زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۸:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶

ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ
Lightbulb المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶
سلام.
همونجوری که اطلاع دارید، المپیاد دانشجویی هر سال توی ۲ مرحله برگذار میشه...
همه ی رشته ها واسه خودشون المپیاد دارن ولی المپیاد کامپیوتر قطعا خیلی خاص هست بین بقیه. چون یه امتحانه برای مشخص کردن (علم + هنر + مهارت) که توی بقیه ی رشته ها اضلاع این مثلث اینقدر پرقدرت نیستن...
خلاصه بگذریم از این مقدمه ها...
من دانشجوی دانشگاه تبریز هستم و مرحله اول این مسابقات رو قبول شدم، مرحله ی دوم تا جایی که بهم اطلاع دادن آخر همین ماه (تیر ۱۳۹۶) برگذار میشه. میخواستم بدونم اگه کسی تجربه ی شرکت توی این آزمون رو داره، یا امسال شرکت کرده، میتونه اطلاعاتی در مورد دانشگاهی که امتحان مرحله نهایی رو برگذار می کنه یا اساتیدی که طراح سوالات المپیاد هستن داره، در اشتراک بذاره تا همه بتونیم استفاده کنیم...
حتی اگه کسی سوالاتی از مرحله نهایی سال های قبل رو یادش هست بگه، اینم خیلی کمک می کنه.
بازم ممنون که کمک می کنین.

*: چون همچین موضوعی قبلا ایجاد نشده بود به خودم جرات دادم ایجاد کنم... بزرگان به بزرگی خودتون ببخشید...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۹۸۲ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۰,۴۴۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۵۸۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۴۵۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۳۹ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۰۳۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۵۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۶۱۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۵۵۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Rainbow المپیاد دانشجویی کامپیوتر deledivouneh ۳۲ ۳۷,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close