زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(

ارسال: #۶۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
اخ جداکه یادم رفته بود zzsnowdrop هنوزتنهام نذاشتهSadبابابخدابیاین اتیش بزنین.بدجوردلم خونهSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط موج.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  اخ جداکه یادم رفته بود zzsnowdrop هنوزتنهام نذاشتهSadبابابخدابیاین اتیش بزنین.بدجوردلم خونهSad

بچه های مانشت مگه میتونند چیزی رو آتش بزنند
الان به پست خودتون دقت کنید
بالاش "باد" هست
پایینش هم "موج" Smile

حالا توی این وضعیت جوی اگه مردید آتیش روشن کنید Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , انرژی مثبت , Lantern , goldoonehkhanoom , admin , Mansoureh , Sunshine Off , Xilinx , ssjj , M.H.P , zzsnowdrop , **sara**
ارسال: #۶۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
نقل قول: اخ جداکه یادم رفته بود zzsnowdrop هنوزتنهام نذاشتهSadبابابخدابیاین اتیش بزنین.بدجوردلم خونهSad
بچه های مانشت مگه میتونند چیزی رو آتش بزنند
الان به پست خودتون دقت کنید
بالاش "باد" هست
پایینش هم "موج" Smile

حالا توی این وضعیت جوی مردی آتیش روشن کن Big Grin
خندیدم Smile
تو اوج ناراحتی خوب تونستید خودتون رو جمع و جور کنید و روحیه تون رو دوباره بدست بیارید
چکار میکنید شادید؟ به ما هم یاد بدید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , zzsnowdrop
ارسال: #۶۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ
ستادشادسازی بچه کنکوریهای طفلکBig Grinخوب پس چاره ای نیست جزاینکه خلاصه هاروبدم "موج" و در صورت شرایط "باد" تند ازدستشون راحت شم.اینه دق شده اخهSad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۶۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط admin.)
دوستان هیچ وقت احساس یاس و پشیمانی نکنید.
بیایم از اینکه از سال گذشته در همین زمان خیلی بیشتر بلدین خوشحال باشیم. توی کنکور هیچ وقت عدالت رعایت نمی‌شه، همو‌ن‌طور که توی امتحان‌های معمولی رعایت نمی‌شه. در واقع نظام ارزش‌گذاری بر میزان تلاش و دانسته‌ها نیست.
شک نکنید تلاش‌های شما بی‌ثمر نیست، برای خود من اتفاقات تلخ زیادی افتاده، اتفاقاتی که خیلی تو روحیه‌ام زده، اما همیشه بعد از تلخی شیرینی اون رو دیدم.
شکرگزار خداوند باشیم واسه تنی سالم، فکری درست و نفسی که هر روز داریم می‌کشیم، فرصتی که برای عشق‌بازی داریم و زندگی‌ای که در پیش داریم. واسه همه چیزهای خوبی که توی زندگی وجود داره،
تویه یه مطلب قبلاً هم نوشته بودم: کل دنیا شاید خنده یه کودک، یه لحظه شادی رو نیارزه. باور کنید دکترهای مملکت، ارشد‌های ممکلت خیلی شاد نیستند، حتی‌ اگه تنها معیار زندگی پول باشه، توی این زمینه هم خوشحال نیستند.
همه خوشحالی من داشتن دوستان خوبی مانند شماست، مردمی مهربان، دوست‌داشتنی و با دل‌های پاک.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , maedeh , موج , diligent , narges_r , a i , mosaferkuchulu , Aurora , Sunshine Off , Helmaa , Mohammad-A , mat , انرژی مثبت , Xilinx , mjjoon , fatima1537 , hamed_k2 , alime , goldoonehkhanoom , rozh66 , aatwo , rezatotti , najwa , kashir , ssjj , Msccom , H.Mohammadi , mohandeszahra , M.H.P , - rasool - , amin.ahmadnejad , ronaldo , mamat , m-esmaili , najme60 , marzieh , zzsnowdrop , baran.r , ف.ش , hiva_msh , firouzi.s , پشتکار , Avicenna , farahnaz , **sara** , aminamini , nmusavi , Manix , bagherok , azad_ahmadi , Ali-B , good-wishes , maneshty , khatere987 , tesna , Behzad TP , saiedattar , kimidoonekekie , CATIGA , mehran666 , AI. , mahniya , rata , Engineer , mshelman , fahimeh1234 , donyajoon24 , newuser , d_felfelak
ارسال: #۶۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ق.ظ
اون یونانیه فکر کنم ارسطو باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i
ارسال: #۶۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ق.ظ
RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(
چقدربچه های مانشت خوبن وبا حرفاشون میتونن شادمون کنند.من ناراحت نیستم بلکه از اینکه همه چیز را خوب یادگرفتم وبلدم خوشحالم خودم احساس میکنم واقعا برای رتبه ۱تلاش کردم ومطمنم خدا حق کسی را که تلاش کرده نمیگذاره ضایع بشه ،منم باتوکل به اون شادم چون همیشه اون را همه جاداریم پس نیاز به نگران بودن نیست چون تنها خداوند شاهد تلاشهای ماهست.انشا الله همه اونهایی که زحمت کشیدند باهم سال بعدبچه های شریف باشیم به امید آن روز......SmileSmileSmile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , ida_isp , موج , parvaz_hj , aatwo , najwa , M.H.P , marzieh , firouzi.s , پشتکار , Avicenna , **sara** , aminamini , khatere987 , shayesteNEY , newuser
ارسال: #۶۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ق.ظ)iliyya نوشته شده توسط:  با سلام
من هم فقط مجبور بودم در اتاق پسر ۴ ساله ام درس بخونم در کنار اسباب بازیهای بهم ریخته اش چون پسرم دوست داشت در حین بازی با اسباب بازیهایش صدای کارتون مورد علاقه اش را هم گوش کند(BEN10) وبعضی موقع هم گیر میداد وکتابهایم را می بست ومی گفت بابا بیا با هم بازی کنیم درس دیگه بس است توکه بچه نیستی درس میخونی!اخه من فقط شبها می بایست در میخوندم چون روزها تا دیر وقت کار میکنم ولی امید بقبولی دارم دعا کنید.

دمت گرم رفیق ، خیلی باحال بود
عاشق این جور حرکتام
ان شااله موفق شی و رو صورت بچت خنده بشینه ، یه عکس ازش بندازی ، بیاری مانشت همگی بینیم ، خیلی قشنگه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , انرژی مثبت , Xilinx , M.H.P , **sara** , good-wishes , Hera
ارسال: #۶۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ
واقعادکترجان اگه شمانبودی،ماهم الان اینجانبودیمSadواقعاخداروشکرمیگم که اینهمه شرایط خوب و دوستای خوب خوب دارمSmileبعدازچندروزخنده اومدبه لبامونSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , marzieh
ارسال: #۷۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون یونانیه فکر کنم ارسطو باشه.
Huh چه جالب چقدر چهرشون شبیه آقای دکتره خودمونه

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: goldoonehkhanoom , blackhalo1989
ارسال: #۷۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط a_maisami.)
منم به همه خسته نباشید میگم . این عکس رو هم به افتخار آقای دکتر و این تاپیک با حال گذاشتم . من هم هر وقت فرصت میکردم واسه کنکور میخوندم . اینجا هم محیط کار ماست .این هم نمونه کارهای ما در زمینه برنامه نویسی :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  69863_1_1379095081.jpg]
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , - rasool -
ارسال: #۷۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون یونانیه فکر کنم ارسطو باشه.
Huh چه جالب چقدر چهرشون شبیه آقای دکتره خودمونه

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱
۱
ارسال: #۷۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ب.ظ
واسه کسی که حتی فکر یه ساعت درس خوندن هم دیونش میکرد ۸ماه شبانه روز درس خوندن رکورد بدی نیست...همیشه فکر میکردم پامه توی بازی قماری گذاشتم که برگشتی توش نیست و شانس برد هم خیلی کمه...اما الان با اینکه چندان هم اعتباری به قبول شدنم نیست احساس میکنم که بردم....حداقل اینه که هر آزمون استخدامی که دلمون بخواد میتونیم شرکت کنیم و قبول شیم...Smile
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , پشتکار , aminamini , shayesteNEY
ارسال: #۷۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان هیچ وقت احساس یاس و پشیمانی نکنید.
بیایم از اینکه از سال گذشته در همین زمان خیلی بیشتر بلدین خوشحال باشیم. توی کنکور هیچ وقت عدالت رعایت نمی‌شه، همو‌ن‌طور که توی امتحان‌های معمولی رعایت نمی‌شه. در واقع نظام ارزش‌گذاری بر میزان تلاش و دانسته‌ها نیست.
شک نکنید تلاش‌های شما بی‌ثمر نیست، برای خود من اتفاقات تلخ زیادی افتاده، اتفاقاتی که خیلی تو روحیه‌ام زده، اما همیشه بعد از تلخی شیرینی اون رو دیدم.
شکرگزار خداوند باشیم واسه تنی سالم، فکری درست و نفسی که هر روز داریم می‌کشیم، فرصتی که برای عشق‌بازی داریم و زندگی‌ای که در پیش داریم. واسه همه چیزهای خوبی که توی زندگی وجود داره،
تویه یه مطلب قبلاً هم نوشته بودم: کل دنیا شاید خنده یه کودک، یه لحظه شادی رو نیارزه. باور کنید دکترهای مملکت، ارشد‌های ممکلت خیلی شاد نیستند، حتی‌ اگه تنها معیار زندگی پول باشه، توی این زمینه هم خوشحال نیستند.
همه خوشحالی من داشتن دوستان خوبی مانند شماست، مردمی مهربان، دوست‌داشتنی و با دل‌های پاک.
آقای دکتر منو یادت میاد پارسال از شیراز اومده بودم دانشگاه شریف رو از نزدیک ببینم که چه طوره که امیدوار شم قبول شم.داشتم تو راه رو ها میگشتم تو یکی از اتاقا شما بودید اونجا اولین بارو آخرین بار بود که دیدمتون.پرسیدم چه کار کنم که قبول شم؟شما هم گفتی چرا نمیری تو مانشت گفتم مانشت چیه؟ گفتی سایته همه کنکوریای ارشد اونجا اونجا جوابتو میگیری از اون موقع منم مانشتی شدمولی کنکور خیلی واسم سخت بود سخت خونده بودم ولی ... واسه منو و همه کنکوریا دعا کن دکتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۷۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
سپیده که سر بزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوییده اییم....
این امضای خودم بود اما یادم رفته بود...!
منم فکر می کنم خیلی بد دادم اما شاید خرداد نتیجه ها بیاد و اون چیزی باشه که هممون می خوایم...پس به امید لطف خدا!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , مازیار صفایی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۹۹ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۰۰ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۸۱۰ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۸۲۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۶۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  فروش کتاب های کنکوری m.hush97 ۰ ۱,۷۹۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.hush97
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۱۴۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close