زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!

ارسال: #۱۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط mohammad_13690.)
RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
در انتهای خیابان فلسطین مردی زندگی میکند که بر قلب های ما حکومت میکند
[تصویر:  75272_1_1379094601.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , Bache Mosbat , ahmadi_development , pos , ali reza , e_saeid , taha_k
ارسال: #۱۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ
قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
من به ادمای زیادی علاقمند بودم. آدمایی که گاهی نزدیک بودن و هر روز میدیدمشون گاهی هم دور و هیچوقت از نزدیک ندیدمشون.
معلم هندسه ای در دبیرستان ما بود که من خیلی بهش علاقمند بودم. امیدوارم همیشه در سلامت باشند. یک دبیر انگلیسی خوب هم داشتیم. ایشان هم انسان بزرگی هستند.
در دانشگاه هم یکی دو استاد بودن که من خیلی باهاشون راحت بودم و خیلی بهشون علاقه داشتم.
در میان شخصیتهای علمی هم من به دکتر حسابی بخاطر علم،سادگی و فروتنی و همتش خیلی علاقمندم.
در میان شخصیتهای سیاسی کشورم هم یکی دو نفر مورد علاقه من هستند.که نمی گم.
در میان فوتبالیستها کریم باقری و علی کریمی بخاطر حس شون و اینکه چیزی عوضشون نکرد خیلی مورد علاقه من هستند. در میان مربیها به ناصر حجازی بشدت علاقمند بودم و بیشتر بخاطر صراحتش و ایستادنش سر حرفش.خدا رحمتش کنه. به اقای دکتر دادکان هم علاقمندم.
در میان هنرمندان معاصر به استاد فرشچیان بشدت علاقمندم. زندگی ایشان برای همه ما میتونه الگوی این باشه که عشق و استعداد چه معجون خارق العاده ایست.
در میان شعرا من به خیلیها علاقمندم. هم معاصر و هم قدیمی.
در میان کسانیکه در جنگ بودند و خیلی فداکاری کردن هم به بعضی بشدت علاقمندم. مثالش همین سرلشکر بابایی است. بعضی هم بشدت گمنام بودن. اسم و نشانی ازشون نیست. حتی نمیدونی تو کدام یک از این قبور شهدای گمنامند.
خیلی زیاد شد . ببخشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , rozh66 , diligent , taha_k , tayebe68
ارسال: #۱۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در میان شخصیتهای سیاسی کشورم هم یکی دو نفر مورد علاقه من هستند.که نمی گم.
همه رو گفتید.اینم بگید دیگه.Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال: #۱۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط sohrablou.)
روحش شاد و یادش گرامی باد.
دکتر کارو لوکس چهره ماندگار رشته مهندسی برق.
پدر علم رباتیک ایران.

فایل‌(های) پیوست شده

من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد.
خواجه شمس الدین محمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , nmusavi , maryami , tayebe68 , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط zzsnowdrop.)
اینم قهرمان من.
بامزی.

[تصویر:  75333_1_1379094601.jpg]

بامزی همیشه میخنده و مهربونه و یک قلب بزرگ داره.
دوستای زیادی داره و برای همه همیشه وقت داره.
حتی به دشمنش ( روباه بدجنس) هم گاهی کمک میکنه.

در ضمن از همه مهم تر خیلی خیلی قوی هست و قدرتش رو توی راه درست استفاده میکنه.
و عسل زیاد میخوره.Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Breeze , maryami , tayebe68
ارسال: #۲۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  در انتهای خیابان فلسطین مردی زندگی میکند که بر قلب های ما حکومت میکند

ضمن احترام به همه سیاستمداران از راست تا چپ
دوست عزیز بر قلب های ما ۱۴ معصوم حکومت میکنند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , zzsnowdrop , user_256
ارسال: #۲۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  در انتهای خیابان فلسطین مردی زندگی میکند که بر قلب های ما حکومت میکند
دوست عزیز، عنوان تاپیک رو یه بار دیگه بخون!! نوشته "مورد علاقه شما" پس جملتو ویرایش کن و "قلب های ما" رو به "قلب من" تبدیل کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasogh , user_256
ارسال: #۲۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط Joonz.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سلام خیلی از دوستان در دوران کودکی یه قهرمان یا الگو واسه خودشون داشتن چه واقعی چه تخیلی
اگه میشه یه عکس از اون قهرمانشون بزارنHeartHeartHeartHeart
و معرفیش کنن
[تصویر:  44388256011180428195.jpg]
این قهرمان بچگی های من بود

منم شان مایکل و خیلی دوست دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۲۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۹ ب.ظ
امام خمینی عشق
هم کودکی هم نوجوانی و همین الان شخصی مثل ایشون برای من تا این اندازه با عظمت نبوده.
مردی برای تمام اعصار و دوران ها.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , zzsnowdrop , ali reza , e_saeid , alime , taha_k , Nesyan
ارسال: #۲۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط mohammad_13690.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sahar1363 نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  در انتهای خیابان فلسطین مردی زندگی میکند که بر قلب های ما حکومت میکند
دوست عزیز، عنوان تاپیک رو یه بار دیگه بخون!! نوشته "مورد علاقه شما" پس جملتو ویرایش کن و "قلب های ما" رو به "قلب من" تبدیل کن

منظورم از ما، همه ی مردم نبود
مثلا اگه بگم ما کامپیوتری ها مطمئنا منظورم این نیست که همه ی انسان های روی کره ی زمین کامپیوتر میخونن
ما [کسانی که امام خامنه ای بر قلب هایمان حکومت میکند] ، وقتی ازمون میپرسن قهرمان مورد علاقه ت کیه
حق داریم راستش رو بنویسیم و شما هم حق داری منفی بزنی
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  در انتهای خیابان فلسطین مردی زندگی میکند که بر قلب های ما حکومت میکند

بله دوست خوبم
البته قبلش خدا بر قلب های ما حکومت می کنه
بعد پیامبر مهربانی ها حکومت میکنه و ریحانه اش(س) و خاندانش
و در یک کلام طبق گفته ی زیبای شما ۱۴ معصوم حکومت می کنند
نه حکومت محمد(ص)، جای حکومت الله را گرفته و نه حکوت مهدی جای حکومت محمد را
این آیه رو بررسی می کنیم:
«یا ایها الذین آمنوا اطیعوا الله واطیعوا الرسول واولی الامر منکم» [نساء،۵۹] : ای مومنین، از خدا اطاعت کنید؛ از رسول اطاعت کنید و از ولی امرهایتان اطاعت کنید
از اونجا که میدونیم دل یه حاکم بیشتر نمیتونه داشته باشه؛ نتیجه میگیریم حکومت محمد در امتداد و در طول حکومت الله، و حکومت ولی امر و ائمه در امتداد و در طول حکومت محمد است
اطاعت از امام غایب راحته چون این ماییم که میگیم نظرش در مورد فلان مساله چیه و اگه بود فلان کار رو میکرد
اما سخته اطاعت از رهبری که زنده و حاضره و برخی ممکنه بعضی از نظراتش رو مغایر با نظر خودشون ببینن
از خدای مهربون میخوام که زمان شیرین ظهور منجی همه ما زنده باشیم و به همه و به خصوص به من این توفیق رو بده که وقتی امام امر و نهی می کنه و برای تک تک امور زندگیمون برنامه میاره و تمام امور مملکت و جهان رو بدست میگیره، اون موقع پشت سر امام باشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , ashkan_d13 , pos , ali reza , MONA_STAR , e_saeid , alime , Nesyan
ارسال: #۲۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sahar1363 نوشته شده توسط:  

مثلا اگه بگم ما کامپیوتری ها مطمئنا منظورم این نیست که همه ی انسان های روی کره ی زمین کامپیوتر میخونن
ما [کسانی که امام خامنه ای بر قلب هایمان حکومت میکند] ، وقتی ازمون میپرسن قهرمان مورد علاقه ت کیه
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  

بله دوست خوبم
البته قبلش خدا بر قلب های ما حکومت می کنه
بعد پیامبر مهربانی ها حکومت میکنه و ریحانه اش(س) و خاندانش
و در یک کلام طبق گفته ی زیبای شما ۱۴ معصوم حکومت می کنند
نه حکومت محمد(ص)، جای حکومت الله را گرفته و نه حکوت مهدی جای حکومت محمد را
این آیه رو بررسی می کنیم:
«یا ایها الذین آمنوا اطیعوا الله واطیعوا الرسول واولی الامر منکم» [نساء،۵۹] : ای مومنین، از خدا اطاعت کنید؛ از رسول اطاعت کنید و از ولی امرهایتان اطاعت کنید
از اونجا که میدونیم دل یه حاکم بیشتر نمیتونه داشته باشه؛ نتیجه میگیریم حکومت محمد در امتداد و در طول حکومت الله، و حکومت ولی امر و ائمه در امتداد و در طول حکومت محمد است
اطاعت از امام غایب راحته چون این ماییم که میگیم نظرش در مورد فلان مساله چیه و اگه بود فلان کار رو میکرد
اما سخته اطاعت از رهبری که زنده و حاضره و برخی ممکنه بعضی از نظراتش رو مغایر با نظر خودشون ببینن
از خدای مهربون میخوام که زمان شیرین ظهور منجی همه ما زنده باشیم و به همه و به خصوص به من این توفیق رو بده که وقتی امام امر و نهی می کنه و برای تک تک امور زندگیمون برنامه میاره و تمام امور مملکت و جهان رو بدست میگیره، اون موقع پشت سر امام باشیم

شما دوست داری آدم خوبی باشی ولی باور کن اگه تو زندگی امامان معصوم یه سرک بکشیم و نکات زندگی اونها رو نگاه کنیم .......... بابا من حوصله اوین رفتن ندارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: user_256
ارسال: #۲۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ
این شخصیت هم دوست دارم
[تصویر:  fotoBarbFamily4.png]
[تصویر:  file.php?id=11515][تصویر:  75393_1_1379094601.gif]
بار با پاپای دوست داشتنی

drink 8 glasses of water a day

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , reyhaneh64 , rozh66 , zzsnowdrop
ارسال: #۲۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  شما دوست داری آدم خوبی باشی ولی باور کن اگه تو زندگی امامان معصوم یه سرک بکشیم و نکات زندگی اونها رو نگاه کنیم .......... بابا من حوصله اوین رفتن ندارم.

این واقعا موضوع خوشحال کننده ای نیست...
که ما رفته رفته به جایی رسیدیم که چیزی میگیم که خودمون میدونیم حقیقت نداره
حوصله اوین رفتن ندارید یا حوصله بحث ندارید؟
توی دانشگاه، توی جلسه رسمی که بسیج گذاشته، طرف بلند شده با ذکر نام شروع کرده تمام اعتقاد ما رو کوبیده... از اوین نمیترسه
توی تاکسی راننده که من رو نمیشناسه شروع کرده به فحش به اعتقادای من... از اوین نمیترسه
توی اینترنت خواستی لینکش رو میدم، در مورد ذات مقدس خدا هم هرچی خواستن می نویسن، توهین های بی حد به اعتقادهای سیاسی ما که جای خود داره... از اوین نمیترسن
باور کنم شما فکر می کنید اگه توی این انجمن پست ضد امام خامنه ای بذارید برای شما دردسر میشه؟ امیدوارم واقعا اینطور فکر کنید و خلاف فکر خودتون پست نداده باشید
اگه فکر میکنید توی زندگی ایشون چیزی دیدید که خلاف زندگی ائمه ست، خوشحال میشم با استدلال و منطق من رو هم مطلع کنید
همون طور که با استدلال به ایشون اعتقاد پیدا کردم، مطمئن باش با استدلال درست شما میتونم نظرم رو کامل عوض کنم
خوشحال میشم من رو قابل بدونید و سعی کنید من رو آگاه کنید
پیام خصوصی به من بدید، نه پاسخ توی بحث؛ نه به خاطر اوین، به خاطر این که بحث سیاسی توی جمع اعصاب مردم رو خورد میکنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: e_saeid , Nesyan
ارسال: #۲۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط jafar.sh.)
افرین بر شما
افرادی مثل شما در این انجمن کم هست!!!
بزارید انقدر منفی بدهند تا جانشان در بره!!! حزب الله پیروز هست.

یا علی مدد Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: e_saeid
ارسال: #۳۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sahar1363 نوشته شده توسط:  

یه خرده کانال عوض کردیا!!! اینجا که بسیج نیست دوست گلم. نظرتون محترم ولی بهتره ادامه ندین چون ممکنه واسه شخص دکتر و سایت که اینهمه عضو داره مشکل بوجود بیاد. سایت هم وارد سیاست نشه خیلی بهتره Shy

از میان تمام فرشتگان خداوند، تنها یکی از آنهاست که خداوند او را به روی زمین فرستاده تا سختی بکشد و عشق بورزد و صمیمی باشد. توی قلب من مادرم جای داره، همش عشق، محبت، صمیمیت، مهربونی و و و ... هرچی بگم کم گفتم.

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nmusavi , MONA_STAR , عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۸,۰۵۱ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۲۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۸,۰۰۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۶۱ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۱۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close