زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)

ارسال: #۶۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ
بچه ها من نمی خوام تو این بحث دخالتی داشته باشم!اما می خوام یه چیز کلی بگم!من خیلی وقته این جا هسنم !مثل خیلی از شما منم گاهی با مدیرا مشکل داشتم، منم مثل خیلی ها یه بار اخطار گرفتم!به شدت ناراحت شدم ، سر خیلی از مسائل حتی عصبانی شدم!حتی یه بار تصمیم گرفتم که دیگه هیچ وقت مانشت نیام به خاطر فلان حرف مدیر و کاربر و ...!
اما حالا که زمان زیادی گذشته می بینم که اینا همه اش اشتباه بوده!
این جا یه جامعه ی مجازی هست که هر روز داره به تعداد کاربراش اضافه می شه!شاید اگر بعضی بر خورد ها از طرف مدیرا نباشه اینجا واقعا به هم می ریزه و یه روز هم نمی تونه دوام بیاره!
باید اینم در نظر داشته باشیم که مدیرای اینجا واقعا دارن بدون هیچ چشم داشتی ساعت ها وقتشون و می ذارن تا این جا سر پا باشه!چیزی هم از مدیریت اینجا گیرشون نمی اد!
من نمی گم کارشون هیچ عیب و نقصی نداره!اونا هم مثل ما انسان هستند!اما شاید بهتر قبل از اینکه چشممون و رو همه چیز ببندیم و راحت خیلی چیزا بهشون بگیم به اینم توجه کنیم که اونا چه کارایی برای ما کردن و یه اشتباهشون باعث نمی شه ما با اونا طوری رفتار کنیم که یکی از زحمت کش تریناشون بگن که هیچ انگیزه ای ندارن اینجا بمونن!
(می دونم همه این حرفایی که من گفتم و می دونید!فقط برای یاد اوری بود نه نصیخت یا چیز دیگه چون من در اون حد نیستم که بخوام بقیه رو نصیحت کنم)Smile

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , Masoud05 , nomad:D , fatima1537 , Parva , arixooo , navid-p , hosna66 , انرژی مثبت , myself , walker
ارسال: #۶۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
RE: انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  .

آقای Fardad_A فکر میکنم اینجا به اشخاص صبور و خوبی مثل شما نیاز داره ، در ناراحتی و عصبانیت تصمیم نگیرید.(این نظر منه)

یه پیشنهاد ،شاید به درد بخوره: هر چند وقت به مدیران مرخصی بدید به مدت معینی و جاشون رو یکی مثل معاون بگیره تا برگردن.اینطوری خستگی کمتر میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۶۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
من اصلا کاری به حاشیه های ایجاد شده ندارم فقط یه سوال از آقافرداد دارم :
شما که چندسال هست درمحیط واقعی کار میکنید ومطمئنا هم همیشه کارهابروفق مراد نبوده ، آیا لازمه به خاطر چند پست انتقادی حالا به جا یا نا بجا یا ازشما یا از دیگران در محیط مجازی اینطوری برنجید ؟؟؟ ( این جمله را خواهشا بابرداشت بد نخونیدا . )

اینجا واقعا هم شما وهم بقیه مدیران بدون هیچ چشم داشتی دارید زحمت میکشیدوبه بقیه کمک میکنید .
به نظرم هم من وهم بقیه کاربران حالا حالاها به تجربیات شما ودیگر مدیران عزیز نیاز داریم .
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p
ارسال: #۶۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
من سابقه‌ام در این انجمن کمتر از دیگر دوستان هست و قطعاً تجربه‌ی دیگران هم در مسائل این انجمن و موارد مشابه بیشتر از من هست. اما با بحث‌هایی که دنبال شد٬ موقعیت تبدیل «تهدید به فرصت» را میشه بیشتر متوجه شد. به هر حال بحثی بوده که می‌تونسته به فرصت و زمینه‌های بهتری بشه و موضوعاتی رو فراهم بیاره تا افراد بتوانند با نگاه بهتری مسیر ماه‌های آینده‌ی خودشان را ترسیم کنند. اما بالعکس شد و زمینه‌ی تبدیل «فرصت به تهدید» فراهم شد و مطالبی پیش آمد که همه شاهدند. حتی اگر فردی٬ لحن مناسبی نداشته٬ به هر حال ابزارهایی برای این موقعیت‌ها پیش‌بینی شده که می‌تونست کارساز باشه اما اینطور نشد... بعضاً مواردی هم بود که باعث شد بحث به انجمن و مدیریت برگرده که کاش اینطور نمیشد.
اینکه شخص با تجربه‌ای مثل آقای فرداد٬ مدیریت این انجمن را برعهده دارند شایسته‌ی تقدیر هست و بارها هم فکر کردم که نظارت و مدیریت چنین محیطی اصلاً کار ساده‌ای نیست چه اینکه بحث‌هایی هر از چند گاهی اینچنین پیش میاد و به هر حال در ذهنیت فرد می‌تونه تأثیر بذاره.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۶۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ
این چند روزه تمام سعی خودم رو کردم که با ارامش پست های دوستان رو بخونم و هیچ جبهه‌ای در مقابلشون نگیرم ولی خوب بی اشتباه نبودم.
منم به نوبه خودم اگه این چند روزه باعث رنجش خاطر دوستان شدم علی الخصوص آقا فرداد ؛ امین-۲۰۱۰ ؛ سارا حانم از همشون معذرت میخوام.
امیدوارم همگی ماجراهای این چند روز رو فراموش کنیم و به فعالیت های سابقمون ادامه بدیم.
براتون آرزوی شادی و صبر دارم.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , admin , انرژی مثبت , mosaferkuchulu , Mansoureh , SarahArshad , Aurora , nomad:D , navid-p , bahari1
ارسال: #۶۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
از همه دوستان بخصوص جناب دکتر ممنونم.
از لطفی که نسبت بمن دارند. خوب که فکر میکنم می بینم دیگه ظرفیت ادامه را ندارم. فشار روحی زیادی را تحمل کرده ام . از طرفی الی الابد که نمیشه من مدیر مانشت بمونم. بهتره فرصتی باشه که اقای دکتر به گزینه های دیگری هم فکر کنند.
من آنچه تونستم و بنظرم درست بود انجام دادم. ولی فکر میکنم دیگه توانی ندارم و بهتره کار به مدیران با انگیزه و پر انرژی سپرده بشه.
حداقل چند روزی برای استراحت نیاز دارم که با اجازه دوستان و مدیران و علی الخصوص آقای دکتر دخالتی در کارها نداشته باشم تا کمی آرام بشم. البته من از آقای دکتر صمیمانه عذرخواهی میکنم . پست ایشان حاوی مطلب گزنده ای نبود من ظرفیتم تکمیل شده و فشار روانی زیادی را تحمل کرده ام و ناچار تحملم را از دست داده ام. طبیعی است که با این شرایط حضورم در این جایگاه مفید نیست.
باز هم از همه عذرخواهی میکنم و دوستانی که از من رنجیده اند من را ببخشند.
در پناه حق سلامت و پایدار باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Aurora , nomad:D , navid-p , bahari1 , mali_IT , MONA_STAR , ahmadi_development , مازیار صفایی
ارسال: #۶۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
کاش این دوستمون همین متن منطقی که بالا نوشت وخیلی زیبا همه منطق خودشون رو بیان کردند همون موقع می زدند که چقدر قشنگ به دل نشست وتوضیحاتشون واقعا من یکی رو تو خیلی مسائل قانع کرد.اگه با همین لحن همون موقع هم می نوشت نظرش رو داده بود وقضاوت با دوستان می بود که هر کس خودش قضاوت می کرد .اینقدر هم نه ما ونه خودش را نارحت نمی کرد .این نیز بگذرد وتجربیات ریادی برای همه از جمله خود من داشت .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۹
۱۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , navid-p
ارسال: #۶۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
انتظارندارم که دوستان دیگه بحث را ادامه بدن
به هر حال از این موضوع تجربیات تلخی را همه ما داشتیم و همه متضرر شدیم
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت , SaMiRa.e , nomad:D , ف.ش , Aurora , Parva , navid-p , ahmadi_development
ارسال: #۶۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به هر حال از این موضوع تجربیات تلخی را همه ما داشتیم و همه متضرر شدیم

این جملتون خیلی آشناستBig Grin

خوبه دیگه همه چی به خیر و خوشی تموم شدSmile

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p
ارسال: #۷۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  از لطفی که نسبت بمن دارند. خوب که فکر میکنم می بینم دیگه ظرفیت ادامه را ندارم. فشار روحی زیادی را تحمل کرده ام . از طرفی الی الابد که نمیشه من مدیر مانشت بمونم. بهتره فرصتی باشه که اقای دکتر به گزینه های دیگری هم فکر کنند.
من فکر می‌کنم بهتره اندکی فشارهای فضای مجازی رو کمتر کنید، اطلاع دارم که وقت زیادی رو برای کاربران می‌گذارید اما فکر می‌کنم شاید بتونید خیلی از کارهای ریز رو به سایر مدیران و یا خود من ارجاع بدین، خیلی اوقات شما وقتتون رو صرف مسایلی می‌کنید که نه دید بیرونی داره و نه ضرورت چندانی.
به شخصه دوست ندارم که مدیریت مانشت سبب فشارهای روحی و روانی بهتون بشه، به نظر من هم چند روزی استراحت کنید تا همه چی آروم بشه. بعدش دیگه دستتون بازه هر طور که تمایل دارید تصمیم‌گیری کنید.
شاید نیاز باشه که از این به بعد، تیغ مدیران رو یه خرده تیزتر کنیم Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p , fatima1537 , Fardad-A
ارسال: #۷۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
شاید بهتر باشه آقا فرداد معاون داشته باشند. اینطوری هم کارا تقسیم میشه هم میتونن بعضی وقت ها استراحت کنن.
۲
۰
ارسال: #۷۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ
من از اول بحث ، تاپیک رو دنبال کردم ، یکسری افراد در ذهنم شدن دوست و یکسری دشمن ، اما باز علاقه ای که در این بحثا شرکت کنم نداشتم ،چون می ترسیدم حرفم یا نظرم بشه نخود داغ تر از آش ، این را الان دارم می نویسم چون می دونم همه چی آروم شده ، لطفا مدیران با تجربه به خاطر حرفای بعضی از افراد کم تجربه ، زودرنج نباشید ، به همه حق بدید که بتونن آزادانه نظر بدن و ....... (همینقدر کافیه)
امیدوارم همیشه شاد و پیروز و دیر رنج باشید Smile

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Azadeh69 , Parva , navid-p
ارسال: #۷۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  شاید نیاز باشه که از این به بعد، تیغ مدیران رو یه خرده تیزتر کنیم Big Grin

نمیشه بجاش یه تفنگ بدید Big GrinBig GrinBig Grin

مثلا از اینا Big GrinCool

[تصویر:  103257_1_1379091961.jpg]
admin، در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

این‌ها که همین الان هم در اختیارتون هست. منظور من از تیغ تیزتر سلاح‌های کشتار جمعی بود Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال: #۷۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  من از اول بحث ، تاپیک رو دنبال کردم ، یکسری افراد در ذهنم شدن دوست و یکسری دشمن ، اما باز علاقه ای که در این بحثا شرکت کنم نداشتم ،چون می ترسیدم حرفم یا نظرم بشه نخود داغ تر از آش ، این را الان دارم می نویسم چون می دونم همه چی آروم شده ، لطفا مدیران با تجربه به خاطر حرفای بعضی از افراد کم تجربه ، زودرنج نباشید ، به همه حق بدید که بتونن آزادانه نظر بدن و ....... (همینقدر کافیه)
امیدوارم همیشه شاد و پیروز و دیر رنج باشید Smile

خوبه که همیشه اینقدر آرومید
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
دوستان لطفا بحث مربوط به موضوعات پیش اومده ی قبل رو در این تاپیک متوقف کنین. چه از نظرتون سازنده باشه چه نه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , mosaferkuchulu , انرژی مثبت , SaMiRa.e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۴۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۶۹ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۱۶۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۷۳ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question نحوه دانلودpatent imsad88 ۲ ۵,۴۴۱ ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahramotieeyan
  نحوه مشخص کردن بیت‌های حافظه کنترل Erfan_Ekh ۰ ۱,۸۵۱ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Erfan_Ekh
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۳۲۲ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۶۰۷ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close