زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قیمت خانه دانشجویی!!!

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ
قیمت خانه دانشجویی!!!
سلام،شرمنده برای سوالم نه جای بهتری پیدا کردم نه عنوان بهتری Big GrinBig GrinBig Grin

یکی از دوستانم میخواد بیاد تهران(ارشد) فقط میخواد اگه میشه یه خونه بگیره(بخره)،سوال اینه که قیمت یه خونه نقلی و جمع و جور حتی شده طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ یه برج،چقدره؟؟؟ یه جای خوب باشه (حالا نه نیاوروون،خخخ فقط همینو میشناختم) ولی یه جای مناسب و امن باشه و به شهر و جاهایی که یه دانشجو لازم داره نزدیک باشه....

یه حدود بدید ممنون میشم،وضع مالیش متوسط است،با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه خونه خرید آیا؟؟؟؟؟؟!!!!

I FAILED BUT IT'S NOT THE END
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ
RE: قیمت خانه دانشجویی!!!
دانشجو هه، میخواد خونه بخره، وضع مالی متوسطه
آرایه ادبی:پارادوکس
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ×Bug× , missi90 , ziba.O
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  سلام،شرمنده برای سوالم نه جای بهتری پیدا کردم نه عنوان بهتری Big GrinBig GrinBig Grin

یکی از دوستانم میخواد بیاد تهران(ارشد) فقط میخواد اگه میشه یه خونه بگیره(بخره)،سوال اینه که قیمت یه خونه نقلی و جمع و جور حتی شده طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ یه برج،چقدره؟؟؟ یه جای خوب باشه (حالا نه نیاوروون،خخخ فقط همینو میشناختم) ولی یه جای مناسب و امن باشه و به شهر و جاهایی که یه دانشجو لازم داره نزدیک باشه....
یه حدود بدید ممنون میشم،وضع مالیش متوسط است،با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه خونه خرید آیا؟؟؟؟؟؟!!!!

شما تازه به دنیا اومدید؟ با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه یه خونه توو جای مناسب و امن رهن کرد!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ×Bug× , nlp@2015 , Riemann , The BesT
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سرچ کنید در سایت های املاک تهران
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ×Bug×
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
قیمت خانه دانشجویی!!!
سلام
درسایت ایران فایل سرچ کنید قیمتها دستتون میاد

موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  سلام،شرمنده برای سوالم نه جای بهتری پیدا کردم نه عنوان بهتری Big GrinBig GrinBig Grin

شما تازه به دنیا اومدید؟ با ۴۰ یا ۵۰ تومن میشه یه خونه توو جای مناسب و امن رهن کرد!

تازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
قیمت خانه دانشجویی!!!
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  ازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

به نظر من رهن کامل ۳۰ میلیون از این ۵۰ تا رو بده رهن کامل، ۲۰ میلیونش هم بذاره بانک و سودش رو بده پول شارژ و اینا. آخه یه خونه‌ی ۲۰ متری چیکار میشه کرد، لااقل اونطوری دو نفر مهمون هم میتونند بیان خونه‌ش.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ×Bug× , Riemann , Pure Liveliness
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  ازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

به نظر من رهن کامل ۳۰ میلیون از این ۵۰ تا رو بده رهن کامل، ۲۰ میلیونش هم بذاره بانک و سودش رو بده پول شارژ و اینا. آخه یه خونه‌ی ۲۰ متری چیکار میشه کرد، لااقل اونطوری دو نفر مهمون هم میتونند بیان خونه‌ش.
مهمون رو لایک داریBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ×Bug× , Riemann
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط ×Bug×.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  ازه که نه یه بیست و خورده ای سال میشهBig GrinBig Grin یعنی در حد ۱۰-۲۰ مترمربع هم خونه نیست؟؟؟طبقه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ؟؟؟؟؟ قبلا من خودم سرچ میکردم اطراف تهرون(نه خیلی دور) بود.Confused

الان داشتیم باهم سایتهایی که بچه ها معرفی کردند رو میدیدیم،موردهایی نسبتا خوبی بود،مثلا تا ۴۰ ۵۰ متر هم بود،اما پولش یه ۱۰ ۲۰ تا کمهSleepy یا دوره،اگه نتونست که چاره ای نداره جز رهن،ولی خوبه آدم بتونه شده ۲۰ متر خونه هم بخره واسه خودش،اولش سخته که گیر بیاد اما بعدش همش آسودگی است،آقای خودتی و بی بی خودت،کسی هم کاریت نداره...

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  

مهمون رو لایک داریBig Grin

صد در صدBig GrinBig GrinWinkWink مخصوصا زمانهایی خاص مثل نمایشگاه کتاب و....Rolleyes

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
قیمت خانه دانشجویی!!!
منم رفتم سرچ زدم
توی تهران یه اتاق ۱۲ متری که قیمت پایین باشه پیدا نمیشه!!
همه قیمت ها میلیونی ...
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  منم رفتم سرچ زدم
توی تهران یه اتاق ۱۲ متری که قیمت پایین باشه پیدا نمیشه!!
همه قیمت ها میلیونی ...

آره واقعاConfused من اول که رفتم ایران فایل،یه خونه واسم اومد متری ۵۰ ۶۰ میلیونHuh مونده بودم به ریاله،به تومانهTongue

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ
قیمت خانه دانشجویی!!!
نه من واسه اجاره میگم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ق.ظ
قیمت خانه دانشجویی!!!
با ۴۰-۵۰ تومن رهن هم نمیشه کرد! مگر اینکه پایین شهر باشه
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
قیمت خانه دانشجویی!!!
۴۰ ، ۵۰ خرید؟؟!!!!
۳۰ تومن رهن؟؟!!! کجا؟
خونه بیست متری بعیده پیدا کنید. کلا زیر چهل پنجاه متری خیلی بعیده. اگر هم باشه بالا خونه است.
والا نمیدونم شما رو ده متر جا چطور حساب کردید؟ دستشویی، حمام، آشپزخانه، درب اگر بخواد رو به داخل باز بشه هم که داستان دارید در اتاق رو به بیرون باید باز بشه با این حساب Smile
پایین ترین جای ممکن تهران هم که باشه طبقه سی ام بدون آسانسور بعید میدونم متری زیر دو سه تومن گیرش بیاد.
ولی یک جای کوچیک و تمیز رو تو مناطق پایین بگرده شاید تازه شاید بشه با پنجاه تومن رهن کرد. حالا طرف شهرستانی هم اگر باشه با چهل تومن شهر خودشون میتونسته خونه بخره که الان میخواد تهران خونه بخره؟؟!!! چه توقعات Smile
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  ۴۰ ، ۵۰ خرید؟؟!!!!
۳۰ تومن رهن؟؟!!! کجا؟
خونه بیست متری بعیده پیدا کنید. کلا زیر چهل پنجاه متری خیلی بعیده. اگر هم باشه بالا خونه است.
والا نمیدونم شما رو ده متر جا چطور حساب کردید؟ دستشویی، حمام، آشپزخانه، درب اگر بخواد رو به داخل باز بشه هم که داستان دارید در اتاق رو به بیرون باید باز بشه با این حساب Smile
پایین ترین جای ممکن تهران هم که باشه طبقه سی ام بدون آسانسور بعید میدونم متری زیر دو سه تومن گیرش بیاد.
ولی یک جای کوچیک و تمیز رو تو مناطق پایین بگرده شاید تازه شاید بشه با پنجاه تومن رهن کرد. حالا طرف شهرستانی هم اگر باشه با چهل تومن شهر خودشون میتونسته خونه بخره که الان میخواد تهران خونه بخره؟؟!!! چه توقعات Smile

چرا، طرفای نواب میشه رهن کرد، پایین شهر هم نیست از نظر من.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۱,۶۵۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۵۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  ۲۵ گنجینه‌ی رایگان تا در خانه بمانیم fo-eng ۳ ۳,۳۸۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Rainbow المپیاد دانشجویی کامپیوتر deledivouneh ۳۲ ۳۷,۹۲۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۳۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
  قیمت دیوار پیش ساخته ۳dpanel ۰ ۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۳dpanel
  تک فروشی کتاب های ارشد کامپیوتر و it با قیمت های استثنایی abiasemani799 ۵ ۳,۳۷۱ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا
  فروش کتاب های کنکوری ( اکثرا" نو ) به قیمت ۶۵ درصد پشت جلد marjan_m ۱ ۲,۹۰۲ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا
  فروش کتابهای ارشد نصف قیمت mohammad_k ۲ ۲,۷۸۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mirzae1364i
  محاسبه آدرس خانه دلخواه در یک آرایه bigman ۱ ۲,۰۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close