تالار گفتمان مانشت
قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - aatwo - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ

سلام خیلی از دوستان در دوران کودکی یه قهرمان یا الگو واسه خودشون داشتن چه واقعی چه تخیلی
اگه میشه یه عکس از اون قهرمانشون بزارنHeartHeartHeartHeart
و معرفیش کنن
[تصویر:  44388256011180428195.jpg]
این قهرمان بچگی های من بود

RE: قهرمان شما کیه؟! - Mansoureh - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  این قهرمان بچگی های من بود

حالا این کی هست؟
من همیشه دوست داشتم یکی مثل ایشون باشم! یه قصه گوی واقعی...

[تصویر:  57677593995881878797.jpg]

استاد مصطفی رحماندوست

یا حداقل طراح جلد کتاب هاشون میشدم! Sad !!! در حال حاضر به تایپ کتابهاشون هم راضیم Big Grin

RE: قهرمان شما کیه؟! - yarandish - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ

شما در مقابل حاکم بزرگ می تی کومان هستید احترام بگذارید !!!
قهرمان بچگی من علامت مخصوص می تی کومان دستشه ! Heart
[تصویر:  thumbnail.aspx?q=1630023189319&i...c23fe24d2c]

میتی کومان نمی نشست تا به نزد او شکایت بیاورند خودش شهر به شهر و روستا به روستا می رفت تا با مفسدانی که خون مردم را در شیشه می کنند مبارزه کند..
میتی کومان مدام سخنرانی نمی کرد در باب لزوم برخورد جدی با مفاسد اقتصادی ...
میتی کومان مامور مخصوص حاکم بزرگ بود کسی نمی دونست حاکم بزرگ کیه ولی هرکی که به بود میتی کمان مامور مخصوص خوبی بود احتمال خیلی زیاد مامور مخصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی بود. میتی کومان دستگاه عریض و طویلی برای مبارزه با فساد نداشت یه داداش کایکوی نیرومند و یه تسوکه براش کافی بود.. Big Grin
خلافکارها وقتی علامت مخصوص حاکم بزرگ را می دیدند آن قدر دچار رعب و وحشت می شدند که ناچار سر تسلیم فرو می آوردند و اگر هم تسلیم نمی شدند توسط کایکو و تسوکه نفله می شدند. Smile
میتی کومان کجایی که یادت بخیر.

قهرمان شما کیه؟! - mamat - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ

اینم قهرمان منه

استاد محمد تقی بهجت تبریزی (شهریار سخن)
اشعار ایشون کلا با زندگی من همپوشانی داره

[تصویر:  71888_1_1379094841.JPG]

RE: قهرمان شما کیه؟! - yarandish - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  اینم قهرمان منه

لطفا شکلو رو فقط نشون ندید ،معرفیشون کنید و بگید که چرا قهرمان شما بودن !

RE: قهرمان شما کیه؟! - Masoud05 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ

شخص زیر رو که نمیتونم بگم قهرمانم بود اما از جمله شخصیت هایی بود که واقعا بهش علاقه داشتم ( البته دانشمندان ایرانی رو هم خیلی دوست دارم که قبلا راجع به اون در همین مانشت بحث کردم و کتاب علم و تمدن در اسلام نوشته سید حسین صدر رو برای مطالعه بیشتر علاقه مندان معرفی میکنم که در اون به ما میگه کجا بودیم و الان کجاییم )
اما راجع به این شخصیت بگم که ایشون سمفونی ۹ خودش رو که جزء برترین موسیقی های دنیا حساب میشه در زمانی معرفی کرد که تقریبا ناشنوا بود ظاهراً با یه عصا و به وسیله لرزش تارهای پیانو و سازهای زهی متوجه میشده که چی داره درست میکنه . این یعنی امید یعنی خود باوری یعنی تلاش یعنی ... که در حالی که داره کر میشه یه همچین اثری بسازه

تو پرانتز بگم که سمفونی یه اثر معمولی نیست بلکه در اون انواع سازهای بادی ، کوبه ای و زهی مورد استفاده قرار میگیره و یه گروه بزرگ هست در ضمن سمفونی ۹ بتهوون یه گروه کرال هم داره .
متن زیر رو از ویکیپدیا نقل میکنم : " این سمفونی یکی از آثاری است که در تاریخ سیاست از آن استفاده شده است و در ‏میان هر دسته و هر ایدئولوژی ای طرفداران بسیاری دارد. انگلس می‌گوید: "روزی که بشر سمفونی نهم را آیین رفتاری خود قرار دهد آن روز ‏بتهوون جایگاه حقیقی خود را یافته‌است." و بیسمارک اعتقاد داشت که : "اگر من ‏سمفونی نهم را بیشتر گوش کرده بودم امروز بسیار شجاع‌تر بودم." به گفته هیندنبورگ: ‏‏"امروز اشک‌های زیادی در خانواده‌های آلمانی می‌ریزد، ولی بتهوون به ما می‌آموزد که ‏اگر کسی خود را در اختیار موسیقی او بگذارد نمی‌تواند نگون‌بخت بشود. او ‏تسکین‌دهنده رنج‌های ماست."

[تصویر:  Beethoven.jpg]

قهرمان شما کیه؟! - aatwo - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  این قهرمان بچگی های من بود

حالا این کی هست؟
......................................
اون شان مایکل هست یه ورزشکاره حرفه ایی و سوپر استار (کشتی کج)

RE: قهرمان شما کیه؟! - maedeh - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شخص زیر رو که نمیتونم بگم قهرمانم بود اما از جمله شخصیت هایی بود که واقعا بهش علاقه داشتم ( البته دانشمندان ایرانی رو هم خیلی دوست دارم که قبلا راجع به اون در همین مانشت بحث کردم و کتاب علم و تمدن در اسلام نوشته سید حسین صدر رو برای مطالعه بیشتر علاقه مندان معرفی میکنم که در اون به ما میگه کجا بودیم و الان کجاییم )
اما راجع به این شخصیت بگم که ایشون سمفونی ۹ خودش رو که جزء برترین موسیقی های دنیا حساب میشه در زمانی معرفی کرد که تقریبا ناشنوا بود ظاهراً با یه عصا و به وسیله لرزش تارهای پیانو و سازهای زهی متوجه میشده که چی داره درست میکنه . این یعنی امید یعنی خود باوری یعنی تلاش یعنی ... که در حالی که داره کر میشه یه همچین اثری بسازه

[تصویر:  Beethoven.jpg]

دقیقاً با گفته هاتون موافقم. Shy
منم شاید نتونم بگم که فهرمان زندگیم، ولی ایشون کسی بودن که همیشه یه جور خاصی هم خودش و هم آهنگ هاش رو دوست داشتم و دارم. تا حدی که از سن ۸ سالگی یکی از بزرگترین آرزوهام شد نواختنِ Moonlight Sonataکه از آثارِ بتهوون هست! که البته به آرزوم رسیدم و ای کاش همه ی آرزوها تا این حد دست یافتنی بودن....

RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - aatwo - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ

کنجکاوم بدونم قهرمان آقای دکتر کیه؟Big GrinBig GrinBig Grin

RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - esisonic - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ

سونیک ، ماریو (قارچ خور) و پک من (نقطه خور)
...
هنوز هم قهرمانانم هستند...سال دیگه با هم میریم به جنگ کنکور Tongue

قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - aatwo - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ق.ظ

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سونیک ، ماریو (قارچ خور) و پک من (نقطه خور)
...
میشناسمشون یه مدت باهاشون بودم عکسشون رو داری؟

RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - Msccom - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ

من قهرمان زیاد داشتم:
اولیش دکتر حسابی،HeartHeartHeart

یه خلبان بود تو تلویزیون می دیدم اسمشو یادم نیس.اما کلا خلبان ها و کسایی که پرواز میکنن رو دوس دارم.Heart
تصاویر جبهه و جنگ هم خیلی جالب بود برام.اینکه یکی اینقد شجاع باشه که بره اونجا و تازه با گوله بزنن دست و پاش بپره رو هوا کلی خون ازش بره .تازه بعدشم خوشحال می شدن.هم عجیب بود هم جالب و هم کلی سوال بود واسم Huh
کماندار نوجوان Rolleyes
پرین
جودی(فکر کنم بیشتر شبیه جودی بودم.تو آسمونا پرواز میکردم کلا Big Grin)
...

در کل تو همشون یه خصلت مشترک هست و اونم اینه که همشون شجاع بودن و به جنگ با مشکلات و زور گوها می رفتن و به ضعیفتر ها کمک میکردن...

RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - esisonic - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سونیک ، ماریو (قارچ خور) و پک من (نقطه خور)
...
میشناسمشون یه مدت باهاشون بودم عکسشون رو داری؟

بله...پیوست کردم...البته از پک من (PAC-MAN) نتونستم یه عکس خوب پیدا کنم...ولی این دوتا عکس رو تو کاغذ A2 پوستر زده بودم...هنوزم به دیوارم هستن

قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - aatwo - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  من قهرمان زیاد داشتم:
اولیش دکتر حسابی،HeartHeartHeart
................................................................................​....
............
...
چقدر این عکستون تاثیر گذار هست با اجازه همینجا عکس رو گذاشتم
[تصویر:  attachment.php?aid=2994]

RE: قهرمان و شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! - aatwo - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ

اینم یکی دیگه از شخصیت های دوست داشتنی من

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم جان مک کارتی که براش احترام قائل هستم
[تصویر:  72876_1_1379094841.jpg]
[تصویر:  72876_2_1379094841.jpg]