوده وخواهد بود
جواب شما رو همون دیشب که این پستو دادین بصورت پیام خصوصی دادم تا اینجا بیش از این شلوغ این حرفا نشه. بهتر بود همه پستها رو میخوندین بعد پست میزدین. دموکراسی چیه!!!؟ مگه جناح خودمو گفتم که شما حرف از شعار و ... میزنین!!!! Confused
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  چشم ما هم بیخیال میشم ولی حقایق رانمیشه مخفی کرد ومردم باید بصیرتشان بالا بره : خورشید پشت ابر همیشه نمی مونه!!
بخدا ما هم نماز میخونیم روزه میگیریم، ماهم به اومدن امام زمان (عج) اعتقاد داریم، ما هم به فرد مورد علاقه شما علاقمندیم، انتخابات شرکت میکنیم حتی پای صندوق میریم واسه کمک، همیشه حامی بودیم. ماهم ایرانی هستیم، ماهم دینمون اسلامه. شخصا نیازی هم به داد و بیداد کردن این موضوع که نماز میخونم یا به کسی اعتقاد دارم یا پای صندوق انتخابات میرم و یا ... ندارم ShyShy

از چند دوست عزیز خواهشمندم که این موضوع رو ادامه ندن، چون کسی مخالف حرفهای شما نیست و اگه سوء تفاهمی شده عذرخواهی میکنم Blush

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop
ارسال: #۵۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  نگران نباشید به زودی میاد(پس بهتر دعا کنید تا عدالت جهانی برسید): در ضمن بهتر هست همه با هر افکاری باهم متحد باشند و روی این اسرائیل و امریکا را کم کنند مثل همین انتخابات (حال کردم)Smile

یا حق
تذکر: قهرمان و شخصیت مورد علاقه با الگو فرق میکنه،
شما تو بچگی هاتون می تی کومونو دوست نداشتی؟ مثل داداش کایکو دستمال قدرت نمی بستی؟و...

در ضمن هر طرز فکری به غیر از افکار ما افکار فراماسونری نیست

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال: #۵۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
امروز اومدم اینجا رو خوندم از دیروز تا الان چقدر پست دادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه جورایی از موضوع خارج شد.
پست، مربوط به قهرمان و شخصیت مورد علاقه هست، نه بحثو بررسی نظرات دیگران!!!!!!!!!!!!!!
هرکسی نظر خودشو میتونه بده اونم در حیطه سوال.
فروم مباحث درسی نیست اینقدر روی پاسخای بقیه اظهار نظر میکنید.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , lonelyforever , fatima1537 , diligent , eris229 , zzsnowdrop , MONA_STAR
ارسال: #۵۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
من عاشق نیکلا تسلای عزیز هستم ، از همون زمانی که فهمیدم کسانی مثل جناب توماس آلوا ادیسون دزد تشریف دارن و پشت پرده آدم های مستعد و خلاقی میمانند و افتخار و نام آوازه اش برای کسان دیگه ای هست.
نابغه ای که در تنهایی کامل و حتی یه جورای با فقر شدید از دنیا رفت

[تصویر:  75505_1_1379094601.jpg]

با تمام وجود دوست دارم و از نظر من قابل احترام. تو نوابغ فقط اسم اون های رو که خواستن به نسل های بعدی رسوندن و خیلی ها در میان صفحه های سنگین و تاریک تاریخ به فراموشی سپردن.
خواستم بگم به سلامتی شون اما دیدم نیستند ، اما به سلامتی اون های که واقعا حقشون بالا باشن اما بخاطر بعضی مسایل خاص تو جایگاه خودشون نیست و پشت پرده میمونن و هرگز نامی از اون ها برده نمیشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
( البته کاملترش هم وجود داره )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

abandoned
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , maryami , Joonz , baran , sohrablou , berkeley , tayebe68
ارسال: #۵۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط Br2012.)
کاش اوضاع اینجوری نمیشد که من و تو این همه از هم تنفر داشته باشیم ...
فقط امیدوارم روزی بیاد در کنار هم با هر عقیدهای زندگی کنیم بدون هیچ تنفری از هم دیگه، ای کاش بشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , fatima1537 , reyhaneh64 , aatwo , Msccom , hamed_k2 , zzsnowdrop , maryami , amir13 , taha_k , tayebe68
ارسال: #۵۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)ashkanshir نوشته شده توسط:  قهرمان و شخصیت مورد علاقه من خودمم!!!!!!!!!!! چون هیچ وقت حسرت کارهای بزرگ دیگران را نمیخورم و دلیلی نمی بینم که نتونم به موفقیت بزرگترین شخصیت های دنیا نرسم فقط کافیه خودم بخوام. اگه تا حالا بهش نرسیدم اینه که واقعا نخواستم.that's all

یعنی تا حالا کسی نبوده که بهش علاقه مند بودید و الگو براتون باشه؟Exclamation
کسی حرفه حسرت نزده عزیزمTongue
در ضمن چون شما خودتان مورده علاقه خودتون هستید
باید مثله بقیه بچه ها یه عکس از شخص مورده علاقتون(خودتون) بذاریدBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever
ارسال: #۵۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  کاش اوضاع اینجوری نمیشد که من و تو این همه از هم تنفر داشته باشیم ...
فقط امیدوارم روزی بیاد در کنار هم با هر عقیدهای زندگی کنیم بدون هیچ تنفری از هم دیگه، ای کاش بشه...
معمولا" غیر ممکنه بعضی از افکار بتونند با هم کنار بیاد.از ابتدای تاریخ تا حالا اینجور بوده و تا ابد هم همینطوره. چون عقیده منطق ایجاد میکنه و... . . بعضی عقاید سلیقه نیست. عقیده است.باور هست.بعضی عقاید خودبخود بعضی عقاید دیگه را زیر سوال می بره. وقتی عقیده ای حرف درستی را میزنه خودبخود عقیده باطل را زیر سوال می بره. عقیده درستی که کاری به عقاید نادرست نداشته باشه بدرد نمیخوره. حالا اگه منافع بعضی با عقیده منطقی منطبق نباشه خودبخود برخورد پیش میاد. پس آرزوی محالیه.Smile

از دوستان محترم انتظار داریم رعایت نظر همدیگه را بکنند و اینجا را محل کل کل نکنند.هر کس نظر خودش را بگه.
اگه مدیران دخالت کنند یا باید تاپیک را ببندند و یا بعضی پستها را حذف یا ادیت کنند و یا تذکر بدن. معمولا" با وجودیکه غرضی در کار نیست ولی هر کاری بکنیم هزار جور تعبیر میشه. و معمولا" هم دو سه نفر از دوستان بشدت بهشون بر میخوره ، موضع میگیرن و یا قهر میکنند . ممنون میشم انجمن را از خودتون بدونید و رعایت حقوق دیگران را بکنید. بحث و مجادله را هم ببرید در چت. یا باهم قرار بذارید یه جا دوستانه بشینید همدیگه را قانع کنید.

دوستان ادامه قهرماناتون را بذارید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , reyhaneh64 , nikou , Joonz , ahmadi_development , Bache Mosbat , rozh66 , zzsnowdrop , eris229 , taha_k , tayebe68
ارسال: #۶۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط jafar.sh.)
به من میگید بی خیال شو بد :خودتون ادامه می دید: بابا بسه دیگه : بی خیال!!! برید سراغ علم ودانش
Smile

یا علی مدد Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۸,۰۲۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۲۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۹۷۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۰۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close