زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!

ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط aatwo.)
Star قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
سلام خیلی از دوستان در دوران کودکی یه قهرمان یا الگو واسه خودشون داشتن چه واقعی چه تخیلی
اگه میشه یه عکس از اون قهرمانشون بزارنHeartHeartHeartHeart
و معرفیش کنن
[تصویر:  44388256011180428195.jpg]
این قهرمان بچگی های من بود

drink 8 glasses of water a day

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , yarandish , farahnaz , Helmaa , Joonz , tayebe68
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: قهرمان شما کیه؟!
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  این قهرمان بچگی های من بود

حالا این کی هست؟
من همیشه دوست داشتم یکی مثل ایشون باشم! یه قصه گوی واقعی...

[تصویر:  57677593995881878797.jpg]

استاد مصطفی رحماندوست

یا حداقل طراح جلد کتاب هاشون میشدم! Sad !!! در حال حاضر به تایپ کتابهاشون هم راضیم Big Grin

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , farahnaz , Helmaa , zzsnowdrop , tayebe68
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط yarandish.)
شما در مقابل حاکم بزرگ می تی کومان هستید احترام بگذارید !!!
قهرمان بچگی من علامت مخصوص می تی کومان دستشه ! Heart
[تصویر:  thumbnail.aspx?q=1630023189319&i...c23fe24d2c]

میتی کومان نمی نشست تا به نزد او شکایت بیاورند خودش شهر به شهر و روستا به روستا می رفت تا با مفسدانی که خون مردم را در شیشه می کنند مبارزه کند..
میتی کومان مدام سخنرانی نمی کرد در باب لزوم برخورد جدی با مفاسد اقتصادی ...
میتی کومان مامور مخصوص حاکم بزرگ بود کسی نمی دونست حاکم بزرگ کیه ولی هرکی که به بود میتی کمان مامور مخصوص خوبی بود احتمال خیلی زیاد مامور مخصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی بود. میتی کومان دستگاه عریض و طویلی برای مبارزه با فساد نداشت یه داداش کایکوی نیرومند و یه تسوکه براش کافی بود.. Big Grin
خلافکارها وقتی علامت مخصوص حاکم بزرگ را می دیدند آن قدر دچار رعب و وحشت می شدند که ناچار سر تسلیم فرو می آوردند و اگر هم تسلیم نمی شدند توسط کایکو و تسوکه نفله می شدند. Smile
میتی کومان کجایی که یادت بخیر.

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Mansoureh , inteligentium , farahnaz , Tempuser , maedeh , Helmaa , zzsnowdrop , reyhaneh64 , kashir , rozh66 , nasogh , maryami , diligent , tayebe68
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط mamat.)
قهرمان شما کیه؟!
اینم قهرمان منه

استاد محمد تقی بهجت تبریزی (شهریار سخن)
اشعار ایشون کلا با زندگی من همپوشانی داره

[تصویر:  71888_1_1379094841.JPG]

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: yarandish , - rasool - , maedeh , Lantern , farahnaz , Donna , white bird , Helmaa , farazin , zzsnowdrop , sohrablou , maryami
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط yarandish.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  اینم قهرمان منه

لطفا شکلو رو فقط نشون ندید ،معرفیشون کنید و بگید که چرا قهرمان شما بودن !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط Masoud05.)
شخص زیر رو که نمیتونم بگم قهرمانم بود اما از جمله شخصیت هایی بود که واقعا بهش علاقه داشتم ( البته دانشمندان ایرانی رو هم خیلی دوست دارم که قبلا راجع به اون در همین مانشت بحث کردم و کتاب علم و تمدن در اسلام نوشته سید حسین صدر رو برای مطالعه بیشتر علاقه مندان معرفی میکنم که در اون به ما میگه کجا بودیم و الان کجاییم )
اما راجع به این شخصیت بگم که ایشون سمفونی ۹ خودش رو که جزء برترین موسیقی های دنیا حساب میشه در زمانی معرفی کرد که تقریبا ناشنوا بود ظاهراً با یه عصا و به وسیله لرزش تارهای پیانو و سازهای زهی متوجه میشده که چی داره درست میکنه . این یعنی امید یعنی خود باوری یعنی تلاش یعنی ... که در حالی که داره کر میشه یه همچین اثری بسازه

تو پرانتز بگم که سمفونی یه اثر معمولی نیست بلکه در اون انواع سازهای بادی ، کوبه ای و زهی مورد استفاده قرار میگیره و یه گروه بزرگ هست در ضمن سمفونی ۹ بتهوون یه گروه کرال هم داره .
متن زیر رو از ویکیپدیا نقل میکنم : " این سمفونی یکی از آثاری است که در تاریخ سیاست از آن استفاده شده است و در ‏میان هر دسته و هر ایدئولوژی ای طرفداران بسیاری دارد. انگلس می‌گوید: "روزی که بشر سمفونی نهم را آیین رفتاری خود قرار دهد آن روز ‏بتهوون جایگاه حقیقی خود را یافته‌است." و بیسمارک اعتقاد داشت که : "اگر من ‏سمفونی نهم را بیشتر گوش کرده بودم امروز بسیار شجاع‌تر بودم." به گفته هیندنبورگ: ‏‏"امروز اشک‌های زیادی در خانواده‌های آلمانی می‌ریزد، ولی بتهوون به ما می‌آموزد که ‏اگر کسی خود را در اختیار موسیقی او بگذارد نمی‌تواند نگون‌بخت بشود. او ‏تسکین‌دهنده رنج‌های ماست."

[تصویر:  Beethoven.jpg]

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: shervinrs , maedeh , Mansoureh , انرژی مثبت , aatwo , hamed_k2 , farahnaz , Helmaa , **sara** , tayebe68
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط aatwo.)
قهرمان شما کیه؟!
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  این قهرمان بچگی های من بود

حالا این کی هست؟
......................................
اون شان مایکل هست یه ورزشکاره حرفه ایی و سوپر استار (کشتی کج)

سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شخص زیر رو که نمیتونم بگم قهرمانم بود اما از جمله شخصیت هایی بود که واقعا بهش علاقه داشتم ( البته دانشمندان ایرانی رو هم خیلی دوست دارم که قبلا راجع به اون در همین مانشت بحث کردم و کتاب علم و تمدن در اسلام نوشته سید حسین صدر رو برای مطالعه بیشتر علاقه مندان معرفی میکنم که در اون به ما میگه کجا بودیم و الان کجاییم )
اما راجع به این شخصیت بگم که ایشون سمفونی ۹ خودش رو که جزء برترین موسیقی های دنیا حساب میشه در زمانی معرفی کرد که تقریبا ناشنوا بود ظاهراً با یه عصا و به وسیله لرزش تارهای پیانو و سازهای زهی متوجه میشده که چی داره درست میکنه . این یعنی امید یعنی خود باوری یعنی تلاش یعنی ... که در حالی که داره کر میشه یه همچین اثری بسازه

[تصویر:  Beethoven.jpg]

دقیقاً با گفته هاتون موافقم. Shy
منم شاید نتونم بگم که فهرمان زندگیم، ولی ایشون کسی بودن که همیشه یه جور خاصی هم خودش و هم آهنگ هاش رو دوست داشتم و دارم. تا حدی که از سن ۸ سالگی یکی از بزرگترین آرزوهام شد نواختنِ Moonlight Sonataکه از آثارِ بتهوون هست! که البته به آرزوم رسیدم و ای کاش همه ی آرزوها تا این حد دست یافتنی بودن....
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Masoud05
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
کنجکاوم بدونم قهرمان آقای دکتر کیه؟Big GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ق.ظ
سونیک ، ماریو (قارچ خور) و پک من (نقطه خور)
...
هنوز هم قهرمانانم هستند...سال دیگه با هم میریم به جنگ کنکور Tongue

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۱۱
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ
قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سونیک ، ماریو (قارچ خور) و پک من (نقطه خور)
...
میشناسمشون یه مدت باهاشون بودم عکسشون رو داری؟

ارسال: #۱۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط Msccom.)
من قهرمان زیاد داشتم:
اولیش دکتر حسابی،HeartHeartHeart

یه خلبان بود تو تلویزیون می دیدم اسمشو یادم نیس.اما کلا خلبان ها و کسایی که پرواز میکنن رو دوس دارم.Heart
تصاویر جبهه و جنگ هم خیلی جالب بود برام.اینکه یکی اینقد شجاع باشه که بره اونجا و تازه با گوله بزنن دست و پاش بپره رو هوا کلی خون ازش بره .تازه بعدشم خوشحال می شدن.هم عجیب بود هم جالب و هم کلی سوال بود واسم Huh
کماندار نوجوان Rolleyes
پرین
جودی(فکر کنم بیشتر شبیه جودی بودم.تو آسمونا پرواز میکردم کلا Big Grin)
...

در کل تو همشون یه خصلت مشترک هست و اونم اینه که همشون شجاع بودن و به جنگ با مشکلات و زور گوها می رفتن و به ضعیفتر ها کمک میکردن...

فایل‌(های) پیوست شده

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , farahnaz , Helmaa
ارسال: #۱۳
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سونیک ، ماریو (قارچ خور) و پک من (نقطه خور)
...
میشناسمشون یه مدت باهاشون بودم عکسشون رو داری؟

بله...پیوست کردم...البته از پک من (PAC-MAN) نتونستم یه عکس خوب پیدا کنم...ولی این دوتا عکس رو تو کاغذ A2 پوستر زده بودم...هنوزم به دیوارم هستن

فایل‌(های) پیوست شده

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , maryami
ارسال: #۱۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط aatwo.)
قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  من قهرمان زیاد داشتم:
اولیش دکتر حسابی،HeartHeartHeart
................................................................................​....
............
...
چقدر این عکستون تاثیر گذار هست با اجازه همینجا عکس رو گذاشتم
[تصویر:  attachment.php?aid=2994]

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Msccom , esi , zzsnowdrop , farahnaz , farnoosh , rozh66 , myself , maryami , R.SH , mamat
ارسال: #۱۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط aatwo.)
اینم یکی دیگه از شخصیت های دوست داشتنی من

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم جان مک کارتی که براش احترام قائل هستم
[تصویر:  72876_1_1379094841.jpg]
[تصویر:  72876_2_1379094841.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , nmusavi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۷,۴۱۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۵۴۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۲۷ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۱۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close