زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)

ارسال: #۱۶
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
بچه‌ها شلوغ نکنین‌، نصفه شبی از خواب بیدارشون کردیم ‌، الان یکی یه اخطار به هممون میدن‌، تاپیکم میبندن میگن برین فردا با امضای اولیاتون بیاین مانشت !!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , SarahArshad , walker
ارسال: #۱۷
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط sasanlive.)
RE: انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)
برادرا دستاتونو موقع خواب از جیبه همدیگه در بیارین یه جا بذارین که تو دید باشه. مواظب دستای آقا مدیر هم باشین Big Grin.
ضمنا مواظب نیروی نفوذی هم باشین. دستاتونو بکنین تو جیبش .مدیر جان بفرمایید بین منو آقای موج بخوابید جا پهن کردیم براتون Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۸
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
دموکراسی( از نوع مانشتی )تو روز روشن!!!!!!!!!!!!!!!

آی حال می کنم که چقدر انتقاد CoolCoolCoolCoolExclamationExclamationBig GrinBig Grin

کم کم داریم میشیم دهکده مانشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(برداشت آزاد از نام فیلم وکتابی معروف)

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۱
ارسال: #۱۹
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
Big Grin Big Grin Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , sasanlive
ارسال: #۲۰
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
خوشم میاد مانشتی‌ها اعتراض با بالاتر رو می پسندن !!!
پست اول چقدر تایید شده ؟! Big Grin
من توی یکی از تاپیک‌ها ۹تا ۱ قرمز خوردم تاپیک هم بسته شده بود Sad

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  دوستانی که به تاپیک خاصی اشاره کردن و یا پرسیدن کدوم تاپیک . همونجوری که گفتم نظرم تاپیک خاصی نبود و اگه کاری غلطه نباید انجام بشه . حالا موردی نگاه کردن شاید درست نباشه
خب چون این تاپیک رو الان زدید میشه فهمید به چه تاپیکی اشاره دارید.به نظر من هدف اصلی یه تالار گفتمان باید حفظ بشه و نباید خیلی از رسالت اصلیش دور بشه.بعضی موضوعات واقعا جای مطرح کردنش اینجا نیست .میشه در محیط های حقیقی اونها رو مطرح کرد.محیط مجازی محدودیتهای خاص خودشو داره.اگر هم موضوعی توی محیط واقعی قابل طرح نباشه خب دیگه چه انتظاری از محیط مجازی دارید
(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  بازم بخش دوم ایرادی که گرفتم بی جواب میمونه که چرا تاپیکی که یه مدت قفل هست و کسی هم نتونسته درش اظهار نظر کنه توسط مدیری پست بهش اضافه میشه
آخه من هرچی میگردم همچین تاپیکی نمیبینم که مدتی قفل بوده و دوباره باز شده Smile

درضمن دوستان عزیز!مدیران از جنس شما هستن از مریخ نیومدن!Smile .شاید شما هم اگر مدیر بودید سخت گیر‌تر بودید(مثل مبصر کلاسSmile) البته انتقاد هم خیلی خوبه و سازنده است(حرف کلیشه ایBig Grin)
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۲
۱۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  بعضی موضوعات واقعا جای مطرح کردنش اینجا نیست .میشه در محیط های حقیقی اونها رو مطرح کرد.محیط مجازی محدودیتهای خاص خودشو داره.اگر هم موضوعی توی محیط واقعی قابل طرح نباشه خب دیگه چه انتظاری از محیط مجازی دارید

ما هم نگفتیم همه موضوعات باید مطرح شه!اما اگر خوبه واسه همه خوبه اگرم بده واسه همه بده!نه اینکه واسه مدیرا خوب باشه واسه بقیه نه!!!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
دوستان عزیز بنظر من انتقادتون تا حدی وارده!Cool
من یکی دو بار این تخلف را انجام داده ام. یکبارش مربوط به قبولیهای کنکور بود که یکی از دوستان اسمشون جا مانده بود.Shy
یکبار هم در مورد کلیت مانشت بود که لازم بود جواب بدم ولی خب در کل نباید جواب میدادم.Shy
آخه بعضی وقتا باید یکی بالاخره حرف آخر را بزنه تا مطلب تمام بشه. اگه بعضی بحثها باز باشه کلا" " تا ثریا میرود دیوار کج". بعضی جاها هم یک نتیجه اخلاقی باید پایان بخش موضوع باشه که زحمتش را مذیران میکشند.Big Grin

در مورد تاپیک جنگ گیر ندین. دکتر هفته ای یکبار وقت کنند سری هم به مانشت میزنن. یک کاری نکنید دیگه اصلا" نیان.Sad

حالا هم چراغها را خاموش کنید و بخوابید. Big Grin
(میخواستم این تاپیک را هم ببندم ولی دیدم خیلی ناجور میشه دیگه!!! Big Grin)

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , موج , sahar salehi
ارسال: #۲۴
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط deledivouneh.)
آق مدیره بوق بوق ..... مدیر مدیره بوق بوق....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Mansoureh
ارسال: #۲۵
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  آق مدیره بوق بوق ..... مدیر مدیره بوق بوق..
چه می کنه این کودک درون Big Grin
مرسسسسسسی

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۶
۲۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در مورد تاپیک جنگ گیر ندین. دکتر هفته ای یکبار وقت کنند سری هم به مانشت میزنن. یک کاری نکنید دیگه اصلا" نیان.
(طفلک دکتر توی سایت خودش هم کاری میکنه بهش گیر میدیم)
خوب حالا سایر مدیران تکرار نکنند دکتر رو نادیده میگیریم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۲۷
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
من هیچ پسته بیخودی ندادم اما یه مدیر محترم چند تا از پستهای من رو حذف کردن که واقعا................ از دستشون شاکیم

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
ارسال: #۲۸
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ ب.ظ
میشه اون مدیری که پسته من رو حذف نموده دلیلش رو بگه لطفا البته نمی دونم کدو تالار بوده اما شب خوابیدم صبح نگاه کردم دیدم چند تا از پستهام کم شده

۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
شاید مربوط به تاپیک خاصی بوده که یه مدیر صلاح دیده کل تاپیکو پاک کنه! مطمئن باشین کسی دستی پست شما رو پاک نکرده Smile . تو بخش عمومی و سرگرمی پستی پاک نمی شه . ولی تو بخش‌ها‌ی علمی بعضی جواب‌ها از مسیر بحث خارج میشن که در زمانش شاید مفید باشه ولی برای رجوع بعدی برای استفاده‌ی آیندگان Big Grin و مرتب منظم بودنشون بهتره که پاک شن .
حالا هرکی پاک کرده زودتر بیاد اعتراف بکنه .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , aatwo
ارسال: #۳۰
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  شاید مربوط به تاپیک خاصی بوده که یه مدیر صلاح دیده کل تاپیکو پاک کنه! مطمئن باشین کسی دستی پست شما رو پاک نکرده Smile . تو بخش عمومی و سرگرمی پستی پاک نمی شه . ولی تو بخش‌ها‌ی علمی بعضی جواب‌ها از مسیر بحث خارج میشن که در زمانش شاید مفید باشه ولی برای رجوع بعدی برای استفاده‌ی آیندگان Big Grin و مرتب منظم بودنشون بهتره که پاک شن .
حالا هرکی پاک کرده زودتر بیاد اعتراف بکنه .

بچه مثبت اگه جریان اینه که به همین دلیل حرفهای تو... پاک کردن منم قبول میکنم اما زورم میاد اگه یه کسی بدون دلیل منطقی پاک کرده من دوست ندارم Big GrinSmile
در ضمن از مدیران عزیز خواهش میکنم و قتی چیزی رو پاک میکنند لا اقل به کسی که اونو ایجاد کرده یه خبری بدن

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۳۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۶۸ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۱۴۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۷۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question نحوه دانلودpatent imsad88 ۲ ۵,۴۳۸ ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahramotieeyan
  نحوه مشخص کردن بیت‌های حافظه کنترل Erfan_Ekh ۰ ۱,۸۴۹ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Erfan_Ekh
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۳۲۲ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۵۹۸ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close