زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!

ارسال: #۶۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
لطفا احترام نظرات همدیگه رو داشته باشید.نمیدونم نظراتو که میخونم چرا با لحن عصبانیت میخونم . کاش واقعا اینطور نباشه و اشتباه کنم
بهترین هنر اینه که بتونید طرف مقابل رو موافق خودتون کنید ، با این لحن و به زور نمیشه عقیده ای رو تحمیل کرد(هرعقیده ای)

با این مقدمه میخواستم بگم : توی بحثهایی که متاسفانه به جدل های نامتناهی و خصمانه (و در موارد کمی بی احترامی ) منجر میشه ناچارا یا ارسالها ویرایش میشه یا نتیجه اش اخطار و ... است علتش هم فقط یا اعتراض کاربرای دیگه است و اینکه ممکنه افراد دیگه حس کنند در بحثها جایی ندارند و اگر هم وارد بشن با اونها برخورد شدیدی میشه و کلا سوژه تاپیک منحرف میشه و جلوی گفتمان سالم و کم تنش گرفته نشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , انرژی مثبت , aatwo , zzsnowdrop , nikou , berkeley , MONA_STAR
ارسال: #۶۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
قهرمان مورد علاقه من کسیه که سعی میکنه حرفای طرف مقابل رو در کمال ارامش بشنوه و تحلیل کنه و بدون تعصب و غرض ورزی و با منطق حرفش رو بزنه و توقع نداشته باشه لزوما طرف مقابلش حرفش رو بپذیره و یه درصد احتمال بده ممکنه صحبش درست نباشه پس با قاطعیت سعی در به کرسی نشوندن اون نداشته باشه و این که بدونه پشت حرفش یه منطق هست و صحبتش باعث می شه طرف مقابل به فکر فرو بره.Smile
البته باید این شرط رو هم داشته باشه که در صورت اشتباه بودن نظر یا حرفش با شجاعت قبول کنه که اشتباه کرده و از طرف مقابل بدلیل این که در پی بردن به اشتباهش بهش کمک کرده تشکر کنه. Big Grin Smile

چقدر حرف زدم. یه حسن ختام بود. دوستان ادامه قهرمانان رو داشته باشند. Smile

نمی دونم چرا یادم نمیاد بچگی دوست داشتم بزرگ شدم مثل کی باشمBig Grin Tongue Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny , parimehraban , zzsnowdrop , mohammad_13690 , nasogh , berkeley
ارسال: #۶۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ
من عاشق شخصیت مرفیوس تو فیلم ماتریکس به کارگردانی برادران واچوفسکی بودم ، هستم.
ارسال: #۶۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط zzsnowdrop.)
RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
فکر کنم بهتره بحث رو برگردونیم به موضوع اصلی.

اینم قهرمان دیگه مورد علاقه ی من.
توشیشان

کسی که بالاخره میفهمه بهترین چیز انسانیت و مردانگیه و برای رسیدن به اون هر خطری رو متحمل میشه.

فایل‌(های) پیوست شده

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Aurora , berkeley
ارسال: #۶۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  آنشرلی با موهای قرمز[attachment=3214][attachment=3215][attachment=3216]
تو اون قسمتش که متیو ( ناپدریش) مرد...چقدر گریم گرفت...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , firouzi.s , berkeley
ارسال: #۶۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
این سریال جودی ابت رو که میدیدم فکر می کردم همه دانشگاه ها خوابگاهاشون این جوریه !! چه خیال خامی Big GrinBig Grin

از دوستشم خیلی خوشم می اومد فکر کنم اسشم سالی بود. زنان کوچکم دوست داشتم مخصوصا اون دختر شیطونه اسمش رو یادم نیست...

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , Aurora , narges_r , firouzi.s , R.SH , berkeley , taha_k
ارسال: #۶۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ ب.ظ
قهرمان و شخصیت مورد علاقه من چند نفر از دوستان و همکلاسیهام بودند.خیلی بچه های با اخلاق و زرنگ و دوست داشتنی بودند . کلا آدمهای خوش قلب و نرمالی بودند و هیچ چیزشان خارج از حد و اندازه نبود. الان هم افراد مورد علاقه ام همچین آدمهایی هستند.خوشبختانه چند تا دوست اینطوری هنوز دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۶۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  زنان کوچکم دوست داشتم مخصوصا اون دختر شیطونه اسمش رو یادم نیست...
اسامیشون به ترتیب از بزرگ به کوچیک : مگی ، کتی ، بتی ، سارا
شما از سارا خوشت میومد چون شیطون بود
ولی من از کتی همیشه خوشم میومد چون از همشون قوی تر بود (اون موقع ۷ سالم بود Big Grin )...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۶۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۱۵ ب.ظ
البته بگم من عشق کارتون هم بودم و همه شون رو دوست داشتم مخصوصا بابا لنگ درازSmile
ارسال: #۷۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط nmusavi.)
RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
J.Mccarthy & W.Dijkstra & P.Linz
از راست به چپ.
اینها شخصیت های مورد علاقه علمی من هستند

فایل‌(های) پیوست شده

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , aatwo , mhkpnu , hkarimi , maryami , ali reza , berkeley
ارسال: #۷۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
RE:شخصیت مورد علاقه آقای خط
وای این چند مدت مانشت چقدر جنجالی شده بود ما بی خبر بودیم Big Grin
حرف از شخصیت مورد علاقه شده ما هم نظری بدیمBig Grin
آقای خط یعنی من عاشق این کارتون بودم..خیلی دوست داشتم این کارتون رو فکر میکردم واقعیه داستان و با خودم هی نقاشی میکشدم میگفتم شاید نقاشی های منم حرکت کنن Big Grin
[تصویر:  75752_1_1379094541.jpg]
کارتون آقای خط محصول کشور ایتالیا می باشد که توسط فردی به نام اوسوالدو کاواندولی شکل گرفته است .

داستان بر محور شخصیتی است که توسط یک خط شکل گرفته و بر روی یک خط بی انتها حرکت می کند و طراحی از بیرون صحنه ، با کشیدن خطهای دیگر در شکل گرفتن داستان به او کمک می کند.

کارتون آقای خط در عین سادگی از جذابیت بالایی برخوردار است که ماجرای یک آدمی می باشد که به وسیله یک نقاش به وحود می آید و نقاش داستان ما محیط بازی این آدم خطی ما را با مهارت زیباد نقاشی می کند .

کارتون آقای خط بیانگر زندگی اجتماعی و مشکلات روزمره جوامع بشری است که در قالبی طنز آمیز و به صورت هنرمندانه خلق شده است.

این مجموعه در عین بی کلامی،حرف های زیادی برای گفتن دارد.گوش شنوایی نیاز دارد تا درد های اجتماع را از ان در یابد.

این مجموعه در بیش از۴۰ کشور جهان به نمایش درآمده و از محبوبیت کم نظیری بر خوردار است ؛در سوئد این شخصیت را با نام Linus på linjen ، در اسلوانی با نام Badum badum ، درایالات متحده آمریکا به نام Lineman شناخته شده است.

این مجموعه در سال ۱۹۷۲ برنده جایزه ممتاز Annecy و در سال ۱۹۷۳ برنده جایزه ممتاز جشنواره زاگرب شده است.

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , maryami , hkarimi , انرژی مثبت , farahnaz , diligent , firouzi.s , ali reza , berkeley
ارسال: #۷۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ب.ظ
RE: شخصیت مورد علاقه آقای خط
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  وای این چند مدت مانشت چقدر جنجالی شده بود ما بی خبر بودیم Big Grin
حرف از شخصیت مورد علاقه شده ما هم نظری بدیمBig Grin
آقای خط یعنی من عاشق این کارتون بودم..خیلی دوست داشتم این کارتون رو فکر میکردم واقعیه داستان و با خودم هی نقاشی میکشدم میگفتم شاید نقاشی های منم حرکت کنن Big Grin
[تصویر:  75754_1_1379094541.jpg]
کارتون آقای خط محصول کشور ایتالیا می باشد که توسط فردی به نام اوسوالدو کاواندولی شکل گرفته است .

داستان بر محور شخصیتی است که توسط یک خط شکل گرفته و بر روی یک خط بی انتها حرکت می کند و طراحی از بیرون صحنه ، با کشیدن خطهای دیگر در شکل گرفتن داستان به او کمک می کند.

کارتون آقای خط در عین سادگی از جذابیت بالایی برخوردار است که ماجرای یک آدمی می باشد که به وسیله یک نقاش به وحود می آید و نقاش داستان ما محیط بازی این آدم خطی ما را با مهارت زیباد نقاشی می کند .

کارتون آقای خط بیانگر زندگی اجتماعی و مشکلات روزمره جوامع بشری است که در قالبی طنز آمیز و به صورت هنرمندانه خلق شده است.

این مجموعه در عین بی کلامی،حرف های زیادی برای گفتن دارد.گوش شنوایی نیاز دارد تا درد های اجتماع را از ان در یابد.

این مجموعه در بیش از۴۰ کشور جهان به نمایش درآمده و از محبوبیت کم نظیری بر خوردار است ؛در سوئد این شخصیت را با نام Linus på linjen ، در اسلوانی با نام Badum badum ، درایالات متحده آمریکا به نام Lineman شناخته شده است.

این مجموعه در سال ۱۹۷۲ برنده جایزه ممتاز Annecy و در سال ۱۹۷۳ برنده جایزه ممتاز جشنواره زاگرب شده است.

پس شما آقای خط قهرمانتونهSmile

drink 8 glasses of water a day

سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2
ارسال: #۷۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط navid-p.)
My Hero
[تصویر:  75765_1_1379094541.jpg]

یکی از جانبازان جنگ تحمیلی، سال ها پس از مجروح شدن به علت وضع وخیمش به ایتالیا اعزام شده بود و در یکی از بیمارستان های شهر رم بستری شد. از قضا چند روزی بعد از بستری شدن این جانباز جنگ تحمیلی متوجه می شود خانم پرستاری که از او مراقبت می کند نام خانوادگی اش مالدینی است. جانباز قصه ما ابتدا تصور می کند تشابه اسمی است، اما در نهایت نمی تواند جلوی کنجکاوی اش را بگیرد و از خانم پرستار می پرسد: آیا با پائولو مالدینی ستاره تیم میلان و کاپیتان تیم ملی ایتالیا نسبتی دارد؟ و خانم پرستار در پاسخ می گوید: پائولو برادر من است! جانباز ایرانی در حالی که بسیار خوشحال شده بود از خانم پرستار خواهش می کند که اگر ممکن است عکسی امضا شده به یادگار بیاورد و خانم پرستار هم قول می دهد تا برایش تهیه کند، اما جالب ترین بخش داستان ما صبح روز بعد اتفاق می افتد.

هنگامی که جانباز هموطن ما از خواب بیدار می شود کنار تخت بیمارستان خود پائولو مالدینی بزرگ را می بیند که با یک دسته گل به انتظار بیدار شدن او نشسته است و ...
هیچ می دانید پائولو مالدینی اسطوره میلان از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا، به شهر رم واقع در مرکز کشور ایتالیا که فاصله ای حدود ششصد کیلومتری دارند رفت تا از یک جانباز جنگی ایرانی که خواستار عکس یادگاری اوست عیادت کند؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , - rasool - , maryami , انرژی مثبت , Masoud05 , mamat , **sara** , farnoosh , eris229 , nikou , zzsnowdrop , nasogh , nmusavi , Joonz , ahmadi_development , sohrablou , firouzi.s , -Ali- , pos , berkeley , MONA_STAR , alime
ارسال: #۷۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط - rasool -.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  هیچ می دانید پائولو مالدینی اسطوره میلان از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا، به شهر رم واقع در مرکز کشور ایتالیا که فاصله ای حدود ششصد کیلومتری دارند رفت تا از یک جانباز جنگی ایرانی که خواستار عکس یادگاری اوست عیادت کند؟

آفرین!

اینو می گن جوانمردی.
اینو می گن اخلاق.
اینو می گن انسانیت و بزرگواری...

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , navid-p , zzsnowdrop
ارسال: #۷۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط maryami.)
به حالش غبطه خوردم
چه کار تحسین برانگیزی Angel
خیلی روح بزرگی می خواد که انسان در عین شهرت اینقدر بااخلاق و بلند منش باشه

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , farnoosh , navid-p , zzsnowdrop

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۸,۰۲۵ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۱۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۹۵۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۹۹ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close