زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آشپزی دانشجویی!!!

ارسال: #۴۶
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
آشپزی دانشجویی!!!
ممنون سارا خانوم Smile
اره یه دوست خوزستانی داشتم از این ادویه‌ها می اورد خوابگاه.

در مورد نقاط قوت اقایون هم باهاتون موافقم Big Grin (الانه که دوستان بیان بگن من همش دارم از این و اون شام میگیرم پس نقطه قوت خودمه Big Grin والا اینا شام نمیدن ما بخوریم بعدشم شام بیرون که نمی شه مثل دست پخت ساراخانوم Smile )حالا ما تو خوابگاه بلد شدیم یه چیزایی سر هم کنیم Big Grin
ولی حتما واجب شد سر کلاسای شما بیام Smile تجربه همیشه یه چیز دیگه است Smile (حالا همسر ور یه کارش کنند دوستان فکر کنم خانواده رو دیگه نمی شه Big Grin مثل این که مادر شوهر‌ها رو هم ثبت نام نمی کنن Tongue اشکال نداره بگم دیگه )

البته اقایون هم ماشالله خودشون یه پا کدبانو شدن همه اشپزی هاشون خوبهTongue
مثلا همین اقای گلریز Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دوستان دهه‌ی اول محرمه . احتیاج به آشپزی نیس . بحثو به بعد از دهه منتقل کنین Big Grin
بابا بی خیال همش که میشه برنج که !!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  (حالا همسر ور یه کارش کنند دوستان فکر کنم خانواده رو دیگه نمی شه Big Grin مثل این که مادر شوهر‌ها رو هم ثبت نام نمی کنن Tongue اشکال نداره بگم دیگه )

دقیقا یکی از راههایی که مادرشوهره خیلی دوستت خواهد داشت همینه‌! چون می دونه برای پسرش خوب آشپزی می کنی .البته بیچاره همسری های این دوره وزمونه که مثل نسل های قبل‌تر خودشون نیستن که اگه غذات بد شد ..... خوشبختانه همه فرهادند و........ اما خوب از شوخی گذشته وقتی دیدی شوهرت هم مثل ندیده‌ها یه جا میره غذا می خوره اون موقع می فهمی من چی می گم من چون دیده بودم آقایونی که با اینکه همسری رو می پرستیدن اما اگه دست پخت خانومه خوب نبود و می رفت جایی مهمونی که خوب بود دسپختش همون سر سفره شروع می کرد به مقایسه یا خیلی با ولع می خورد دیگه اینا برام تجربه شده بود وخوشبختانه تجربیات دوران دانشجویی به دردم خورد وگرنه تو خونه مامانی که دختر آشپز نمیشه که چون مامانا معمولا ما دخترها رو لوس می کنن ویا خودمون اونقدر درگیر با درس وکارمونیم که نمی رسیم هر وقت هم اومدیم خونه غذامون اماده بوده .

در مورد آموزش هر کمکی که از دستم بر بیاد در خدمتم هر سوالی داشتید بپرسید دریغ نمی کنم البته اگه بلد باشم .
یه توصیه خواهرانه هم بهت بکنم با مادر شوهر جماعت هیچ وقت شوخی نکن می بینی شوخی شوخی جدی شد عزیزم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۴۸
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  البته اقایون هم ماشالله خودشون یه پا کدبانو شدن همه اشپزی هاشون خوبهTongue
مثلا همین اقای گلریز Big Grin
اتفاقا خیلی بده مرد آشپزی بلد باشه به چند دلیل:
- تو خرابکارهاتو نمی تونی لاپوشونی کنی .
- بعضی اوقات واقعا اختلاف بر انگیز میشه .
- بعد از بچه دار شدن بچه‌ها احتمال این که از دست پخت باباشون بیشتر خوششون بیاد میره (یکی از سنگرهای مادر‌ها در برابر بچه‌ها همین غذای خوشمزه اس).
- خیلی فنی به مسئله نگاه می کنه .

در کل یکی از بهترین ابزارهات رو از دست می دی .TongueTongueCool

یه سری خوبی داره
مثل کمک کردن ووو

اما بدی هاش به خوبی هاش می چربه

در کل این نوشته رو جدی نگیر منباب شوخی نوشتم .Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اما بعضی شوخی‌ها تلخی های بعضی واقعیت‌ها رو برات شیرین می کنه مثل شکر اما خودشون هنوز مثل چایی تلخن !!! CoolCoolCoolCool

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , shayesteNEY
ارسال: #۴۹
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط narges_r.)
RE: آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ...... وگرنه تو خونه مامانی که دختر آشپز نمیشه که چون مامانا معمولا ما دخترها رو لوس می کنن ویا خودمون اونقدر درگیر با درس وکارمونیم که نمی رسیم هر وقت هم اومدیم خونه غذامون اماده بوده .

اگه یه مامان شاغل اونم از نوع چند شغله داشته باشی اشپز میشی!
ولی در کل تو خونه اشپزی نباید فقط مخصوص مامان خونه باشه
تو خونه ما بابامم اشپزی میکنه
من اگر یه روزی مامان بشم چه بچم دختر باشه چه پسر شرایطو فراهم میکنم که حتما بچم اشپزی و کارای دیگه خونه رو یاد بگیره مخصوصا اگر بچم پسر باشه چون اگر دختر باشه که در اینده خودش یاد میگیره ولی تو خونه مامان باید به پسرش کارای خونه رو یاد بده که اگر در اینده همسرش شاغل بود تو کارای خونه کمکش کنهBig Grin
اصلا چه معنی میده فقط زن خونه تو خونه اشپزی کنه! هم بچه‌ها و هم همسرش باید بهش کمک کنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۵۰
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ
آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ای بابا اینجا که به ما چیزی نمیدن که بخوریم باید خودمون به فکر باشیم
نه برنج میدن نه ابگوشت

بزار یه راز دیگه این که خودت برای خودت آشپزی کنی رو بهت بگم:
دیگه تو این زمینه منت هیچ کس رو نمی کشی و همه هم منتت رو می کشن چون همه گرسنه میشن پس خودت برای خودت آشپزی کن ومعطل هیچ کس نباش

ارسال: #۵۱
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  البته بیچاره همسری های این دوره وزمونه که مثل نسل های قبل‌تر خودشون نیستن که اگه غذات بد شد ..... خوشبختانه همه فرهادند و........

دیگه شما خیلی طرف اقایون رو گرفتید Big Grin Confused

(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یه توصیه خواهرانه هم بهت بکنم با مادر شوهر جماعت هیچ وقت شوخی نکن می بینی شوخی شوخی جدی شد عزیزم .
به نظرم اونا هم مادرن و اسمشون بد رفته Tongue با هر دست بدی با همون دست می گیری . نحوه برخورد ما با طرف مقابل (زیاد فرق نمی کنه طرف مقابل کی باشه) برخورد اون فرد رو رقم می زنه .

اگه امکان حضور مادر شوهران محترم هست بفرمایید من اصلاح کنم ارسالم رو Big Grin

خوب دیگه طبق معمول من بحث رو دارم منحرف می کنم بریم سر ادامه بحث خوشمزه اشپزی Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۵۲
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  اصلا چه معنی میده فقط زن خونه تو خونه اشپزی کنه! هم بچه‌ها و هم همسرش باید بهش کمک کنن

موافقم. بزن قدشBig Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۵۳
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  چون اگر دختر باشه که در اینده خودش یاد میگیره
می بینی منظورم همین دیده که بعدا خودش انجام میده دختره !!!اما خوب بعضی‌ها تا بیان راه بیافتن طول میکشه .

من باز هم عتقدم مرد وبچه‌ها باید تو زمینه های دیگه کمک کنن و اینکه آشپزی با زن خونس البته تو شرایط خاص خوبه کمک داشته باشی .خیلی بده مادر خونه این قدر بیرون باشه .وقتی بچه بودم مادرم معلم بود ووقتی از مدرسه می اومدم باید غذایی رو مادرم صبح زود یا شب قبلش پخته بود گرم میکردم تا مادرم برسه چون مادرم دبیرستان درس می داد ودیرتر از من میرسید از بچگی یه نوع استرس داشتم که می رقتم خونه و مامانی رو نمی دیدم .اون استرس هنوز هم با منه و می دونم مال همون دورانه .از همون بچگی با خودم عهد بستم که بچه‌ام رو این طور نکنم وسعی کنم بیشتر وقتم رو توی خونه باشم تا کودکم این استرسها رو نداشته باشه بهترین روزهای اون دورانم روزهایی بود که مادرم خونه بود .الان یکی از نگرانی هام برای کودکی که در آینده مادرش خواهم بود همین موضوعه اما الان اصلا بهش فکر نمی کنم شاید سالهایی که در آینده خواهد آمد دغدغه ذهنی من باشه این موضوع.

(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم اونا هم مادرن و اسمشون بد رفته Tongue با هر دست بدی با همون دست می گیری . نحوه برخورد ما با طرف مقابل (زیاد فرق نمی کنه طرف مقابل کی باشه) برخورد اون فرد رو رقم می زنه .
راز برخورد با مادر شوهر‌ها فقط یک کلمه است "محبت " معجزه می کنه حتی اگه بد کرد تو خوبی کن می بینی اگه شیر پاک خورده باشه ۱۸۰ درجه می چرخه .اگه هم که خوبه که تو داری وظیفت رو انجام میدی

ارسال: #۵۴
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  چون اگر دختر باشه که در اینده خودش یاد میگیره
می بینی منظورم همین دیده که بعدا خودش انجام میده دختره !!!اما خوب بعضی‌ها تا بیان راه بیافتن طول میکشه .

من باز هم عتقدم مرد وبچه‌ها باید تو زمینه های دیگه کمک کنن و اینکه آشپزی با زن خونس البته تو شرایط خاص خوبه کمک داشته باشی .خیلی بده مادر خونه این قدر بیرون باشه .وقتی بچه بودم مادرم معلم بود ووقتی از مدرسه می اومدم باید غذایی رو مادرم صبح زود یا شب قبلش پخته بود گرم میکردم تا مادرم برسه چون مادرم دبیرستان درس می داد ودیرتر از من میرسید از بچگی یه نوع استرس داشتم که می رقتم خونه و مامانی رو نمی دیدم .اون استرس هنوز هم با منه و می دونم مال همون دورانه .از همون بچگی با خودم عهد بستم که بچه‌ام رو این طور نکنم وسعی کنم بیشتر وقتم رو توی خونه باشم تا کودکم این استرسها رو نداشته باشه بهترین روزهای اون دورانم روزهایی بود که مادرم خونه بود .الان یکی از نگرانی هام برای کودکی که در آینده مادرش خواهم بود همین موضوعه اما الان اصلا بهش فکر نمی کنم شاید سالهایی که در آینده خواهد آمد دغدغه ذهنی من باشه این موضوع.

اینکه مامان شاغل بهتره یا خونه دار یه بحث دیگست که به این تاپیک مربوط نمیشه و بستگی به شرایط خونه و ظرفیت مادر و روحیات بچه داره، الانم که خدارو شکر مامان من دیگه بچه هاش بزرگ شدن و وقتی میان خونه میبینن مامانشون خونه نیست مضطرب نمیشن!!!!!!
ولی تقسیم وظایف تو کارای خونه خیلی بهتره اینطوری اعضای خونواده هم طعم انجام کارای خونه رو میچشن و میفهمن این خونه تمیز و غذای خوشمزه که همیشه اماده میبینن با زحمت محیا میشه نه به راحتی!Rolleyes
کلا اینقدر از بچه های تیتیش مامانی چه دختر چه پسر که تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزنن بدم میادDodgy
ارسال: #۵۵
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ق.ظ
آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دیگه شما خیلی طرف اقایون رو گرفتید Big Grin Confused
نه طرف داری نمی کنم اما خوب دیگه مثل قبل نیست که اگه دستپختت خوب نبود شوت کنه زیر ظرف غذا که باب .البته نمیشه گفت نیست اما خوب خیلی کمتره چون می فهمه که این خانم تا حالا داشته درس می خونده وشاید وقت یادگیری این مهارت رو نداشته واگه می خواستی می رفتی یه زن خونه دار میگرفتی که تا حالا مهارت های خانه داری رو فقط آموزش دیده پس صبر می کنه تا خانمش مهارتها رو بیاموزه !!

در ضمن اصطلاح فرهاد یه نوع کنایه هم بود عزیزم .نمی خواستم بگم اما مجبور شدم بعضی‌ها واقعا فرهادن وبعضی‌ها هم واقعا طعنه می زنن به فرهاد

ارسال: #۵۶
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ ق.ظ
آشپزی دانشجویی!!!
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  اینکه مامان شاغل بهتره یا خونه دار یه بحث دیگست که به این تاپیک مربوط نمیشه و بستگی به شرایط خونه و ظرفیت مادر و روحیات بچه داره، الانم که خدارو شکر مامان من دیگه بچه هاش بزرگ شدن و وقتی میان خونه میبینن مامانشون خونه نیست مضطرب نمیشن!!!!!!
ولی تقسیم وظایف تو کارای خونه خیلی بهتره اینطوری اعضای خونواده هم طعم انجام کارای خونه رو میچشن و میفهمن این خونه تمیز و غذای خوشمزه که همیشه اماده میبینن با زحمت محیا میشه نه به راحتی!Rolleyes
کلا اینقدر از بچه های تیتیش مامانی چه دختر چه پسر که تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزنن بدم میادDodgy
باهات موافقم !!

ارسال: #۵۷
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط narges_r.)
آشپزی دانشجویی!!!
خوب حالا برای اینکه بحث عوض نشه من یه نکته بگم
من که تو شهر خودمون دانشجو بودم و خوابگاه نرفتم ولی خواهرم یک شهر دیگه دانشجو و هیچ وقت هم غذای دانشگاه نمیخوره
همیشه وقتی میاد خونه یه دوروزی اشپزی میکنه
یه کاری که میکنه اینه که مثلا مرغو میپزه از استخون جدا میکنه به اندازه لازم برای هر وعده غذایی تقسیم میکنه و فریزش میکنه وقتی میره خوابگاه هزار جور بلا سر این مرغ پخته شده در میاره باهاش کوکو درست میکنه با پلو میخوردش و ....
فکر کنم از خونه غذای فریز شده یا حداقل مقدمات یه غذارو باخودت ببری خوابگاه بهتر از این غذای دانشگاه باشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SarahArshad
ارسال: #۵۸
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ق.ظ
با مرغ بدون استخون که نرگس جان گفت یه کوکو من می پزم خیلی خوشمزه میشه مرغ ریش ریش با قارچ پخته شده رو با کمی نمک و پیازچه(هم قسمت سبزش و هم سفیدش) خورد شده بهش تخم مرغ بزن وبعد سرخش کن خیلی خیلی خوشمزه میشه می تونی کمی ادویه هم بهش بزنی !!

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , مهشاد
ارسال: #۵۹
۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  با مرغ بدون استخون که نرگس جان گفت یه کوکو من می پزم خیلی خوشمزه میشه مرغ ریش ریش با قارچ پخته شده رو با کمی نمک و پیازچه(هم قسمت سبزش و هم سفیدش) خورد شده بهش تخم مرغ بزن وبعد سرخش کن خیلی خیلی خوشمزه میشه می تونی کمی ادویه هم بهش بزنی !!

بچه‌ها می خواستم بنویسم مگه دانشجو پولش به خریدن مرغ و قارچ هم می رسه دیدم اگر اینو بنویسم دیگه کم کم مانشتیا به فکر به راه انداختن جشن عاطفه‌ها می افتن واسه من(با توجه با اینکه نه می تونم مرغ و قارچ بخرم،حاضرم ۳۰ خط کپچا تایپ کنم واسه تخفیف کتاب و اون ۱۴ تومن سازمان سنجش)Big GrinBig GrinBig Grin
فکر کنم اگر بابام می امد مانشت پول تو جیبیمو قطع می کرد تا این همه شکایت نکنم!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۶۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
آشپزی دانشجویی!!!
سوپ کلم که خیلی پر خاصیت و خوشمزه است :

میتونید به جای خوردن شام پر کالری این سوپ کم کالری رو میل کنید :

مواد لازم :
کلم (سفید،قرمز یا ترکیبی از این دو ): نصف بوته
پیاز(ترجیحا سفید): سه عدد
هویج : سه عدد
فلفل (دلمه ای یا سبز): یک عدد
گوجه درشت : یک عدد
کرفس : دو شاخه
برنج پخته : ۵۰ گرم
نمک و فلفل : به اندازه دلخواه

تمام سبزیجات را خرد کنید و در قابلمه بزرگی بریزید. به آن آب اضافه کرده به صورتی که آب روی سبزیجات را بگیرد.قابلمه را روی حرارت قرار دهید تا جوش بیاید و حدود ده دقیقه بجوشد،برنج و درصورت تمایل آب مرغ را اضافه کنید و در قابلمه را بگذارید و شعله را کم کنید تا سبزیجات نرم شوند. در اواخر پخت نمک و فلفل و ادویه های مورد علاقه تان را اضافه کنید.

هرکدام از این موارد رو که خواستید می تونید به سوپ اضافه کنید تا با بقیه مواد پخته شود :

۱- عدسی که از نیم ساعت قبل خیس کرده اید.
۲- قارچ
۳-مرغ
۴-اسفناج تازه
۵- شوید تازه
۶- نعناع تازه
۷-جعفری تازه

۸- سیب زمینی
۹-شلغم
۱۰-سبوس (۱ ق غ )

۴و۵و۶و۷ خیلی توصیه میشه واقعا به سوپ طعم و عطر میده Smile

می تونید برنج و کرفس و فلفل دلمه ای رو با موارد بالا جایگزین و مقدار مواد لازم رو هم بنا به سلیقه تغییر بدین مثلا از پیاز کمتری استفاده کنید.

البته عدس،سیب زمینی ،برنج و سبوس به سوپ لعاب میدن.

اگر بخواهید سوپ لعاب بیشتری داشته باشه در اواخر پخت میتونید مقداری نشاسته رو در آب ولرم حل کنید، بعد به سوپ اضافه کنید البته کمی طعم سوپ رو شیرین میکنه.

اگر میخواهید سوپ کم کالری باشد ، عدس ، مرغ ، برنج ، سیب زمینی و نشاسته را حذف کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat , Aurora , good-wishes , Jooybari , SaMiRa.e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow المپیاد دانشجویی کامپیوتر deledivouneh ۳۲ ۳۷,۸۷۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۲۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
Lightbulb المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶ Mr. Rezaei ۰ ۲,۳۲۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  پروژه دانشجویی samieh ۱ ۱,۹۰۲ ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  پروژه دانشجویی PHP MSZZ ۱ ۲,۴۶۱ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تخفیف دانشجویی در مقطع ارشد skytower_19 ۲ ۲,۳۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  قیمت خانه دانشجویی!!! ×Bug× ۱۵ ۸,۳۶۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ×Bug×
  بن کتاب دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده در کدام انتشارات است؟ Good! ۱ ۳,۰۳۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: masoomeh_s
  خوابگاه دانشجویی برای متآهل ها mohamad moo ۰ ۲,۳۰۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad moo
  چالش‌های زندگی دانشجویی morweb ۰ ۱,۸۴۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close