تالار گفتمان مانشت
انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - موج - ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ ب.ظ

گاهی اوقات دیده میشه مدیری که قصد داره تاپیک رو ببنده یه پست آخر تاپیک میده و کلی نظرات خودش رو توی اون ابراز میکنه و بعد پست رو بلوک میکنه
گاهی اوقات از این بدتر مدیری میاد توی پستی که چند وقتی هست بسته شده پست میده و قفل پست رو هم باز نمیکنه. اسم نمیبرمBig Grin

به نظرم این دور از عدالت اومد . اگه پستی بسته میشه باید برای همه بسته تلقی بشه
در ضمن انتقاد هم به موضوعات بسته شده اخیر نیست چون چندان میل به شرکت در مباحثش رو نداشتم ولی امروز یه مورد دیدم یادم اومد.

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - fatima1537 - 18 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ

اون نظراتی که آخر تاپیک داده شده نظر شخصی مدیر نیست‌، برای آروم کردن اوضاعه،چون مدیر میبینه نظرات ضد و نقیض زیاد گفته شده و بحث تند شده سعی میکنه یه نظر متعادل‌تر بده .و چون بستن تاپیک از نبستنش بهتره!پس دلایل بستن رو هم ذکر میکنه!

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - ملیکا - ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ

کاملا موافقم‌، حداقل وقتی یه تاپیک بسته شد‌، با استفاده از اعمال حق مدیریتی واسه خودتون بازش نکنید اظهار نظر کنید .

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - fatima1537 - 18 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ

حالا چه تاپیکی بوده؟

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - deledivouneh - 18 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ

اگه بحث در مورد بستن اون تاپیک جنگ باشه به نظر من که نباید اولا این موضوع رومطرح کرد،چون باید ببینیم برای چی توی این سایت میایم. در ثانی اگر کسی در اون مورد نظری نداشته باشه،مثل تاپیک هایی که نظر ندارن بدون نظر می مونن و بعد از مدتی پاک میشن.به هر حال اون تاپیک زیاد هم جنجالی نبود.

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - هاتف - ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ

به نظرم این در مورد همه تاپیک هایی که بسته می شن که صادق نیست.
البته مطرح شدن این موضوع خوبه، مدیران کمی دقت کنند تا خدای نکرده دیکتاتوری پیش نیاد.
در مورد مورادی که میبینید اینطوره دکمه گزارش رو بزنید تا احتمالا آقا فرداد رسیدگی کنه.

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - mosaferkuchulu - 19 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ

در مورد اکثرشون صادقه!منم امروز یع تاپیک دیدم این مدلی کلی به خودم گفتم الان یعنی چی این؟که دونفر که قدرتش و دارن می آن اظهار نظر می کنن تاپیکم می بندن!Big Grin

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - aatwo - 19 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ

خوب به نظرم همه اشتباه ممکنه بکنن اما افرادی که وظایفه مهمی بعده دارن باید خیلی مواظب باشن و خیال نکنن همیشه فقط حرفه خودشون درسته

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - موج - ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

دوستانی که به تاپیک خاصی اشاره کردن و یا پرسیدن کدوم تاپیک . همونجوری که گفتم نظرم تاپیک خاصی نبود و اگه کاری غلطه نباید انجام بشه . حالا موردی نگاه کردن شاید درست نباشه

در ضمن توضیح fatima1537 عزیز رو میشه برای بعضی از موارد قبول کرد (که غالبا درسی باشه) ولی در بعضی موارد خیر (مباحث اجتماعی و فرهنگی اکثر چنین نیست و قبل از بسته شدن مدیر اظهار نظر میکنه) در ضمن اگه هم کامل این استدلال رو بپذیریم بازم بخش دوم ایرادی که گرفتم بی جواب میمونه که چرا تاپیکی که یه مدت قفل هست و کسی هم نتونسته درش اظهار نظر کنه توسط مدیری پست بهش اضافه میشه

RE: انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - sasanlive - 19 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ

شیطونه میگه قفل شکنو بیارم ... Big Grin.

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - ملیکا - ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ

من میگم حالا که مدیرا خوابن بیاین خودمون یه جنبش راه بندازیم اسمشم بذاریم occupy manesht

RE: انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - sasanlive - 19 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  من میگم حالا که مدیرا خوابن بیاین خودمون یه جنبش راه بندازیم اسمشم بذاریم occupy manesht

کی گفته خوابن با سیمینوف پیشونی مارو نشونه گرفتن. منتظرن همه نظر بدن اونوقت topicو قفل کنن بعدم شلیک کنن Big Grin.
اگه قرار باشه ما ببینیمشون دیگه اونوقت بهشون نمیگن مدیر Big Grin.

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - Fardad-A - 19 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ

یکی از نیروهای نفوذیتون الآن من رو بیدار کرد گفت چی خوابیدی که الآن مانشت را اشغال میکنن!!!Big Grin

ناچارا" من امشب میام تو مانشت میخوابم!!! TongueBig Grin

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - موج - ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یکی از نیروهای نفوذیتون الآن من رو بیدار کرد گفت چی خوابیدی که الآن مانشت را اشغال میکنن!

نفوذی ما یا شما ؟ Big Grin

RE: انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها) - sasanlive - 19 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یکی از نیروهای نفوذیتون الآن من رو بیدار کرد گفت چی خوابیدی که الآن مانشت را اشغال میکنن!!!Big Grin

ناچارا" من امشب میام تو مانشت میخوابم!!! TongueBig Grin

جون آق مدیر واسه خودمونم جا نیست. بچه‌ها یکی در میون یکی رو به قبله یکی در جهت مخالفش خوابیدن حالا شمام این وسط ... آقا پاتو ببر اونطرف. جورابتم که نشستی بو میده Big Grin.
جون داداش برین یکم بیرون قدم بزنین هوا توپه Big Grin.