زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قیمت خانه دانشجویی!!!

ارسال: #۱۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط ×Bug×.)
قیمت خانه دانشجویی!!!
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  نه من واسه اجاره میگم
بستگی داره کجا منظورتان باشه

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  ۴۰ ، ۵۰ خرید؟؟!!!!
۳۰ تومن رهن؟؟!!! کجا؟
خونه بیست متری بعیده پیدا کنید. کلا زیر چهل پنجاه متری خیلی بعیده. اگر هم باشه بالا خونه است.
والا نمیدونم شما رو ده متر جا چطور حساب کردید؟ دستشویی، حمام، آشپزخانه، درب اگر بخواد رو به داخل باز بشه هم که داستان دارید در اتاق رو به بیرون باید باز بشه با این حساب Smile
پایین ترین جای ممکن تهران هم که باشه طبقه سی ام بدون آسانسور بعید میدونم متری زیر دو سه تومن گیرش بیاد.
ولی یک جای کوچیک و تمیز رو تو مناطق پایین بگرده شاید تازه شاید بشه با پنجاه تومن رهن کرد. حالا طرف شهرستانی هم اگر باشه با چهل تومن شهر خودشون میتونسته خونه بخره که الان میخواد تهران خونه بخره؟؟!!! چه توقعات Smile

بی خیال بابا پس این سایتهای ملکی چی میگند؟؟؟من اهل تهران نیستم ولی چک کردم خونه ۴۰ ۵۰ متری حدود ۸۰ ۹۰ میلیون بود و ۲۰ ۳۰ متری ۵۰ ۶۰ تومن هم بود خیلی هاش هم جاهایی خوب بود (گوگل مپ گفتBig Grin) من اصفهانم و با همین پول آپارتمان هست حالا نه مرداویج و میر و....ولی هست،هرچند که رهن ۶۰۰ ۷۰۰ تومن هم هست،بوخودا هستBlushBig Grin

I FAILED BUT IT'S NOT THE END
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۰,۹۶۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۲۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  ۲۵ گنجینه‌ی رایگان تا در خانه بمانیم fo-eng ۳ ۳,۳۲۴ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Rainbow المپیاد دانشجویی کامپیوتر deledivouneh ۳۲ ۳۷,۶۹۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۱۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
  قیمت دیوار پیش ساخته ۳dpanel ۰ ۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۳dpanel
  تک فروشی کتاب های ارشد کامپیوتر و it با قیمت های استثنایی abiasemani799 ۵ ۳,۳۳۷ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا
  فروش کتاب های کنکوری ( اکثرا" نو ) به قیمت ۶۵ درصد پشت جلد marjan_m ۱ ۲,۸۸۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا
  فروش کتابهای ارشد نصف قیمت mohammad_k ۲ ۲,۷۶۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mirzae1364i
  محاسبه آدرس خانه دلخواه در یک آرایه bigman ۱ ۱,۹۹۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close